Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 11:41   #1
Brijačnica 3, Boćarski dom

Dobar prvi dan. Partibrejkersi i ok predgrupe. A Brejkersi su bili rijetko dobri, Cane živahniji i raspoloženiji za komunikaciju s publikom nego inače.

Evo Hiljadu godina od 10 minuta. Ilustracija uživanja u svirci.

Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:37   #2
Mi publika smo bili truli, nije bilo naboja ni energije.
Pjevačica Intergalactic loversa il kak već kad je htjela da kleknemo na jedno koljeno i onda se počela prijetit kad nismo
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:34   #3
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Mi publika smo bili truli, nije bilo naboja ni energije.
Pjevačica Intergalactic loversa il kak već kad je htjela da kleknemo na jedno koljeno i onda se počela prijetit kad nismo
Pola ekipe došlo na koncert da bi mljeli 3-4 jebena sata bez prestanka.Uštedite si vrijeme i novce i živce drugima i ostanite doma iduci put.

Što se tiče one manje bitne stvari tj.muzike Partibrejkersi i M.O.R.T. su pomeli sve.Šteta možda što se nisu zamijenili za redoslijed nastupa jer je bilo očito da je najveci dio ljudi dosao radi Brejkersa pa se dosta ljudi pokupilo poslije i nije Johnu i ekipi dalo priliku.Artani standardno dobri kao i uvijek.Šteta što nisu novu stvar svirali ovaj put,ali kakva je bila publika mozda i bolje da to ostave za samostalan koncert.Intergalactic Lovers sam čuo tek noć prije nastupa i oduševili su me.Ženska je čudo,puna energije.Dobar nastup,ali nisu svirali puno stvari koje sam slusao noc ranije u snimci koncerta od sat i nešto vremena.Pratit će ih se dalje.Ono dvoje ranije nisam stigao poslušat jer sam došao tek malo prije IL-a.Dovoljno da čujem Jesus,Stonesi i Ramonesi što bi bila jedina koju znam od Miceksa.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.