Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 07:24   #21
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
žimku , no moja pažnja proizlazi isto tako iz dugogodišnjeg proučavanja utjecaja narkotika, delikventnog ponašanja njenih uživatelja itd.
slobodno se usudim pitati da li je bilo kakavih
hvalevrijednih delikventnih ponasanja napusenih?
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:31   #22
Quote:
žacko kaže: Pogledaj post
eto, iz svoga dugogodišnjeg svekolikoga iskustva sa kanabisom,mogu reći da su bablji mitovi uzaludni o štetnosti,navlakuši na nešto teže(dapače) te da ljudi više puše travicu, manje bi zasigurno ratovali i bolje bi spavali s osmijehom na licu...

da, da zato na podforumu Psihologija pišeš da su za tebe apaurini kao bombončići i da si čest "gost" Jankomira, Vrapča itd.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=9622018&postcount=10

većina oboljelih od PSTP-a su ovisnici od ranije, rat je samo bio dodatni okidač, no i da nije bilo rata većina ovisnika bi postali još veći ovisnici jer se ovisnost razvija progresivno (dakle s godinama).

svi ovisnici imaju manju toleranciju na stres, pa tako i na ratno stanje koje ga proizvodi. dok si napušen otporan si na stres, no kada travetine više nema, nervozniji si i lakši si materijal za čika stresonju.

99,9% osoba koje nikada nisu uzimale alkohol, psihofarmake, razne druge opijate prije rata, nije oboljelo od PSTP-a, ili su ga se riješili u roku 6 mjeseci.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:33   #23
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
slobodno se usudim pitati da li je bilo kakavih
hvalevrijednih delikventnih ponasanja napusenih?
da bilo je, solidarni su u motanju, dijeljenju dimova itd....
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 15:46   #24
Napisali ste hrpu svega i svačega. A nemate pojma o čem pričate. Evo vam jedan link: http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
pa si malo pročitajte šta, kako i kuda. Mogu iz osobnog iskustva reć da marihuana dokazano na meni liječi epilepsiju i izliječila me je. Ako vas zanimaju detalji, napisat ću vam.
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 18:25   #25
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
opet teorija zavjera financijskih moćnika
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:43   #26
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
opet teorija zavjera financijskih moćnika
Pa nego kako? Nafta je već odavno glavna valuta u svijetu i sve se vrti oko nje. A do 1927.mislim, u SAD-u je marihuana bila potpuno legalna. Dok se jedan lik nije sjetio da ju prikaže kao najopasniju drogu na svijetu od koje čovjek postaje ubojica i tome slično. Putovao je po Americi i vršio kontrapropagandu. I onda su je zabranili. A ima puno opasnijih biljki koje npr.rastu u Hrvatskoj pa nisu zabranjene, recimo bunika, slak itd. Btw. ne postoji bolji lijek od marihuane za liječenje glaukoma.
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 19:57   #27
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
da bilo je, solidarni su u motanju, dijeljenju dimova itd....
zasto je motanje delikventno ponasanje?
koje su posljedice motanja i kakva delikventna
ponasanja izaziva pusenje marihuane?
da li su takvi ljudi agresivni, banditosi, ubojice,
stvaraju li probleme u drustvu?
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 13:10   #28
gledajte marihuana je definitivno lijek..evo ja sam i trenutno
pod utjecajem afganistanske cokolade i super mi je...
kak ste vi?
1-2 jointa dnevno i nemas nikakvih problema,barem sto se
tice psihe...govorim iz iskustva..
pod utjecajem THCa nije nitko nikoga ubio,svi su sretni,smireni,pricljivi,
otvara se apetit,nije ti do alkohola ili bilo kakvih drugih "supstanci",drugi dan
se probudis bez ikakvih tegoba,lijeci nesanicu,odlican je lijek za sve vrste bolova,napusen volim cijeli svijet...ukratko ima toliko pozitivnih strana da
je to strasno...jedina negativnost je ipak stetnost za pluca,ali moze se i koristiti na druge nacine netreba se bas pusit...

da su svi stalno napuseni garantirano bi svijet bio ljepsi..poznajem masu svakakvih profila ljudi i odgovorno tvrdim da su u globalu konzumenti marihuane BOLJI ljudi,miroljubiviji i neagresivniji...

alkohol,cigarete i kocka su jaako puno veca zla pa su ipak legalna
nema to sve veze s mozgom...nekome je u interesu da se
marihuana ne legalizira..ali ionako je svejedno,tko zeli snaci ce se
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 14:15   #29
a da ti nije malo previse 1,2 dnevno
ja znan ljude sta su toliko pusili pa sad slazu recenicu po po ure
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 15:26   #30
Quote:
mala s mora kaže: Pogledaj post
ma koja je ovo gluparija???
ako pusis travu i ovo ti je nacin da se opravdas-nije ti uspilo! ja ne znam zasto svi "travari" pokusavaju ostatak svijeta uvjerit da je trava ok i da u biti lijeci??? oprostite ali znam puno ljudi koji je puse i nikome nije donila nista dobro, dapace samo im je navukla psihicke probleme tipa tupilo, nedostatak koncetracije, sporost shvacanja nekih stvari, tjeskobe a u nekim slucajevima i tesku depresiju! zato kanite se corava posla!
ja sam primjetio dosta suprotno. Povremeno uzimanje trave ljude ćini opuštenijima i manje agresivnima. Mnogo je onih koji su obuzdali svoje strasti i želju za nasiljem nakon što su počeli pušit maricu.
S druge strane alkohol izrazito potiče nasilje.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 15:31   #31
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Pa nego kako? Nafta je već odavno glavna valuta u svijetu i sve se vrti oko nje. A do 1927.mislim, u SAD-u je marihuana bila potpuno legalna. Dok se jedan lik nije sjetio da ju prikaže kao najopasniju drogu na svijetu od koje čovjek postaje ubojica i tome slično. Putovao je po Americi i vršio kontrapropagandu. I onda su je zabranili. A ima puno opasnijih biljki koje npr.rastu u Hrvatskoj pa nisu zabranjene, recimo bunika, slak itd. Btw. ne postoji bolji lijek od marihuane za liječenje glaukoma.
To što navodiš dogodilo se u vrijeme kada su kompanije koje su proizvodile proizvode koji su se u ono vrijeme proizvodili i od marihuane, željele istisnuti sa tržišta jakog konkurenta. Prikazavši travu upravo ovako kako si napisao, proglasili su je nelegalnom, a time se i ugasila jedna u to vrijeme vrlo snažna industrija koja je proizvodila stotine često korištenih proizvoda, upravo na bazi marihuane.

Zanimljiv je podatak:
Quote:
Bivša Jugoslavija je proizvodila oko 25% konoplje u Europi. Gotovo 150 000 hektara je bilo pokriveno ovom biljkom 1946.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 16:05   #32
Nema nikakve štenosti nego nije "nekome" u interesu da budemo zdravi.
Evo prvi dio od njih 7.

http://www.youtube.com/watch?v=pjhT9282-Tw
trnoslek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 11:09   #33
Naravno da ima stetnosti. Dokazane. Posebice ako se pushi.
No druga je stvar sa kolachima i inim preparatima.

Osobno, pusim vec 10 godina na dnevnoj bazi (skoro), i nisam primjetio da slazem recenicu pola sata i sl.
Recimo da sam donekle normalan , faks ce skoro, radim ono sto volim i ok sam u tome.
Dosta je to i individualna stvar, utjecaj opojnih droga.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 19:11   #34
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Naravno da ima stetnosti. Dokazane. Posebice ako se pushi.
No druga je stvar sa kolachima i inim preparatima.

Osobno, pusim vec 10 godina na dnevnoj bazi (skoro), i nisam primjetio da slazem recenicu pola sata i sl.
Recimo da sam donekle normalan , faks ce skoro, radim ono sto volim i ok sam u tome.
Dosta je to i individualna stvar, utjecaj opojnih droga.
Praviš i kolače? Ja bi se družila s tobom. Što kažeš na utorak?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:03   #35
Hmmm kolache pravim, al ne one na koje ti mislis
Ipaq smatram do bacanjem...

Utorak kazes.. ne znam skeptican sam oko tih internet susreta imah losa iskustva
No predrasude su da se razbijaju il ?
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:07   #36
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Hmmm kolache pravim, al ne one na koje ti mislis
Ipaq smatram do bacanjem...

Utorak kazes.. ne znam skeptican sam oko tih internet susreta imah losa iskustva
No predrasude su da se razbijaju il ?
I ja sam više za dobro staro pušenje.

Ja nikome nisam bila loše iskustvo.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:14   #37
Khm, kazes ko hazarder ha
Mislim, kako uopce znas tko sam, godine... nish i taqo napamet

Mozda sam masovni silovatelj, majmun svoje vrste ? Nikad ne znas u lijepoj nashoj..
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:17   #38
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Khm, kazes ko hazarder ha
Mislim, kako uopce znas tko sam, godine... nish i taqo napamet

Mozda sam masovni silovatelj, majmun svoje vrste ? Nikad ne znas u lijepoj nashoj..
Imaš droge, koga briga što si i tko si.

Ne volim začetavati topike. Javi se na PM.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 22:53   #39
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
ja sam primjetio dosta suprotno. Povremeno uzimanje trave ljude ćini opuštenijima i manje agresivnima. Mnogo je onih koji su obuzdali svoje strasti i želju za nasiljem nakon što su počeli pušit maricu.
S druge strane alkohol izrazito potiče nasilje.


ovo je tocno!
nema nikakve agresije, a niti nasilja!
i jos k tome lijeci!
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 22:54   #40
Mozda i jeste lekovita ali verovatno u veoma malecnim kolichinama u kombinaciji sa josh nechim lekovitim. ZNam da ekstazi pomaze ljudima koji su delimichno nepokretni da na neko vreme opet mogu da koriste normalno te delove tela.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.