Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2013., 20:26   #41
Quote:
Trampuca kaže: Pogledaj post
Da, to je polu državna agencija. Reci mi za koju poziciju si se javila. Je li to ovaj novi natječaj za programere/ekonomiste koji je nedavno izašao i koji ide preko mjera aktivne politike zapošljavanja ili neki drugi natječaj?
Traže tajnicu na određeno vrijeme. Pls reci ako znaš nešto jer su mi jako daleko pa da ne gubim vrijeme...
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 21:36   #42
APIS IT

Bok ljudi,

dobio sam poziv na razgovor s tetom iz ljuskih resursa, pa ak ima koja dobra duša koja je to sve prošla i koja mi može reći šta mogu očekivati na tom razgovoru.
Trampuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 11:27   #43
Danas je stigao mail da je sutra stručno testiranje. Molim vas, može li netko napisati što uključuje to testiranje? Naime, trenutno sam izvan Zagreba, a karta mi nije jeftina.
Kad se već nalazim u ovakvoj situaciji cijenila bih svačije mišljenje: koliko se uopće isplati otići na testiranje (s obzirom da bi mi to bio ogromni trošak)?
ahpos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 13:37   #44
Quote:
ahpos kaže: Pogledaj post
Danas je stigao mail da je sutra stručno testiranje. Molim vas, može li netko napisati što uključuje to testiranje? Naime, trenutno sam izvan Zagreba, a karta mi nije jeftina.
Kad se već nalazim u ovakvoj situaciji cijenila bih svačije mišljenje: koliko se uopće isplati otići na testiranje (s obzirom da bi mi to bio ogromni trošak)?
Za koju poziciju si se javila i gdje bi se trebalo održati testiranje, u APIS-u ili ?

Ja san bio na prošlom natječaju, ali nije bilo niš stručno, već standardni test u HZZ-u i razgovor s psihologom.
Trampuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 17:12   #45
apis it

zna li itko šta obuhvaća to stručno testiranje?? please!!
tnx!
ime neko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 17:52   #46
Valjda, detaljno poznavanje pojedinih područja programiranja ?
kimmy222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 20:58   #47
I kaj je bilo na tom stručnom testiranju?
nezaposlena ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 21:27   #48
pozdrav,

ja bi trebao sutra popodne ici u Apis na strucno testiranje, radno mjesto je analiticar.

kakvo je to testiranje? sto sve obuhvaca?

nadam se da ce netko ovo vidjet i odgovoriti
ago89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 14:45   #49
Quote:
ago89 kaže: Pogledaj post
pozdrav,

ja bi trebao sutra popodne ici u Apis na strucno testiranje, radno mjesto je analiticar.

kakvo je to testiranje? sto sve obuhvaca?

nadam se da ce netko ovo vidjet i odgovoriti
I kako je bilo na testiranju?
Arger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:09   #50
svako malo dođe neko i pita kakvo je testiranje i nikad nema odgovora a ti koji odu ne napišu što je bilo.. pa daj ekipa kad odete na testiranje podjelite tu svoje iskustvo
__________________
Zemljani
tiasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 16:06   #51
U tjedan dana od zatvaranja natječaja 31.8. prošlo testiranje, psih testiranje i razgovor s psihologom ...... zna li netko što se dalje događa? Ništa se više ne javljaju.
lunadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 19:29   #52
Quote:
lunadora kaže: Pogledaj post
U tjedan dana od zatvaranja natječaja 31.8. prošlo testiranje, psih testiranje i razgovor s psihologom ...... zna li netko što se dalje događa? Ništa se više ne javljaju.
Za koje radno mjesto?

Ja sam, kad sam se zapošljavao u APIS IT, morao proći tri ili četiri faze testiranja + razgovor u APIS-u!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 08:10   #53
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Za koje radno mjesto?
Razvojni inženjer 1.

Nakon razgovora s psihologom u HZZ, bila je informacija da još ostaje razgovor u APIS u, no od tada ništa.

Na upit poslan mailom nisu odgovorili.
lunadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 09:16   #54
Koliko sam shvatila na psihološkom, nije bilo ni za očekivati da će nas zvati prije ovog tjedna jer je trebalo obaviti razgovore do kraja i onda su se valjda rezultati poslali u apis tek na kraju prošlog tjedna.
Tako da nije još panika
(ali ipak mi je lakše sad kad sam malo sigurnija da nisu jučer navalili zvati, a ja nisam prošla, nego još jednostavno ne zovu)
nezaposlena ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 09:22   #55
Quote:
lunadora kaže: Pogledaj post
Razvojni inženjer 1.

Nakon razgovora s psihologom u HZZ, bila je informacija da još ostaje razgovor u APIS u, no od tada ništa.

Na upit poslan mailom nisu odgovorili.

Quote:
nezaposlena ana kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila na psihološkom, nije bilo ni za očekivati da će nas zvati prije ovog tjedna jer je trebalo obaviti razgovore do kraja i onda su se valjda rezultati poslali u apis tek na kraju prošlog tjedna.
Tako da nije još panika
(ali ipak mi je lakše sad kad sam malo sigurnija da nisu jučer navalili zvati, a ja nisam prošla, nego još jednostavno ne zovu)
Da, to je to...
Nakon razgovora sa psihologom je bio još samo razgovor u APIS-u s tetom iz HR-a te budućim šefovima, etc.

Samo strpljenja, kada je mene teta iz HR-a zvala na razgovor u APIS, posve sam zaboravio da sam se tamo uopće prijavio koliko je vremena prošlo
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:36   #56
@nezaposlena ana i @mrzm smglsnk hvala na informacijama.

mail s pozivom na razgovor je došao danas.
lunadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:08   #57
lunadora
super, sretno!

-------
Je li netko od poslovnih analitičara već dobio poziv?
nezaposlena ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:53   #58
Da prekinem ovaj lanac ginica koje ispituju kaj će bit i niko ne napiše kaj je bilo nakon testiranja.

Prijavio sam se na natječaj za mjesto DB administrator i jučer je bilo testiranje u Algebri. Testiranje je bilo na računalu, podijeljeno u 7 dijelova, od kojih su tri bila logičko zaključivanje (kao test inteligencije), osnove računalnih mreža, osnove IBM tehnologije, algoritmi i strukture podataka i baze podataka. Danas sam dobio mail da je u četvrtak psihologijsko testiranje i nakon toga je odmah razgovor s psihologom. Iznenadilo me kaj su me pozvali jer ne mislim da sam baš briljirao na testiranju.
freQuentin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 21:28   #59
Jučer je bilo to psihologijsko testiranje. Bio je neki test snalažljivosti/inteligencije. To se pisalo dovoljno vremena. Ja sam krenuo rješavat ko manijak jer sam mislio da neće bit tak puno vremena, al ima ga stvarno dovoljno. Bio je memorijski tekst u kojem ona izdiktira 24 riječi i nakon toga morate napisat što više ih se sjećate. Prvo su bile neke opipljive stvari, npr. konj, varivo, palma, a u drugom diktiranju su bili malo apstraktniji pojmovi, npr. misao, uvjet, itd. Na kraju je bio neki predosadni i predugački test osobnosti. Pitanja tipa "Više volim uobičajena jela nego egzotična jela s novim začinima." I onda treba označit točno/netočno. Bilo je negdje 180 pitanja. To je sve skupa trajalo negdje 2 i pol sata. Na kraju je još svako dobio termin kad da dođe na razgovor s psihologom.
freQuentin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 00:18   #60
freQuentin hvala na kolegijalnosti
__________________
Zemljani
tiasara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.