Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 01:48   #1
Iz Ra El (Djeca Sunca, djeca svjetla)

Molio bih vas za trenutak paznje, ako imate vremena i volje da me procitate.
Zelim vam objasniti stvarno porijeklo nas ljudi i nase religije. Ako dopustite, pokazat cu vam kako je stvar toliko komplicirana da ne mozete shvatiti a toliko jednostavna da ne mozete prihvatiti.

Mi smo Izrael Djeca Sunca

"Ljudi su zivjeli u mraku i nisu poznavali za Boga sve dok Bog nije poslao Isusa da izbavi ljude iz mraka"

Svima nam je poznata ova prica, bilo iz krscanske ili egipatske ili hinduisticke ili indijanske ili japanske religije.
Krscani imaju Isusa, Egipcani imaju Horusa, Grci Apolona, Slaveni Peruna itd itd. Prica je manje vise ista. Bog je poslao svoga sina, svoje dijete, da pomogne nama ljudima, da se zrtvuje za nas kako bismo mi zivjeli.

A zapravo prava istina ide ovako:
"Ljudi su zivjeli u mraku i zimi, sve dok se nije pojavilo Sunce te osvjetlilo i ugrijalo zemlju".

To je zapravo cijela prica i istina. Sve religije na svim dijelovima nase zemlje se vrte oko te price. U pocetku bijase nista, mrak, voda. Onda se vode, mrak podijelile, nastao je dan noc. Noc prvi, dan drugi i tako dalje.... i to nije samo krscanska religija, vec manje vise sve religije svijeta imaju temelj u toj prici o kreaciji svijeta.

Mi brojimo godine od pojave Sunca. Sunce je, s nase ljudske perspektive, svemirsko tijelo. A to je zapravo, ni vise ni manje, vec nakupina odredene frekvencije boje koje se projicira u ovom vremenu/prostoru.

Sve je svijetlo. Bog/Qi/Sve je crno/bijelo. On je univerzalan, aseksualan, ne poznaje razlike. Zato ga zovemo Jehova odnosno Ono odnosno Ona-i-On a znamo reci i da jest i da nije, da postoji i da ne postoji. Bas poput boje, bas poput broja 0. Uvijek u sredini. Nit je pozitivno, nit je negativno. Niti je hladno niti toplo, nit brzo niti sporo. Ono jednostavno JEST. Ono jednostavno NIJE.

Djeca Bozja su boje. Mi u ovome nasemu vremenu prostoru poznajemo 7 boja. Da ne nabrajam svaku primarnu boju poimence, to su dugine boje.
Odredene frekvencije boja na jednome mjestu.

Trenutno je najintenzivnija boja Sunca boja Isusa boja Ra boja Lucifera boja Horusa boja Apolona. On je trenutno vladajuci Bog, sin Bozji koji trenutno sjedi na prijestolju. Sunce je, prema nasoj perspektivi, najsjajnije i najsnaznije nebesko tijelo na nebu. Nekada je to bio mozda Saturn mozda Jupiter mozda Neptun mozda Mars. To su sve "bogovi" a zapravo nijanse primarnih boja, nakupine boja. Kao sto covjeku izbije prist na licu, tako "bogu" izbije prist boje i onda imamo planete i zvijezde. Planete Mjesec i Zvijezde i Sunce su trenutno najveci pristevi nama bliski a nekada su to bila neka druga planetarna tijela, kao sto ce opet biti.

No da se vratim na pricu o Isus, stvarnu pricu. Ako me pratite....

U pocetku je bio mrak. Zemlja je bila hladna pustinja. Na zemlji su obitavala razna grozna stvorenja mraka. Tada nije bilo Sunca, priroda (bog) je nalagao da jedes ili budes ubijen, treceg nije bilo. Sve je bilo dualno u tome trenutku, prije dolaska Sunca, Isusa. Mozete zamisliti kako zivot izgleda na konstantoj temperaturi ispod nistice i u konstantnome mraku. Biljke ne rastu, zivotinje nemaju sto jesti.


Danas to zovemo Ledenim dobom. Tada nije bilo Sunca, Isusa.
I sto se onda dogodilo?

Bog je poslao svog sina da izbavi ljude iz mraka.
Sa neba je sisao Isus da se zrtvuje za covjecanstvo.
A zapravo je prava cinjenica:

Sa neba se pojavilo Sunce, rasvjetlilo i ugrijalo zemlju, omogucilo zivot vjecni. Ljubav se prosirila svijetom. Isusova rijec (Sunceva svijetlost) je rasvijetlila svijet od mraka (zime, mraka).

MI smo Izrael.

Iz - narod, civilizacija, drzava
Ra - i Sunce, doslovno "zvijezda" Sunce
EL - Nebo, sky, vode nebeske


Mi smo bica koja su se pojavila sa pojavom Sunca!!!!
U tom nekom odredenom momentu u vremenu/prostoru pojavio se Ra, odnosno SIN NEBESKI koji je izbavio covjecanstvo iz mraka tako sto se zrtvovao SISAVSI SA NEBA da vodi svoj IZ-ABRANI NAROD.

IZABRAN
Iz Abrahama

Ima i Slavensko tumacenje:

Roda - Nebo, Qi, slavensko bozanstvo JEST/NIJE, ultimativna kreacija, bog
Iz - narod

Narod Nebeski
Odate dolazi, danas pogrdna rijec(zbog katolicke inkvizicije nad staroslavenskim paganskim jezikom) IZROD odnosno covjek koji je dosao IZRODA iz boga Roda tj dosao je sa neba. Odalte i ROD odnosno obitelj, rodoljublje. Odatle i radati se (poroditi) odatle i prodati se, odatle i radovati se!!! Slaviti Boga Rodu, tj SVE, tj PRIRODU (sve sto nas okruzuje).

Po staroslavnskom jeziku, mi smo NAROD NEBESKI.


No idemo dalje u povijest...

Mi, homo sapiens, kao sto mozete i sami primjetiti, nismo podrijetlom sa ovih prostora sto mi naivno zovemo Zemljom. Mi smo sa podrucja kojeg danas naivno nazivamo Marsom.

Naime, iznad nas nije svemir, vec vode nebeske a izmedu voda nebeski su svodovi koje dijele te vode i svijetove od svijetova (dimenzije od dimenzija ako vam je tako lakse makar dimenzija dolazi od rijezi "dimen" sto znaci prikazanje, iluzija, nesto sto nije igdje osim u ljudskoj glavi, dakle to je sotonisticko djelo, da Sotona postoji i stvaran je, u emocijama mislima i svijesti ali o tome kasnije ako cete me poslusati)

Dakle, iznad nas su svijetovi, kao ogledalo. Samo sto se kroz ovo "ogledalo" moze proci. Ako idemo na jug ili sjever, ici cemo u beskraj, koliko god isli nikada necemo doci do kraja. Ako idemo gore ili dolje, doci cemo do Pakla(Hadam podzemnog svijeta) odnosno raja (El nebeskog svijeta).

A mi smo u sredini, makar se to nama samo naivno cini kao sredina, jer nista nema kraja niti pocetka, pa tako niti mi nismo u centru icega! osim u nasoj perspektivi pa nam tako neka "strana bica" i prezentiraju tu temu, no i o tome kasnije.


Dakle, mi smo homo sapiensi, tj jos davniji, napredniji pametniji, preci, zivjeli na podrucju koje danas zovemo Mars. To je prekrasno mjesto, puno ljepse nego ovo nase sto zovemo Zemljom. Mars, nasuprto Zemlje, je bio doslovno raj. Bilo je mnogo vise zivota i nezivota, sve je bilo sarenije i ubrzanije No svemu tome kada tada dode kraj pa tako i tome... ostali su samo duhovi Marsa koji nas i dan danas prate, odnosno Bog Mars, prist, nakupina odredene frekvencije dugine boje u ovome vremene/prostoru sto se nama doima kao planeta Marsa odnosno bog Mars odnosno odredeni aspekti nasih emocija/svijesti/misli(Sveto trojstvo, Trinity, no i o tome kasnije).

Mi, humanoidna bica, smo zivjeli na Marsu kao potlacena vrsta. Kao sto mi danas, recimo, drzimo pse. Danas se to prica kao bjeg iz Egipta odnosno Noina Arka odnosno rodenja Krista/dolazak Sunca. To je sve jedna te ista prica, dragi i nedragi moji, to je sve jedna te ista storija.

Mi, da pobjegnemo iz ropstva, odlucili smo, napraviti velike probleme nasim tlaciteljima. To su humanoidna rasa, nesto visa od nas, jedno 3 do 5 puta i jedno 3 do 5 puta jaca. Danas ih popularno zovu Draconi ili Zmajevi u povijesti, jer su imali rogove na glavi, neki od njih. Mogli su mjenjati oblik, citati misli, imali su telepaticke i sve ostale super sposobnosti sto mi dnas vidimo u Superman crticu o ljudima zvanima El, (onima s Neba, andelima/demonima/"vanzemaljcima").

E sad, mozete zamisliti, kako mi nejaki, smo se uopce mogli pomisliti suprotstaviti takovim bicima?! Ali Bog(priroda) je "prepoznao" nasu muku i negdje tokom vremena/prostora, doslo je do silne katastrofe koja je uzrokovala da Sunce/Ra/Isus/Horus/Lucifer/Apolon/Svjetlonosa pobjegne sa Marsa prema Zemlji!!
"Mojsije, Noah" odnosno poglavari homo sapiensa na Marsu, su uvjeravali svoje tlacitelej da ce doci do silne katastrofe i da moraju hitno svi otici!!! Tlacitelji na to nisu pristali jer su se smatrali jacima od prirode.

Jednoga dana.... doslo je do silne oluje. Pucali su gromovi, sijevale su munje, strasno nevrijeme. Piramide su bile sagradene kao kolektori te elektricne energije iz munja. Jedna munja kada pogodi piramidu mogla je osvjetljavati citav "Mars" na odredeno vrijeme. To je bila potpuno besplatna energija.

No sto se desilo te kobne veceri... sjecam se ko jucer!
Sakrili smo se od nevremena od oluje u nase kamene nastambe. Gledali smo kroz prozore sto se desava. U jednome momentu udarile su munje ISTODOBNO u sve piramide na "Marsu" a bilo ih je nekoliko stotina, posto je Mars bio jako naseljen i industrijski razvijen.... kada su sve munje simultano udarile u te elektrane, izazvale su takav poremecaj da su doslovno prekopirale jedan dio svijetla preko zrcala, preko svoda koji drzi nebeske vode,tako unistavajuci Mars i stvarajuci Zemlju.

To je izgledalo kao velike vodene pijavice, velika vodena tornada koja su iznad piramida tocno napravile vrtloge u nebeskim vodama i mi smo mogli slobodno hodati kroz njih!!! Ne samo da smo mogli hodati nego smo i padali, propadali, nismo se imali za sta drzati.

Danas to nazivamo okretanjem polova. Ne trebate se brinuti, nece biti nikakvih ponovnih okretanja polova, to je bio jedinstven dogadaj, danas znan kao Veliki Prasak, Big Bang.

Uglavnom, mi smo dosli na Zemlju.
No Zemlja, nije bila nenastanjena. Ne ne. Bila je nastanjena bicima mraka koja su zivjela u mraku i hladnoci. Odatle ona prica kako se narod Izraelski pobunio protiv Mojsija u pustinji kada su pobjegli iz Egipta.
Nakon sto smo doslovno pali s neba, koliko GOD TO GLUPO ZVUCALO, mi smo pali s neba!!! na zemlju (bogovi su pali na tjeme)... te pali na jos nezagrijanu zemlju.

Pazite, kada se desila velika katastrofa, sve se okrenulo. Mars, Zemlja, ko pjescani sat, se okrenulo sve naopako zbrda zdola.
Sunce je danas na Zemlji, Mjesec je danas na Marsu, mi smo na Zemlji, tlacitelji su ostali na Marsu, doslo je do silne velike poplave i samo najvisi vrhovi tog ogromnog mulja su bili pogodni za zivot i razvoj zivota kakvog danas znamo.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:49   #2
Pazite, tokom te katastofe NISTA ZIVO NIJE PREZIVJELO. To je bio SMAK SVIJETA.
Dosla katastrofa.
Okrenula polove, sve se okrenulo naopako.
Sve je nastala velika mocvara, zato se kaze da su ljudi isli 40 dana kroz Kaananske mocvare dok nisu dosli do suhog tla.
40 solarnih okretaja je trebalo da se mulj slegne i da zivot ponovno pocne teci, iz bakterije prema organizmu kakvog danas znamo.

Dragi moji i nedragi moji.
Iz zemlje smo stvoreni.
U zemlju cemo se i pretvoriti.

Amen.


Nije stalo sve u jedan post.
Zelim reci da ovo radim jer smatram da smo svi jedan organizam, da smo svi JEDNO, i da sam ja, Ivan, pametan kao i svi mi ljudi na zemlji i u univerzumu zajedno na kvantnoj razini.

Hvala na citanju!!!

Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 08:47   #3
Hvala tebi.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 09:09   #4
Quote:
Faust_Paladin kaže: Pogledaj post
Uglavnom, mi smo dosli na Zemlju.
To je jedino provjereno da smo ovdje ali kako smo došli pitaj vlastitu maštu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 10:54   #5
Uz pomoč astroloških ključeva mita o graditelju Solomonovog hrama, saznajemo da je Solomonov hram u stvari hram sunca jer je ime Solomon sastavljeno od tri riječi, a sve su ime za sunce: "Sol" - latinski; "Om" - sanskrit, i "On" - egipadski nazivi za sunce...


Smješten u samoj sredini štita; sa njegove lijeve i desne strane nalaze se po tri kamena simbolizirajući proljetne i jesenske znakove zodijaka na nebeskom svodu. Sam vršni ili ključni kamen na taj način simbolizira snagu i vladavinu sunca u znaku lava. Svih sedam kamena na svodu tako simbolizira sedmerostruki ciklus regeneracije sunca, koje za svojega života (ljeta) prolazi kroz sedam astroloških znakova na eklitičkoj polukružnici cijelog zodijaka.


Vjerovali ili ne, mi Slaveni, mi Iliri, mi homo sapiensi,mi purgeri smo IzRaEl. Djeca Sunca.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 12:02   #6
Quote:
Faust_Paladin kaže: Pogledaj post
....


Vjerovali ili ne, mi Slaveni, mi Iliri, mi homo sapiensi,mi purgeri smo IzRaEl. Djeca Sunca.
Zanimljivo. Možda smo mi hrvati (uz dodatak gena raznih povijesnih naroda koje smo susretali) potomci jednog od izgubljenog plemena doma Izraelova, plemena koje je nestalo u bespućima prostora današnjeg Irana i Iraka prije 3000 godina. To nasljeđe.
Nikad se ne zna. Takve tajne teško je otkriti.
Što kažeš o toj teoriji?

Svakako je tema ful zanimljiva za analizu.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:48   #7
Hrvati su mjesečev narod.
Mi volimo Boginju neba i mjeseca.
Dižemo joj hramove, pjevamo joj pjesme, i postavili smo je za našu kraljicu.
Ne volimo sunce nego mjesec.

U prvom postu miješa se svjetlost kao elektromagnetski val sa duhovnom energijom.
Svjetlost je pojava u fizici, dobro je poznata i opisana, i sa duhovnom energijom nema ništa.
Duhovnost nema veze sa svjetlošću.
Svjetlost je fizika, duhovnost nije.
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:50   #8
Nakon Velike Poplave, zivot je bio moguc samo na:


Mount Everest - 8848 m , Nepal
K2 - 8661 m , Pakistan
Kangchenjunga - 8585 m , Nepal
Lhotse - 8501 m , Nepal
Makalu - 8481 m , Nepal


To su poceci a kasnije se ljudska civilizacija s vremenom i kako se voda povlacila, spustala nize, na danasnje visine od 3500 metara a to su redom:

Antarktika , Vinson - 5140 m
Australija , Kosciusko - 2230 m
Europa , Elbrus - 5638 m
Europa, Mont Blanc - 4807 m
Sjeverna Amerika , Mount McKinley - 6194 m
Južna Amerika , Aconcagua - 6962 m
Europa, Sinaj - 2285m

Ima ih jos ali to je manje vise.


Aborigini ("ab origine" = izvorni covjek) i Inuiti (eskimi, djeca bozice Inuit, Jerihonske Kurve, Babilonske Kurve) su mjesanci ljudi s Marsa i ljudi koji su zivjeli na zemlji gdje nije bilo Sunca. Aboridini i Inuiti su direktni potomci neandretalaca, ondnosno krapinskoga pracovjeka. Oni su se razvili na tu stranu, mi homo sapiensi na drugu stranu.

Zato oni imaju problema s vidom i moraju nositi naocale. Jer im smeta Sunce. On nisu IzRaEl, djeca Sunca, oni su djeca Inuit, bozice Noci, Mraka.

Jerihon je neolitičko naselje; najstarije gradsko naselje, utemeljen 8350. – 7350. prije Krista (Sunca).

Naselje je bilo okruženo bedemom s kulama, a unutar bedema je živjelo oko 1000 – 1500 stanovnika.


"Sedmog dana trebate sedam puta obići grad. Tada neka se zatrubi dugo u rogove, i svatko neka vikne veliki ratni poklič. Zidovi grada će tada pasti.”


Mi smo IzRaEl. Djeca svjetlosti. Svake nedjelje slavimo pad Jerihona/Babilona/SodomeGomore!!

Ondje su zivjeli Inuiti, Aboridini, cije smo naselje, mi homo sapiensi osvojili te smo ih istrijebili sa lica zemlje:

"Konačno, sedmog dana, nakon kruženja oko grada sedam puta, zatrubili su rogovi, ratnici su zavikali i zidovi su pali. Tada je Jozua rekao: “Ubijte svakog u gradu i spalite ga. Spalite sve. Sačuvajte jedino srebro, zlato, bakar i željezo i spremite to u riznice Jehovinog šatora.”"



Bilo nam je strogo naredeno da ne uzimamo ista osim plemenitih metala jer je sve bilo radioaktivno. To je prica o Sodomi i Gomori, to je prica o Jerihonu, to je prica kako je Izrael osvojio zemlju Kaanansku, tj kako smo mi, djeca svjetlosti pobili djecu mraka i osvojili zemlju.

To je takoder i prica o Kainu i Abelu, dva brata. Dvije ljudske vrste su se sukobile, samo je jedna ziva, osudena da vjecno luta zemljom i zabranjeno je idjenoj vrsti osim ljudi da ubije ljudsku vrstu tako da se mi, homo sapiensi, paitmo u svome grijehu(manamaa, genetskim greskama) sve do smaka svijeta.



Zelim vam blagosljovljenu Nedjelju, pad Jerihona, Kurve Babilonske!!

"Move any mountain
Move any mountain

I will not fail nor falter, I shall succeed
My perception is altered I do believe
Faith is so strong now nothing shall bar my way
Firm conviction, no fiction this is my day

I can move, move, move any mountain
I can move, move, move any mountain
I can move, move, move any mountain

I walk so tall, ascending I stand so high
Earth below me revolving above the sky
I feel no fear to be here is, oh, so fine
Shining brightly like sunlight inside my mind

Well know that any mountain is capable of movin'
The Shamen and the new generation will approve it
You can be what you want to be
Let your soul and your body and your mind be free
Win every time, we're all that
Well going all the way is where I'm at
With delivery smooth like water from a fountain
That's why I can move any mountain

I can move, move, move any mountain
I can move, move, move any mountain
I can move, move, move any mountain
I can move, move, move any mountain

Move any mountain
Move any mountain




Shaman - Move Any Mountain Lyrics
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:10   #9
The Dawn Age (bakreno doba op.a) is an epoch in the history of The Known World. It was the first historical epoch, ending roughly 8,000 years ago and extending backwards into the mists of time before the age of mankind. Little information about it has survived, even in legends.

Humans did not live in the Westeros at all for much of the Dawn Age. For centuries beyond count, the continent was only inhabited by two non-human races: the Children of the Forest and the Giants. The Children were a small people skilled in magic, wielding weapons made of wood, bone, and dragonglass (obsidian) - which they used to make razor-sharp arrowheads and daggers. They were later called the "Children of the Forest" by humans, because when full-grown they were no taller than a human child in height, and they preferred to live in the deep forests and caves, building hidden villages in the trees. The Children worshiped deities known as the Old Gods of the Forest - the countless and unnamed spirits of every tree, rock, and stream.

According to legend, about 12,000 years ago the First Men migrated to Westeros - so-called because they were the first humans to arrive in the continent. The First Men crossed over from Essos using a land-bridge, known as the Arm of Dorne, in the southeastern corner of Westeros. They settled the plains and cut down forests for timber and to clear new land. This led them into conflict with the indigenous Children of the Forest, particularly when they cut down the Weirwood trees that the Children carved faces into, known as heart trees, which were sacred to the Old Gods.

The Wars of the First Men and the Children of the Forest lasted for many centuries. The Children were very woodcrafty, fierce fighters, and skilled in magical powers, but the First Men were more numerous, physically larger and stronger, possessed warriors mounted on Horses, and introduced weapons made of bronze (which, while not as sharp as dragonglass, is much sturdier for longswords and armor). In desperation, the wise men of the Children (known as Greenseers) used their magical powers to call up the Hammer of the waters; the oceans rose up and broke the Arm of Dorne, destroying the land bridge between Westeros and Essos, leaving an island chain in which the later eras is known as the Stepstones. It was too late, however, as the First Men already had a firm foothold in southern Westeros. Later, the Children attempted to call up the hammer of the waters again to keep the First Men from passing into the North, but they were only partially successful, managing to flood the narrow isthmus leading into the North known as the Neck and turning it into a near-impassable swampland.

Even so, while the Children were gradually losing, at this display of their powers wiser leaders prevailed among both sides, who tired of the bloodshed. About 10,000 years ago, the leaders of the First Men and the Children of the Forest came together at the Isle of Faces in the center of Gods Eye Lake to make a lasting peace between the two races, subsequently known as "The Pact". In following centuries, the First Men and the Children often became staunch allies, and the First Men even adopted the religion of the Children, worshiping the Old Gods at the faces carved in weirwood trees. To show an alliance, every weirwood tree on the Isle of Faces was carved with a face.


The signing of the Pact signified the end of the Dawn Age in Westeros. The new era that began after it was known as the Age of Heroes, during which - about 8,000 years ago, and 2,000 years after the signing of the Pact - the Long Night fell upon the world, and the White Walkers rode out of the unmapped Lands of Always Winter in the far north, raising an army of the dead to wage war upon the living.


Prvi puta ovo citam, sada prije par minuta, sati. Zar nisam ovo rekao u ovoj temi? Ovo je citat "Igre Prijestolja".
Molim lijepo. Kaze od A do Z kako sam ja rekao u ovoj temi a nikada u zivotu nisam cuo za pricu u Igri Prijestolja!!

Human history represents such a radical break with the natural systems of biological organisation that preceded it that it must be the response to a kind of attractor or dwell point that lies ahead in the temporal dimension.
Persistently western religions have integrated into their theologies the notion of a kind of end of the world. And I think that a lot of psychedelic experimentation sort of confirms this intuition.
I mean it isn't going to happen according to any of the scenarios of orthodox religion, but the basic intuition that the universe seeks closure in a kind of Omega point of transcendence is confirmed.
It's almost as though this object in hyperspace, glittering in hyperspace, throws off reflections of itself, which actually ricochet into the past, illuminating this mystic, inspiring that saint or visionary, and that out of these fragmentary glimpses of Eternity we can build a kind of a map of not only the past universe and the evolutionary ingression into novelty, but a kind of map of the future.
This is what Shamanism has always been about.
A Shaman is someone who has been to the end.
It is someone who knows how the world really works, and knowing how the world really works, means to have risen outside, above, beyond the dimensions of ordinary spacetime and cozooistry and actually seen the wiring under the board: stepped outside the confines of learned culture and learned and embedded language into the domain of Wittgenstein called the unspeakable, the Transcendental presence of the Other, which can be sectioned in various ways to yield Systems of Knowledge which can be brought back into ordinary social space for the good of the Community.
So in the context of 90% of human culture, the Shaman has been the Agent of Evolution, because the Shaman learns techniques to go between ordinary reality and the domain of the ideas: this higher dimensional continuum that is somehow parallel to us, available to us and yet ordinarily occluded to us by cultural convention out of the fear of the Mystery, I believe, and what the Shamans are, are people who have been able to de-condition themselves from the community's instinctual distrust of the Mystery, and go into this bewildering Higher Dimension, and gain Knowledge, recover the jewel lost at the Beginning of Time, save souls, cure, commune with the Ancestors and so forth and so on.
Shamanism is not a religion - it's a set of techniques, and the Principle Technique is the use of psychedelic plants.
What psychedelics do is they dissolve boundaries; and in the presence of dissolved boundaries One cannot continue to close One's eyes to the ruination of the Earth, the poisoning of the Seas and the consequences of two thousand years of unchallenged Dominator culture, based on Monotheism, hatred of Nature, suppression of the Female and so forth and so on.
So, what Shamans have to do is act as exemplars by making this cosmic journey to the domain of the Gaian Ideas, and then bringing them back in the form of Art, to the struggle to Save the World.
The Planet has a kind of intelligence, that it can actually Open a Channel of communication with an individual human being.
The message that Nature sends is transform your language through a synergy between Electronic culture and the Psychedelic Imagination; a synergy between Dance and Idea; a synergy between Understanding and Intuition, and dissolve the boundaries which your culture has sanctioned between you.
Become part of this Gaian Supermind.
I mean I think it's fairly profound, it's fairly Apocalyptic.
History is ending, I mean we are to be the generation that witnesses the Revelation of the purpose of the Cosmos.
History is the shock wave of the Eschaton.
History is the shock wave of Eschatology.
And what this means for those of us who will live through this transition into Hyperspace is that we will be privileged to see the greatest release of Concressed Change probably since the birth of the Universe.
The twentieth Century is the shudder that announces the approaching Cataracts of Time over which our Species and the destiny of this Planet is about to be swept.

Shamen - Revolution


P.S. Smajl sotone se pojavio sam!! Nisam ga ja stavio vec kad se spojilo ime pjesme Re sa Evolution a izmedu : dvotocka. A pjesma mi je sama dosla na YT playlist u pozadini dok sam tipkao post! Tako da sam odlucio copy paste i eto. >Geomantija!!

HVALA NA CITANJU BOG NAM POMOZI HAHA

Zadnje uređivanje Faust_Paladin : 28.12.2017. at 16:25.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 17:12   #10
Davidova Zvijezda odnosno Zidovska Zvijezda odnosno Pentagram je pogresno koristena shema, nacrt za "magiju" odnosno koristenje prirodnih resursa koje imamo na raspolaganju.

Pravilna shema jest SEPTAGRAM odnosno heptagram odnosno sedmerostruka zvijezda.
Necu nista pisati o tome jer sam upravo nasao knjigu koja vec pise o tome, citiram:
"The story begins in Israel, when ancient scrolls surface giving clues to the scepter of Solomon. They contain hints signaling the second coming of Christ and the Great Tribulation. Forces both good and evil seek the scepter across the Middle East, from the ruins of ancient Babylon in Iraq to the deserts of Egypt. There is wisdom, power, and prophecy in the scepter, but how? The trail is long and dangerous as archeologists and Bible students alike seek the answers the scepter will reveal. The forces of evil seek the scepter to rule the world with while others seeks only answers.The end of the trail reveals an amazing prophecy and the coming of anti-Christ is just around the corner"

Necu dalje pisati da ne ispadne da reklamiram ali cu vam dati natuknice.

Kepler
Septagram
Scepter
Mojsijevo zezlo (stap)

Molim vas, uvijek imajte na umu, onaj tko trazi novac, nije na tragu istine, jer ima dva cilja.
Istinu i Novac.
Strijelac ne moze pogoditi metu koju gada ako u glavi ima 2 mete.
Postoji prica o tome ali umoran sam...

Pomaganjem drugome pomazemo sebi jer smo JEDNO.

Dosta za sada?
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 19:49   #11
uvod: game of thrones.
razrada: battlestar galactica.
zaključak: we all die young.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 00:50   #12
Dugo već nije bilo ovolike hrpe bedastoća. Valjda je došao red.
__________________
U potražnji za mirom kroz pravdu i oprost.
shaganappi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 07:58   #13

Solomonska dinastija je povijesna dinastija Etiopije, koja tvrdi da svoje podrijetlo vuče od starozavjetnih kralja Solomona i Kraljice od Sabe.

Carski grb je ustanovio tek Haile Selasije. Grb prikazuje carsko prijestolje, flankiran s dva anđela sa svake strane, jedan drži mač i vagu, a drugi carsko žezlo. Tron je ukrašen kršćanskim križem, davidovom zvijezdom i islamskim polumjesecom (simbolizirajući tako sve tri etiopske tradicije). Grb je obrubljen crvenim plaštem, na vrhu je carska kruna, a pred tronom je lav simbol Izraela.


Grbovi slicni grbu Zagreba
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:02   #14
Quote:
Faust_Paladin kaže: Pogledaj post

Solomonska dinastija je povijesna dinastija Etiopije, koja tvrdi da svoje podrijetlo vuče od starozavjetnih kralja Solomona i Kraljice od Sabe.

Carski grb je ustanovio tek Haile Selasije. Grb prikazuje carsko prijestolje, flankiran s dva anđela sa svake strane, jedan drži mač i vagu, a drugi carsko žezlo. Tron je ukrašen kršćanskim križem, davidovom zvijezdom i islamskim polumjesecom (simbolizirajući tako sve tri etiopske tradicije). Grb je obrubljen crvenim plaštem, na vrhu je carska kruna, a pred tronom je lav simbol Izraela.


Grbovi slicni grbu Zagreba
Lav nije simbol Izraela nego Judeje.
Izrael ima 10 simbola po deset ratličitih zodiak znakova.
XPangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:47   #15
ras tafari aka h. selassie, solomon, lav, biljka, rastafarijanci, djeca sunca, itd.

ovdje.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:50   #16
Davno nisam pričitao više nebuloza.
Quote:
Faust_Paladin kaže: Pogledaj post
"Ljudi su zivjeli u mraku i nisu poznavali za Boga sve dok Bog nije poslao Isusa da izbavi ljude iz mraka" - Svima nam je poznata ova prica, bilo iz krscanske ili egipatske ili hinduisticke ili indijanske ili japanske religije.
Hvala Bogu što sam musliman.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:15   #17
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Davno nisam pričitao više nebuloza. Hvala Bogu što sam musliman.
ko ti kriv, rek'o bi ovaj.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 16:38   #18
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
Davno nisam pričitao više nebuloza. Hvala Bogu što sam musliman.
Jedina razlika je u tome, da su vase nebuloze prihvacene od vise ljudi.
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 17:01   #19
Quote:
King Elvis kaže: Pogledaj post
Hrvati su mjesečev narod.
Mi volimo Boginju neba i mjeseca.
Dižemo joj hramove, pjevamo joj pjesme, i postavili smo je za našu kraljicu.
Ne volimo sunce nego mjesec.

U prvom postu miješa se svjetlost kao elektromagnetski val sa duhovnom energijom.
Svjetlost je pojava u fizici, dobro je poznata i opisana, i sa duhovnom energijom nema ništa.
Duhovnost nema veze sa svjetlošću.
Svjetlost je fizika, duhovnost nije.
Venera je u pitanju ili jutarnja Danica.

Mjesec je obožavan kod pustinjaka bliska istoka.
XPangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 18:32   #20


A da ne ispadne da sam ja lud nego su zapravo svi oko mene ludi:
http://exopolitics.org/moon-is-artif...asteroid-belt/

Onda imamo i:
The Yellow Emperor or Yellow Deity was conceived by a virgin mother, Fubao, who became pregnant after seeing a yellow ray of light turning .

Dakle, poznati Zuti Car je manje ni vise nego sam Isus nista vise ni manje nego samo Sunce!!!

Zadnje uređivanje Faust_Paladin : 29.12.2017. at 19:31.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.