Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2006., 13:25   #21
Cijene su 13lp od 19h-07h, 19lp od 7h-19h (uključen PDV) i da često mi je krepavala DSL veza (a onda usput krepa o telefon), ali sad zadnjih tjedan dana je sve u redu.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 21:07   #22
Ja dosad iskreno nisam imao frku osim jednom...i od kad sam testni pa do sad to je sav problem bio...tu i tamo rikne...na par sekundi dsl veza....ali sveukupno je ok....ja sam zadovoljan...plus sad cu u 1 mjesecu vidjet racun....za tel i net...pa da vidim i usporedim sa prijasnjim t-com--vim racunom...pa bum nes i napisal...tu...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:05   #23
Jeli netko od vas vec ima iskon duo? Ako da, kakva je usluga i koliko je trajalo dok ste dobili prikljucak nakon slanja zahtjeva???
The Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 00:25   #24
A kod mene je to bilo drukcije nego kod korisnika koji sad predavaju zahtjev..ja nisam nis slao..jer su mene prvo kontaktirali dal bi ja bio njihov testni korisnik i meni je razdoblje bilo oko blizu dva i pol mjeseca(od kad me zenska bila nazvala i pitala pa dok mi doma nisu dosli...) jer su tada imali nekih problema...al brijem da je to sada puno brze....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 03:05   #25
Iskon internet horor

Iskon govnad. Počnimo priču o firmi koja je najveći užas i najveće govno u hrvatskoj IKAD. Do sad sam mislio da je to ve-mil, iza kojeg odma stoji hg spot, ali ne. To je iskon. Internet provider koji prodaje uslugu koja je laž. Kao prvo, počnimo s potpisivanjima ugovora i slično. 17.11., ja sam otišao u iskon internet sredit ugovor skupa sa svojim stanodavcem. Dočekao nas je ljubazan gospodin i uveo u nekakvu konferencijsku dvoranicu ili neš slično. Tamo smo potpisali ugovor na kojem je pisalo da je iskon obavezan uključiti uslugu 30 dana od potpisivanja ugovora sa strane korisnika usluge. Rekoh odlično. Uzeli mi iskon duo uslugu.

3 tjedna kasnije mene zove tip iz službe za korisnike i objašnjava mi da će mi uključit uslugu 2.1., na što mu ja govorim da to nije 30 dana, no njega to ne zanima pretjerano. Prekidamo razgovor i ja sat vremena kasnije zovem iskon internet. Dio razgovora sa mnom i odgovornom osobom, zaposlenikom iskon interneta je tekao ovako:

- Razlika između 17.11.2006- i 2.1.2007. nije 30 dana. Razlika je veća. Razumijete to? U ugovoru piše da se iskon internet obavezuje uključiti iskon duo unutar 30 dana od potpisivanja ugovora
- Gospodine, tih 30 dana, to vam je onak, okvirno. Ako u ugovoru piše 30 dana, ne znači da je to TRIDESET dana.
- Okvirno? U ugovoru? Recite, smijem ja snimku ovog razgovora publicirat na internetu? Da li je to službeni stav iskon interneta kao firme?
- Pa čujte, ne, nije, ali znate, tcom...
- Smijem li to publicirati na internetu? Da korisnici znaju kaj ih čeka s iskonom.
- Možemo vam uključiti iskon duo 19.12. u 17:30
- Hvala

Ovo je ukratko. On me svejedno pokušao nagovoriti da mi ipak uključe net 2.1. jer jebiga, moram ih razumjet jer ipak ovise o t-comu. Prvo su mi rekli da je njihova infrastruktura, onda da t-com samo drži centrale, a na kraju je ispalo da ne znaju prdnut bez t-coma.

19.12. u 17:30 dolaze 2 simpatična dečka kojima se zapravo i ne radi pretjerano, a i nije da znaju kaj rade. U iskon duo paketu se dobiva router/voice uređaj preko kojeg ide i telefon i internet i koji ne radi baš najbolje, što ćemo otkrit u nastavku. Router su oni uključili u struju, a ja konfigurirao jer oni ne znaju kako. U iskonu tvrde da oni nemaju veze s nekompetentnošću zaposlenika, jer to nisu njihovi zaposlenici. Kad sam uključio net, brzina je bila narihtana na 1024/128. Ja sam naručio 3072/512, no kad sam ih nazvao rekli su mi da je caka u tome kaj se treba čekat 24 sata da narihtaju brzinu. Rekoh dobro, ali meni je download 1.5kb u sekundi, a upload ne postoji. Tak je i bilo. Download se vukao ko krepani pingvin u pustinji a uploada nije bilo. U trenutku u kojem pišem ovaj tekst, net stalno pada, kao i u zadnjih skoro pa mjesec dana, otkad ga imam. Idući dan sam se probudio, a net nije radio, kao i dosta dana nakon toga. Brzina je i dalje bila 1.5kb/sec, a upload i dalje nije postojao. Optužili su paricu. Nekoliko puta su mi dolazili ljudi iz t-coma mjerit neki kurac. Našli su stanovitu, navodno bitnu količinu šuma u signalu i rekli da je to krivo za lošu vezu, što se poslije pokazalo kao jebena laž.

Od tog dana na dalje, provodio sam bar sat vremena dnevno na telefonu s tehničkom službom iskona, u kojoj čini se, rade mahom mentalno zaostale osobe. Naime, ne samo da su oni retardirani, da ne mogu zapamtit adresu na kojoj je adsl, da nisu u stanju pogledat na ekran broj s kojeg ih zovem i slično, nego je politika iskon interneta da se njih zove, a onda oni šalju mail tehnici. To je, kako mi je objašnjavao lik na službi za korisnike, najbrži način komunikacije. Nije brže nazvat direktno tehniku i reć im u čemu je problem, nego je jednostavnije prvo se javit oligofrenim dikobrazoidima na službi za korisnike. Eto, pišem ovaj tekst sad, krajnje iziritiran, jer je net opet počeo ne radit žešće. Točnije, ne radi uopće. Sad sam zvao jednog od njihovih talking headsa koji mi je rekao, ali gospodine, koje lampice vam rade na routeru? To uvijek jebeno pitaju. Svaki put.

Nije toliko nerijetko da net ne radi po 3 sata. Njima serviser ode na gablec ili neki kurac, a net ne radi. Za vrijeme dok net ne radi, od tehničke podrške, koja je sve, samo ne tehnička podrška jer ne samo da kurca pojma nemaju, nego nemaju ni dijagnostičke alate pred sobom možete čuti - gospodine, strpite se, javit ćemo vam se. Gospodine, mi se trudimo da sve radi. Gospodine, mi se stvarno trudimo. I onda se nitko niti trudi niti javi idućih par sati. To je iskon internet. Rekao sam im da ću im doć s bombom. Jebao sam im svima mater. Nije pomoglo.

- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, poslao sam mail održavanju. Javit ćemo vam se.

I onda prvih 10 razgovora trpiš takva sranja. Trpiš to da ti seru, lažu, jebu ti mater na fini, birokratski, usrani način. A onda više ne.

- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, posl...
- Jebem vam mater
- Molim, gospodine?
- Rekoh jebem vam mater. Milu.
- Ali gospodine, moj šef...
- Jebem i njemu mater.
- Ali gospodine, servis sada ne radi, serviser nije ovdje. Kad serviser dođ..
- Kad se serviser vrati, molim vas, recite mu da i njemu jebem mater.

Onda ni to ne pomogne. Onda si već jako lud. Nekoliko razgovora ti njima jebeš mater, ali to ne pomaže. Oni su birokratski žohari koji prodaju uslugu koju ne mogu održavat jer nemaju ni tehniku ni kompetentne zaposlenike i oni će preživjet.

- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, posl...
- Recite, čitate vi večernji list? One stranice di ljudi dođu s bombom?
- Molim?
- Uključite mi jebeni usrani net SAD, jer ću vam doć s bombom. I da, jebem vam mater.
- Gospodine, eto, ja sam poslao mail održavanju...
- Doviđenja

Njima nitko ništa ne može. Oni kradu jebeni novac od ljudi kojima usluga ne radi da bi nakupili pare da srede tehničke uvjete. Oni su jebeni šljam zemlje. Najgore govno od firme u hrvatskoj. Recimo, hgspot me pokušao sjebat samo jednom i nisam bio sretan. Ali ovi, ovi me jebu ko medveda već mjesec dana i nije im neugodno.

Puno je bilo tih razgovora. Jedan od meni dražih, s ULTIMATIVNIM jebenim idiotom tekao je ovako. Ovo je najveći idiot.

- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, posl...
- Ne, ne. Nemojte slat mail tehničkoj službi, molim vas. Pokušajte mi vi odgovorit na pitanje zašto od 3mbit koje plaćam dobivam samo megabit i pol van.
- Gospodine, NIJE VAM OVO AMERIKA.

Da mi je frajer bio ikaj bliže, žvakao bi slušalicu u koju mi je objašnjavao kako ovo nije amerika dok bi mu udarao glavom o zid, a slušalica bi se drobila između njegovih zubi i zida. Krvi bi bilo posvuda. Nitko ne bi reagirao, i pustili bi me da ga ubijem i poslije ritualno zapalim njegovo krvavo tijelo nasred ceste, plešuć ples sreće oko istog jer, nije ovo amerika.

Dođe meni t-com još jednom mijenjat kablove il neki kurac, utvrde da ništa ne mogu, da mi iskon mora dić brzinu da bi sve šljakalo i sve 5. I dignu oni meni brzinu na 7mbit, jer tada dobivam 3 van, kako su već jednom napravili, ali veza pada. I pada. I ne da se uspostavit opet. I meni iz službe za korisnike tvrde da su mi digli brzinu na 10mbit, ali da ne radi, na što ja govorim da nisu, jer da imam otvoren setup routera i da se brzina nije mijenjala. Onda mi gnom veli da to oni tako brzo mijenjaju da se to ne vidi. Jebeni supermen im radi na tehnici i svojom laserskom internet kiturinom od čelika porihtava brzinu tak moćno da se to u routeru ne vidi. Ali se vidi kad mi sruše brzinu sa 7mbit nazad na 3, od čega ja van dobijem u najboljem slučaju 2.

Jedan me mučio 45 minuta na telefon, da skrinšotam procese, postavke routera, sve. Uvjeravao me da ziher imam upaljene stvari koje nisam imao upaljene. 45 minuta me jebo ko poludjeli orangutan kvadriplegičnog polarnog medvjeda dok nisam popizdio i reko da neću više skrinšotat i slat kurca. A onda me pokušao nagovorit da se spojim kablom.

- Pokušajte se spojit kablom.
- Neću.
- Zašto?
- Platio sam wireless i želim da mi preko wirelessa radi. Neću.
- Ali samo pokušajte.
- Neću.
- Možda radi preko kabla.
- Ne zanima me, želim da radi preko wirelessa.

I onda su me nazvali iz tehničke podrške. I došli ovdje. I utvrdili da se na wirelessu gubi 30% brzine. I onda su mi rekli da će drugi dan donijet novi router. Nisu. Onda sam ja zvao. Pa mi se nitko nije javljao. Pa me nazvao neki frajer i rekao da će doć sutra. Pa nije. Onda me nazvao opet i rekao da je čitava serija thomson routera koju daju iskon duo korisnicima loša i da smanjuje brzinu za 30%.

Onda su rekli da će za koji dan napravit update firmwarea. Ali nisu. Net i dalje pada, oni se nisu javili preko tjedan dana, računi dolaze mom stanodavcu I DALJE, iako smo ih i on i ja molili da ih šalju na moju adresu, te sad tip nakon što sam ga JEDVA uvjerio da ga ne želim prevarit jer mu je prvi račun došao na adresu gdje živi opet pizdi i možebitno me želi iselit jer su mu OPET poslali nekakav račun. To je hrpa imbecila koja ne zna zapamtit dvije jebene osnovne informacije. Želim da net radi i šalji račune na OVU adresu. To je njima jebeno prekomplicirano.
Ovo kaj sam ja tu napisao je, koliko god može čudno zazvučat, skraćena verzija onoga kaj se meni događalo s iskon internetom. Oni su muljatori, pljačkaši i u krajnjoj liniji, imaju iznimno nekompetentan kadar.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 03:06   #26
I sad, ja sam lijepo zaspao i bilo mi je super kadli me probudila draga da net opet ne radi. I još jednom je pao nakon tog pada. Nazvao sam ih, reko frajeru da u bilješke o korisniku napiše da "im jebem svima milu mater još jednom", te da ne trebam ništa drugo od njega i krenuo pisat ovo. I ovaj tekst ništa neće promijenit, kao što nije napravila ni žalba o hgspotu. Oni i dalje muljaju, eto, danas su mi za strganu pržilicu koju sam kupio jučer dali drugu strganu pržilicu. Fantastični momci. No, jebeš pržilicu.

Nemojte uzimat iskon duo. Glupi su, muljaju, ne znaju radit i sjebat će vas jer su jednostavno nesposobni. Nemaju tehniku, nemaju ljudstvo, nemaju ništa, a htjeli bi bit adsl isp. Kao argument su mi jednom ponudili i "...pa kaj, ni nekim ljudima koji rade u iskonu iskon duo ne radi...". Dno od firme.
Ne uzimajte iskon internet. I ja bi ih sad najradije tužio jer uvaljuju potrgane uređaje (zanima me koliko korisnika zna da su dobili routere koji ne rade), lažno reklamiraju, lažu na telefon, vrijeđaju korisnika i pokazuju minimum poštovanja prema korisniku. Ali sumnjam da bi mi ta tužba prošla jer su oni ti birokrati koji rade kaj žele, jer jebiga, nije ovo amerika.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:19   #27
Tužno.... ja imam velikih probelma sa t-comom. Obećavaju mi od 12. mjeseca da će mi skinuti prokleti PCM sa linije i ništa.. pišem i zahtjeve i ništa...

Kad gledam ovu tvoju priču sa iskonom. Čovjek se zapita, ima li tu kod nas itko pošten da daje adsl. Mislim da nema.

T-com je skup, a i teško možeš dobiti adsl, imaju staru opremu.
iskon.duo se kune u svoje veze, ali vidim da i to šteka...
Amis do dana današnjeg još nikome ništa nije instalirao, optika im ide u sloveniju (pa nedam prokletim slovencima ni kune)
VM-mreže da i ne pričam..

sve u svemu izaberi nikog ili bilo kog, ishod je isti. Kak ti padne kocka tak bu builo..

pozdrav i čuvaj živce da ne nabereš neku opaku boleštinu...
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:50   #28
Vau,koji doživljaji!


Blago se meni na homeboxu od vipa ;-)
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:56   #29
Quote:
Drito Konj kaže:
Net i dalje pada, oni se nisu javili preko tjedan dana, računi dolaze mom stanodavcu I DALJE, iako smo ih i on i ja molili da ih šalju na moju adresu, te sad tip nakon što sam ga JEDVA uvjerio da ga ne želim prevarit jer mu je prvi račun došao na adresu gdje živi opet pizdi i možebitno me želi iselit jer su mu OPET poslali nekakav račun. To je hrpa imbecila koja ne zna zapamtit dvije jebene osnovne informacije. Želim da net radi i šalji račune na OVU adresu. To je njima jebeno prekomplicirano.
Podstanar si i zajebavao si se sa tim iskonovim prodanim dušama,nesposobnim klonovima? Pa ako si želio fiksnu i DSL,trebao si direktno kod T-coma! S ovom pričom si samo potvrdio moje sumnje u Iskon. Ne znam zašto ih je T-HT uopće kupio;valjda se razbacivao s lovom
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:01   #30
Quote:
Drito Konj kaže:
Optužili su paricu. Nekoliko puta su mi dolazili ljudi iz t-coma mjerit neki kurac. Našli su stanovitu, navodno bitnu količinu šuma u signalu i rekli da je to krivo za lošu vezu, što se poslije pokazalo kao jebena laž.
Al to može biti uzrokom pucanja veze... Imao sam par takvih slučajeva.. Došli tgovnarci zamijenili kablove i radilo je ok...
U tvom slučaju je tak kak je... router je šit, nekompetentni ljudi koji postavljaju, možda i potplaćeni, NIJE TI OVO AMERIKA @Drito
hahah, jebo ameriku, da je bar Njemačka, ili čak Slovenija bilo bi dobro... jebeni balkan...
e sad..što se tiče onih dečkiju kaj su postavljali opremu, oni bi trebali biti dovoljno kompetentni da slože sve da oni sa svog laptopa (ak ga opće imaju) mogu na net pod onim uvijetima koje si ti tražio i koji su dogovoreni ugovorom... naravno u postavke tvoje mreže nemaju kaj ulaziti jer im to nije opis posla...

daj u novine sve i žali se društvu za zaštitu potrošaća...kaj drugo moš? plakat...
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:11   #31
Gadni su to problemi.

I ja sam imao slicnih s T-com-om. (ali tvojima nisu ni blizu) Potpisao ugovore pocetkom 9. mj, adsl dobio tek nedavno... Ali sad sve savrseno radi, i jos su me nagradili s dva mjeseca besplatnog flat-a (jer sam adsl ugovorio jos u jesenskoj akciji)

Nego, a da ti ovu svoju pricu ispricas malo 'glasnije'? (Sigurno postoji nacin, novine se rado kace na takve stvari...)

Ne vjerujem da ce tebi pomoci, ali mozda nekog spasis slicnih muka...
__________________
Press any key to continue or any other key to quit...
The Chemist is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 15:13   #32
Sranje prika...

Nego nemoj se previše ljutit na one koji rade u službi za korisnike, oni ti ne mogu pomoć ni da žele. Jebiga ako je praksa firme da ti zoveš službu za korisnike, a oni tvoju prijavu zabilježe pa je šalju dalje ( ) onda jebiga...
Ti ljudi kojima si jebava mater su najmanje krivi, viruj mi

Štaš dalje ? Ostat na njima ? Raskinit ugovor ?
Dat u novine ? Žalit se ''Potrošaću'' ?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 17:52   #33
odem ja krajem 11. u t com predati zahtjev za ADSL. Isprinto sam 2 lista, jedan za korisnika drugi za kontakt, stari sve potpisao.
Dodem tamo i tip me trazi osobnu od starog, ja njemu da nemam osobnu, on meni: onda nista.
ja njemu: da sam slao faksom nebi mi trebala osobna
on meni: njnjnjnjnj
ja njemu: pa jel mozete vi poslati faksom
on meni: na koji broj
ja njemu; to vi meni recite
tip ode raspita se i posalje faks
pitao sam ga jos kolko se ceka i tip je rekao do mjesec dana, al nije bitno


pocetkom godine dobim obavjest od t-coma da sam postao sretni korisnik od 20.12. sto bi bilo super al mi jos niko nije dosao instalirati rooter i dalje se spajam modemom. na tom istom papiru pod "osoba za kontakt" navedena su 2 broja, moj moba koji sam ostavio za kontakt i korisnicki na koji ce spojiti ADSL.
Ovo me malo podsjeca na slanje racuna na krivu adresu, potrudis se ispuniti dodatna polja kako ti nebi gnjavili starce/stanodavce, a oni fala ljepo na podacima al mi ce mo ipak po svome.
Reklamiraju se kao sve za vas, al nedo vrag da probas ista isprobati i prilagodit sebi, brzo ces posegnuti za bombom.

Fora je da moras imati nekog u t-comu ko ce pogurati tvoj zahtjev, u tom slucaju dobit ces dsl, i prigodne poklone kroz tjedan dana. vezu nisam nikad potezao i necu poceti s glupscu kao sto je internet, al da bi im jebao mater makar bila stara i ruzna BI!!!

a kaj se tice ovih alternativnih providera, sve su mi to balkanski probisvjeti
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 20:20   #34
Quote:
Drito Konj kaže:
- Dobar dan, tehnička podrška, ovdje (izmišljeno ime koje daju svojim retardima)
- Dobar dan, (korisničko ime), meni net ne radi
- Samo malo, sad ćemo vidjeti u čemu je problem. Eto, posl...
- Jebem vam mater
- Molim, gospodine?
- Rekoh jebem vam mater. Milu.
- Ali gospodine, moj šef...
- Jebem i njemu mater.
- Ali gospodine, servis sada ne radi, serviser nije ovdje. Kad serviser dođ..
- Kad se serviser vrati, molim vas, recite mu da i njemu jebem mater.
e tako je najbolje.....i meni si odugovlačili 2 dana pa sam ih nazvao i hebao pa su rekli "...dolazimo za 15 minuta..." i došli su
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 20:22   #35
A NIŠ....
__________________
:: PAVIAN ::
pavian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 04:46   #36
ovo je .....bez teksta,stvarno sam ostao,mislim ja sam na iskonu ali xxdsl radi ok ,stvarno mi je zao cuti ovo,a jos mi je gore kada jadan covijek placa a oni drkaju kurac...jebi im mater sine
lol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:32   #37
Ja sam imao problema sa iskon hostingom i isto sam im jebo sve po redu i na kraju im poslo fax da raskidam ugovor i da neću platit zadnji račun.

Da vidiš kad su počeli stizat faxovi/mailovi/pozivi
Gospodine pa mi se ispričavamo, pa de još malo razmislite, nama su svi korisnici bitni, mi se trudimo da vam pomognemo...

I još ni danas nisam platio zadnji račun, niti ga planiram platit.

Al naj jače od svega je bilo kad sam tražio broj faksa. Ja nazovem i on meni da broj. Ja nazovem broj i opet mi se javi tehnička služba. Pa reko dajte mi broj faksa i lik meni opet da isti broj i ja opet nazovem i opet se oni jave i opet mi daju isti broj. I ja objašnjavam konju da to nije broj faksa, da sam zvao 100 puta i da sam dobio tehničku. Al on budala meni priča da je to nemoguće...
I na kraju je ispalo da su mi rekli jednu nulu manje nego što je trebalo.

Uglavnom nisam plati račun i savjetujem svima sa sličnim problemima da ih ne plačaju, a pogotovo ovo da ja plačam 3MB, a dobivam 1,5. Pa nebi ni jedan račun platio.

I svakako se slažem sa svima da ovo treba na naslovnu stranicu u Jutarnjem i/ili 24sata.

----

A što se tiče instaliranja max routera (barem kod t-coma):
Lik ti donese modem i ništa ne instalira već samo napravi vezu. Sve isto ko kod spajanja sa 56kps modemom samo što ideš na
Connect using a broadbend conection that requires a user name and password
I ja sam budala čeko mjesec dana da neki T-Kurac dođe to napravit.

Ak se kužite u računala probajte pitat u T-Komu da vam daju modem da ćete sami instalirat il' tak nešto.

Al ubiti možete kupit modem u hg spotu ili sl. i rać samo da vam daju ime i lozinku.
__________________
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
Diaulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 12:39   #38
Quote:
Drito Konj kaže:
Iskon govnad. Počnimo priču o firmi koja je najveći užas i najveće govno u hrvatskoj IKAD. Do sad sam mislio da je to ve-mil, iza kojeg odma stoji hg spot, ali ne. To je iskon. Internet provider koji prodaje uslugu koja je laž. Kao prvo, počnimo s potpisivanjima ugovora i slično. 17.11., ja sam otišao u iskon internet sredit ugovor skupa sa svojim stanodavcem....
Jel ti primjećuješ tendenciju da posljednjih godina svi koju stupe s tobom u bilo kakav pravno-zakonski odnos ispadaju vrhunska govnad, šupci, lopovi i smradovi? Ne kužim te, jel misliš da živimo u idealnom svijetu, di je svaki link od 1 megabita= 1,000,000 bitova u sekundi?
Valjda si znao i prije potpisivanja ugovora u kakvim su odnosima iskon, t-com i mušterije? Ako si znao, zašto nisi

a) odabrao drugog providera
b) odabrao drugu tehnologiju spajanja
c) ostao na dial-up vezi?

Ne kužim čemu ta tvoja tvrdoglavost. Mislim, kome se inatiš, sebi ili njima? Ako ti lik kaže da probaš spojit kabel do routera, zašto ne pokušaš umjesto da se ponašaš ko klinac iz vrtića? Neće tvoj inat pogurat vezu na 3 mbps. Osim toga, možda je fakat problem u wireless vezi od routera do pc-ja. A to nećeš znat dok ne probaš spojit kabelom. Sad ćeš ti reć "potpisao sam ugovor i ko ih jebe, to moraju napravit jer ću ih tužit". Nazdravlje, tuži ih. I strpi se 18 godina do trećeg ročišta.

Btw, koristim iskonov mail account od mislim 2000. I nikad nisam imao problema. U firmi imamo zakupljeni vod od 2 mbita i stvarno NIKAD, ali NIKAD mi se nije dogodilo na naiđem na sranje kad zovem tehničku podršku. Ljudi, shvatite da je iskon trenutno samo ispostava T-coma koji se trudi sjebat ih di god može da bi prigrabio sebi mušterije. I t-com i iskon (isti ku\|ac) su leglo birokracije koje boli kita za stanje na terenu.

Osim toga, imate kabel/HSDPA pa se prebacite
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:00   #39
Ista stvar, u firmi već4. godinu koristimo Iskonov SkyNET na 1024 kbps (bežični link). Nikad, ali nikad problema (firma ima oko 70 kanti stalno u LAN/WAN-u). Jednom je riknuo adapter od antene. Riješili problem za 1-2 sata...

Doma iskon koristim od kada postoji. Nikad problema. na iskonu mi je i šogor i šogorica i pol prijatelja. Nikad nitko nije imao problema. Sad se spremam na Iskon.DUO. Jer svi zaposlenici u firmi (firma je ključni korisnik) imaju popuste u privatom internetu.

toliko,
zpintar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:06   #40
Ajme majko ovaj Drito je car u pičku materinu Zakon

A da su treš, jesu
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.