Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 23:19   #281
Moj dojam a i dosta ljudi koje znam, je da na androidu radi samo chrome.
Gugl je tako napravija android.
Mozilla mi loše radi..
Proba sam još 10tak browsera, još su gori.
Microsoft je zbog sličnih sxanja platija pola milijarde kazne....
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 12:34   #282
Quote:
etona kaže: Pogledaj post
Moj dojam a i dosta ljudi koje znam, je da na androidu radi samo chrome.
Gugl je tako napravija android.
Mozilla mi loše radi..
Proba sam još 10tak browsera, još su gori.
Microsoft je zbog sličnih sxanja platija pola milijarde kazne....
opera mini je odlican browser za android, koristim ga vec goooodinama, i nikad nisam imao s njom problema
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 23:18   #283
Proba sam, i nju, nije mi se pokazala..
Ništa osim chrome-a.
A sad imam i neki free adblocker browser, i isto mi čupa lagano živce, lista sam na najsitniji dodir, itd..
Trpim ga jer se nemogu drugačije oslobodit napasti od reklama.
Nemogu rootat mob jer sam kupija krivu marku mobitela, koju ni jedan program za rootanje nemože rješit...
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:43   #284
^ probaj NoChromo.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:40   #285
jel postoji nekakav youtube audio equalizer za firefox (kao sto postoji za chrome) ?
kad slusam na zvucnicima onda podesim na liniji kako da mi bude da imam super zvuk,ali preko slusalica kad slusam youtube onda je to na defaultu jbg (ajd u winampu se to fino podesi)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:11   #286
niti jedan, za mene niti jedan ... samo Яндекс ! ( Jandeks iliti Yandex )


teaser:
svaki flash video ima "pop-out" tipku, tak da mozete gledati filmić sa yt u kutu ekrana (scalable i always on top).. a browser (tab) moze biti minimiziran.
drag'n'drop radi na stvarima za koje ne biste očekivali
ekstenzija otprilike koliko i za chrome. (preporuka: Ghostery, općenito i za chrome)

ps.
jes, na chrome(ium?) platformi je .. al je bolji.
ako je rusko, mora biti dobro !

pps.
ne koristim nista drugo vec dosta vremena pa stvarno isprike ako navedeno postoji.
Runeberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:27   #287
za chrome znam da ima podosta tih audio eq...al me iskljucivo zanima za mozillu jer mrzim chrome
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:42   #288
Chrome je najbolji i najbrzi!
halkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 15:43   #289
Daleko od najboljeg (jer FF je u dosta toga ispred, a posebno po pitanju font renderinga, no opet je Chrome ispred u nekim drugim stvarima tipa image search itd.) ali Chrome je zato uvjerljivo brzi.

Moze Mozilla velicati Quantum kao nesto najbrze ikada ali dok mi Chrome sve otvara prakticki instant i bez ikakvog laga (Google Maps npr.) u Firefoxu je to sve vidno sporije te cesto ide uz neki random lag i trzuckanja. YouTube je tek prica za sebe jer toliko spor nije ni Edge sa otvaranjem kao Firefox (Chrome doslovce sve odmah otvori i prikaze).

Cisto da se ne krene sa time da ga ne koristim... ovo pisem s njega:


Btw, vezano za font rendering... slika govori vise od 1000 rijeci:
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 13.01.2018. at 16:16.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:27   #290
Meni osobno se Opera pokazala najboljim browserom, brže mi radi od chroma, preglednija mi je, jednostavna, navikao sam na nju i prirasla
mi je srcu .. te troši malo sistemskih resursa i vrlo je stabilan browser pogodan za svakog.

Go Opera

Drugi po redu mi je Chrome naravno koji je super .. ali Opera broj 1 od svih koje sam isprobao i koristio dugi niz godina,
najbolje mi odgovara.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:50   #291
Bila sam vjerni dugogodisnji fan Mozzile Firefoxa dok nije poceo zajevavat kod surfanja na nekim nasim portalima. Tocnije ESET je blokirao Javascript JS/CoinMiner.f .
Prešla sam na Chrome, odličan je. Bitno mi je samo da ima VPN plugine, Ghostery, AdBlock+ i da ne zaštekava.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 00:44   #292
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Meni osobno se Opera pokazala najboljim browserom, brže mi radi od chroma, preglednija mi je, jednostavna, navikao sam na nju i prirasla
mi je srcu .. te troši malo sistemskih resursa i vrlo je stabilan browser pogodan za svakog.

Go Opera

Drugi po redu mi je Chrome naravno koji je super .. ali Opera broj 1 od svih koje sam isprobao i koristio dugi niz godina,
najbolje mi odgovara.
Opera je i moj broj 1, savrsenstvo od programa u svakom pogledu

btw New Opera 51 'far faster than Firefox Quantum 58'
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:15   #293
Quote:
Ravinx kaže: Pogledaj post
Opera je i moj broj 1, savrsenstvo od programa u svakom pogledu

btw New Opera 51 'far faster than Firefox Quantum 58'
Iz znatiželje sam kliknula na link i vidi čuda - u videu je o Coin Minerima i JS. Mislim da ću prijeći na Operu. Hvala za članak.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:59   #294
Quote:
Luna Wednesday kaže: Pogledaj post
Iz znatiželje sam kliknula na link i vidi čuda - u videu je o Coin Minerima i JS. Mislim da ću prijeći na Operu. Hvala za članak.
Prodji kroz settigs kad je instaliras da je namijestis po "sebi" ima dosta mogucnosti, a neke stvari sam i ugasio kao sta je VPN jer je spor internet s njim a i ne treba mi bas
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:47   #295
No mom PC-u Mozilla Firefox Quantum šteka sa YouTube prikazivanjem , i to šteka ozbiljno
__________________
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!
martip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:19   #296
To nije do Quantuma. Problem je u nekoj extenziji garant. A izasao je i update pa...


Sent from my iPhone using Tapatalk
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:02   #297
Ne kigore, nemoj siriti krive informacije (i garantirati nesto sto nije tocno) jer nije nikakva extenzija kriva nego novi YT interface/layout i to sto Firefox Quantum, kao i Edge, lose podrzava odnosno ne podrzava Shadow DOM.

Iz Mozille su to rijesili kroz about:config flag kao zaobilaznu soluciju koja actually nije rijesila nista jer je sve i dalje vidno sporije nego Chrome koji leti (kao i Safari) i na najslabijim konfiguracijama.

Povratak na stari layout (iliti old YouTube; gore desno ima za odabrati Back to old YouTube) je jedini lijek ako se ne zeli rucno zamarati sa dodavanjem &disable_polymer=1 iza bas svakog YT linka.

Btw, Opera browser je u 100%tnom kineskom vlasnistvu - Qihoo 360 - pa sad tko zeli vjerovati kontroverznoj firmi koja nize probleme za problemom brze od HR Vlade... samo naprijed.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:57   #298
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Btw, Opera browser je u 100%tnom kineskom vlasnistvu - Qihoo 360 - pa sad tko zeli vjerovati kontroverznoj firmi koja nize probleme za problemom brze od HR Vlade... samo naprijed.
Po meni je google "opasniji" gledajuci zastitu privatnosti i spijuniranja.
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:26   #299
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne kigore, nemoj siriti krive informacije (i garantirati nesto sto nije tocno) jer nije nikakva extenzija kriva nego novi YT interface/layout i to sto Firefox Quantum, kao i Edge, lose podrzava odnosno ne podrzava Shadow DOM.
Nisu krive info. Na mom kompu, a u meduvremenu sam pogledao i na drugim, Firefox Quantum i to zadnja verzija 58.0.2 i Youtube radi bez problema. Mora biti nekakav lokalni problem
kigor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:53   #300
Quote:
Luna Wednesday kaže: Pogledaj post
Bila sam vjerni dugogodisnji fan Mozzile Firefoxa dok nije poceo zajevavat kod surfanja na nekim nasim portalima. Tocnije ESET je blokirao Javascript JS/CoinMiner.f .
Prešla sam na Chrome, odličan je. Bitno mi je samo da ima VPN plugine, Ghostery, AdBlock+ i da ne zaštekava.
Ti se ljutiš jer ti je ESET blokirao virus?
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.