Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2007., 15:08   #1
Novalja

Ljudi trebam jednu informaciju. Dal zna tko nesto o kaficu Harpun u Novalji?? Molim vas da mi kazete nesto o tome, vrlo je vazno :hail:
Zanima me kakvo je to mjesto, tko tamo ide, jel to neki "pristojan" kafic ili neka birtija.. Molim vas pisite tko sto zna! Hvala hvala hvala
(poslje toga slobodno se razvezite i o dobrim mjestima za izlazit tamo ink:
luminance is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:31   #2
A zasto te to tako zanima???
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 22:58   #3
misliš radit tamo?
Kao konobarica ili kao sponzoruša?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 17:17   #4
vjerojatno je malo prekasno ali danas sam se tek vratio s mora, bio sam u novalji par tjedana i jako često sam išao baš u taj harpun; OK je birc, imaš karaoke, internet caffe ( 30 kn za sat vremena ); a i dobre su konobarice... posebno jedna mala iz zagreba, da mi se opet sresti s njom...
teslafreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:09   #5
Hi everybody!

I wanna know where are good places to be in Novalja... where are good places to get drunk and to smoke something...

Im from neighbour country but not very good in croatian language

na moru bom augusta... vidimo se!
greensmoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 15:47   #6
ako mislis radit tamo...nemoj.do pocetka 7 mj ti je baustela koja ti se nasere za sank,preko ljeta je prolazno....imas karaoke i to,mali kafic, ali zato gazda stalno mijenja mlade konobarice i cula sam da ih bas i ne placa.imas tamo puno boljih kafica za radit ako zbog toga pitas....
millk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 09:40   #7
are you from Novalja? I have some non public questions to ask you

Is anyone here from Novalja or from island Pag? or anywhere near?

hvala za odgovor millk
greensmoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 15:59   #8
jel itko zna da li u novalji ima inetrnet caffee
__________________
Kako oblikovati potpise
blond89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:39   #9
Quote:
blond89 kaže: Pogledaj post
jel itko zna da li u novalji ima inetrnet caffee
Ima, spomenuti Harpun. Plaća se 30 kn po satu, last time I checked.

Kad smo već kod novalje, mogu vam reći da iako imam vikendicu tamo preko 35 godina, sve manje i manje mi se sviđa. Postaje kao Zagreb broj 2, hrpa pozera i seljačina, tzv. zlatne mladeži (yeah right) i svaki kvadratni milimetar je betoniran. Gajac je još relativno nenapučen i miran, ali one neukusne betonjare sa milijun apartmana su sveprisutne. Pitam se jel postoji tamo kakav urbanistički plan ili slično? Jedino je dio prema Lunu relativno prazan, ali pitanje do kada će to tako ostati.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:48   #10
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Ima, spomenuti Harpun. Plaća se 30 kn po satu, last time I checked.

Kad smo već kod novalje, mogu vam reći da iako imam vikendicu tamo preko 35 godina, sve manje i manje mi se sviđa. Postaje kao Zagreb broj 2, hrpa pozera i seljačina, tzv. zlatne mladeži (yeah right) i svaki kvadratni milimetar je betoniran. Gajac je još relativno nenapučen i miran, ali one neukusne betonjare sa milijun apartmana su sveprisutne. Pitam se jel postoji tamo kakav urbanistički plan ili slično? Jedino je dio prema Lunu relativno prazan, ali pitanje do kada će to tako ostati.
slazem se. Ja ljetujem na otoku, u jednom malom mjestascu aka vukojebini,i sve manje odlazim u spomenuta odredista...tona ljudi,nakrcato,fuj......a i to zrce je postalo treš,izdrkavanje nadobudnih klipana i pokojeg narkica...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:58   #11
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
slazem se. Ja ljetujem na otoku, u jednom malom mjestascu aka vukojebini,i sve manje odlazim u spomenuta odredista...tona ljudi,nakrcato,fuj......a i to zrce je postalo treš,izdrkavanje nadobudnih klipana i pokojeg narkica...
Jedino što je još dobro je plaža Ručica kraj metajne, to rulja još nije otkrila ali eto

A gdje si ti, metajna, kustići, zubovići?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:16   #12
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Jedino što je još dobro je plaža Ručica kraj metajne, to rulja još nije otkrila ali eto

A gdje si ti, metajna, kustići, zubovići?
samo cu ti reci da sam jako dobro upoznat s gore-navedenom plazom,koja mi je pod nosom...pa zakljuci

a i to sto nije otkrivena,svake godine je sve krcatija
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:19   #13
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
samo cu ti reci da sam jako dobro upoznat s gore-navedenom plazom,koja mi je pod nosom...pa zakljuci

a i to sto nije otkrivena,svake godine je sve krcatija
Jasno

Ne znam kak preživljavaš onu cestu tamo, jedva se dvije lokalne peglice zaobiđu

A jesi bio što prema Lunu, meni se to čini dosta pusto i nenaseljeno, pa bi moglo biti lijepih uvalica i sličnoga da nema debelih čehinja ili zagrebačkih frajera sa sponzorušama.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:29   #14
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Jasno

Ne znam kak preživljavaš onu cestu tamo, jedva se dvije lokalne peglice zaobiđu

A jesi bio što prema Lunu, meni se to čini dosta pusto i nenaseljeno, pa bi moglo biti lijepih uvalica i sličnoga da nema debelih čehinja ili zagrebačkih frajera sa sponzorušama.
cesta je koma ali postoji sansa da ce to malo dotjerati.

javio mi je kompa nedavno da su uredzivali i sirili gradsku plazu mjestasca pored tako da su mozda malo i sredili onaj dzumbus za to sam ga zaboravio pitati...

sto se tice dosadasnjeg prezivljavanja, nije mi predstavljala toliki problem posto nas uvijek ide barem 5,6...idemo pjeske,ali kroz zajebanciju i nase mladenacke obicaje prodze brzo

u slucaju da idem samo s jos jednim drugarom ili khm, drugaricom ,odfuram se skuterom (voznja slici rallyju al jebiga )

u lunu sam bio prije jedno 2,3 godine, u nekom restorancicu,meni to mjesto simpa, nisam ga nesto poblize istrazio...

jesi bio u onom novom fensi hotelu u jakisnici?
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 00:49   #15
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
cesta je koma ali postoji sansa da ce to malo dotjerati.

javio mi je kompa nedavno da su uredzivali i sirili gradsku plazu mjestasca pored tako da su mozda malo i sredili onaj dzumbus za to sam ga zaboravio pitati...

sto se tice dosadasnjeg prezivljavanja, nije mi predstavljala toliki problem posto nas uvijek ide barem 5,6...idemo pjeske,ali kroz zajebanciju i nase mladenacke obicaje prodze brzo

u slucaju da idem samo s jos jednim drugarom ili khm, drugaricom ,odfuram se skuterom (voznja slici rallyju al jebiga )

u lunu sam bio prije jedno 2,3 godine, u nekom restorancicu,meni to mjesto simpa, nisam ga nesto poblize istrazio...

jesi bio u onom novom fensi hotelu u jakisnici?
Nisam, ali sam bio u Boškincu u staroj novalji. Od moje vikendice je 5 minuta do tamo hoda jest da je pršut prefin, ali skupi su..no ambijent je stvarno odličan, još pogled na zaljev, svaka ima čast.

Još nešto što me živcira su oni quadovi i balavci koji se na njima voze kao luđaci. ima tamo hrpa poljskih puteva pa se tamo vozikajte!

kad se ti spremaš? mene očekuje prijamni pa mislim da će bit tek 8. mjesec, ali sad idem jedan vikend malo razbistriti glavu
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 19:19   #16
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Nisam, ali sam bio u Boškincu u staroj novalji. Od moje vikendice je 5 minuta do tamo hoda jest da je pršut prefin, ali skupi su..no ambijent je stvarno odličan, još pogled na zaljev, svaka ima čast.

Još nešto što me živcira su oni quadovi i balavci koji se na njima voze kao luđaci. ima tamo hrpa poljskih puteva pa se tamo vozikajte!

kad se ti spremaš? mene očekuje prijamni pa mislim da će bit tek 8. mjesec, ali sad idem jedan vikend malo razbistriti glavu
boskinac je mrakcina! jedino su me jednom zajebali janjetinom...konobar mi rece da je prakticki upravo ispecena,a dao mi je neko podgrijano sranje...mada sam si sam kriv...mogao sam lijepo predpostaviti da to nije mjesto za takva jela...

inace je super,i ambijent (pogotovo predvecer) ,i klopa...(da su skupi,stoji)

quadovi su tera-dosadni.

ja ti idem pred kraj sedmog,20 i nekog...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 15:12   #17
ODMOR U NOVALJI?

DA LI MI NETKO MOZE RECI KAKO JE U NOVALJI ??? POSTO PLANIRAM ODMOR PROVESTI!!! PRVI PUT TAMO IDEM!!! PAR SAVJETA BI BILO KORISNO

NADA SE DA CE NETKO KOJI SAVJET DATI I PREPORUKA POZDRAV SVIMA
bellezza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 15:17   #18
IZGLEDA NEMA NIKOGA ZA SADA DA MI DA KOJI ODGOVOR
bellezza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 19:32   #19
1.) isljuci caps lock,iritantno je

2.) ovisi sto ocekujes od odmora
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 19:36   #20
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
1.) isljuci caps lock,iritantno je

2.) ovisi sto ocekujes od odmora
Ja idem sutra na vikend, navodno je more 27 C pa se veselim
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.