Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 12:59   #521
ja sam bila na testiranju kod njih prije. skuzila sam da tu mjenjaju pitanja na ispitu. iskreno meni je njihov test koma ko da sam neki lektor. moras traziti krivu ili tocnu napisanu recenicu koje su lose stilski napisane
u engleskom djelu isto stave neke rijeci koje nikad cula da ih netko upotrebljava valjda da zgubis bodove ako nisi anglist
po mom misljenju savrsen test za kroatista/anglista
a opci dio ti stave najvise pitanja s njihove stranice i nes malo iz statuta i zakona
stars around is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 00:46   #522
Meni su opci dio i engleski bili lagani, ali hrvatski je koma. Ajde da je ije/je i tvrdo i meko c pa ok, ali ovo je fakat sitnicarenje. Kao da ides na testiranje za prof. hrvatskog u najmanju ruku...
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:08   #523
Quote:
putnick982 kaže: Pogledaj post
Meni su opci dio i engleski bili lagani, ali hrvatski je koma. Ajde da je ije/je i tvrdo i meko c pa ok, ali ovo je fakat sitnicarenje. Kao da ides na testiranje za prof. hrvatskog u najmanju ruku...
Slažem se u potpunosti. Jeste saznali rezultate?
Tonks007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:22   #524
Quote:
Tonks007 kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti. Jeste saznali rezultate?
Nema još rezultata.
__________________
If you stand for nothing, you will fall for anything...
Elanil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:45   #525
Quote:
Elanil kaže: Pogledaj post
Nema još rezultata.
Ima. Mislim, rekli su nam prije testiranja da neće objavljivati rezultate na webu, nego da mi sami u srijedu (danas) pošaljemo mail (na onaj isti mail s kojeg smo dobili poziv na testiranje) i pitamo za svoje rezultate pa će nam onda javiti. Ja sam poslala i odmah su mi odgovorili s rezultatima. Doduše, nisam opet niš pametno saznala jer je mail završio s: "Zadovoljili ste na svakom testu. O eventualnim daljnjim koracima bit ćete pravovremeno obaviješteni."
Nekako sam skeptična oko tog
Tonks007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:24   #526
Ma kakve su to debilane da se mi njima javljamo. Oni su se duzni javit onima koji su zadovoljili i pozvat ih na razgovor. Ali sudeci po ranijim iskustvima ljudi koji su bili na testiranjima, vjerojatno ljudi za koje je rapisan natjecaj vec rade...
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 18:13   #527
Ponovila se prica s proslih natjecaja. Na javnom natjecaju primljena je kandidatkinja koja vec radi od ranije u Agenciji, lakrdija... Cemu pravljenje budala od ostalih kandidata...
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:10   #528
Quote:
putnick982 kaže: Pogledaj post
Ponovila se prica s proslih natjecaja. Na javnom natjecaju primljena je kandidatkinja koja vec radi od ranije u Agenciji, lakrdija... Cemu pravljenje budala od ostalih kandidata...
Jer moraju zakonski. Možda je žena bila na ugovor o djelu ili zamjena na određeno, itd. pa su je htjeli uzet na neodređeno. Ne opravdavam, ali to tako ide.
StvarnoNeznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 22:39   #529
Je li netko bio na razgovoru prosli tjedan, ima li povratnih informacija?
jelenko_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2019., 19:34   #530
Jel ide tko na testiranje u pon? Puno je "otvorenih" radnih mjesta ali imam feeling da je sve to za ljude koji već rade tamo.
Ja se predomišljam, testiranje traje 3 sata a morala bih izostati s posla.
Bilo bi divno da netko iz agencije ovo čita pa javi barem na pm, da li su ti poslovi rezervirani za nekoga.

I nije mi jasno zašto su angažirali agenciju za zapošljavanje. Znači li to da su natječaji pošteni ili je to samo mazanje očiju?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2019., 12:58   #531
Agenciju za zapošljavanje angažiraju kad im se ne da zajebavat s početnom selekcijom. Intervjue će sigurno provoditi ljudi iz AMPEU. Ugl ne mora značiti da je poštenije.
StvarnoNeznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2019., 01:28   #532
Pozdrav,
trazio sam stipendije za poslijediplomske studije po netu i naisao na ovo http://www.mobilnost.hr/scholarship_application/
direktno na tu stranicu, ali ne mogu nigdje naci uvjete natjecaja i potrebnu dokumentaciju. Jel zna netko o cemu se tu radi i gdje mogu naci te informacije na stranici?
farma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 13:18   #533
Pozdrav, u utorak imam testiranje za posao. Dio je hrvatski i engleski jezik. Što mogu očekivati iz hrvatskog jezika?
sale9667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2021., 09:24   #534
Idem i ja, ponovno stati na iste grablje... Ne nadam se previše.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 13:50   #535
testiranje jučer, bilo nas dvadesetak u grupi... voditeljica testiranja rekla da ima više grupa i da je prijava jako puno, rezultati bi mogli biti u drugoj polovici svibnja. dobit ćemo obavijest ako smo prošli dalje, ako ne, onda samo obavijest o izabranom kandidatu.

prvi dio - 10 pitanja o agenciji, zakonu i statutu, neka na zaokruživanje, neka na nadopunjavanje. koliko se sjećam, pitanja su bila - kako se zove novi program, tko je donio uredbe po kojima se radi u agenciji, tko donosi opće akte agencije, naziv agencije na engleskom, tri programa za mlade, što nije dio europassa...

drugi dio - hrvatski jezik, 20 bodova, malo zaguljeno i treba se dobro i pažljivo čitati, ali nije preteško. treba prepoznati greške u rečenicama i riječima (zaokruži pogrešnu ili dobro napisanu), č i ć u riječima, veliko početno slovo, prepoznati i ispravno napisati pune nazive na temelju kratica.

treći dio - engleski jezik, podsjetio me na testove na natjecanjima, 44 boda ako se ne varam. izabrati pravilno glagolsko vrijeme, od riječi u zagradama napisati izvedenice u rečenicama, ispraviti pogreške u rečenicama, te na kraju "esej", odnosno napisati email na engleskom jeziku.

četvrti dio - psihologijsko testiranje osobina ličnosti, cca 180 pitanja, tu se nema što za reći, samo nemojte lagati

sretno svima koji su bili na testiranju!
trula riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2021., 14:58   #536
Quote:
trula riba kaže: Pogledaj post
testiranje jučer, bilo nas dvadesetak u grupi... voditeljica testiranja rekla da ima više grupa i da je prijava jako puno, rezultati bi mogli biti u drugoj polovici svibnja. dobit ćemo obavijest ako smo prošli dalje, ako ne, onda samo obavijest o izabranom kandidatu.

prvi dio - 10 pitanja o agenciji, zakonu i statutu, neka na zaokruživanje, neka na nadopunjavanje. koliko se sjećam, pitanja su bila - kako se zove novi program, tko je donio uredbe po kojima se radi u agenciji, tko donosi opće akte agencije, naziv agencije na engleskom, tri programa za mlade, što nije dio europassa...

drugi dio - hrvatski jezik, 20 bodova, malo zaguljeno i treba se dobro i pažljivo čitati, ali nije preteško. treba prepoznati greške u rečenicama i riječima (zaokruži pogrešnu ili dobro napisanu), č i ć u riječima, veliko početno slovo, prepoznati i ispravno napisati pune nazive na temelju kratica.

treći dio - engleski jezik, podsjetio me na testove na natjecanjima, 44 boda ako se ne varam. izabrati pravilno glagolsko vrijeme, od riječi u zagradama napisati izvedenice u rečenicama, ispraviti pogreške u rečenicama, te na kraju "esej", odnosno napisati email na engleskom jeziku.

četvrti dio - psihologijsko testiranje osobina ličnosti, cca 180 pitanja, tu se nema što za reći, samo nemojte lagati

sretno svima koji su bili na testiranju!
Za koja radna mjesta je bilo testiranje, za sva ili? Ja sam se bi prijavio za 2 radna mjesta, 19.4 sam imao testiranje (radna mjesta redni broj 4. i 5.)
Nordian Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2021., 08:55   #537
za sva radna mjesta isti test, jedino je radno mjesto 8 pisalo obje razine engleskog, navodno je tako zatražila agencija...
trula riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2021., 18:18   #538
Quote:
trula riba kaže: Pogledaj post
testiranje jučer, bilo nas dvadesetak u grupi... voditeljica testiranja rekla da ima više grupa i da je prijava jako puno, rezultati bi mogli biti u drugoj polovici svibnja. dobit ćemo obavijest ako smo prošli dalje, ako ne, onda samo obavijest o izabranom kandidatu.

prvi dio - 10 pitanja o agenciji, zakonu i statutu, neka na zaokruživanje, neka na nadopunjavanje. koliko se sjećam, pitanja su bila - kako se zove novi program, tko je donio uredbe po kojima se radi u agenciji, tko donosi opće akte agencije, naziv agencije na engleskom, tri programa za mlade, što nije dio europassa...

drugi dio - hrvatski jezik, 20 bodova, malo zaguljeno i treba se dobro i pažljivo čitati, ali nije preteško. treba prepoznati greške u rečenicama i riječima (zaokruži pogrešnu ili dobro napisanu), č i ć u riječima, veliko početno slovo, prepoznati i ispravno napisati pune nazive na temelju kratica.

treći dio - engleski jezik, podsjetio me na testove na natjecanjima, 44 boda ako se ne varam. izabrati pravilno glagolsko vrijeme, od riječi u zagradama napisati izvedenice u rečenicama, ispraviti pogreške u rečenicama, te na kraju "esej", odnosno napisati email na engleskom jeziku.

četvrti dio - psihologijsko testiranje osobina ličnosti, cca 180 pitanja, tu se nema što za reći, samo nemojte lagati

sretno svima koji su bili na testiranju!
pa normalno da slažeš na tim testovima?
pa nećeš valjda sve istinito reći
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2021., 09:43   #539
test ima u sebi ugrađen "sistem" koji može nanjušiti je li se netko lažno predstavlja, tako su nam rekli.

kaže mi poznanica da su ju pozvali na razgovor.
trula riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2021., 12:44   #540
Quote:
trula riba kaže: Pogledaj post
test ima u sebi ugrađen "sistem" koji može nanjušiti je li se netko lažno predstavlja, tako su nam rekli.

kaže mi poznanica da su ju pozvali na razgovor.
voljela bih znati koji je to sistem ako uopće postoji ili samo služi kao alat da se pritisnu kandidati da iskreno odgovaraju

pomoglo mi u budućnosti kod testiranja
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.