Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2008., 19:52   #41
Quote:
Moby Master kaže: Pogledaj post
Ne budi gay!
ma...whatever..činjenica je da na mojoj konfiguraciji Vista x64 radi kao zmaj. niš mi se ne zamrzava, ako ti neznaš podesit servise prema svojoj potrebi, to nije moj problem. Malo informacije za začetnika teme...Isporbao sam Windows7 preeeeee Beta..haha, za instalaciju treba podesit datum biosa 02.10.2007...WTF? enivej, wizualno je jako..i previše sličan visti, dodane su neke fora opcije po menuima.. nema još podrške (drivera) za dosta toga pa sam odmah maknuo to...ima potencijala..samo da zaživi i da ostali giganti počnu raditi drivere za Windows7, kao i proizvođači softwarea jer se nemože skoro ništa instalirati...stoga, neka vas ne ponese želja da vidite kako izgleda jer se trenutno nemože koristiti... pozz!
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 20:33   #42
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
nda, za arhitekte je zakon, međutim ja radim kao projektant elektroinstalacija stoga mi treba autocad ili nešto bazirano na intellicadu..., shifty..ostat ću suzdržan pa ti neću ništa odgovoriti.. , Moby...očito onda u potpunosti koristiš kompjuter, ako nikad nisi uspio dobiti tu poruku ili pak BSoD...

Ovo se pretvara u spamanje a svrha ovog foruma i pitanja je da ljudi izraze svoje mišljenje stoga, kako kaže moj ex. profesor: malo te jebene kulture!
naučite se da niste najpametniji i uvažavati i tuđe mišljenje....pozz!
Naravno... Jer znam što radim!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 20:35   #43
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
ma...whatever..činjenica je da na mojoj konfiguraciji Vista x64 radi kao zmaj. niš mi se ne zamrzava, ako ti neznaš podesit servise prema svojoj potrebi, to nije moj problem. Malo informacije za začetnika teme...Isporbao sam Windows7 preeeeee Beta..haha, za instalaciju treba podesit datum biosa 02.10.2007...WTF? enivej, wizualno je jako..i previše sličan visti, dodane su neke fora opcije po menuima.. nema još podrške (drivera) za dosta toga pa sam odmah maknuo to...ima potencijala..samo da zaživi i da ostali giganti počnu raditi drivere za Windows7, kao i proizvođači softwarea jer se nemože skoro ništa instalirati...stoga, neka vas ne ponese želja da vidite kako izgleda jer se trenutno nemože koristiti... pozz!
Iso miki! Pa o kojim ti driverima pričaš kada izlazi 2011! Možda tada niti neće biti drivera! Dobro da su izdali betu! Ja još 5 godina ostajem na XP-u i prelazim kada se prestanu programi proizvodit!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 20:43   #44
Quote:
Mali Mrav kaže: Pogledaj post
Bas je bilo dosadno ovih dana bez tebe moby
sad je opet sve u redu
vratio si se da nas opet nasmijes
ne znam gdje samo pokupis ove sve fore:Ti sa 14 godina nisi imao ni TV!
ili Njemu je komp polupiratski jer nije plaćen porez za njega!
e svaka ti cast
nista protiv tebe bozesacuvaj,bas naprotiv
al morao sam da komentarisem malo
vjerujem da ste se i vi ostali nasmijali
moby samo udri brigu na veselje
pozz svima
Inače sam vesele prirode
Bolje rečeno nije znao što je TV a kamo li da ga je znao upalit!
ON TOPIC: Ostajem na XP-u do daljnjega.
OFF TOPIC: Vratio sam se nikad jači!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 22:53   #45
Quote:
kreso20 kaže: Pogledaj post
slazem se s tobom ..oni koji su jos na xp to su noobovi za komp kojima sluzi za net i igranje jer na vistu se neznaju priviknuti jer je prekomplicirana za njih i nemoze se usporedivati vista s xp to je ko da usporedujes xp sa i 98 isto

jooj molim te,
__________________
ignorance is bliss...

Zadnje uređivanje MacBookPro : 21.10.2008. at 22:58.
MacBookPro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 23:06   #46
Quote:
Moby Master kaže: Pogledaj post
Ti sa 14 godina nisi imao ni TV!
Morati ću te razočarati, ali imao sam Ei Ambasador!
božesačuvaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:24   #47
ma svejedno na kojim si windowsima. važno da vidiš neku drugu boju osim crne. ak vidiš budi sretan
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 19:58   #48
Quote:
božesačuvaj kaže: Pogledaj post
Morati ću te razočarati, ali imao sam Ei Ambasador!
To je super poznato
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:47   #49
ja ga koristim evo vec par dana i super mi radi..
bossnup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 10:00   #50
Instalirao sam ovaj os , i mogu vam reci da ce biti odličan 100 %.
Royale is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:53   #51
Ja sam kupio Vistu 64 i nemam pojma o kakvom šrotu pričate...sjećam se kada sam se opirao xp-u jer 98 je najbolji OS ikada,pa onda.. nikad neću preći na Vistu jer nije dorađena,mislim uvijek je bilo isto. Kada se riješe sve zakrpe na Visti(kao što ima je trebalo 3 godine da uštelaju XP) opet će se pljuvati po nekom novom OS....
Stara priča, već prožvakano 100 puta.
ziggysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:55   #52
i jel imaš problema s driverima?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 19:58   #53
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
btw. znam ja vrlo dobro kad je izašao XP i znam šta sam napisao. Ljudi su tada još uvijek favorizirali 98! windows 2000 je bio super sustav. Xp je super sustav koji se je jako dugo održao, ja samo kažem da nema razloga za prepucavanjima oko nečeg što će svi ionako prije ili kasnije stavit...neki odmah, neki za pola godine kad se stiša bura...onda kad nekog budeš pitao šta koristi će reć ...a..windows 7, kao da se srami malo...haha, uvijek je ista priča.
Sorry nisam pročitao tvoj post,ispada da se dupliramo,ima nas još koji isto mislimo.
Ja sam na visti iz jednog jedinog razloga...želim da mi se svih 8gb memorije iskoristi na Falloutu,farcry2,gridu,itd kako treba.
ziggysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:02   #54
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
i jel imaš problema s driverima?
ne samo se sve instalira ,primjer...usb na rs232 uključiš i ti je to.Nemam pojma koji je kabl,itd..niti me zanima.Tako je bilo i sa ruterom .Nakon reinstalacije sami uštekaš,nikakav cd ili šta ja znam.Moro sam zvati T-com da vidim jel sve ok..
Samo me zajebava subtitle workshop za njega na 64 ide coda codec jer mi k-lite neučitava video(ili ga ja neznam podesit..jer ima toliko toga a mene živciraju komplikacije)
ziggysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:04   #55
možeš ti imat 8gb ali rijetko koja današnja igra će ih uspjeti iskoristiti.
u igrama se ne vidi pomak kad pređeš sa 2 na 4, a zašto bi onda na 8?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:12   #56
Znam,ali tako je bilo i prije kad sam uzimao komp.pa sam stalno nešto kamijao sa memorijama.Nebrini,kada ti u pozadini radi 2-3 programa i ako koristiš neku aplikaciju sa jakim video rend. zaljepi 4 g memorije ko od šale.Od viška glava neboli.Već će oni smisliti aplikacije .nebrini.
ziggysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:42   #57
da ali će do tad i pojeftinit memorija
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:51   #58
pošto ste zapeli za Windows7 , evo vam mali paket koji sam napravio....naravno na temu win7
http://rapidshare.com/files/167352006/Win_7_pack.rar
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:53   #59
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
da ali će do tad i pojeftinit memorija
Al ju ja sad imam
ziggysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:56   #60
a ja ću je imat za koju godinu ali ću imat i deblji džep
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.