Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2006., 19:38   #61
Naravno da je moguce, frendica je iste godine PROSLA na dva smjera!
Buu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 07:06   #62
Quote:
Eidia kaže:
Da, Sanaderova mala , kćer gradonaćelnice Šibenika (HDZ) i par ljudi iz one debilne sapunice ( mislim iz Zabranjene ljubavi ) ... veze, vezice

Navodno su ovi drugi kandidati jaaaaaaako popizdili

Čisto sumnjam da ovi s ADU prate debilnu zabranjenu ljubav i da znaju ko glumi u njoj.Ak je prate,onda su fakat debili!
DARSTUPRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 07:21   #63
profesor s Akademije režira Zabranjenu Ljubav
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 16:12   #64
Quote:
poirot kaže:
profesor s Akademije režira Zabranjenu Ljubav
Oh my God! Onda što naučiti od takvih profesora???Nije ni čudo što nam je kinematografija zaostala u vremenu i prostoru!
DARSTUPRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 17:54   #65
ja ipak mislim da nije stvar u njima, veću RTLu i njihovim pravilima kako što raditi, jer ipak su to nijemci, mogu oni raspisati natječaj za scenarij, ali to je samo pro forma, oni već odavno imaju zacrtano kako ta serija treba izgledati i na koju publiku cilja, tak da režiseri tu dođu čisto kao radna snaga
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 10:58   #66
Glumačka škola?

Htio bih se upisati na ADU. Bilo bi poželjno ako bi mi netko mogao reći par stvari o glumačkoj akademiji.
Hvala.
__________________
.
..
...
....
.....
......
.......
........
.........
..........
Ghostface is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 00:38   #67
ajde da malo oživimo temu.jel upisao tko akademiju ove godine?
ka:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 00:24   #68
jel zna netko nekog tko je upisao glumu vani(RADU) ,čula sam da u londonu imaju škole koje traju i po godinu. ali su nešto poput tečajeva. I da li mislite da li ljudi s 23,24 godine uspijevaju upisat glumu(pitam iz znatiželje iako još nemam 23)
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 00:28   #69
samo znam dal hoću radit na filmu no koje područje još nisam sigurna pa sad isprobavam od svegamalo, pišem scenarije, bila upisala dramsku itd..samo znam da sam od svoje 6 godine veliki obožavatelj 7 umjetnosti no to sam duboko krila u sebi pa sam upisala sasvim deseti faks. I da li zna tko da li išta znači Bagatela pri upisu na ADU. javiti na pm
SRETAN BOŽIĆ svima!
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 00:29   #70
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 12:29   #71
Quote:
ivana2009 kaže:
jel zna netko nekog tko je upisao glumu vani(RADU) ,čula sam da u londonu imaju škole koje traju i po godinu. ali su nešto poput tečajeva. I da li mislite da li ljudi s 23,24 godine uspijevaju upisat glumu(pitam iz znatiželje iako još nemam 23)
da se ispravima mislila sam na Royal Academy of Dramatic Art (RADA)
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 17:00   #72
Quote:
ivana2009 kaže:
samo znam dal hoću radit na filmu no koje područje još nisam sigurna pa sad isprobavam od svegamalo, pišem scenarije, bila upisala dramsku itd..samo znam da sam od svoje 6 godine veliki obožavatelj 7 umjetnosti no to sam duboko krila u sebi pa sam upisala sasvim deseti faks. I da li zna tko da li išta znači Bagatela pri upisu na ADU. javiti na pm
SRETAN BOŽIĆ svima!
s obziron na konstrukcije rečenica i pravopis, bojin se da ti scenariji nisu jača strana. nije da je moje pisanje bajno, samo oću reć da se od scenarista ipak nešto očekuje.


šta se tiče londona; možda da štokod pitaš na njihovin forumima, il izguglaš neki londonski sveučilišni (il kako se to već kod njih zove) forum, il neki orjentiran na kazalište, il u krajnju ruku neki popularni londonski o svemu i svačemu.
nije da će ti moć dat statistiku hrvatskih polaznika, al neke informacije ćeš dobit
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 18:26   #73
Quote:
Maisie kaže:
s obziron na konstrukcije rečenica i pravopis, bojin se da ti scenariji nisu jača strana. nije da je moje pisanje bajno, samo oću reć da se od scenarista ipak nešto očekuje.


šta se tiče londona; možda da štokod pitaš na njihovin forumima, il izguglaš neki londonski sveučilišni (il kako se to već kod njih zove) forum, il neki orjentiran na kazalište, il u krajnju ruku neki popularni londonski o svemu i svačemu.
nije da će ti moć dat statistiku hrvatskih polaznika, al neke informacije ćeš dobit
čuj kad u žurbi pišeš na forumu i ne paziš baš na konstrukciju rečenica i na pravopis, a osim toga rekla sam da vježbam a znaš što kažu 99 posto ambicije, truda i vježbe i 1 posto talenta. a ako nemaš dobru priču ni pravopis ti baš neće puno poslužit.A sve što sam dosad napisala dobila sam dosta dobre kritike. nije da se hvalim ali u pravopisu u srednjoj sam bila među boljima.
a london ma sve sam to saznala ali jako malo. pa sam pomi9slila da se raspitam tu na forumu no ipak hvala
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 23:07   #74
da li itko ide ili zna nekog tko studira produkciju u Tuzli?
a tko u zagrebu?
bilo kakve informacije,savjeti ,iskustva jako će mi dobro doći? ako može na pm
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:30   #75
heh ja planiram produkciju upisati ove godine
već sam se počeo pripremati a i dosta sam se informirao tak da možeš mene pitati
Aaron_Turner je rekao da studira produkciju pa pošalji njemu pm
Aasterinian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 23:24   #76
je li tko upisao glumačku akademiju i šta je spremio za prijemni?
endrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:34   #77
Mene interesira režija (film i TV), koliko vidim to mnoge zanima, ali za to treba jako veliko znanje i sreća. Može li netko reći pitanja za prijamni ispit. Drugi sam razred srednje škole, ali treba se na vrijeme informirati.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 19:37   #78
PRODUKCIJA

Bok svima!

Bi li mi itko mogao reći o upisu na produkciju nešto više od onoga što piše na službenoj stranici ADU. Tek sam sad čula za taj faks, čini mi se okej. Jedino što me brine jest imam li se ja vremena za to sad spremiti s obzirom na težak prijemni za taj odsjek. U biti, zanima me koliko je zapravo težak taj prijemni ili je to prenapuhano? Koje su bile teme klauzurnih radnji?

Hvala na odgovoru.

XX
Andrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 18:49   #79
sve imate na stranici. ako stvarno znate gdje se upisujete, to vam je i više nego dovoljno
Krynch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 19:23   #80
Quote:
Lynch kaže: Pogledaj post
sve imate na stranici. ako stvarno znate gdje se upisujete, to vam je i više nego dovoljno
Pa nemaju primjeri tema tih klauzurnih radnji na engl. i hrvatskom, nemaju dojmovi ljudi...A to mene zanima.

Često je to što pišu po web stranicama kao sadržaj za prijemni samo puka formalnost, a ljudi koji su bili (i prošli) prijemni znaju što oni zapravo traže i u kojoj mjeri.

Za PRODUKCIJU to ne piše nigdje, pretražila ja. Pa da piše ne bih otvarala topic :P
Andrina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.