Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 18:05   #1
Wordpress wp-quiz plugin pomoć

Pozdrav i poštovanje,

Imam temu završnog rada koja je izrada kviza "Tko želi biti milijunaš", ali u wordpressu. Imam nešto napravljeno samo što nisam nikad prije radio niti se susreo s wordpressom kroz studij (TVZ- informatika) pa ne znam kako izvesti par zadnjih koraka, a mentorica je profesorica Engleskog koja ne zna ništa o tome.

Naime, koristim plugin wp-quiz i trebam nekako ubaciti sljedeće funkcionalnosti: Kraj kviza pri pogrešnom odgovoru (trenutno kviz 'odvrti' svih 15 pitanja prije kraja i onda daje rezultat), implementiranje 3 gumba te dodavanje funkcija đokera na iste, gumb za "give up" odnosno gumb kojim završavamo igru i uzimamo dotad osvojeni novac te dodavanje tablice iznosa novaca kojom bi se 'penjali' sa svakim točnim odgovorom.
Dodati ću link na trenutno napravljen kviz, ali nisam siguran da li pravila foruma to dozvoljavaju pa se ovim putem ispričavam -> https://tvzmilijunaskc.000webhostapp.com/
Svaka pomoć i upute su više nego dobrodošle, a možemo se i dogovoriti i za novčanu nagradu ako se nađe netko tko ima vremena ponuditi riješenje na cijelu stvar.

Hvala unaprijed i lijep pozdrav.

Zadnje uređivanje Chooba : 28.06.2017. at 18:20.
Chooba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.