Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 11:40   #1
Ubio sam miša, nemam ideju kako ga vratiti.

Pozdrav,

naumio sam instalirati nekakav driver za usb port na koji se spaja nekakvu elektroničku pločicu…no zabunom instaliram to preko usb mouse porta i sada mi miš ne radi. Kako najbezbolnije vratiti miša u život (i to treba obaviti nekako bez miša xd.)

Pretpostavljam da je zbunjujuce objasnjenje…tesko mi objasniti kada ni sam neznam sto je sto. Evo linka gdje su koraci koje sam pravio:

https://img.banggood.com/file/produc...ual%20V1.1.pdf

Uglavnom, taj Zadig prepoznaje usb devices, ali dalje od toga koraka mi nije nesto radilo pa sam sto puta radio install preko usba za željeni device. Jednom zabunom odabrao devices od mousea…i sad sam ko nepokretan bez miša xd.

Nemam baš ideju što je sprčkano i kako vratiti? Znam da mi ostaje opcija da vratim backup windowsa iz historya, ali me strah to raditi...(nevjerujem tome baš, ranije loše iskustvo)

Hvala na bilo kakvoj sugestiji i sretna Nova godina svima!
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:55   #2
Uspio vratiti miša, samo je trebalo obrisati u device manager ono što se nakalemilo kao driver za miša...i onda se kod spajanja automatski instalira defaultni driver.
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.