Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 16:23   #1
Exclamation wine dose - vinska kutija

Pozdrav svima,
Vidio sam da postoji tema za beauty box pa sam pomislio zasto nebi bila tema
i o winedoseu.



Ako jos neznate sto je winedose kutija, ukratko ću Vam ju predstaviti.
Winedose je prva vinska kutija koja je bazirana na mjesečnom dostavljanju baš kao i beauty box. Kutija je promotivno-edukativnog karaktera i sadrži tri pomno odabrana i selektirana hrvatska vina iz tri različita djela Hrvatske (Istra, Dalmacija, Kontinentalna) + edukativni materijal u obliku kartica o dobivenim vinima, uz to korisnici dobivaju jos mnoštvo kupona i bonova sa raznim popustima i pogodnostima (wine barovi, vinoteke, wine web shop, izleti u vinarije...). Svi pretplatnici automatski dobe i kod za učlanjenje u Wine dose vinski klub, a u njemu dobivaju jos dodatnih popusta, pozive na druzenja, degustacije, radionice, vinske dogadaje...

Ukratko krenule su predbilježbe za prvu kutiju pa isplati se probat svima koji su vinoljupci ili to žele postati.

više o kutiji naravno možete pronaći i na Facebooku, Instagramu kao i web stranici, ali nećemo ju navodit radi reklamiranja...
lajn1807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:58   #2
Ja naručih, javim kad stigne i jel to čemu. Još se do sutra navečer može naručit i ova jedna kutija je umjesto 299kn, 269kn, 10% last minute popusta. Imaju i paketi za pretplatu na 3, 6, 12 mjeseci, ali računala sam prvo jednu da vidimo valja li to šta, pa ćemo se onda bacit u veći trošak.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 13:12   #3
jal to funkcionira kao fensi poklon, ili su vina stvarno jeftinija nego kad bi ih se kupovalo pojedinačno?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:57   #4
Ne bum još znala. Funkcioniralo bi kao poklon pošto kutija izgleda na slici stvarno fino. Kad sam pročitala ovo gore išla sam na njihovu stranicu koja tada nije radila pa sam ih ugnjavila na FB inbox, ispitala što je to, cijene, dostava, koja su vina... Odgovarali su super brzo. Rekli su mi da se radi o vinima iz domaćih vinarija koja nisu dostupna u supermarketima ili se eventualno mogu naći u vinarijama i da cijenovno prelaze vrijednost promo kutije. Čim stigne poslikam što je unutra i stavim... Bilo je 10% popusta za Noć vještica i sad zadnja 2 dana i naručila sam po tih 270 kn. 90kn po butelji nije malo, ali nije ni nešto pretjerano. Osobno i ja i muž volimo popiti dobro vino i imamo i lijepu kolekciju kvalitetnih, neke butelje su same preko 50€ pa ako i ovo bude pristojno... Vidit ćemo. Trenutno me zanima koliko će im trebati za dostavu. Ovo je prva tura koju šalju. Otvorili su narudžbu za iduću, al ne uzimam ništa dok ne dobijem ovu. Zato i nisam htjela uzimat "pretplatu".
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:36   #5
Web stranica im je koma, od pozadine do boje slova koja se jedva vide. Premalo informacija i na FB (par linkova, premalo slika - čitaj DVIJE i premalo izvještaja od strane kako vlasnika tako i korisnika). Ideja mi se sviđa i spremna sam dati novce, ali ne na temelju ovoga što mi je prezentirano.

@tiluriumm - očekujem detaljan izvještaj kada dobiješ svoju kutiju.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:42   #6
Da mi se nisu onako brzo javili na FB inbox ne bi ni ja sigurno naručila... Ovako ajde dala priliku, pa valjda će bit pitko... Na instagramu imaju više slika i skoro svaki dan nešto objave, al vidljivo je da je sve u povojima. S druge strane daju pretplatu na godinu dana pa bi se reklo da je ipak neki dugoročni projekt.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:54   #7
jel možeš birati koja vina hoćeš u paketu, ili platiš pa čekaš mačka u vreći?
inače se za 70 kuna po butelji znaju naći prilično dobre stvari, ako se ubaci koje bijelo onda budžet za crna bude još i veći, ne znam jel se to na kraju isplati
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 17:57   #8
Ne možeš birat, to je na đir beauty boxa di dobiješ kozmetiku iznenađenja.
Bit će po jedno vino iz Istre, Dalmacije i unutrašnjosti, i kao neki pokloni itd...
Vidit ćemo za koji dan valjda.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 19:28   #9
sve mi se čini da to spada za one koji hoće nešto nekome pokloniti a ne za vajnšmekere... ako bi dobio 3 vina o kojima ne znam ništa (a postoji i poveći broj onih koje nebi ni pio a kamoli kupio),
moglo bi se dogoditi da ne znam što da radim sa time i da taj paket proslijedim dalje kao što se radi sa viskijima
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:41   #10
A u svako vino se dobije kartica šta je, čije, koje, odakle, vjerojatno uz što najbolje ide i bla bla... Ne znam, vidit ćemo kad stigne. Propast svakako neće... 😂 Blagdani su na vratima.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 08:35   #11
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Da mi se nisu onako brzo javili na FB inbox ne bi ni ja sigurno naručila... Ovako ajde dala priliku, pa valjda će bit pitko... Na instagramu imaju više slika i skoro svaki dan nešto objave, al vidljivo je da je sve u povojima. S druge strane daju pretplatu na godinu dana pa bi se reklo da je ipak neki dugoročni projekt.
Malo je riskantno uzeti pretplatu na godinu dana, posebice ako bi se unaprijed trebao platiti puni iznos.

Ja ću lijepo sačekati tvoj izvještaj i shodno tome odlučiti.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sve mi se čini da to spada za one koji hoće nešto nekome pokloniti a ne za vajnšmekere... ako bi dobio 3 vina o kojima ne znam ništa (a postoji i poveći broj onih koje nebi ni pio a kamoli kupio),
moglo bi se dogoditi da ne znam što da radim sa time i da taj paket proslijedim dalje kao što se radi sa viskijima
Ako postoji poveći broj vina koje ti ne bi pio onda ovo definitivno nije za tebe. Preskoči. Kupuj vina koja si provjerio i mir.

Ja volim probavati nove stvari. Imam osobne preferencije što se okusa tiče, dašta, ali to ne znači da neću popiti nešto novo. Predmnijevam da nikad nisi bio u vinskoj školi jer ti je previše dati novce za neka tamo vina koja nisi probao nikad.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:42   #12
Ma da, i ja sam odma prekrižila pretplatu za početak. Je nešto jeftinije, ali nije da mi 50ak kn razlike po kutiji igra neku preveliku ulogu. Još i manje ako bi uvijek bilo ovako 10%... Još se ne javljaju ništa za dostavu... Valjda im neće trebat dulje od 7 dana od zatvaranja narudžbi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:25   #13
Upravo stigao SMS DPD_Croatia Vam dostavlja paket 21-11-2017 Sutra stiže kutija A jutros su mi i oni poslali na Instagram poruku (followali me, da im FB inbox nešto šteka, vidi čuda) da danas kreću s isporukama i da će sutra ili u srijedu najkasnije biti isporučen

edit: stigla poruka o dostavi i na mail.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:37   #14
Ma nema smisla za prepucavanjem što je nekom skupo ili što netko bi, što netko ne bi, što je nekom vrijedno, što nije Ja sam naručila kutiju vina nakon malo razmišljanja i računam, bar jedno od 3 vina će valjda nešto valjat, ako i ne bude, potrošit će se na gemišt, bambus, za kuhanje. Kutija sa slike mi se sama po sebi sviđa, pa ću bar nju iskoristit Za 270kn neću bankrotirat.
Al s druge strane da je bila odjeća ili obuća, ili beauty box to ne bi naručila na slijepo jer me ne zanima i nimalo ne privlači Čudno za žensko, al tako je.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:44   #15
Ni slučajno

Sljedeći post koji ne govori o nekom obliku vinskih kutija ili sličnih poklona donosi 3 dana bana autoru.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:52   #16
Sori Kemiče, omaklo mi se.

Bila bi fora da postoji neka kombinacija cheese box + male bočice vina (one od 0.2 L npr.) s opisom koje vino paše uz koji sir. Ako to postoji, please let me know. Najsličnije što sam doživjela je kad je jedna kolegica Francuskinja donijela 5 vrsta sireva i par vrsta vina i objašnjavala koje vino paše uz koji sir. Neke kombinacije su bile totalno suprotne od onog što sam očekivala.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 16:12   #17
Ima toga po darovnim dućanima tipa delicija, samo unučići i kockice sira obično koštaju ko punokrvno izdanje. No tnx. radije uzmem bocu dvije vina i sir po guštu. Al da, slažem se, kad bi postojalo nešto takvo po jednako tako prigodnoj cijeni sigurno bi često uzela.
Inače mi nema bolje večeri opuštanja od plate sira, maslina, kapara, inćuna, orašastih, grožđa i dobrog vina uz to... Nadam se da će bar jedna boca od ovih bit tako potrošena

edit: otvorih link iz maila o dostavi pa mi piše Status : Your parcel from Estricto j.d.o.o. is in transit.
Google me odveo na https://www.terravin.com.hr/ . Gledajuć stil stranice čini mi se da je to isti vlasnik ili bar ista grupa pokretača. Čudi me dosadašnja tajnovitost. Znam neke od nabrojanih vinarija na stranici i nemam ništa protiv da od njihovih boljih bude sastavljena kutija...

Zadnje uređivanje tiluriumm : 20.11.2017. at 16:35.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:52   #18
Kupila sam Stara brajda crveno vino od Ščureka nedavno, dozrijevano 24 mjeseca u hrastovim bačvama. To će se piti uz ovo što si navela - platu sa svime.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:00   #19
Daj detalje ovdje kad ga strusiš
Ja iščekujem paket, u dostavnom centru je
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:10   #20
Stigle obavijesti da dostavljač stiže između 13:09 i 14:09 Štopat ćemo ga haha
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.