Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 13:32   #941
vidim da još nisu prodani svi stanovi u ovoj luksuznoj zgradi bel etage na duilovu, ima li netko da je kupio tu stan, kakav info...

inače sam pročitao da samo za pričuvu se plaća 7€/m2, time se kao pokriva trošak recepcije i svega ostalog

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/vi...oglas-21612744
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:03   #942
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
vidim da još nisu prodani svi stanovi u ovoj luksuznoj zgradi bel etage na duilovu, ima li netko da je kupio tu stan, kakav info...

inače sam pročitao da samo za pričuvu se plaća 7€/m2, time se kao pokriva trošak recepcije i svega ostalog

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/vi...oglas-21612744
opa! to zvuči pretjerano
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 17:05   #943
Nije to jedina ne prodana novogradnja, ima slobodnih još i na Rokovoj, pa Spinut ona iznad Lidla.. Sve je to nešto li la građeno po meni. Vrlo skeptična, a da ne govorim koje su to cifre

Koje su po vama kvalitetnije zgrade po gradu?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 15:53   #944
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Nije to jedina ne prodana novogradnja, ima slobodnih još i na Rokovoj, pa Spinut ona iznad Lidla.. Sve je to nešto li la građeno po meni. Vrlo skeptična, a da ne govorim koje su to cifre

Koje su po vama kvalitetnije zgrade po gradu?


Di se uopće(osim na Njuškalu) mogu vidit dostupne novogradnje po Splitu? Osim onih Orinih zgrada na Trsteniku
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:27   #945
zna li netko novogradnje koje su aktualne....

bilo bi dobro napisati lokaciju i izvodača....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:27   #946
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
zna li netko novogradnje koje su aktualne....

bilo bi dobro napisati lokaciju i izvodača....
I ja bih to volila znat.
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:58   #947
Pozdrav svima ljudi,

Da malo dignemo temu, jeli vam se čini da su se cijene u splitu stabilizirale nakon rasta zbog turističkog booma, kakva su očekivanja u nekakvoj srednjoj budućnosti (5 godina), napišite ako znate i neke cijene izvršenih kupoprodaja?
jmicoud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 02:11   #948
Novogradnje u Splitu trenutno u gradnji:
Žnjan, Tučepska ulica, te pored Plodina na Pazdigradu, Morske vile 4 i 5, te nedaleko budućeg hotela dolje uz plažu
Visoka - Ninska ulica pored ulaza u AC Muše te uz obilaznicu (neznam kako se ulica zove al zgrada je bijele boje)
Trstenik - Orine zgrade
To bi bilo to koliko se mogu sjetiti u ovom trenutku.
eXtreme69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 17:10   #949
Sta je sa novogradnjom muse.. jel tko zna di se stanovi mogu pogledat
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 17:08   #950
Sta je s Kilom, ja sam mislila tamo vidit da li bi se sta naslo za 80000E
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2018., 18:00   #951
Gradi se i na Kili poviše blizu POSa, u slobodnoj se vrtu promo članci.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 00:13   #952
I na visokoj vidina ulica, povise ZNG.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 09:09   #953
Vidila sam za onog radovica, bilo bi spremno za useljenje u 4mj 2019, ali moram se raspitati da li moram i garazu uzeti, kvadrat je 2000, sta nije malo i trazu unaprijed neku lovu, ali detaljnije se moram raspitati. Ovo bi mi bila odlicna opcija jer u tom slucaju se ne plaća porez od 4%, ali s druge strane trebas dat lovu unaprid...nisam pametna.
Savjetovat cu se s agencijom
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 10:46   #954
Pa, neces valjda preko agencije novogradnju? To ide direktno. I sta nije onja porez na starogradnju 4%.

Malo pogledas reference, ako mozes pronaci nekog tko zna graditelja, cisto iz sigurnosti i to je to.

Ja nisam previse ni je bila upucena, ali evo uspjesno sam “kupila” (useljenje u rujnu), drugu novogradnju, nema tu komplikacija. Istina da se trazi nesto unaprijed (30%) ali sve se to da dogovorit. Istina, nije malo za vece stanove, ali mozda tad postotak moze biti manji.

Inace, nazalost nisu gradili garaze, nego parkirna mjesta ...
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 14:09   #955
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Pa, neces valjda preko agencije novogradnju? To ide direktno. I sta nije onja porez na starogradnju 4%.

Malo pogledas reference, ako mozes pronaci nekog tko zna graditelja, cisto iz sigurnosti i to je to.

Ja nisam previse ni je bila upucena, ali evo uspjesno sam “kupila” (useljenje u rujnu), drugu novogradnju, nema tu komplikacija. Istina da se trazi nesto unaprijed (30%) ali sve se to da dogovorit. Istina, nije malo za vece stanove, ali mozda tad postotak moze biti manji.

Inace, nazalost nisu gradili garaze, nego parkirna mjesta ...
porez se ne plaća jedino ako se ide direkt preko izvodaca, pa zato i vazem sta mi je bolje..a vidila sam na njuskalu kako tip npr prodaje stan na kili (novogradnja) za 89.700 52 m2....nemam toliko para ali mislila sam da bi se tako moglo naci.
I ja sam amater i tek sam u ispitivanju trzista ...zasad ovako kada gledam mislim da je najbolje direkt preko izvodaca, radi poreza
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 19:31   #956
Je sigurno, i oni znaju sve sto treba napraviti, na tebi je samo da platis. Nije problem, ako ides preko kredita ili “gotovinom”.

Jedino tesko ces naci manji stan pred useljenjem, obicno se na pocetku gradnje rasprodaju. U biti najbrze idu najmanji i najveci.

Koliko je to kvadrat na Kili?
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 00:44   #957
Čekaj, jel to stvarno istina da još uvijek ima ljudi koji kupuju nekretnine u stadiju igradnje, čak i početka izgradnje?!?!?!

Hrvatska je stvarno raj za con artiste svake vrste...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 11:19   #958
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Je sigurno, i oni znaju sve sto treba napraviti, na tebi je samo da platis. Nije problem, ako ides preko kredita ili “gotovinom”.

Jedino tesko ces naci manji stan pred useljenjem, obicno se na pocetku gradnje rasprodaju. U biti najbrze idu najmanji i najveci.

Koliko je to kvadrat na Kili?
Bas mi susjeda u rjesavanju jednog takvog stana, kaze 2000e kvadrat, s tim da se mora uzeti i parkirno mjesto, jos detalje ne znam ali sutra ce me ta susjeda spojit s tom zenskom, jrr bi ja uzela ako ima 40 tak kvadrata ako ima.
Svatila sam da mi je najbolje ici preko izvodaca, ne plaćam porez od 4%, ne plaćam agenciju da sam isla preko nje jos 2%...jos imam problem transfera love ali probamo da mi sestra iz amerike direkt uplati njima 30%, tako da izbjegnem i plaćanje poreza na dobit (jer inace moram pravdat lovu s transfera)...ali to jos ispitam
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 11:21   #959
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel to stvarno istina da još uvijek ima ljudi koji kupuju nekretnine u stadiju igradnje, čak i početka izgradnje?!?!?!

Hrvatska je stvarno raj za con artiste svake vrste...
nije pocetak, bit ce sve spremno u 4mj 2019...to je po meni jedino isplatljivo
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2018., 17:27   #960
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Čekaj, jel to stvarno istina da još uvijek ima ljudi koji kupuju nekretnine u stadiju igradnje, čak i početka izgradnje?!?!?!

Hrvatska je stvarno raj za con artiste svake vrste...
Da, i jos neki izvodjaci imaju i ljude na redu cekanja za neku buducu zgradu.

Uglavnom se prva ozbiljnija cifra daje kad su sve dozvole na mjestu, svi papiri u redu, prva lopata zemlje iskopana.

Prije toga eventualno nesto sitno za rezervaciju.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.