Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2010., 13:22   #21
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ok može li mi netko reći u čemu je zapravo fora sa tom Burberry oblekom? Ja sam već par puta išao na njihove web stranice praktički prisiljavajući sam sebe da nešto nađem od te sve robe i baš ništa Ne ulazeći u kvalitetu iste, dizajn mi je skroz bezvezan. Gledam majice sada dugih rukava, i imaju hrpu istih majica samo boja je različita, eventualno se tu i tamo koja razlikuje po "V" izrezu oko vrata i to je to, to može biti sezona 1991., a može biti sezona 2009., roba je toliko jednostavna da se razlika ne vidi. Jedino što sam našao da je *ok* su bile tenisice Također, daleko bogatiji im je izbor torbi, naočala, remena i ostalih pizdarija, nego recimo hlača i majica.
di ti gledas?
hrvoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:24   #22
Zna li netko kada počinju rasprodaje u Bruhl & Sohneu u Grazu ?
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 14:09   #23
trenutno imaju neki popust na jakne, za rasprodaje još ne piše http://www.bruehl.at/
Mene zanima ovo http://www.burberry.eu/fcp/product/c...tegoryurl=true
misliš da bi se tamo mogao pronaći na sniženju? kolika su im sniženja?
Frenky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 17:48   #24
Vidjeh da se otvara ducan u Zagrebu, u Kaptol centru gdje je prije bile Zegna..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 14:20   #25
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ok može li mi netko reći u čemu je zapravo fora sa tom Burberry oblekom? Ja sam već par puta išao na njihove web stranice praktički prisiljavajući sam sebe da nešto nađem od te sve robe i baš ništa Ne ulazeći u kvalitetu iste, dizajn mi je skroz bezvezan. Gledam majice sada dugih rukava, i imaju hrpu istih majica samo boja je različita, eventualno se tu i tamo koja razlikuje po "V" izrezu oko vrata i to je to, to može biti sezona 1991., a može biti sezona 2009., roba je toliko jednostavna da se razlika ne vidi. Jedino što sam našao da je *ok* su bile tenisice Također, daleko bogatiji im je izbor torbi, naočala, remena i ostalih pizdarija, nego recimo hlača i majica.
Burberry je clasica koja je uvijek in.Što se tiče njihovog karakterističnog printa - ili ga voliš ili ga ne voliš. Ja ga volim.A to su tzv. vječni komadi odjeće i asesoara. doslovno.

U Trstu ima dobar izbor. Isto tako ima i Burberry za klince za "opsjednute" mame
KimmyKey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 17:22   #26
Quote:
KimmyKey kaže: Pogledaj post
Burberry je clasica koja je uvijek in.Što se tiče njihovog karakterističnog printa - ili ga voliš ili ga ne voliš. Ja ga volim.A to su tzv. vječni komadi odjeće i asesoara. doslovno.

U Trstu ima dobar izbor. Isto tako ima i Burberry za klince za "opsjednute" mame
gdje u trstu ima burberry?
ja vec godinama idem i ocito sam slijepa
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 17:31   #27
Ulica gdje je Max Mara, Marina Rinaldi, Persona, Max&Co,La Nouvelle,Foot Loacker, H&M..Sad me možeš ubiti ne znam kak se ulica zove ali zaista uži centar grada.Nekad je tamo bio i kultni dućan sa cipelama Madras.. Ako si moru okrenuta leđima, dućan je na vrhu ulice, a riva na dnu. Točno se nalazi preko puta Max Mare.... Uživaj
KimmyKey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 17:40   #28
Quote:
KimmyKey kaže: Pogledaj post
Ulica gdje je Max Mara, Marina Rinaldi, Persona, Max&Co,La Nouvelle,Foot Loacker, H&M..Sad me možeš ubiti ne znam kak se ulica zove ali zaista uži centar grada.Nekad je tamo bio i kultni dućan sa cipelama Madras.. Ako si moru okrenuta leđima, dućan je na vrhu ulice, a riva na dnu. Točno se nalazi preko puta Max Mare.... Uživaj
da, da, corso ulica

idem sljedeci tjedan do h&m-a pa cu bacit oko, hvala ti
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 08:21   #29
Quote:
KimmyKey kaže: Pogledaj post
Ulica gdje je Max Mara, Marina Rinaldi, Persona, Max&Co,La Nouvelle,Foot Loacker, H&M..Sad me možeš ubiti ne znam kak se ulica zove ali zaista uži centar grada.Nekad je tamo bio i kultni dućan sa cipelama Madras.. Ako si moru okrenuta leđima, dućan je na vrhu ulice, a riva na dnu. Točno se nalazi preko puta Max Mare.... Uživaj
Ima li kakvih pospusta u Burberry-u sada?
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:20   #30
Prosao Kaptol Centrom danas...i ducan izgleda kao da je otvoren...bilo je ljudi unutra...nazalost nisam imao vremena uc i pogledat ponudu...ak netko bude isao nek napise neki kratki izvještaj...i naravno nacine placanja
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 20:26   #31
mislim da se otvara dućan na kaptol centru
Big Al is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 00:57   #32
eeee....moj naj naj naj brend......... jednostavno obozavam njihove kosulje... fora mi je kad mi je unutarnja strana koleta ili rukava u njihovom dezenu...ista stvar i sa hlacama... u xyz sam prije ljeta uzela jedne bijele hlace do gleznja...imaju na dnu nogavice 3 botuncica i taj dio se zavrne a ispod je naravno dezen al nesrica u toj srici je sta sam smrsavila i sad su mi velike... a bile su mi najdraze...cak draze i od kosulja
eee al baletanke im nisu bas udobne... cim napravim malo veći đir eto mi žulj...aaaaaaaa
u splitu ga prodaju u xyz i ima jedan ducan u hotelu radisson blu pa imaju nesto njihove robe
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 03:41   #33
Kakva je ponuda u Kaptol centru?
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 08:49   #34
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Kakva je ponuda u Kaptol centru?
Meni savršena al bez 30 000 kn u novčaniku više ne ulazim...a to je vjerojatno nikada
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 10:35   #35
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Meni savršena al bez 30 000 kn u novčaniku više ne ulazim...a to je vjerojatno nikada
A uvjeti placanja su ??
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 19:45   #36
Moram izrazit oduševljenje ovim balerinkama,
svakako ih preporučam. Udobne kao Lanvin, na nozi kao perce, savršene. Htijela sam tenisice, al pretvrde su, bar ona 2 modela koja sam probala.


Ima tko iskustva sa njihovim satovima?
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:36   #37
Imam ove :

...i nisu mi baš udobne kao Lanvin


Al imam i ove Burberry Prorsum

i ove su extra udobne, kao papučice

Imala sat prije 5-6 god, al iskreno, nothing special...držim se Tissot-a
Pennylane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 19:07   #38
Super mi je boja prvih!
Drugačiji je osjećaj hodat u njima nego u Lanvin, recimo u L. će bit ugodno i curama sa širim stopalima, dok Bur. nije baš za šira stopala jer su sa strane pliće nego L. I Lanvin su definitivno više uz stopalo, baš kao baletne papučice

Za satove (mislim na stainless) sam čula da se nekako lako grebu.. Kakvo je tvoje iskustvo?
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 21:35   #39
Ne znam jel si isprobala Tory Burch balerinke, one su extra udobne , baš poput Lanvin-ovih ( imam samo jedan,ali vrijedan par ), ali TB su ipak jeftinije
Da ne idem off... glede sata...imala sam ga prije 3-4 godine, pokušala sam naći fotku na netu, al neuspješno Sve u svemu, bio je širi, haymarket check uzorak koji se ofucao !!??!! pri rubu, u roku cca godinu i pol dana a metalni okvir u istom roku, prepun sitnih ogrebotina . Sat,osobno kupila u Londonu, u Harrodsu, znači NO WAY da je falšijana, al eto, kvaliteta sata,iako original - ne baš pohvalna
Ne znam u čemu je kvaka, al rekoh...nikad više

Inače, obožavam Burberry i imam svega i svačega s njihovim potpisom,i sve mi je skroz vrijedno svakog plaćenog centa iliti lipe
Pennylane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 22:53   #40
Šteta za sat Baš sam razočarana.
Ja sam gledala jedan sa patent leather remenom, taj mi se činio zanimljivim.

Nemam Tory B., ne znam koji bi mi broj trebao? (u Lanvinu lakiranim sam 38, burberry 37.5)?
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.