Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2003., 19:34   #21
ubrojite i mene, priznajen sve
__________________
riba ka riba
papundek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2003., 14:44   #22
..jel papanluk dolazi od papan ili od papak?.. svejedno mi je, samo me zanima...
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 12:27   #23
Evo, baš u subotu smo bili na placu i moj će dragi, onako noseći vrećice s krumpirom i zeljem, više sam za sebe: "Ehhh, je sam se spapčio..."

I pitam ja njega, 'nako u zajebanciji, kako se kategoriziraju papci i kako se papkom postaje, te će on:
Papak-pripravnik - ide sa curom/ženom na plac i nosi vrećice (to je valjda on).
Stručni papak - ide sam na plac s popisom koji mu je cura/žena dala.
Viši stručni papak - ide na plac sa punicom.

I još da pripravnik ne može tek tako postati stručni papak. Mora proć ispit koji se sastoji u tome da sam s vrećicama prođe pored ekipe iz kvarta koja cuga u kafiću. Dakle, mora bit ismijan od strane istih, a dodatne bodove dobija ako na poziv na cugu odgovori: "Ne mogu, moram ravno doma, nosim joj grincajg za juhu!"
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 22:52   #24
e, da znate, ja volim kad se jedan dobar papak polomi oko mene, pa makar i nosio vrecice s place - doktorirani papak
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2003., 21:04   #25
jebi ga, nisan jos doktorira
__________________
riba ka riba
papundek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 02:45   #26
Quote:
teah kaže:
Evo, baš u subotu smo bili na placu i moj će dragi, onako noseći vrećice s krumpirom i zeljem, više sam za sebe: "Ehhh, je sam se spapčio..."

I pitam ja njega, 'nako u zajebanciji, kako se kategoriziraju papci i kako se papkom postaje, te će on:
Papak-pripravnik - ide sa curom/ženom na plac i nosi vrećice (to je valjda on).
Stručni papak - ide sam na plac s popisom koji mu je cura/žena dala.
Viši stručni papak - ide na plac sa punicom.

I još da pripravnik ne može tek tako postati stručni papak. Mora proć ispit koji se sastoji u tome da sam s vrećicama prođe pored ekipe iz kvarta koja cuga u kafiću. Dakle, mora bit ismijan od strane istih, a dodatne bodove dobija ako na poziv na cugu odgovori: "Ne mogu, moram ravno doma, nosim joj grincajg za juhu!"
Zaboravila si funkciju - papak profesor- sam doma slaže popis i ide na plac
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 18:29   #27
Quote:
teah kaže:
Evo, baš u subotu smo bili na placu i moj će dragi, onako noseći vrećice s krumpirom i zeljem, više sam za sebe: "Ehhh, je sam se spapčio..."

I pitam ja njega, 'nako u zajebanciji, kako se kategoriziraju papci i kako se papkom postaje, te će on:
Papak-pripravnik - ide sa curom/ženom na plac i nosi vrećice (to je valjda on).
Stručni papak - ide sam na plac s popisom koji mu je cura/žena dala.
Viši stručni papak - ide na plac sa punicom.

I još da pripravnik ne može tek tako postati stručni papak. Mora proć ispit koji se sastoji u tome da sam s vrećicama prođe pored ekipe iz kvarta koja cuga u kafiću. Dakle, mora bit ismijan od strane istih, a dodatne bodove dobija ako na poziv na cugu odgovori: "Ne mogu, moram ravno doma, nosim joj grincajg za juhu!"


I što papak (bilo koje kategorije) dobije zauzvrat?
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 13:26   #28
Sauger u ruke?
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 17:27   #29
Mislim kako bi ovu temu trebalo objediniti sa temom "idealan muškarac" budući da ne vidim razlike između jednih i drugih, bar sudeći po većini "ženskih" postova.
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 09:55   #30
Gle, mislim da sve mi zapravo trazimo i muskarcinu i frajera i prof. Papka u jednoj osobi.
Isto kao sto vi hocete kurvu u krevetu, domacicu u kuhinji, damu za van, blablabla....
Ima smisla?
Nema jasno!
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 16:13   #31
Quote:
divljakusa kaže:
Gle, mislim da sve mi zapravo trazimo i muskarcinu i frajera i prof. Papka u jednoj osobi.
Isto kao sto vi hocete kurvu u krevetu, domacicu u kuhinji, damu za van, blablabla....
Ima smisla?
Nema jasno!
Stoji.
Osim "kurve u krevetu".
To traže "papci".
A papci su oni koji ne znaju zadovoljiti ženu, te su i sami nezadovoljni, držeći kako je u ženi krivica.
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 09:14   #32
Quote:
Uno kaže:


I što papak (bilo koje kategorije) dobije zauzvrat?
Možda neko "inteligentno riješenje iz Electroluxa"?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 09:55   #33
Quote:
teah kaže:
Možda neko "inteligentno riješenje iz Electroluxa"?
Hehe ja mislim da su ti Svedjani sve shvatili
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 15:05   #34
HOGAR

Quote:
divljakusa kaže:
Hehe ja mislim da su ti Svedjani sve shvatili
Drži li netko HOGARA papkom?
__________________
":^)
Uno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:22   #35
po mojem sudu papak magistar je onaj koji s vrećicama od placa prođe pored birca u kojem mu sjede kolege i dozivaju ga a ovaj papak viče da nemre jer nosi grincek doma i dodaje da prije toga mora skočit do DMa.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 18:30   #36
Quote:
chiquita kaže:
po mojem sudu papak magistar je onaj koji s vrećicama od placa prođe pored birca u kojem mu sjede kolege i dozivaju ga a ovaj papak viče da nemre jer nosi grincek doma i dodaje da prije toga mora skočit do DMa.

To je Zlatna Papuča
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 21:55   #37
papak

papak sto li je to???

meni je papak osoba koja muškarčina koja hoda tri koraka iza svoje žene gospodarice zraka koji on udiše i na sve živo odgovara " da draga ti si u pravu" ...ali to pelazi već u patologiju odnosa i psihologija i psihijatrija bi tu iimale šta za raditi i primjenjivati svoje znanje struku i otkrivanje neotkrivenog....

a ono da ode na plac ...pa ima muškinja koji guštaju u tome...pa recimo priznala bi mu da nije papak ako je žena doma trudna i on samo pomaže ili ona radi a on ima slobodni dan i slično...ali ja iskreno sama guštan u odlasku na plac i tm stvarima tako da odabranik moga srca ne mora mučiti dušu tijelo i ponosni svoj ego takvim stvarima dok ja sam živuća i mogu ponijeti nekoliko kila u rukama iako priznajem da u tome dobro dođe pomoća...ali tu se uvijek nađe neki dobri susjed ali tu se sada već zadire u drugu tematiku...dakle da li bi bio papak ako ide sa ženom na plac i pazi da se ne nađe neki dobri susjed koji će joj opnijeti vrećice a ona naivna i udana žena misli da će je prsten na ruci spasiti od njegovih dobrih namjera ...mislim da time samo štiti i pazi na svoje..

sad san ga svega napisla tu šta ima i nema smisla ali eo trenutak inspirejšna me porinuo u vode sa slovima moje tipkovnice...

sad ću stvarno prestat jer sama sebi grin na nerve
__________________
jednog dana valjda sve bude imalo smisla...
pegazica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 21:57   #38
PS

Zna tipa koji se preziva PAPAK!!!

__________________
jednog dana valjda sve bude imalo smisla...
pegazica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 22:00   #39
i pliz

imajte obzirana moje tiskovne pogreške kojih ima mali milijun tek san sad vidila..uzmite u obzir da "tek učim pisati"
__________________
jednog dana valjda sve bude imalo smisla...
pegazica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 23:28   #40
Jel mogu i ja u klub ? Da dignem prosjek.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.