Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 00:45   #41
Pozdrav,rado bih podigla ovu temu. Postoji li netko s novijim iskustavima, možete li dati preporuku s obzirom da je tema davno otvorena, a i neki su doktori otisli u mirovinu. Konkretno me zanima, koga bi preporučili za vođenje trudnoće? Hvala..
ChagallBlau is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2018., 09:34   #42
Quote:
ChagallBlau kaže: Pogledaj post
Pozdrav,rado bih podigla ovu temu. Postoji li netko s novijim iskustavima, možete li dati preporuku s obzirom da je tema davno otvorena, a i neki su doktori otisli u mirovinu. Konkretno me zanima, koga bi preporučili za vođenje trudnoće? Hvala..
Pozdrav, evo ja sam trudnica (prva trudnoća) i vodim trudnoću kod dr. Danijele Štefanić Mitrović, privatna ordinacija u peglici. Meni je ona jako susretljiva, smirujuća i detaljna, svakako bih vam je preporučila. Po uputnice idem kod dr. Suzane Perinčić koja mi je isto odlična ali je čekanje na red pre dugo, hvala bogu ako vam samo treba uputnica odmah se može ući kod sestre.

Pozdrav!!
gusjenica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 21:38   #43
Dr Marić u Relja centru.
Napravio mi je jako detaljan ultrazvuk u 13 tt, 300 kn, objasnio sve s toliko strpljenja da sam ostala paf.
Inače sam vrlo kompliciran slučaj, puno pobačaja, dijagnoza, ivf trudnoća.
Jako jako teško mi je uspostaviti "kontakt" s doktorima radi cijele situacije ali dr Marić mi je super.
Sofija11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.