Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2016., 20:00   #41
Quote:
Preso kaže: Pogledaj post
Radi se 7 dana u tjednu.


Quote:
Godišnji se koristi uredno i točno po zakonu što znači iza 6.mj. polovina a drugi dio nakon 1.1.
To zakonom uopće nije tako propisano

Quote:
Ekipa je stručna, profesionalna i kolegijalna.
Ne znam jesu li ti kolege kolegijalne, ali stručni i profesionalni... ne bi išlo.
Prvo je uopće umjetnost nekoga uhvatiti u dućanu, a kad naletiš, onda ispadne da ih je bar 3-4 na istom kupu - druže se.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 12:16   #42
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne znam jesu li ti kolege kolegijalne, ali stručni i profesionalni... ne bi išlo.
Prvo je uopće umjetnost nekoga uhvatiti u dućanu, a kad naletiš, onda ispadne da ih je bar 3-4 na istom kupu - druže se.

ja sam mislila da sam ja nenormalna kad sam svaki put upravo na to naletila.

njih 3 na hrpi, oko nekog pultica,
sve ti bed prekidati ih.

a da ne spominjem kako se pojedinci vuku po ducanu.
i jos kad cujes da su voditelji odjela, timater,
takvi 'sa guza na guz'-likovi kod mene dobivaju otkaz te sekunde.

jedina dobra ekipa mi je ona koja radi na plocicama.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 22:52   #43
Jedini koje sam ja vidjela da se narade i da ih kupci baš razvlače su oni na odjelu sa alatom i ostalim sitnim pizdarijama.

Ovo ostalo, to što ti kažeš - na pos'o se dolazi družiti.
A ako me nešto može odbiti od nekog dućana to je kad se s prodavačima moram igrati lovice uzduž cijelog dućana i zato tamo izrazito rijetko ulazim.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 17:14   #44
Ima li tko iskustva u novije vrijeme sa Pevecom? Plaća, slobodni dani, radno vrijeme, godišnji?
lars82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:07   #45
Evo da dignem temu s obzirom da Pevec svako malo traži nove djelatnike.
Kolike su plaće za pojedina radna mjesta ?
Bagiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:38   #46
Kakav je posao u Pevecu?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 18:17   #47
Početkom godine idem na razgovor za posao u Pevecu, Dubrovnik za poziciju skladištar. Zanima koliko se sati tjedno radi, ima li i plaćaju li se prekovremeni sati?

Koliko plaću mogu očekivat? Kakav je rad, kakve još beneficije postoje?
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 11:39   #48
Da podignem temu...godinu dana kasnije...
Vidim, Pevec se širi na sve strane, otvaraju se centri, u planu je pokretanje web trgovine...
Čini se da je Pevec jedna od poželnijih firmi trenutno.
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:52   #49
Imas trgovac 1, 2 i 3 u ugovoru
Placa trgovac 3 - 3000kn
Trgovac 2 - oko 3500
Trgovac 1 -oko 3900
Zamjenik voditelja - oko 4200
Voditelji oko 4600
ljudi koji su trgovci 1 ili 2 nista nistu bolji od trgovaca 3 , nit vise rade nit vise znaju, i zene koje su zamjenik voditelja ili trgovac 1,2 koje rade na TEZEM odjelu tipa (keramika sanitarije,vrt..) su bespotrebne i beskorisne , samo brisu prasinu,ciste, nesta malo na kompjuteru naprave koji mail posalju,jel su to TESKI odjeli gdje treba muska snaga (tovarit plocice,kabine, kup.blokove, voziti vilicar,palete,kosilice...) s tim da one to nemogu zovu tebe i ti radis sve i posao trpi i kupci odustaju jel nece cekat npr. mene koji sam u guzvi da skinem jedan kup.blok, da utovarim 2 paketa plocica starijim ljudima, ili da izdam kabinu sto ona ne moze jel je fizikalija i tesko je, a ne mogu i nece cak ni neki koji su trgovci 1 jel su stariji od 40 , 50 god i prave se pametni, dok trgovci 3 sve rade za njih
Sve u svemu nema postenja po tome pitanju
optima46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 11:59   #50
Da li je plača redovita?
Kakvo je ozračje među djelatnicima?
Kakvi su kriteriji za napredovanje?
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:32   #51
Quote:
TiM_Company kaže: Pogledaj post
Da li je plača redovita?
Kakvo je ozračje među djelatnicima?
Kakvi su kriteriji za napredovanje?
Redovita je
Ovisi ,ako popustas ti ces sve radit na kraju , jel ce ti govorit "ajd ovo ajd ono" a skuzis da moze on/ona moze to sve al nece i tako se izvlace, ja sam si postavio i rekao "sve sto mozes sam nemoj drugog zvat, sto ne mozes zovi drugog", ako je tesko nesta ili treba spustit ili ti je guzva, onda da zovi obavezno ,, a kad ti govore trgovci to su uglavnom zene ajd uzmi metlu pometi, obrisi,slozi robu,posluzi kupce... a on/ona ode zapalit, pit kavu... i tako iz dana u dan vidjet ces kako je

Govore ovisi o zaradi i prodaji ,ako je promet na tvom odjelu vise nego koliko mora bit, kazu dobit ces , ali to su lazi , neki su ljudi dobili odmah trgovac 1,2 cak i zamjenik voditelja cim su zaposleni isti dan, dok koji rade po godinu dana i vise i dalje trgovac 3
optima46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 21:28   #52
Ovaj "novi" Pevec ide u dobrom smjeru to se vidi na svakom koraku.Investiraju u radnike, police su im pune, mislim da vlada pozitivno ozračje.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 21:39   #53
Quote:
optima46 kaže: Pogledaj post
Imas trgovac 1, 2 i 3 u ugovoru
Placa trgovac 3 - 3000kn
Trgovac 2 - oko 3500
Trgovac 1 -oko 3900
Zamjenik voditelja - oko 4200
Voditelji oko 4600
ljudi koji su trgovci 1 ili 2 nista nistu bolji od trgovaca 3 , nit vise rade nit vise znaju, i zene koje su zamjenik voditelja ili trgovac 1,2 koje rade na TEZEM odjelu tipa (keramika sanitarije,vrt..) su bespotrebne i beskorisne , samo brisu prasinu,ciste, nesta malo na kompjuteru naprave koji mail posalju,jel su to TESKI odjeli gdje treba muska snaga (tovarit plocice,kabine, kup.blokove, voziti vilicar,palete,kosilice...) s tim da one to nemogu zovu tebe i ti radis sve i posao trpi i kupci odustaju jel nece cekat npr. mene koji sam u guzvi da skinem jedan kup.blok, da utovarim 2 paketa plocica starijim ljudima, ili da izdam kabinu sto ona ne moze jel je fizikalija i tesko je, a ne mogu i nece cak ni neki koji su trgovci 1 jel su stariji od 40 , 50 god i prave se pametni, dok trgovci 3 sve rade za njih
Sve u svemu nema postenja po tome pitanju
Govoriš o netto plaćama?
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2019., 09:24   #54
Zna netko kolika je sad pocetna placa nakon sto su ju povecali ove godine?
I do koliko moze ic jos vise kroz godine rada.
spacecader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 11:58   #55
Može li se u Pevecu zaposliti na mjestu trgovca ako se nema završena trgovačka škola,ili npr u skladištu?
campel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2019., 23:47   #56
Moze.
spacecader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2019., 14:01   #57
Pozdrav, ima koga da radi u informatici u Pevecu? plaća, ozračje, GO i ostalo? Točnije radno mjesto stručni suradnik u prog. podršci?
Leonardodavinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2019., 14:16   #58
Pevec se ponovo vozi na Kutlinom biciklu
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 15:39   #59
Ima li tko iskustva u novije vrijeme sa Pevexom?
Kakvi su uvjeti,plaća ....
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2020., 19:54   #60
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva u novije vrijeme sa Pevexom?
Kakvi su uvjeti,plaća ....
Iz osobnog iskustva...
Seljačija bila i ostala.
Pametnom dosta!
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.