Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 20:56   #81
ma neznam

da ne otvaram novu temu...ugl zanima me je li bolje da uzimam pripreme za faks (fer, ako ne onda etf) od nekog studenta s etf-a (prijedlog profesorice) ili da trazim bas nekog profesora...u osijeku znam samo za prof. biljan a cula sam da je kod nje guzva...mozda je jos rano ali ja bih najradije u 9. mjesecu odmah pocela s pripremama...u svakom slucaju hvala
red-rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:06   #82
Quote:
Double size kaže: Pogledaj post
na predavanja i auditorne vjezbe ne moras ici, ali na labose moras i to mozes otici u neku drugu grupu ako ne u svoju. ako ne odradis sve labose ponavljas semestar. ali stigne se sve. LV imas iz programiranja, osnova elektrotehnike, fizike... eto zasada znam samo to
Pozdrav, evo i ja mislim na izvanredni. Možeš li mi samo reći kako je s materijalima? Da li se objavljuju na netu ili moram natjeravati nepoznate ljude po faksu?

I labosi, kolokviji, ispiti.. jesu li tipa svi u istom tjednu ili ima razmaka?
Myst is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:39   #83
Quote:
Myst kaže: Pogledaj post
Pozdrav, evo i ja mislim na izvanredni. Možeš li mi samo reći kako je s materijalima? Da li se objavljuju na netu ili moram natjeravati nepoznate ljude po faksu?

I labosi, kolokviji, ispiti.. jesu li tipa svi u istom tjednu ili ima razmaka?
Evo ja ću ti odgovoriti

Materijali su dostupni na netu, barem su mi stari studoši rekli.
Mene kopka funkcionalnost moodle-a, ima tko kakva iskustva ?
Za termine ispita možeš na njihovoj stranici vidjeti rasporede za ovu godinu.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 18:04   #84
moodle radi bez problema.
Double size is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 11:34   #85
ETFOS Razlikovna

Pozdrav ljudi! Zanimaju me iskustva drugih koji su upisivali razlikovnu godinu, smjer elektroenergetika? Da li priznaju koji ispit sa TVZ-a?
tomas-kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 00:58   #86
Gdje skinuti knjigu "Kuzmanović - Osnove elektrotehnike 1"?

Ako sam pogriješio podforum, ili ako je ovaj post trebao ići u neku drugu temu, molim moderatore da ga premjeste na pravo mjesto, ali molim vas nemojte mi ovo obrisati, jer mi je stvarno jako važno!!

Idem na elektrotehnički fakultet (prva godina) u Osijeku, i za navedeni predmet, Osnove Elektrotehnike, profesor je rekao neka s interneta skinemo udžbenik "Osnove elektrotehnike 1" (autor Kuzmanović), za srednju školu. Ta knjiga mi treba hitno, a na internetu je nigdje ne mogu naći za skinuti. Ako netko zna gdje se može skinuti, puno bi mi značio link (ili ako netko slučajno ima tu knjigu na svom računalu u PDF formatu, i voljan mi ju je poslati, javite mi se na privatne poruke i dat ću e-mail adresu).

Hvala unaprijed, i to puno!!

Zadnje uređivanje Fan of Belinda Carlisle : 10.10.2010. at 01:05.
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 01:13   #87
Jel bilo teško izlistat još 3 stranice?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 11:57   #88
kakve tri stranice? zar hoćeš reći da u ovoj temi ima link za download te knjige, ili...?
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 15:32   #89
Hoću reći da je to tema na kojoj si odmah trebao pitat, ne otvarat novu temu.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 23:59   #90
hvala na informaciji... sada ako mi netko može pomoći za tu knjigu, bio bih vrlo zahvalan jer mi je stvarno extremely hitno!!!
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 02:08   #91
Quote:
iharhajster kaže: Pogledaj post
imal tu još nekog s etf-a sem mene!?
nisi sam. jebate ima nas. xD
Radoznalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 18:24   #92
ima jedna molba, radim diplomski na temu mobilnih komunikacija i nasao sam na stranici vaseg fakulteta materijal koji mi treba a ne mogu da ga skinem posto nisam student vaseg faxa pa ako bi mi neko mogao to skinuti pa poslazi na mail bio bi zahvalan! evo linka http://moodle.etfos.hr/course/view.php?id=388 iamju tri dokumenta o UMTS-u!
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:21   #93
postoje li negdje za skinuti rješenja (s cijelim postupkom) zadataka iz LINEARNE ALGEBRE (prva godina)? Ako ima, molim vas recite gdje, treba mi hitno!!! hvala unaprijed
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 21:13   #94
lega pa ti samo tražiš nekakva riješenja imam ja nešto,pa ak nađem skrpam ti

btw. jel ima netko problema sa logiranjem na moodle?

Zadnje uređivanje Countess : 28.10.2010. at 18:55.
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 21:22   #95
Za smjer računarstvo, jer bilo teško upasti? Kak ste na maturi prošli?
kalika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:12   #96
Pitanja oko upisa na ETF u Osijeku

Evo ljudi otvaram ovu temu da vidim kakva su iskustva sa ETF-a.Ja sam sada maturant opće gimnazije i zanima me studij Informatike na ETF-u.Koliko se traži taj faks uopće?U kolikoj mjeri moram biti dobar u matematici i fizici da bih završio Informatiku na ETF-u?Pomozite!
multisystem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 17:45   #97
Programiranje

Ljudi zanima me dal neko moze da mi uradi zadatak iz programiranja iz programa FORTRAN? hvala unapred
ivanica91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 23:39   #98
Molim vas, pomozite!

Planiram se ove godine upisati na ETF. Može li mi netko reći jel se piše matura prije upisa ili kakav prijemni ili što i kad? Kolika je cijena izvanrednog studiranja i koji su predmeti bitni za smjer informatike.

Nigdje ne mogu naći konkretne informacije, pa vas molim da pomogne tko zna bilo što.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 00:11   #99
SAmo maturu pišeš i to ti najbitnije. Da imaš dobar prosjek na maturi a još više su bitni bodovi.
Koliko znam piše se matka, hrv, eng i izborni informatika ili fizika. Važno ti je da to položiš i da upadneš.

Cijena izvanrednog studiranja je negdje oko 7000kn na godinu, mislim. BOlje ti je da upadneš kao redoviti jer imaš i veća prava.
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 21:46   #100
eee kolike su mi šanse za upadanje na fax...
prosjek mi je bio:
1. razred 4.14
2. razred 4.29
3. razred 4.61
4. razred 1. polugodište 4.63
...
imam oko 350 bodova
.....s kolko bodova su ljudi upadali ???
na državnoj sam prijavio BBB razine-kolike bi ocijene otprilike trebao dobit iz hrv, mat, engl i informatike ili fizike-na drž. maturi????
RWJ_92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.