Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 16:32   #81
A što ćeš... Nažalost, to često srećemo i u našem mentalitetu. Koliko god bili u 21. stoljeću.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:17   #82
Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Šteta što su scenaristi odlučili ići ovim putem. Mislim, 21. stoljeće, mlada, visoko obrazovana žena treba naći bogatog muža da bi se spasila od života 'en la ruina'. Ma dajte molim vas! Mater joj dašće za vratom, ni pet minuta nema mira. Pa neka obje nađu posao i rade. WTF. I naravno, vrijeme se gubi na glupave, marginalne likove. :roll eyes:
Svi se na temi slažemo da im je glupa ideja ako misle kopirati cijelu priču GyA. Bolje da su scenaristi napravili sličan scenarij kao što je to bilo u Amores verdaderos kada je Nikki napustila lagodan život i otišla živjeti s Guzmanom. Ugl, sve je bolje od kopije Esmeralde iz 1997. godine. Kada pogledam seriju Papa a toda madre i vidim koliko u njoj ima modernih i aktualnih stvari, doslovno me sram što gledam ovo.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 09:18   #83
Izgleda da se negdje kreće ova priča s Linom i Vane. Dovraga više. Uglavnom, dobro je da je konačno pukla i rekla mu svoje osjećaje. Avance je Nadam se da će je ukrasti Que se la robe!!!
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:09   #84
Ne pamtim baš, je li i u Esmeraldi sve išlo ovako brzo? Pamtim da je oproštaj ocu bio oko 70. epizode pa je nekih 10-20 epizoda bilo otkrivanje.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 21:56   #85
Ne gledam ovo više. Ni pojedine scene jer mi je ubitačno i ona sapunjara tipa ja si pustim epizodu, a onda gledam ima li kakve paučine u kutovima sobe , kad je rok iz grčkog i kuham si -u od muke.

Aali zanima me nešto pa da pitam vas koji eventualno gledate ili bar škicate (a nisam ni Esmu gledala cijelu nikad pa pojma nemam) - je li onaj ludi doctorcito Malaver iz Esme doista ovdje dotaknuo Marinu, ili je opet samo sve jedna velika, debela, klišejasta i tipična zabluda oko koje će se sad vrtiti jedno 30 epizoda minimalno?!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:11   #86
Nije, kao ni Malaver.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:24   #87
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nije, kao ni Malaver.
Tako sam si i mislila hh. O, luuudih li Mx-anosa.
Gracias.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:45   #88
Jest stvarno klišejasto, nebulozno i sve, ali i Esmeralda i ova imaju tu neku kemiju, ne znam.

I pohvalno da prate sadržaj, skoro da su na istom po pitanju broja epizoda.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:52   #89
Ma ne mogu ja to, jao, me miseram! Nula bodova. Ali mislim, kužim što znači da elenco ima divnu atmosferu , to ako uočiš; kvragu i sve bedastoće. Tak da okej. Ovdje ih je fakat previše za mene (idiotarija, mislim) i onak..sve mi bude zanimljivije od toga. Šteta; nije Sada za mene definitivno; jedini njegov projekt koji me zanimao ispao je najveći fracaso od svih ovih tipičnih gluparija koje su slijedile. Eh. :nema.sreće:

Možda prevrtim čisto scene par meni zanimljivih likova...jer fakat nemam što novo gledati.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:10   #90
Tako je bezveze što su apsolutno sve iskopirali i napravili istu klišejastu i patetičnu glupost k'o i Esmeraldu... Baš šteta jer su glumci baš dobri, pogotovo mi je dobra ona glumica što glumi Prudenciju.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 18:15   #91
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Baš šteta jer su glumci baš dobri,
To ja tupim od početka, šteta ljudi.
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
pogotovo mi je dobra ona glumica što glumi Prudenciju.
Claudia?!
Ma ja tu ženu obožavam i počela sam gledati ovaj šrot samo da je proučavam ...nju i Osvalda (za kojeg ooogromna šteta - mogao je biti protagonist na kakve inače padam ). I još ovo dvoje predivnih koje svi vole...i kojima očito nije suđeno.
A sad...aj, baš da bacim okeco na par scena , možda me inspiriraju (?)...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:55   #92
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
je li onaj ludi doctorcito Malaver iz Esme doista ovdje dotaknuo Marinu, ili je opet samo sve jedna velika, debela, klišejasta i tipična zabluda oko koje će se sad vrtiti jedno 30 epizoda minimalno?! : s:rof l:
Kao što je exodus rekao, nije ju taknuo, ali je ona njegova sluškinja vidjela da Marina drži ruke oko golog doktora, pa je kao uvjerena da je Marina stvarno spavala s njim.

U avance-u vidimo da Alberto pita Marinu zašto je bila kod doktora, a ona je išla kod njega da joj kaže da li ju je napastovao ili nije. Naravno da će Alberto posumnjati u nju i tvrditi da su njih dvoje zajedno. A i u pon će se saznati da je Marina trudna.

Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
I još ovo dvoje predivnih :cere k: koje svi vole...i kojima očito nije suđeno. :tu zni:
A sad...aj, baš da bacim okeco na par scena , možda me inspiriraju (?)...:cr ta:
Vane i Lino?
Odlični su. Ali dijalozi su im svedeni na volim te, ali ne možemo biti zajedno.

Bitno da su u Damianu zaljubljena trenutno trojica muškaraca. Da, jako je važno da vidimo ljubavni život sluškinje.

U seriji me je jedino iznenadilo to što su ubacili da Marina želi saznati istinu i da je odlučila prijaviti doktora. Ne sjećam se kako je to bilo u Esmeraldi.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:56   #93
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Kao što je exodus rekao, nije ju taknuo, ali je ona njegova sluškinja vidjela da Marina drži ruke oko golog doktora, pa je kao uvjerena da je Marina stvarno spavala s njim. : kava:
Vaau; kako netipično !
Hjo. Ubibože.
Igual, hvala na objašnjenju.
Eto dokaza da mogu pratiti nešto, a ne odgledati 30 epizoda i prevrtiti 38 i 39

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Naravno da će Alberto posumnjati u nju i tvrditi da su njih dvoje zajedno. :rolleyes :
E, o tome ja govorim. Pa zašto, dovraga?! Totalno krivi projekt! E, Osvaldo, Osvaldo... A mogao je biti ; ovako je Orenday puno veći .

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
A i u pon će se saznati da je Marina trudna.
Obvioo; spavali su jedan jedini put i odmah se ulovilo !
Neki su ljudi fakat prikazani kao bogovi plodnosti, nema što!

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Vane i Lino? :misl i:
Daa, da. Taj mi je frajer interesantan još od EDC-e i u biti super kemiju ima s ljudima općenito, ali da, treba mu dati više prostora kvragu.
A njih su dvoje još jedan u nizu neiskorištenih potencijala ako se mene pita.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Bitno da su u Damianu zaljubljena trenutno trojica muškaraca. :bo nk: Da, jako je važno da vidimo ljubavni život sluškinje. : rolleyes:
Ofkors ROFL
Kod Sade su uvijek sluškinje, luđakinje-vračare, čudne tetke, siromašni stričevi, duhovi mrtvih baba i ta ekipa najbitniji dio priče, mislim, to si već trebala naučiti.

Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
U seriji me je jedino iznenadilo to što su ubacili da Marina želi saznati istinu i da je odlučila prijaviti doktora.
Uuuu napredaak, napredak!
A inače je baš jedna od onih ultraturbomegagigairitantnih protagonistica koje samo ćube doma i rone suze nad svojom jaaadnom i bijednom sudbinom (i, jao, nedostižnim dragim koji joj ne vjerujee , a ona jadna, nedužna s cvjetićem u kosi ) umjesto da dignu lijeno dupe i krenu malo živjeti hh. :nema.prrikladnog.smajla:
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:22   #94
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Daa, da. :c rek: Taj mi je frajer interesantan još od EDC-e i u biti super kemiju ima s ljudima općenito, ali da, treba mu dati više prostora kvragu.
A njih su dvoje još jedan u nizu neiskorištenih potencijala ako se mene pita.
Nisam ga do sada gledala. Lik me je baš ugodno iznenadio.

Baš im je fora ovaj "projekt".

https://www.youtube.com/watch?v=YTThhVbOojs


https://www.youtube.com/watch?v=yedCAnO0mXg


https://www.youtube.com/watch?v=5nUxUt4zSsA

Zaboravila sam još nešto napisati, pa ću sada nadopisati. Što se tiče Marine i trudnoće, nema šanse da to bude dijete od doktora, jer je on nju "zlostavljao" prije možda 3-4 dana, a ona je s Albertom spavala prije sigurno 3-4 tjedna. Prema tome dijete je sigurno Albertovo, pa se na to ne mogu izvući, a naravno da i dnk analiza to može potvrditi. Onda jedino preostaje da ih razdvoji to što Alberto neće moći podnijeti da je Marina "bila s drugim".

https://twitter.com/erikdiaza ovog lika spremaju za Vanessu

a nju https://twitter.com/Samsiqueiros za Paulina (cura ima samo 15 god. ), izgleda mlado, ali sam mislila da ima barem 22-23.

Zadnje uređivanje čokomanijak : 09.01.2018. at 20:40.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:23   #95
Scene Lina i Vanesse se svode na: ''Volim te! Ne mogu biti s tobom! Mama mi neće dopustiti! Milijunaš...'' Koji masakar likova Imati tako dobre glumce sa sjajnom kemijom i onda ništa ne napraviti po tom pitanju - koma. Ona njemu govori da mora postati milijunaš - ma daj molim te ženo nađi posao. Još me dodatno uzrujao njegov pokušaj osmišljavanja kako to i postati. Ostale ne bih kometirala. Serija je lagana i za mozak na pašu, ima neku privlačnost, ali i dosta nebuloza. Ne znam za koju je grupu gledatelja snimana, ali ti ljudi definitvno ne žive u 21. stoljeću.
Melaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:59   #96
Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Scene Lina i Vanesse se svode na: ''Volim te! Ne mogu biti s tobom! Mama mi neće dopustiti! Milijunaš...'' Koji masakar likova :facepa lm: Imati tako dobre glumce sa sjajnom kemijom i onda ništa ne napraviti po tom pitanju - koma.
To sam i ja spomenula prije par dana. Svaka scena im je ista. Iskreno, ja ne znam što oni imaju za učiti, taj dijalog se doslovno nauči za sat vremena. Da, znam da snimaju više ep isti dan, ali u svakoj sceni isti tekst, samo promijene redoslijed riječi.


Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Ona njemu govori da mora postati milijunaš - ma daj molim te ženo nađi posao. Još me dodatno uzrujao njegov pokušaj osmišljavanja kako to i postati. :fl op:
Nisam gledala današnju ep, pa ne znam što osmišljava, ali već je u nekoliko navrata rekao da želi da mu uspije onaj projekt s prirodnih gnojivom (ako sam dobro shvatila), da vidi gazda da on vale la pena.


Quote:
Melaike kaže: Pogledaj post
Ostale ne bih kometirala. Serija je lagana i za mozak na pašu, ima neku privlačnost, ali i dosta nebuloza. Ne znam za koju je grupu gledatelja snimana, ali ti ljudi definitvno ne žive u 21. stoljeću.
Ne gledam ju, nego naletim na poneki klip na yt-u, pa sam u toku. Rekla bih da je serija samo malo modernizirana verzija Esmeralde, kao da je snimana 2000. god, a ne 2017.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:11   #97
Nakon komentara ovde, doduše skeptično, odgledala san scene nasljednika GyA i stvarno su odlični, al uništili su priču sa tolikin odugovlačenjen i razdvajanjen
GyA priča je išla puževin korakon, al naspram ove brzinon munje.
Ovi su baren bili neko vrime skupa, dok su kod VyP to sve izbacili i samo ponavljaju isto.
Ako će pratit radnju iz Esme di se sa sela prebacuju u grad i u priču VyP dolaze novi likovi koji ostaju do kraja serije i ovo dvoje više nit neće moć bit skupa, onda in je priča završila i prije nego je zapravo počela.
Zato se nadan da će ipak ubacit dio će bit skupa.

Jadnica s kojon je završia Adrian bila je balavica od 19 godina, al ovo da uzmu dite od 15 za ulogu mi je
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:06   #98
Hjoj. Ali fakat šteta za V&L , divni su; ali totalno neiskorišteni. Ta Talevisa u posljednje vrijeme samo ostavlja neiskorištene potencijale za sobom. U pm.

Osim ovo dvoje, predivni su mi i Prudencia&Sinčić - baaš su slatki skupa u kadru i baš si pašu

Ovo ostalo nije vrijedo spomena uglavnom.
Ajd u ovoj 42. epizodi čak (!) mi se dopalo što je Marina ipak nekako posumnjala u mogučnost da ju je onaj ljigavac Sotero taknuo (hjo, e, ali kako možeš uopće sumnjati u tako nešto )... Aleluja, aunque mislim da neće dugo trajati.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:26   #99
Počeo sam ovo juče da gledam i već sam na 10oj epizodi.
Ovaj Načo Sada zna baš da izabere sjajne glumce za svoju seriju.
Isto je bilo i prošle godine u ovo vrijeme sa Mi adorable maldicion
Htio sam davno da odgledam Esmeraldu, jer je toliko hvaljena ovdje kod mene, kad evo, imam šansu da gledam još jednu verziju, jer ni ona sa Letisijom Kalderon nije original.
Klaudija martin je preslatka! Malo sam je gledao u Ramonu, ali je
Galan je isto pun pogodak
Vanesa i Paulino
Ova starija Klaudija mi je nekako sva njanjava... izgleda kao neka narkomanka u najmanju ruku, ne znam šta joj je.
U svakom slučaju, serija je ekstra, mada otprilike znam radnju, jer mi je mama prepričala malo Esmeraldu
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:02   #100
Prati li itko ovo?

Pogledam scene Vanesse i Paulina i poneki klip s yt-a, tek toliko da budem u toku i s ostalom radnjom. Vidim da nema nikoga na temi, što mi i nije čudno s obzirom da smo sve zagrizle za V&P a njihovih scena ima jako malo.

Karakterizacija Vanesse mi je jako loše napravljena. Ovdje Vanessa samo plače kako ne može biti s Paulinom i nešta ne poduzima po tom pitanju. Paulino se s druge strane previše ponižava. U nekim scenama osjećam susramlje i stvarno mi je žao Paulina, dok Vanessu nimalo ne žalim i ne mogu suosjećati s njom.
Vidjela sam na yt-u u onom en vivo intervju da je Scarlet rekla da trebamo pričekati i da Vanessu čeka velika transformacija. Po meni bi dobra transformacija bila ako bi napravili slično što je Nicandro napravio s Nikky u AV, kada je ona ostavila svoju bogatu obitelj i otišla živjeti s Guzmanom, našla posao,...

Osvaldu je ovo najlošija uloga, baš mu ne leži. A i malo je teško kada si protagonist (u većini serija protagonisti su odlučni), a u biti si sa svojim postupcima cijelo vrijeme papak i šonjo.

Slijedeći tjedan Marina će roditi, naravno na ulici. https://www.youtube.com/watch?v=D7QYSvnvgNA
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.