Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 21:31   #3901
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem na svoj gornji post, na Pehlinu rade samo tri dana tjedno, od toga samo jedan dan popodne. Katastrofa, mogu samo zamislit koja guzva bude taj dan.

Odlucila sam se upisati u Kostrenu, buduci da nas tako ohrabruje HZZO. Tamo navodno nema velike guzve i liste cekanja, a ja sam frisko trudna, bez gina i treba mi netko za uputnice, a gdje ne moram izgubiti pola zivota u cekaoni.

Dodjem danas tamo i zaista, ni zive duse u cekaoni. Rade popodne neparnim danima. Sestra me primi da me upise, doktora nema iako bi trebao biti netko popodne tamo.

Uglavnom kazem sestri da sam trudna i ona mi OKRENE OCIMA.

Kazem da imam tri pobacaja iza sebe, dijagnoza habitualni pobacaji, pa nek mi da prvi termin sto prije, ako ne pregled, onda bar konzultacije. Dobijem termin za tri i pol tjedna. Do onda, tko ziv ko mrtav.

Jebote na Pehlinu je bilo trilijun pacijentica pa su UVIJEK trudnici dali termin unutar 10 dana od prijavljene trudnoce, najkasnije u 7tt (naravno ovisi kad se javis).

Ma nisam ih uopce mislila tu ocrniti, ali to kolutanje ocima sestre jednoj zeni jer se, eto, usudila doci trudna...What the fuck?

Bas su svi koma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Bok, može info kako rade na Pehlinu, koji dan su popodne? Hvala!
ik37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 14:19   #3902
Pozdrav! Zna netko ako jos radi dr.salamon u Opatiji? Pokusavam zvat vec nekoliko dana ali nista...
Sweetness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 20:37   #3903
U utorak sam bila na biopsiji maternice u kbc Rijeka u kolposkopskoj ambulanti,radio ju je dr. Danko Perović i bio je jako dobar i nježan..bila sam naručena kod Marka Klarića,ali ga nije bilo,on mi je isto dobar bio tako da od mene pohvale za ova dva doktora plus su sestre jako dobre i ljubazne bile kao i one na šalteru.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:55   #3904
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
U utorak sam bila na biopsiji maternice u kbc Rijeka u kolposkopskoj ambulanti,radio ju je dr. Danko Perović i bio je jako dobar i nježan..bila sam naručena kod Marka Klarića,ali ga nije bilo,on mi je isto dobar bio tako da od mene pohvale za ova dva doktora plus su sestre jako dobre i ljubazne bile kao i one na šalteru.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Reci mi kako ta biospija izgleda,jel boli i koliko traje?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 16:49   #3905
Quote:
Sweetness kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zna netko ako jos radi dr.salamon u Opatiji? Pokusavam zvat vec nekoliko dana ali nista...
Ako misliš na dom zdravlja, nije tamo od 2010.

Ako misliš na privatno, ako ti je blizu skokni do nje. Kod opatijske pošte joj je ured. Desno od opatijske pošte ulicom 20 metara sa desne strane ceste.Siva zgrada/kuća.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 10:08   #3906
Nedavno sam bila kod dr. Paljušaja u Matuljima znači doktor je fenomenalan. U ambulanti je ugodna i opuštajuća atmosfera, a tokom pregleda pričali smo o svemu i svačemu da sam i zaboravila da sam na pregledu. Šteta samo što odlazi ća. Valjda svi koji vrijede ne žele raditi ovdje. Jadne li smo, jadne..
malaNeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 21:51   #3907
Jel ide tko kod dr Alemke Brnčić Fischer? Kakva je?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 16:01   #3908
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Reci mi kako ta biospija izgleda,jel boli i koliko traje?
Posala sam ti pp.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:26   #3909
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Jel ide tko kod dr Alemke Brnčić Fischer? Kakva je?
Bila sam kod nje. Doktorica je dobra ,ljubazna i što je najvažnije zna i radi svoj posao kako treba.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:29   #3910
Quote:
Zvoncica44 kaže: Pogledaj post
Bila sam kod nje. Doktorica je dobra ,ljubazna i što je najvažnije zna i radi svoj posao kako treba.
ok hvala
Mama mi narucena kod nje odabrala zensku nakon onog doticnog nekulturnog dr
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:26   #3911
NA Poliklinici radi jedna divna dr. ako sam dobro zapamtila Gašparović.Profesionalna, ljubazna, brza, efikasna, detaljna,pametna, obzirna, brine i sve vam objasni ..Odusevljena sam ,smirila me nakon sto me moja ginekologica isprepadala,izvukla masne pare na naplatu UTZ, isprepadala da mozda neću nikad zatrudniti i t d ...vec je pisalo o njoj ovdje da strasi svoje pacijentice(posebeno mlađe su joj specijalnost, neka netrpeljivost prema mladim curama vidi se iz aviona...uzas,trazim novu ginekologicu...Ima li naznaka da dr.Prpić koju su hvalilie mozda prima ?)
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 17:46   #3912
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
NA Poliklinici radi jedna divna dr. ako sam dobro zapamtila Gašparović.Profesionalna, ljubazna, brza, efikasna, detaljna,pametna, obzirna, brine i sve vam objasni ..Odusevljena sam ,smirila me nakon sto me moja ginekologica isprepadala,izvukla masne pare na naplatu UTZ, isprepadala da mozda neću nikad zatrudniti i t d ...vec je pisalo o njoj ovdje da strasi svoje pacijentice(posebeno mlađe su joj specijalnost, neka netrpeljivost prema mladim curama vidi se iz aviona...uzas,trazim novu ginekologicu...Ima li naznaka da dr.Prpić koju su hvalilie mozda prima ?)
Dr Prpic ne prima nove pacijente,dvije poznate bile nedavno i nije ih htjela primit
A kod koje si ti ginek?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 17:40   #3913
Smile

Pozdrav!

Studentica sam u Rijeci i jos uvijek nemam svog ginekologa. Trebam ici na prvi pregled, ali ne znam koga treba zvati, sto treba prvo napraviti, pa ako imate neke upute, savjete, molim vas javite. Nisam trudna, trebam samo običan prvi pregled..
I ako imate neke preporuke kod koga bi bilo najbolje otici bila bi vam vrlo zahvalna

Hvala unaprijed!
studenticaIve is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 15:05   #3914
Cao,ovako,nisam još bila na ginekoloskom pregledu,a imala sam odnos.Nismo koristili zaštitu i želim se uvjerit da nisam trudna,ali želim uciniti pregled tajno.Tj.bez da mi mama zna i da ne moram platiti.Nalazim se u Rijeci pa bi zamolila tko zna gdje mogu otic da mi da informacije.
Hvala
Alexia0602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 22:40   #3915
Quote:
Alexia0602 kaže: Pogledaj post
Cao,ovako,nisam još bila na ginekoloskom pregledu,a imala sam odnos.Nismo koristili zaštitu i želim se uvjerit da nisam trudna,ali želim uciniti pregled tajno.Tj.bez da mi mama zna i da ne moram platiti.Nalazim se u Rijeci pa bi zamolila tko zna gdje mogu otic da mi da informacije.
Hvala
Pa jesi upisana kod koje socij.ginek?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 11:16   #3916
Preporuka za dobrog ginekologa u Rijeci preko HZZOA?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 11:06   #3917
Cure, ne znam gdje da pitam pa ću ovdje…
budući da mi ginićka masno naplaćuje svaki UTZ (250 kn) a tek je početak trudnoće,da li ja mogu ići na preglede u bolnicu,i da li tada mogu imati uvijek istog doktora koji bi me pregledavao? jer ne bih da me bas svaki puta pregledava drugi..I kojeg mi dr.preporučate a kojeg zaobići? može i na privatno! Hvalaaa
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2018., 19:09   #3918
Cure pliz....HITNO trebam novog ginekologa ,a u 5.sam tjednu trudnoće, bježim od ove poremećene gdje sam bila..koga zanima neka se javi na privatno da kazem koja je...da se slucajno ne zabuni i ode k njoj..jos jedina ona cini se prima pacijente nove a sad nakon sto je po 100ti put bila odvratna prema meni konacno sam i ja shvatila da je vrijeme da pokupim prnje...NEmam riječi za drskost otresitost i neljubaznost kojom me opet obasula...za hvalu sto naplati utz a ne zeli odgovoriti niti na 1 normalno pitanje..Dodjes uljudana fina kulturna i nenametljiva u ordinaciju i ona te posere ko da si neki zadnji sljam...valjda kao trudnica friska imam pravo na neku informaciju o tome smijem li piti neki mineral u trudnoci ili ne..niti to ne zeli odgovoriti..Sramotno ponasanje..A s druge strane cujem ju kako se sa nekim zenama krevelji u ordinaciji a mene tretira neopisivno drsko i nekulturno..jadna ona sestra tamo sa njom koja radi.moja sućut za nju!
Cure dakle, da li neka zna mozda kod koga se jos mogu javiti a da je socijalni ginekolog a da prima i da ima zrno kulture u ophođenju sa pacijenticama? Da li drPaljušaj i dalje prima? kakav je sa trudnicama? MOze i na privatno pliz pliz
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 13:18   #3919
Quote:
Analara23 kaže: Pogledaj post
Pozz! Ima li tu netko tko ide kod Dalie M.Vukovic na Vezici ?!
A dali netko ide kod ginekologa u Krku,Goran Grzancic ?!?
Ja sam trenutno kod njega i vrlo sam nezadovoljna! Jako je hladan i osuran. Ne da nikakve informacije! Dali netko zna kakav je prognosticar
jer sam trudnica pa me to jako zanima!
Prebacila bi se jer sa njim ne mozes pricati kao covjek sa covjekom!
Iskustva molim vas !
Evo ja se ponavljam ali ja se još sva tresem nakon telefonskog razgovora sa njime...
On nije normalan ali zbilja taj čovjek ima ozbiljnih problema sa ženskim rodom.
Do sad sam prelazila preko svega jer mi se ne da ići u Rijeku radi pregleda ali danas je prevršio svaku mjeru dobrog ukusa i pristojnosti.
Bila sam kod njega prije jedno 7 dana radi prerane menstruacije i da me ponovno stavi na kontracepciju,sve je bilo gotovo za 20 sekundi uzeo mi je 200kn za ulz koji je trajao ravno 20 sekundi dogovorim se za kontracepciju i otišla .Došla u apoteku dao je krivu gramažu za tablete ,zovem da mi to ispravi i on se bezobrazno izdere na mene da on to meni neće prepisti jer da su te tablete prejake za mene ...A bila tamo,pričali i mogao mi je to reći tada a ne ovako.Još se sva tresem od straha jer me tako isprepadao .Jedva je čekao da me izbaci van iz ordinacije a 200 kn bez računa je uzeo.Katastrofa!Ja nemam riječi na takvo ponašanje.
htjela bi ga prijaviti ali anonimno?
Izbjegavajte u širokom luku ako trebate socijalnog ginekolga.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 13:31   #3920
BOže sačuvaj kakvo ponašanje! Ali imam sličan slučaj sa jednom iz centra Ri, iživljavanje i drskost! ZAto sam u potrazi za novim ginićem..Eto zvala sam na HZZO broj 355-342 gdje kažu tko sve prima nove pacijente i kaže čovjek SVI osim Krešić! A mene otkantali svi živi kada sam danas zvala...Toliko o situaciji...Lola27 probaj na taj broj,možda ti on kaže gdje se mozes obratiti i prijaviti ga...Neviđena drskost,šta si oni umišljaju!
Čim im kažeš da si u ranoj trudnoći,onda mijenjaju ploču i ne žele te primiti,izvlače se,,kao da imam kugu...ne znam ,ja mislila da im drago kad dolazi trudnica a ono??Ja sam se nakon moje tresla i rasplakala u autu..eto...
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.