Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2013., 02:06   #101
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Ne znam što smatraš pod konkretnim.
Ja sam pohađao tri tečaja u Algebri i to učilište smatram konkretnim.

Prema ovome što se tu piše o Ivori ta dva učilišta se ne mogu uspoređivati.
Zato sam zaprepašten.

Jedna stvar je kada je netko više ili manje zadovoljan tečajem...
...ali ako nemaju stolice i računla ?
Slazem se. U Algebri na 10 predavaca dolazi 2 strucna. U Ivori na 10 predavaca dolazi 8 strucnih. Tak da, potpuno si u pravu. Ti si pohadjao tecaje u Algebri i nemas posao iako su ti s enasrali kruske i jabuke, oprali su te i bio si toliko glup da dajes novac za jos 2 tecaja, a na kraju si nigdje. E sad ja koji sma radio za obje, godinama, kazem da je po strucnosti Ivora strucnija za 50% od predavaca i programa koji daje Algebra.

Drugo ako nije bilo stolica ili racunala jedina stvar koja se mogla dogoditi jest da zamjena starog hardvera i namjestaja nije stigla na vrijeme te je doslo do kasnjenja, dok se stari hardwer i namjestaj vec dan prije pripremio za odvoz. Dogodilo se i meni da sam imao praznu ucionicu, odgodis predavanje i premjestis u drugi dan, kraj price. Prestani fantazirat i u tu kurce izmisljat jer nemas pojma apsolutno sto se dogadja iza vrata katedre i referade. Ipak si ti samo "polaznik" kojeg se nasanjkalo na 3 tecaja.
MasniStreber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 00:03   #102
vezano za Ivoru i njihove akcije na jajcima i kolektivcima: na ispite za stjecanje navedenih diploma NEMA PRIJAVA OD 31.12.2012!! evo oriđiđi Cambridge link koji to i dokazuje: http://www.cie.org.uk/programmes-and...a-in-business/

ja neznam na koji način oni mogu reklamirati upis na tečajeve za polaganje tih ispita, a na koji način planiraju ljudima omogućiti izlazak na ispit, a nisu ni školu upisali, a kamoli ispit prijavili - ja to neznam....
vidim da su preko jajca prodano skoro 90 ponuda, živo me zanima kako će se iz toga izvuć
Lolitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 22:10   #103
jel ima kakvih novih info o toj diplomi? dečko ima u 5.mj ispit u varaždinu, međutim ovi iz ivore su se baš 'potrudili'.. nema obuke, ima neke materijale za vježbu kao primjere ispita na koje nema rješenja, pa nek si misli jel pogodio odgovor ili ne.. sve u svemu koma.. bojim se da je bačen novac..
roogalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 20:35   #104
Web dizajner ne programira web stranice niti piše i jedan red programerskog koda.

To je posao programera.

Znači web dizajner je jedno, programer drugo. Zajedno stvaraju web i zajedno prolaze cijeli proces stvaranja.

- Web dizajner
- Ilustrator (po potrebi)
- Fotograf (po potrebi)
- Programer

Tako se to radi u praksi.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 18:55   #105
Question

Pozdrav
Zanima me da li je netko upisao Manager marketinga ili prodaje u Ivori,te kako izgleda
ispit ,kakva su pitanja,jel tesko?
Imam ispit u cetvrtak,i bas me uhvatila panika s
Hvala
Mea Morena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 15:38   #106
pozdrav,upisala sam u ivori web i graficki dizajn i zanima me kako izgleda taj njihov ispit? st da ocekujem,kako da ucim? unprijed hvala
zivotjelijepp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 11:51   #107
Evo cisto da malo pokrenem temu.
U Ivori sam upisao 2011 clait plus mrezni admin.,ugl tečaj je kostao 15000kn sa upisninom i diplomama.
Za sve one koji planiraju polagati Clait diplomu neka odmah odustanu,a sada cu reci zasto.
Znaci u ugovoru vam lijepo sve pise da ce vas skola educirati bla bla bla,za clait nisam dobio nikakvu skriptu,samo knjiga za mrezni admin., na moji upit kako cu znat sta me ceka na ispit, bilo mi receno da je to sve u ovoj knjizi,ja rekao ok ajde.
Dodemo na ispit za clait,daju nam ispit i naravno nitko nema pojma, a lijepo receno sve je u knjizi haha,na kraju kad smo se pobunili profesor nam dopusti da prepisujemo,istrazujemo,zajednicki si pomazemo itd....
I ajde cekam ja rezultate,prode godinu dana,svakih par mjeseci zivkam ovi stalno odugovlace,uskoro ce ili dugo se ceka da bi na kraju cak i priznali da nemaju pojma sta je s mojim ispitom.
Ali dosao je i taj dan 10.09.2014 dobim poruku da su stigli rezultati od clait-a i nazalost ja nisam posao,dobro nazovem skolu objasnim situaciju kako je bilo itd. naravno njima je jako zao ali nemogu nista,pitam gdje mogu dobiti uvid o ispitu eh to oni nemaju a posto ispiti dolaze in engleske,tj nekakva cambridge ustavnova za ispite njima nedaju pravo uvid za ispit nego cisto mogu dobiti rezultate tko je prosao,i sada se ja pitam tko tu koga?
Neznam sto da ucinim? Razmisljam angazirati nekakvog odvjetnika,kao prvo nisu se drzali ugovora,ja educiran za sve nisam,a bitno da samo clait kosta 9000kn cirka.
gravityri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:24   #108
Quote:
gravityri kaže: Pogledaj post
Evo cisto da malo pokrenem temu.
U Ivori sam upisao 2011 clait plus mrezni admin.,ugl tečaj je kostao 15000kn sa upisninom i diplomama.
Za sve one koji planiraju polagati Clait diplomu neka odmah odustanu,a sada cu reci zasto.
Znaci u ugovoru vam lijepo sve pise da ce vas skola educirati bla bla bla,za clait nisam dobio nikakvu skriptu,samo knjiga za mrezni admin., na moji upit kako cu znat sta me ceka na ispit, bilo mi receno da je to sve u ovoj knjizi,ja rekao ok ajde.
Dodemo na ispit za clait,daju nam ispit i naravno nitko nema pojma, a lijepo receno sve je u knjizi haha,na kraju kad smo se pobunili profesor nam dopusti da prepisujemo,istrazujemo,zajednicki si pomazemo itd....
I ajde cekam ja rezultate,prode godinu dana,svakih par mjeseci zivkam ovi stalno odugovlace,uskoro ce ili dugo se ceka da bi na kraju cak i priznali da nemaju pojma sta je s mojim ispitom.
Ali dosao je i taj dan 10.09.2014 dobim poruku da su stigli rezultati od clait-a i nazalost ja nisam posao,dobro nazovem skolu objasnim situaciju kako je bilo itd. naravno njima je jako zao ali nemogu nista,pitam gdje mogu dobiti uvid o ispitu eh to oni nemaju a posto ispiti dolaze in engleske,tj nekakva cambridge ustavnova za ispite njima nedaju pravo uvid za ispit nego cisto mogu dobiti rezultate tko je prosao,i sada se ja pitam tko tu koga?
Neznam sto da ucinim? Razmisljam angazirati nekakvog odvjetnika,kao prvo nisu se drzali ugovora,ja educiran za sve nisam,a bitno da samo clait kosta 9000kn cirka.
ček malo... 2011. si upisao tečaj i tek su ti jučer poslali rezultate?
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 21:19   #109
Quote:
spejs peznt kaže: Pogledaj post
ček malo... 2011. si upisao tečaj i tek su ti jučer poslali rezultate?
Tako je,nakon godinu dana natezanja i sada cak nemam pravo uvid na ispit...mah nemam rijeci,nije ni cudno da su zatvorili pola poslovnice
gravityri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 00:13   #110
bome.. nemam ni ja riječi
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 13:45   #111
Quote:
Suzanaa7 kaže: Pogledaj post
Jeli tko išao u školu informatike Ivora? Kakva su iskustva za smjer web dizajn i dali se isplati ?
U većini development firmi kada napišeš da si išla u Ivoru ne zovu te ni na razgovor.
Tako se ne postaje programer.
pukimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:20   #112
Pozdrav ekipa!

I ja sam novi slučaj prevare od Ivore. Kako me već 2011. zanimao odlazak iz Hr pošto sam informatičar i imam već neke certifikate, ali samo na Hr, otišao sam u Ivoru Zadar raspitat se za te njihove međunarodne certifikate. Na dolasku tamo voditelj mi je izreklamirao jedan tečaj Clait, rekao da ima oko 150 sati (traje oko 3-4 mjeseca), turnuo upitnik i skenirao osobnu. Nakon toga me 06.05.2011. kontaktirao mailom i dao pdf o tom programu da nešto više saznam. Program mi je bio apsolutno bezvezan i odlučio sam se za polaganje Microsoft certifikata u drugim školama. Od tad do prije tri dana 07.04.2015., kad mi je došao prijedlog za ovrhu (10.750,00 kn + oko 2700 kn odvjetničkih troškova) na kućnu adresu, me nitko nikad s njihove strane nije kontaktirao. Čim su mi roditelji javili za tu plavu kuvertu kontaktirao sam Ivoru, gdje oni tvrde da sam ja potpisao ugovor i da bez obzira što ga nisam konzumirao oni mogu meni naplatit ovrhu kad god oni žele. Odmah sam tražio da mi pošalje taj ugovor, pošto znam da ga nisam potpisao i nikad nisam dobio u ruke. Dobio sam ga u ubrzo mailom i gle tamo meni sličan potpis na običnom lihvarskom ugovoru. Taj potpis je ili krivotvoren ili ubačen photoshopom, jer drugačijeg objašnjenja nemam. Nadalje u ugovoru piše još da tečaj traje 40 sati (voditelj rekao oko 150) i da će me kontaktirati na broj mobitela, a da bi program otprilike započeo u 10. mjesecu. Nema teorije da bi potpisao ugovor u 5. mjesecu za program koji bi se trebao održati otprilike u 10. mjesecu, a u članku 2. piše da se ugovor može otkazati pismenim putem samo u prvih 7 dana. Pa oni na taj način mogu varati i varaju ljude kako žele. Npr. Kažu ti da će biti neki tečaj za mjesec, dva, potpišite ugovor molim vas da skupimo očekivani broj kandidata, tečaj se nikad ne održi i nakon tri godine kad nemate više pravo na konzumiranje ugovora, bubnu vam ovrhu i platite sve kao da ste pohađali i završili tečaj. Napomenuo bih da Ivore u Zadru nema već oko dvije godine (2013). Na ovrhu ću se naravno žaliti, ali je problem što je nadležnost suda u Varaždinu. Očito kad vidim sve vaše postove i što se meni dogodilo ta škola postoji radi reketarenja ljudi, a ne radi poučavanja. Pitanje i taj sud u Varaždinu i suci koji tamo rade u kakvom su dealu s njima... Ne namjeravam stati s ovime, nego mislim također dati u medije, valjda će konačno biti objavljeno nešto o lihvarskim učilištima za promjenu. Zato molim da mi se obrate svi na pp koji su se sudili s ovim lihvarima. Hvala.
n0n3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 00:36   #113
Najveća pljačka ikad!!! Nikad gluplje uložen novac.
Predavanja na najnižoj kvaliteti ikad doživljenoj (web dizajn ok- predavanja Predraga Mušić su jedini dio priče za koji mi nije žao uloženog vremena i novca, ali grafički dizajn i klaun Mario..ajme majko..). Organizacija na najnižoj mogućoj razini. Dođemo na predavanja - pola računala ne radi (a kao "škola informatike"), upišemo termin utorak-četvrtak i onda nas bez pitanja prebace na pon-sri (kad mnogi imamo druge obaveze i termin je bio presudan pri odlučivanju o upisu). A ispisivanja nema, tj imaju trik da ponudu stave na portale s popustima pa se ukupna svota za cijelo školovanje mora uplatiti odjednom i nema ispisa, odustajanja, povrata novca ni u kojem slučaju. Mislim da sama ta činjenica dovoljno govori o školi. Nakon što se položi ispit koji je totalna sprdačina, mora se uplatit još 600 kn (!!) za troškove diplome, pa čak i ako ih na vrijeme obavijestite da ne želite njihovu diplomu (jer shvatite, nažalost, vrlo rano, da nikavo znanje iza toga ne stoji), svejedno morate platiti troškove diplome inače slijedi ovrha...Tu nemate šanse, možete se žaliti, citirati članke zakona koliko želite, morate se pojaviti na Općinskom sudu u Varaždinu koji također ubire vrhnje od vašeg novca pa na kraju završite tako da vam blokiraju račun radi sudskih troškova iako steu međuvremenu platiti j...diplomu (najskuplji wc papir ikad..) i kamate...Ugovor s Ivorom=ugovor s vragom. Sretno svim polaznicima!
angelabadala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.