Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2009., 23:26   #1061
hm... Nije bas da idem nesto po sastancima di se nose takve markice, jer nisam privatnik (jos pa ne vidam na poslu. LJudi danas nose sve i stvasta , samo da im pokze "tocno vrijeme". Ok to i jest namjena sata ali ipak... Vidi se od q&q , casia, festine, fossila,esprita, ma sve standardno sto se moze kupiti u ducanima nista posebno. Mislio sam kupiti sebi jos jedan satic swiss army victorinox, ali kako je dosla ova kriza sve mi se vise cini da treba spremat u carapu za crne dane
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 09:59   #1062
Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
hm... Nije bas da idem nesto po sastancima di se nose takve markice, jer nisam privatnik (jos pa ne vidam na poslu.
q&q , casia, festine, fossila,esprita, ma sve standardno sto se moze kupiti u ducanima nista posebno. Mislio sam kupiti sebi jos jedan satic swiss army victorinox, ali kako je dosla ova kriza sve mi se vise cini da treba spremat u carapu za crne dane
Nisam privatnik, običan sam 'šljaker', ali nam dolaze prodavači iz drugih firmi pa eto imam prilike takve satove viđati. Kod te ekipe su satovi do 1000-2000 Kn rijetkost.
Najskuplji sat koji viđam je Yacht Master II i to pazi sad, kod bih-ovca s osnovnom školom koji je napravio par kuća i prodao
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 12:28   #1063
Na veliku zalost to ti je danas takvo vrijeme doslo gdje ljudi sa osnovnom skolom imaju milione , a mi sa akademijom ili faksom zivotarimo sa placom ispod prosijeka, pa se moramo baviti sa nekim "poslicima" sastrane da bi mogli sebi priustit kakvo takvo zadovoljstvo. SRAMOTNO! Ali htjeli (ste) smo kapitalizam imamo ga. Pa nam sad ti nepismeni KRKANI sa 100 eura vise u džepu "kroje kapu" i PRAVE se (jer nisu) "pametni".
Oni sigurno nisu znali za te satove dok im neko drugi nije rekao za njih da su skupi i cijenjeni, da znaju kostati vise od NJIOVOG MRCEDSA okasa iz DVIILJADTE GODNE turboDIZLO, pa se hoce napravit vazni i kupit ih da se "pusu".
Ma koliko novaca imali znanje i inteligencija se ne mogu kupiti!
Ali ok, ovo je ipak off topic
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 12:34   #1064
Quote:
r2d2111333 kaže: Pogledaj post
Nisam privatnik, običan sam 'šljaker', ali nam dolaze prodavači iz drugih firmi pa eto imam prilike takve satove viđati. Kod te ekipe su satovi do 1000-2000 Kn rijetkost.
Najskuplji sat koji viđam je Yacht Master II i to pazi sad, kod bih-ovca s osnovnom školom koji je napravio par kuća i prodao
baš me zanima što bi taj odgovorio kad bi mu postavio : "A za što ti je ova druga crvena strelica?! "
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:21   #1065
Quote:
imperial kaže: Pogledaj post
Na veliku zalost to ti je danas takvo vrijeme doslo gdje ljudi sa osnovnom skolom imaju milione ,
Oni sigurno nisu znali za te satove dok im neko drugi nije rekao za njih da su skupi i cijenjeni, da znaju kostati vise od NJIOVOG MRCEDSA okasa iz DVIILJADTE GODNE turboDIZLO
Ne bunim se ja za njihove pare, treba ipak i to znati.

U socijalizmu nam je vrh bio Seiko, znalo se za Rolex, ali je to ipak bilo nedostižno, a sada only sky is the limit. Sad sam se sjetio i da nam sokol Marić ima Patek Philippe Grand Complications - ovo mi zvuči baš jadno - kad se nešto kupuje neka bude najskuplje pa ma što to bilo.

Pogodak za marku auta, samo je njegov ipak novi.
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 13:23   #1066
Quote:
Method kaže: Pogledaj post
baš me zanima što bi taj odgovorio kad bi mu postavio : "A za što ti je ova druga crvena strelica?! "
Vidiš, dobra ideja, ako naletim na njega.
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 14:10   #1067
AAAAAAAAA jesmo isfrustrirani....

Prema onima koji nisu "uspjeli" putem čuvene hrvatske privatizacije, već su stvarno poduzetnici, koji su uspjeli korisno iskoristit vlastiti krvavo zarađeni kapital ili su digli poduzetnički kredit pa uspjeli, ne mogu osjećati jal. Svaka im čast. Niti pričat da su nepismeni. Očito su bili sposobniji od onih koji su znali samo nešto učiti a ne uvatit se pravog posla. (ko i ja dipl.oec. pa grebem za siću).

E a sad što se obično ljudska rasa teško nosi s bogaćenjem iz opanaka pa se mora okolo nemušto dokazivat skupim stvarima i kupovat satove samo prema cijeni, to je već drugi par rukava.

Ali valjda ljudi imaju i uzore kao i I.S., koji isto voli satove...

Ima jedna obitelj poduzetnika koja ima valjda cijelu kolekciju Breitlinga. A ostali ljudi koje sretah na sastancima su izgleda svoj način pokazivanja ekonomske izdašnosti odlučili pokazati na neki drugi način, a ne satovima, jer osim pokojeg Tissota sam viđo samo kilaše.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 14:44   #1068
Koliko god mi vaša razmišljanja o tome kako je tko došao do novaca za satove i na koje načine, molim vas da se vratite na temu topica.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 10:46   #1069
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
meni su ovi jaguar satovi onak bezveze, mislim ok su ak furaš taj auto pa onda imaš kompletić al ovak solo jok...e da ovi isa mehanizmi nisu baš cvijeće neko, prenauljeni su pa zaštekaju nakon godinu dvije...
Kao prvo ti satovi nemaju nikakve veze sa autima, ( skoro svi misle da imaju al nemaju) I da vecinom tih satova imaju ETA mehanizme tak da su kvalitetni, a i dizajn im je dobar, s obzirom da su cistokrvni svicarci veoma su dobri, osobno vlasnik sam j615 veoma sam zadovoljan s njime osim onog problema kaj sam u ranijim postovima naveo , e da i zbog cega su tebi bezveze?
alkopun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 14:17   #1070
Quote:
*overprotected* kaže: Pogledaj post


sto kazete o ovom blagu
jel ga vidio tko u guess-ovom ducanu u cc1, ili mozda negdje drugdje?

Gdje u Sarajevu mogu kupiti sat slican ovome ili sat (kao privjesak) na srebrenom lancicu?
"Blondie" is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 13:47   #1071
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
AAAAAAAAA jesmo isfrustrirani....

Prema onima koji nisu "uspjeli" putem čuvene hrvatske privatizacije, već su stvarno poduzetnici, koji su uspjeli korisno iskoristit vlastiti krvavo zarađeni kapital ili su digli poduzetnički kredit pa uspjeli, ne mogu osjećati jal. Svaka im čast. Niti pričat da su nepismeni. Očito su bili sposobniji od onih koji su znali samo nešto učiti a ne uvatit se pravog posla. (ko i ja dipl.oec. pa grebem za siću).

E a sad što se obično ljudska rasa teško nosi s bogaćenjem iz opanaka pa se mora okolo nemušto dokazivat skupim stvarima i kupovat satove samo prema cijeni, to je već drugi par rukava.

Ali valjda ljudi imaju i uzore kao i I.S., koji isto voli satove...

Ima jedna obitelj poduzetnika koja ima valjda cijelu kolekciju Breitlinga. A ostali ljudi koje sretah na sastancima su izgleda svoj način pokazivanja ekonomske izdašnosti odlučili pokazati na neki drugi način, a ne satovima, jer osim pokojeg Tissota sam viđo samo kilaše.
Posto iz prethodnih postova "imam neku vrstu konflikta" sa doticnim gosp. pretpostavljam da je ovo bilo namjenjeno meni i na moj prethodni post, pa da razjasnimo neke stvari. Prvo isfrustriran nisam,kao ni sto se tice satova (jer ih imam šest,izmedu ostalog IWC, Breitling, Cerruti...) tako ni sa bilo cim drugim. Drugo, citiram "prema onima koji nisu uspjeli" dragi ja sam uspio i u privatnom poslu i u svojoj struci (akademski glazbenik violinist i profesor violine, kad se vec razbacujemo titulama), ali ljubav prema svom zanimanju je ipak prevladala, a privatni posao stoji sa strane kao i business moje obitelji ( za sada ) .
Onaj post je bio napisan iz razloga toga, jer neku "vrstu" ljudi ne mogu da podnesem (vec napisano na koga sam mislio) , ne zato sto su nepismeni, bahati ili sto su dosli do novaca postenim ili nepostenim putem, vec zbog toga sto se ne zele prilagoditi okruzenju u koji su dosli, a to je grad, nego ostaju na primitivnoj razini razmisljanja i ponasanja. (krkan-rolling stones )
Posto sam po prirodi i odgoju miroljubiv i liberalan, nemam NISTA protiv nikoga, ali ipak mora postojati neka vrsta reda i pravila (to je ipak neka druga tema koja ne spada u satove). S moje strane PREKIDAM SAV OFF TOPIC NA OVU TEMU i ISPRICAVAM SE svima, ako se neko nasao uvrijeden ili prozvan nije mi to niti najmanje bila namjera!!! Isto tako molim da se vise ne aludira na mene jer svatko ima pravo na svoje misljenje. Vratimo se nasoj temi koju svi, pretpostavljam volimo , a to su ... SATOVI

Zadnje uređivanje imperial : 18.03.2009. at 14:01.
imperial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:13   #1072
Talking



Moj ponos i dika

Dakle radi se o SEIKO Diveru poznatijem kao Black Monster sa Automatic 7S26 mehanizmom
Čika ISO kaže da može pod vodu 200m (Iako vjerojatno nikad nebu vidio veću dubinu od 5 m)
U HR je službenim putevima (ovlašteni zastupnik) nedobavljiv jer je rađen Japansko i Američko tržište pa sam morao na e-bay. Nakon malo natezanja i malo više čekanja, sigurno je isporucen u HR i na moju ruku
Sat je ... fenomenalan!
Sa shippingom me koštao cca 1000 kn

Također je i prvi u mojoj (budućoj) kolekciji koju sam ovom kupnjom započeo. Oduvjek volim satove a ovo je prvi (nadajmo se ne i zadnji) primjerak koji sam sam sebi priuštio

Pozdrav!
Oklagius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:42   #1073
Quote:
Oklagius kaže: Pogledaj post

Dakle radi se o SEIKO Diveru poznatijem kao Black Monster sa Automatic 7S26 mehanizmom

Čika ISO kaže da može pod vodu 200m (Iako vjerojatno nikad nebu vidio veću dubinu od 5 m)

Sa shippingom me koštao cca 1000 kn
Lijepo. I povoljno za takav sat. Šteta što neće ići dublje, ipak mu je to namjena.
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 16:54   #1074
Quote:
Oklagius kaže: Pogledaj post

Moj ponos i dika

Dakle radi se o SEIKO Diveru poznatijem kao Black Monster sa Automatic 7S26 mehanizmom
Čika ISO kaže da može pod vodu 200m (Iako vjerojatno nikad nebu vidio veću dubinu od 5 m)
U HR je službenim putevima (ovlašteni zastupnik) nedobavljiv jer je rađen Japansko i Američko tržište pa sam morao na e-bay. Nakon malo natezanja i malo više čekanja, sigurno je isporucen u HR i na moju ruku
Sat je ... fenomenalan!
Sa shippingom me koštao cca 1000 kn

Također je i prvi u mojoj (budućoj) kolekciji koju sam ovom kupnjom započeo. Oduvjek volim satove a ovo je prvi (nadajmo se ne i zadnji) primjerak koji sam sam sebi priuštio

Pozdrav!

welcome to the club

http://i243.photobucket.com/albums/f...DSC04550-1.jpg

Zadnje uređivanje Durga : 18.03.2009. at 22:37. Reason: prevelika slika
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:17   #1075
Quote:
Method kaže: Pogledaj post
welcome to the club
Kolko vidim jedino vas remen razlikuje.
r2d2111333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 17:19   #1076
Quote:
r2d2111333 kaže: Pogledaj post
Kolko vidim jedino vas remen razlikuje.
ma imam i ja OEM metalni, ali uzeo sam i ovog , više mi paše za vodu. Trenutačno je na metalnom
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 22:36   #1077
@ imperial

Nekako su mi tvoja dva posta u kontradikciji. Ali nema veze. Sorry, i ja bi samo o satovima. A ostavljam van foruma, za ring....

Quote:
Oklagius kaže: Pogledaj post


Moj ponos i dika

Dakle radi se o SEIKO Diveru poznatijem kao Black Monster sa Automatic 7S26 mehanizmom
Čika ISO kaže da može pod vodu 200m (Iako vjerojatno nikad nebu vidio veću dubinu od 5 m)
U HR je službenim putevima (ovlašteni zastupnik) nedobavljiv jer je rađen Japansko i Američko tržište pa sam morao na e-bay. Nakon malo natezanja i malo više čekanja, sigurno je isporucen u HR i na moju ruku
Sat je ... fenomenalan!
Sa shippingom me koštao cca 1000 kn

Također je i prvi u mojoj (budućoj) kolekciji koju sam ovom kupnjom započeo. Oduvjek volim satove a ovo je prvi (nadajmo se ne i zadnji) primjerak koji sam sam sebi priuštio

Pozdrav!
Quote:
Method kaže: Pogledaj post

He i ja sam neko vrijeme pas'o za njim ko konjić grbonjić, al sam ga se boj'o kupit zbog "povećih" dimenzija, kako bi mi staj'o na ruci. A kao što je već navedeno, službeno ga nema u Europi...

Iako, meni bi bilo još draže da postoji s quarzom, jerbo mi 7s26 baš nije nešto extra drag... malo mi je netočan... za moje kriterije barem.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA

Zadnje uređivanje Durga : 18.03.2009. at 22:39. Reason: kvotanje prevelike slike
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 23:38   #1078
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
... drag... malo mi je netočan... za moje kriterije barem.

meni nakon regulacije moj drži zadnjih 8 mjeseci +2 sec/danu. To je debelo unutar COSC-a. ali ako hočeš nekaj sličnog a kvarcnog, preporučem SBBN007 (iako se prestao proizvoditi prije mjesec dana još uvijek se može nači)
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 08:35   #1079
Hm... ali to je za 7s26 izniman rezultat, a meni su moji poznanici urari i oni koje ne poznam a imaju neki renome u OS tvrdili da bi mi ga mogli uštimat do +-20 dnevno, a da je sve bolje od toga izniman slučaj.... a tako su i mi nekako tvrdili ljubitelji SEIKO 5.... ali čestitam!

A taj što si naveo mi nije nešto... "Monster" je kud i kamo ljepši... ajmo reć po mom ukusu najljepši SEIKO. Drugi izbor mi je bio tzv. KNIGHT, on postoji u Quartz verziji, tj SHC055.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 11:42   #1080
Quote:
r2d2111333 kaže: Pogledaj post
Šteta što neće ići dublje, ipak mu je to namjena.
Nije isključeno. Možda jednog dana opet zaronim u dubine plave, samo što moram prvo gro kila skinut da bi opće mogo stat u odjelo 6. do tad će jedino ronjenje bit
Što se točnosti tiće za sada drži +4 do +7 sec. po danu, ovisi kolko mašem rukama Ne patim na ultra točnost.
Oklagius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.