Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 22:52   #8981
meni se ovako raspali ( a i mogim drugima ) Continental GP 4000 SII
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 03.07.2017., 23:24   #8982
Meni je samo 4000 s. sII nije niti jednom.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
pakleni_patuljak is offline  
Old 04.07.2017., 00:03   #8983
Jel to sad gotovo, da ih mijenjam ili da cekam da se raspadnu na cesti?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
GZomanid is offline  
Old 04.07.2017., 06:53   #8984
Napisao sam ti. Samo vozi.
Al imaj spremnu rezervu doma.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
pakleni_patuljak is offline  
Old 07.07.2017., 07:53   #8985
Još uvijek pretražujem internet u nadi da ću pronaći svoju prvu specijalku samo za sebe, ali to je toliko teško jer ako naiđem na dobru biciklu onda nema moje veličine...a koja bi ja uopce velicina bila?! Visoka sam 165 cm, a teska cc54 kg. Po uputama za mjerenje mi ispada da sam između 52 i 53 (kako na kojoj stranici), iako vise ide na 52. A sad, slusajuci savjete sa foruma i jos dodatnog njuskanja sve sam vise k tome da si konacno izaberem svoju prvu specijalku...ali je problem sta je ona u velicini 53...mogu li racunat na to da ce mi biti dobra ili ?! Problem je taj sta se bicikla nalazi u Zagrebu , a ja sam od Zagreba udaljena dugih 205 km, pa mi nije bas na ruku ici probat biciklu. U Rijeci je ponuda jako siromašna, zvala sam sve trgovine i ili nemaju ili imaju samo jednu koja mi ne odgovara veličinom...eto dok ja muku mucim po internetu moja "ljepotica" spava u Zagrebu rijec je o ovoj http://www.ciklo-centar.hr/new/slike...a%20Race-L.jpg nisam znala da je tako tesko kupiti biciklu, dok se nisam u ovo upustila
C:R:N:K:A is offline  
Old 07.07.2017., 08:16   #8986
Na 165cm visine maximalno 52 veličinu rame, čak su ženske specke drugačijih oznaka, tu treba posebno paziti, jer ženska M rama je ista ili čak i manja od muške S rame. Generalno ne trebaš brinuti, probaj par različitih rama i veličina i znat češ koja je ona prava

Link ti ne radi, zgužvao se u pejstanju, ali mislim da znam na koji bicikl misliš, onaj bijeli Superior sa Claris opremom.

Pogledaj slovenske oglase na bolha.com ima stvarno povoljnih cestovnjaka.

Dalje, jučer sam vidio Felta sa novom Sorom, ugodno sam iznenađen šifterima, nisu po ničemu lošiji od moje Tiagre.
to3cutter is offline  
Old 07.07.2017., 08:21   #8987
Quote:
to3cutter kaže: Pogledaj post
Na 165cm visine maximalno 52 veličinu rame, čak su ženske specke drugačijih oznaka, tu treba posebno paziti, jer ženska M rama je ista ili čak i manja od muške S rame. Generalno ne trebaš brinuti, probaj par različitih rama i veličina i znat češ koja je ona prava

Link ti ne radi, zgužvao se u pejstanju, ali mislim da znam na koji bicikl misliš, onaj bijeli Superior sa Claris opremom.

Dalje, jučer sam vidio Felta sa novom Sorom, ugodno sam iznenađen šifterima, nisu po ničemu lošiji od moje Tiagre.
Problem je jer nemam gdje probati jer živim daleko od svih mogućih dućana biciklima...mislila sam se zaletiti do Rijeke jer mi je to bliže, ali nakon šta sam kontaktirala par trgovina zakljucila sam da nemam sta ni isprobavati jer ili nemaju sta trazim ili nemaju moju velicinu.
Kako da znam sta je muska a sta zenska rama?! Ja sam mislila da je to svejedno kod specki sta ces, nabavljam prvu u zivotu pa nemam pojma o nicemu
A radi se o ovoj specki http://www.ciklo-centar.hr/new/slike...a%20Race-L.jpg
C:R:N:K:A is offline  
Old 07.07.2017., 08:41   #8988
Moja supruga je visoka 167 i vozi specialized ruby vel. 51 tak da bez probe nije preporučljivo kupovat.
furda21 is offline  
Old 08.07.2017., 10:07   #8989
Dečkovi pomagajte
Trebam vijak zupčanika za Campagnolo (Centaur, ultra torque)
Zvao sam Keindl - nemaju; tražio sam po Njuškalu - nitko ne prodaje takve sitne stvari (pogotovo za Campagnolo i pogotovo za takvu već malo stariju grupu)
Dečki iz Keindla su me uputili prema Sloveniji, ali to mi je ipak malo kompliciranije.
Dal zna netko dal mogu to naći negdje u RH ili trebam naručivati izvana (i čekaaaati dostavu )
Svaka pomoć je dobrodošla

Našao sam ove, u q&a sekciji piše da paše i na Campagnolo pa se nadam da bi to bilo to
Lotterer is offline  
Old 09.07.2017., 11:37   #8990
fuma
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Old 09.07.2017., 13:33   #8991
Tnx
Sutra ću zvrcnuti pa se možda zaletim do zg, imam tu još jednog dečka i u zagorju (K1), pa skombiniram jednu od tih varijanti
Lotterer is offline  
Old 09.07.2017., 23:09   #8992
Zdravo svima.
Pisao sam na ovoj temi prosle godine, planirao sam kupiti cestovni bike. Nedavno sam postao ponosni vlasnik Canon Endurance 6.0 modela.
Nikad nisam koristio cestovni bicikl tako da mi je sve to bilo dosta novo (i dalje je). Ali nakon par mjeseci koristenja mogu samo reci da sam jako zadovoljan. Imam osjecaj da plovim po cesti

Takodjer ovo je prvi put da moram koristiti obucu sa klipovima za pedale. Nedavno sam bio na kracoj ruti od 80km i nakon toga sam imao poprilicno natucene palceve. S vremenom su poplavili, sad se oporavljaju.
Da li mozda znate zasto je doslo do toga? Cipele su Shimano i normalna je velicina koju i inace koristim. Kad ih stavim, stopala su u ugodnom polozaju, nema pritiska ili bilo kakvih znakova da ne pristaje. Da li je do nacina bicikliranja?
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Old 10.07.2017., 10:14   #8993
Uzmi onda veci broj. Ne mora znacit da ako je to broj koji inace koristis da ce ti pasati. Nije sva obuca isti model. Ja nikad nemam ist broj patika a iman ih nekoliko.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 10.07.2017., 10:39   #8994
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Uzmi onda veci broj. Ne mora znacit da ako je to broj koji inace koristis da ce ti pasati. Nije sva obuca isti model. Ja nikad nemam ist broj patika a iman ih nekoliko.
Mislim da nije stvar u velicini, jer mjesta u cipeli ima dovoljno. Kad sam probao model veci za jedan broj tad je cak bilo previse mjesta pa stopalo nije bilo fiksirano u cipeli.
Imam osjecaj da se palcevi "nabijaju" vertikalno prema gore, a ne u horizontalnom smjeru.
Zato pitam da li je mozda do nacina kako prenosim pristisak na pedale...

Ali da, ako ce se to ponavljati morat cu opet u soping cipela.
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Old 10.07.2017., 11:29   #8995
Ako su palčevi poplavili to baš nije zahebancija. Ne čini mi se logično da bi bilo do načina vrtenja pedala jer je noga prilično fiksirana u pedali.
Prije do veličine i modela šuza u kombinaciji s možda nekim specifičnim oblikom stopala ...
Noga kod bicikliranja, pogotovo dužeg, otekne pa je uvijek dobro imati malo lufta kad se isprobava u dučanu.
rduras is offline  
Old 10.07.2017., 13:13   #8996
Na moru imam specijalku Felt f85 (godina proizvodnje cca 2005-2010) pa bi zbog slabog kočenja htio promijeniti pakne (a ne samo uloške). Da li je svejedno koje uzmem ili moram nekaj specijalno gledat (mislim da je taj model dolazio s nekim tektro/shimano kočnicama)?
__________________
"Čovjek cijeli svoj život raste, a najviše raste kada se svjesno odriče prestrogih kriterija u ocjenjivanju drugih ljudi."
hrvoje_fila is offline  
Old 10.07.2017., 17:38   #8997
Quote:
Lotterer kaže: Pogledaj post
Tnx
Sutra ću zvrcnuti pa se možda zaletim do zg, imam tu još jednog dečka i u zagorju (K1), pa skombiniram jednu od tih varijanti
Evo samo da kazem - sve rijeseno danas kod Kikija u Krapinskim u roku par minuta
Pohvaleee!!

Sent from my D6603 using Tapatalk
Lotterer is offline  
Old 13.07.2017., 15:28   #8998
Vidjeh u Decathlonu East Tribana cestovnjaka, full 105 oprema, Mavic Aksium kotači, M veličina za 6199 krznenih živina. Dolazi u najbržoj boji - crvenoj!
https://www.decathlon.co.uk/triban-5...d_8364452.html

Tko kupuje prvog cestovnjaka ne treba dalje gledati. Daleko isplativije od bilo kojeg Kjub sranja koje se prodaje za te pare.
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci

Zadnje uređivanje Acheron : 13.07.2017. at 15:41.
Acheron is offline  
Old 13.07.2017., 17:17   #8999
Zanimljivo nema ga na webu, može biti da ga je netko naručio pa odustao. Da sam ga vidio prije, uzeo bi njega a ne Ghosta i uštedio skoro iljadarku...
to3cutter is offline  
Old 16.07.2017., 15:21   #9000
Quote:
Acheron kaže: Pogledaj post
Vidjeh u Decathlonu East Tribana cestovnjaka, full 105 oprema, Mavic Aksium kotači, M veličina za 6199 krznenih živina. Dolazi u najbržoj boji - crvenoj!
https://www.decathlon.co.uk/triban-5...d_8364452.html

Tko kupuje prvog cestovnjaka ne treba dalje gledati. Daleko isplativije od bilo kojeg Kjub sranja koje se prodaje za te pare.
Triban udomljen, prvi dojmovi odlični

Dužan sam ti pivu za dojavu
*k&k* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.