Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 17:30   #3221
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Gledajući bodytech ovako sa slika, čini mi se da je jako loše opremljena teretana što se tiče sprava, utega, i bučica, ne mogu si zamisliti kako to izgleda kada je malo više ljudi na treningu.

Djeluje mi kao neka privatna kućna teretana.

Pozitivno je što imaju niske cijene, i super radno vrijeme.
Točno to, radno vrijeme je super, ostalo loše. Ok je jedino cardio, kome to treba.
BlueDaremyth is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 17:34   #3222
Pozdrav ljudi, jel mi moze netko napisati nekoliko teretana u blizini Jaruna, Vrbana, Spanskog...dakle na potezu Srednjaci (Mladost) pa na zapadu do City Center One... dakle ajmo rec Tresnjevka jug... cijene i opremljenost su nebitni, samo me zanima izbor pa ih lako sve obidjem i vidim sto mi se svidja... hvala.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 14:12   #3223
Quote:
BlueDaremyth kaže: Pogledaj post
Točno to, radno vrijeme je super, ostalo loše. Ok je jedino cardio, kome to treba.
super, znaci moglo bi mi posluzit. i cijena je super
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:09   #3224
Pozdrav!

znate li koja je najbolja teretana na Krugama, Trnje, Strojarska i taj potez? Zanima me koja je prostrana, da ima trake za trčanje, bicikle, sprave te da je jeftina i oke higijena.
Također, znam da ima teretana u ŠRC Trnje, kakva je ona sa svim ovim prije navedenim?

Dosta je hitno pa ako netko ima kakve informacije, bila bih jako zahvalna
cherrytree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:29   #3225
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, jel mi moze netko napisati nekoliko teretana u blizini Jaruna, Vrbana, Spanskog...dakle na potezu Srednjaci (Mladost) pa na zapadu do City Center One... dakle ajmo rec Tresnjevka jug... cijene i opremljenost su nebitni, samo me zanima izbor pa ih lako sve obidjem i vidim sto mi se svidja... hvala.
HAVK i Invictus. Možda ti bude ok i Gibi gib.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:38   #3226
htjela bi na neke grupne treninge hiit, aerobik, pilates... doslovno bilo sto jer se ne mogu pokrenuti kod kuce. problem je sto sam nezaposlena pa trazim preporuku mjesta gdje mjesecna clanarina nije 300 kn i ok je . potez od ravnica do centra optimalan. tnx!
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:02   #3227
Moja preporuka sto se tiče grupnih treninga MBS u Ilici. https://mbs.hr/mbs-centar/
Male grupe 10-15 na cyclingu čak do 5 ljudi. Super stručni treneri, svaki put neki novi rekvizit s kojim se čuda naprave. Čisto i uredno. Dobro je tamo proći par mjeseci grupnih treninga jer ti daju dobru osnovu za vježbanje negdje drugdje - u velikim fitness centrima gdje voditelji ne mogu pratiti baš svakog od 30 ljudi. Trenutačno razmišljam o skupljanju love za individualne treninge kod njih. Ak si u 30- tima kao ja odmah upiši MAT 2 ili 3 a za skidanje kila cycling.

Bila sam i u Medical Yoga Centar - jer oni imaju na svakom kvartu u Zagrebu prostor, tako i blizu mene pa su mi na putu s posla. Ukoliko radiš za kompom i sjediš super je rastegnuti se. Meni je pomoglo dosta s leđima. Prostori su ok paze na čistoću, uvijek u vježbaoni gori neko mirisno ulje. Na yogu idu i muški i ženski. Vježba se sat vremena ali se od toga 15 -20 minuta meditira ili sluša neke pozitivne poruke. Obzirom da je to velika organizacija imaju i cd-e i brošure pa možeš kupit ako te što više zanima. Ja još uvijek nisam došla do te dublje razine.
E sad plaćanje - u toj hrpi informacija koje stoje na interetu čovjek se brzo izgubi. Pa evo mog iskustva. Imaju 2 vrste članstva - ja sam uzela onaj da imam stalnu grupu - 270 kn. No iako oglašavaju besplatan trening taj trening je besplatan za onog tko se više nikad ne pojavi kod njh. Isto tako piše da je članarina prvi mjesec 200 kn.
Ako dođeš na besplatan trening taj trening se računa kao prvi sat ukoliko se odlučiš upisat yogu. Meni se dogodilo da sam upisala besplatni sat sredinom mjeseca. Tipa 18 tog, svidjelo mi se i nakon nekoliko dana platila sam za prvi mjesec 200 kn. Oko 18 tog idućeg mjeseca dobila sam mail da trebam doplatit razliku od 90 kn od 18 tekućeg mjeseca do 1. idućeg. Tako da kad brojim prva dva mjeseca su me stajala 560 kn (290 + 270 KN) umjesto 470 kak sam is računala (200 +270) Moja preporuka je doći na besplatni sat zadnji termin u mjesecu ili prvi u idućem kako bi ta nadoplata bila što manja. Ili uzeti onog lutajućeg Yogija.

XXL 2 čisto i uredno ali za mene glup raspored programa. Radim do 19 ali večernjim satima nema apsolutno ništa od atraktivnih programa pa nemaš na šta otići. Vidim ove godine su TRX stavili u 8 fala bogu i to je to. Programi koje mogu preporučit su TRX, PILATES I BOOTIS CORE kod Nine . U linku vam je Nina.
https://zdravakrava.24sata.hr/fitnes...celulit-15071#
Power Yoga je isto dobra a sve ostalo je glupo cupkanje po steperima od kojeg ti iskoči zglob i hrpa ponavljanja istih pokreta dok ti noga ne odrveni.
Kad upišeš XX2 možeš korstiti i XX1 ali tu nisam stručnjak - prošle godine 2016 na 17. je bilo fora programa ali ove vidim sam o neke škole plesa tako da XXL ove godine za mene nije pogodio tremine. Pa ni ne idem više kod njih.
Ove gore programe koje sam navela su fakat najbolji i najgužvastiji tako da treba doći ranije i zauzeti svoje mjesto.
__________________
Ja neću imati s kim ostati mlad ako svi ostarite ...
stella&luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:33   #3228
Bootis core kod Nine je kružni trening, na kojem nas je znalo biti i 50... ali ne smeta... Nina je najbolja! Preporučam!
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:35   #3229
išao sam samo u xxl na velesajmu i meni je ok
imaš xxl2 koji je manji, ali nudi i saunu preko zime što je po meni super za opustiti se
xxl1 je mnogo veći, definitvno mnogo prljaviji ali šta ćeš nije teretana apoteka
imaju dosta programa u večernjim satima, makar vidim da dosta rentaju plesnom studiju fusion ipak nešto ostane za ostale
te dvorane u kojima su treninzi možeš koristiti za što god želiš ako su slobodne, dakle ako želiš malo solirati u prostoriji, bit će ok
išao sam prije cca 2god na grupne treninge, neki više aerobni, neki više anaerobni, i generalno sam bio zadovoljan s treninzima, voditeljima, a i ekipa je ok
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:02   #3230
Ako netko ide u World Class teretanu u Westinu, moze koja info o tome kakvi su grupni treninzi i koliko squat rackova ima u teretani?? To mi je najbitnije da ne moram pola sata čekat za čučnjeve i mrtvo.

Čini mi se kao super opcija jer ima sauna i bazen, a za studente je 800kn 3 mjeseca što je skroz okej cifra.
Zodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:21   #3231
Prijenos članstva Gyms4you

Nudim prijenos članstva za teretane Gyms4you, članstvo vrijedi do 31.08.2018.
199,00kn/mj. Prijenos članstva plaćam ja.
Ukoliko je netko zainteresiran javite se na pp
cura s asfalta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:38   #3232
Quote:
cura s asfalta kaže: Pogledaj post
Nudim prijenos članstva za teretane Gyms4you, članstvo vrijedi do 31.08.2018.
199,00kn/mj. Prijenos članstva plaćam ja.
Ukoliko je netko zainteresiran javite se na pp
Pa napravim ugovor na godinu dana i imam i ja za 199kn mjesecnu članarinu, ne kuzim zasto bi netko ovo tvoje prihvatio?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:33   #3233
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Pa napravim ugovor na godinu dana i imam i ja za 199kn mjesecnu članarinu, ne kuzim zasto bi netko ovo tvoje prihvatio?
Poanta je u tome da netko možda ne zeli ugovor na godinu dana, a 6mj se inače plaća 250kn/mj.

cura s asfalta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:14   #3234
Iskustva sa Gyms4you Središće? Razmišljam da se upišem, ali nikad nisam išla u teretanu i imam 1000 pitanja.

Usput, tražim prijenos studentskog članstva, pa ako znate nekog studenta koji je odustao...
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:58   #3235
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Iskustva sa Gyms4you Središće? Razmišljam da se upišem, ali nikad nisam išla u teretanu i imam 1000 pitanja.

Usput, tražim prijenos studentskog članstva, pa ako znate nekog studenta koji je odustao...
Zasto zelis ici u teretanu?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 16:45   #3236
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Zasto zelis ici u teretanu?
Jer se želim utegnuti. Razmišljala sam o nekim borilačkim sportovima, ali mi fiksni rasporedi treninga nikako ne odgovaraju zbog drugih obaveza.
Želim se dovesti u bolju formu.

Inače vozim bajk desetak kilometara dnevno, penjem se na četvrti kat stepenicama umjesto liftom i to je uglavnom to od mojih fizičkih aktivnosti.
S tim da bajk ne vozim preko zime pa osjecam da sam se zapustila.

Prije sam planinarila i trčala, ali ozlijedila sam prednje križne na oba koljena pa je to nekako otpalo.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:40   #3237
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Jer se želim utegnuti. Razmišljala sam o nekim borilačkim sportovima, ali mi fiksni rasporedi treninga nikako ne odgovaraju zbog drugih obaveza.
Želim se dovesti u bolju formu.

Inače vozim bajk desetak kilometara dnevno, penjem se na četvrti kat stepenicama umjesto liftom i to je uglavnom to od mojih fizičkih aktivnosti.
S tim da bajk ne vozim preko zime pa osjecam da sam se zapustila.

Prije sam planinarila i trčala, ali ozlijedila sam prednje križne na oba koljena pa je to nekako otpalo.
Aha, pazi, ako samo zelis izgubiti kile, odjebi teretanu. Radije upisi nesto sto te veseli i sredi prehranu.

Ako zelis misice onda teretana. Ali nemoj biti jedna od onih koja ce doci bezglavo jer ces samo sjediti na spravama i gubiti vrijeme i dopizdit ce ti. Radije si nadi nekog da te vodi i kad stegnes samopuzdanja sama. I zapamti, 95% ljudi u teretani radi lose i glupo, cim ukljucis malo mozak vec si bolja od njih.

Kako si mogla sjebati oba krizna?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:25   #3238
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Aha, pazi, ako samo zelis izgubiti kile, odjebi teretanu. Radije upisi nesto sto te veseli i sredi prehranu.

Ako zelis misice onda teretana. Ali nemoj biti jedna od onih koja ce doci bezglavo jer ces samo sjediti na spravama i gubiti vrijeme i dopizdit ce ti. Radije si nadi nekog da te vodi i kad stegnes samopuzdanja sama. I zapamti, 95% ljudi u teretani radi lose i glupo, cim ukljucis malo mozak vec si bolja od njih.

Kako si mogla sjebati oba krizna?
Ma kile riješim u 2 tjedna, malo sam se zaigrala s prehranom u zadnje vrijeme.

Uhvatila me neka želja da budem jaka. Počela sam zbog posla provoditi po 10-12 sati u sjedećem položaju i vidi kako gubim tonus i postajem sve slabija. Prije sam radila fizički i dinamičan posao i fali mi to. Komotno sam mogla nositi bicikl na šesti kat svaki dan, mislim da ga sad ne bih mogla donijeti ni do trećeg.
Dodatno, preko ljeta u struci radim fizički naporan posao i strah me da će mi posao biti pretežak, a ionako se moram uspoređivati s muslskarcima tamo.

Iskreno, ne znam Kak se desilo to s koljenima. Mislim da sam naslijedila nekvalitetne ligamente i polako me počelo zezati desno pa sam se pri spustanju s planinarenja počela oslanjati na lijevo. Došlo je do toga da su mi u jednom trenu oba veličine dinje.
Radila sam vježbe, lagano počela voziti bajk i sad je u redu, ali teško mi je trčati i spuštati se s planine. Trčanje ionako nisam voljela, planinarenje me boli.

Prijatelj mi radi kao osobni trener pa će ići samnom prvih nekoliko puta sa mi pokaže kako izvoditi vježbe, slozi mi plan i sav taj džez.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:30   #3239
Ma odjebi posao od 12 sati. To te uništava nepovratno.
Jedno je posao, drugo je biti rob posla. Ode zdravlje nakon nekog vremena, izgled izgubiš puno prije.

Moje je mišljenje da si u super formi i zgodna cura. Budi i pametna i ne daj se iskorištavati više nego što je nužno za bolju budućnost.
Kužim hrvatsku realnost, no ipak se izbori za sebe.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 21:19   #3240
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ma kile riješim u 2 tjedna, malo sam se zaigrala s prehranom u zadnje vrijeme.

Uhvatila me neka želja da budem jaka. Počela sam zbog posla provoditi po 10-12 sati u sjedećem položaju i vidi kako gubim tonus i postajem sve .
Ok, podrzavam zelju da budes jaka. Ali jaka i vitka, ne debela i jaka.

Svakako trebas raditi vjezbe da ojacas misice i oslobodis koljeno. To bi ti bilo najbolje uzeti nekog dobrog fizija da ti pokaze vjezbe.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.