Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 20:33   #161
Pa sad bi trebalo ocijeniti da li je radovima povecana vrijednost objekta i staviti na 6 ili se samo saniralo ostecenje i nije imalo utjecaja na vrijednost objekta.
Ja obicno guram sve u 6.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 15:16   #162
I ja sam mislila tako, hvala.
jmima is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:09   #163
Može li mi tko odgovoriti vezano za prijenos porezne obveze u tuzemstvu... Imam ulazni račun, 28.12.2017., račun je plaćen u 01.mjesecu 2018.... Kod obračuna pdv-a u koji mjesec ide? 12 ili 1? Datum računa ili datum plaćanja? U obrascu PDV-a mora biti pod II- IV i III- IV porezna osnovica i pdv??.. Nikada vidjela ulazni račun s prijenosom porezne obveze.
__________________
Nikada ne dozvoli da sretneš nekoga tko nakon susreta s tobom neće biti sretniji.
bela virino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 11:41   #164
Pitati ću ovdje jer ima veze sa prijenosom por.obveze..Moze li mi netko reći,..naša firma izdaje fakturu za usluge promidžbe firmi iz SRbije ili BiH...promidžba se a tu firmu iz trećih zemalja odvija na sajmu u Zagrebu...da li se izdaje PDV na računu,ako ne, da li ide članak 17.st.1 i oznaka prijenos por.obveze?Hvala puno!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.