Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2015., 13:25   #1301
Pozdrav,

u devetom mjesecu imamo svadbu i moja želja je da imam djeveruše, 5 cura.
Malo sam s curama popričala, svidjela im se ideja i one bi da se haljine šivaju tako da nisu baš identične.
No problem je taj da mi nemamo šnajdericu da popričamo uopće s njom pa i neznamo koliko bi uopće to sve cca došlo.
Da li imate neku preporuku ili ako ima netko tko je zainteresiran javite se porukom da malo popričamo

Unaprijed hvala,
Ana
apapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 21:37   #1302
apapi bokic....ja sam snajderica pa ako hoces javi mi se na pp....
malenaivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:46   #1303
ja tražim nekog dobrog u šivanju šoseva s područja Zagreb-oko Maksimira
Danielac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 09:52   #1304
Jel ima koja predobra krojačica u Zagrebu koja zna identično "skinuti" haljine Aleksandre Dojčinović?
Mislim da to ne bi trebao biti problem sašit...
Htjela bih samo da to stvarno bude idealno sašiveno...
Smatram da je za njene haljine previše u dućanu dati preko 2000kn, jer onaj materijal i jednostavnost krojeva se - smatram može vrlo lako sašiti...
Vodena Boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 19:45   #1305
Drage krojačice, imate li neki website preko kojeg se mogu skinuti krojevi za različite komade odjeće? Najviše me zanimaju hlače.. Uglavnom bilo kakav site s principima konstrukcije različitih komada?
Drifter DIY is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 20:17   #1306
cure jel itko ista sio od lycre,danas sam uzela razlicita tri materijala i tu lycru po prvi put jer ima bas lijepih boja. al ne znam kako se ponasa pri sivanju,jer mi izgleda pretanka. pa ne znam jesam se mozda zeznula :P

mislila sam od nje siti obicnu usku midi suknju, jer ne mogu nigdje naci da mi pase duzina.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:33   #1307
Moja lycra je bila malo deblja jer mi je trebala za neprozirnu podhaljinu.
Uglavnom kad uzmeš iglu za stretch materijale i dobro podesiš napetost konca, sašiješ be problema. Odreži manju krpicu od istog materijala i isprobavaj šivati dok ti nije ok. I ne zaboravi da je materijal rastezljiv pa pazi na bod da ti konac kasnije ne popuca kad se rastegne.

Za ovaj drugi post sa upitom za online resurse sa šivanjem, stavit ću par svojih omiljenih za par dana kad skupim mako vremena za posložiti.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 10:18   #1308
Quote:
ahnu kaže: Pogledaj post
Moja lycra je bila malo deblja jer mi je trebala za neprozirnu podhaljinu.
Uglavnom kad uzmeš iglu za stretch materijale i dobro podesiš napetost konca, sašiješ be problema. Odreži manju krpicu od istog materijala i isprobavaj šivati dok ti nije ok. I ne zaboravi da je materijal rastezljiv pa pazi na bod da ti konac kasnije ne popuca kad se rastegne.
hvaalaa sta mislis jel bolje da stavim podstavu ili da poduplam lycru strah me da mi se kasnije puno ne rastegne . Nisam ni razmisljala o tome da ce se mozda rastegnut kasnije
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 12:35   #1309
Pozdrav!
Zanima me dali ima kakva internet stranica sa koje se mogu naručit tkanine?
Hvala unaprijed!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 17:58   #1310
uhh, ja isto trazim gospodju krojacicu iz zagreba koja bi mi mogla sasiti ovakvu tuniku, nadam se da sam na dobrom mjestu ^^

http://coolspotters.com/files/photos...ss-profile.jpg
143 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 13:25   #1311
može li mi netko reći gdje mogu jeftino kupiti metražu u Rijeci? ili ako to nije moguce može li se online naći jeftino?
volkswagen mk3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 02:35   #1312
gdje u centru rijeke ima netko kome bi mogla odnijeti odjeću za npr. promijeniti zatvarač, ili suziti nešto?

hvala.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:03   #1313
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
gdje u centru rijeke ima netko kome bi mogla odnijeti odjeću za npr. promijeniti zatvarač, ili suziti nešto?

hvala.
Imaš u Adamićevoj,.... od slastičarne Bolero prema Slavici (ne na Korzu nego cestovnom stranom) Mislim da se zovu Tima ili nešto slično.
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:58   #1314
Materijal

Pozdrav, koji bi materijal preporucili za ovako nesto? Dobila sam preporuku za lycru i scubu, ali za prvo me strah znojenja, a deugo ne mogu uopce zamisliti kak bi padalo.. Hvala


http://wheretoget.it/look/25610
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:04   #1315
Ne znam ako sam na dobroj temi, ali pošto ima krojačica, možda ćete znati.
Kakva je kvaliteta torbi koje se ručno naprave? Da li budu čvrste i sl.?
i_vanna46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:51   #1316
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Imaš u Adamićevoj,.... od slastičarne Bolero prema Slavici (ne na Korzu nego cestovnom stranom) Mislim da se zovu Tima ili nešto slično.

hvala, samo da li se stvarno tako zovu? google ne nalazi ništa, a htjela bi pronaći radno vrijeme da ne nosam bezveze krpice uokolo
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 22:50   #1317
Šnajderice,


gdje bi u Zagrebu našla dućan sa veeelikim izborom materijala za šivanje?

Nisam iz Zg, u mom gradu ih ima 2-3 i nikakva ponuda, a konkretno bi trebala prozirni sivi šifon i crni šifon za tanke, široke, ljetne hlače, one u dva sloja šifona, na netu to zovu palazzo trousers.

Hvala!
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 13:52   #1318
Može li se haljinicu br 46 prekrojiti u veličinu 38-36? Ovaj vikend sam u jednom second hand shoppu upecala lijepu crnu haljinicu koja mi, iako nije moj br., bas lijepo stoji, onako, malo je duza, ali da ne znam velicinu, rekla bih to je malo duza ljetna haljina. bilo bi jos idealnije da ju je prekrojiti.
AyaFey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 01:43   #1319
Bog,
zanima me zna li ko di mogu sašit par torbi od kože u Splitu, moj je materijal, znači treba mi samo šivanje?
spalato84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 13:28   #1320
Zna možda neko u Zadru dobru krojačicu?
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.