Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2010., 22:18   #1
Kako je najbolje napravit besplatnu stranicu?

Pozdrav,

naletio sam na ovo

http://www.weebly.com/

video

cini mi se kao dobra stvar. Meni treba stranica za apartmane koje iznajmljujem. Slideshow, youtube embeded, kontakt formular i tak, a ovo je sve drag&drop i besplatno.
Posto se uopce ne kuzim u stvar, jeli mi mozete malo pojasnit jeli se ovo uopce isplati radit, ili postoji bolji nacini da se napravi besplatna stranica?

Unaprijed hvala na pomoci.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:01   #2
lol, coek.. iznajmljujes apartmane a nemas kinte za nekog studosa platit da napravi posao? strava.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Nosf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:15   #3
Koji posao? Za par sati sam napravio sajt sa nekih 6 stranica. Slideshow, video, kontakt formular, karta, o nama... Bez mrvice problema i izgleda bolje nego bi taj student napravio (vrlo vjerojatno), a potpuno besplatno. Sve i domena i hosting Kad bi ja tak poklanjao novce, di bi zavrsio. Nije pitanje. Zato nema upitnika. Samo me zanimalo jeli ovo najbolje za izradu besplatnih stranica, a ak je vjerovat googlu i uvrstavanju u top 50 stranica u Times-u, valjda je.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:25   #4
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Posto se uopce ne kuzim u stvar, jeli mi mozete malo pojasnit jeli se ovo uopce isplati radit, ili postoji bolji nacini da se napravi besplatna stranica?
Pa šta ti onda ne daješ besplatno apartmane?

Nemoj me krivo shvatiti, svaka čast na trudu al ako misliš zarađivat preko te stranice trebao bi uložiti malo u nju...
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:30   #5
Po meni, ovakva stranica je fakat ok za apartmane, ne trebas ti neko tesko php programiranje, flash i ne znam kakav dizajn, par stranica sa slikama i filmicem i to je to, a ovaj program to lijepo sve ukomponira da je lako za napravit.
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 23:32   #6
Slažem se sa Sauronom. Bolje da platiš pa imaš pošteni sajt. Npr, da na sajtu imaš i mogućnost on-line rezervacija i plaćanja, sadržaj na nekoliko jezika, lijepo dizajniran sajt sa intuitivnim sučeljem, i tako...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 13:19   #7
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
Pa šta ti onda ne daješ besplatno apartmane?

Nemoj me krivo shvatiti, svaka čast na trudu al ako misliš zarađivat preko te stranice trebao bi uložiti malo u nju...
Pogledaj ime teme. Ja sam trazio misljenje dali ima koji bolji nacin da se napravi besplatna stranica. Kad bi ja placao sve sto mogu sam napravit nebi imao te apartmane. Onda nebi imao sta iznajmljivat.

Quote:
sylar86 kaže: Pogledaj post
Po meni, ovakva stranica je fakat ok za apartmane, ne trebas ti neko tesko php programiranje, flash i ne znam kakav dizajn, par stranica sa slikama i filmicem i to je to, a ovaj program to lijepo sve ukomponira da je lako za napravit.
Ma jasno. Jedini nedostatak je kaj ti nakon imena stranice ide .weebly.com, ali ni to mi ne smeta.

Quote:
Wrbhhh kaže: Pogledaj post
Slažem se sa Sauronom. Bolje da platiš pa imaš pošteni sajt. Npr, da na sajtu imaš i mogućnost on-line rezervacija i plaćanja, sadržaj na nekoliko jezika, lijepo dizajniran sajt sa intuitivnim sučeljem, i tako...
Mislim da cak ovaj site ima neku mogucnost on-line placanja. Nisam jos isprobao, ali to mi ne treba. Imam kontakt formular. Ljudi upisu upit, posalju meni, ja im odgovorim i ako su zadovoljni uplate lovu. Ovo ostalo na x jezika i lijepo dizajnirano i sam znam napravit.

Uglavnom nitko ne predlaze neku bolju besplatnu varijantu pa je valjda to to.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:57   #8
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Ma jasno. Jedini nedostatak je kaj ti nakon imena stranice ide .weebly.com, ali ni to mi ne smeta.
tebi je to mali nedostatak. meni je ogromni.

cim vidim sajt bez vlastite domene koja btw kosta 70 kn, ne idem kod takoga na more.

ko zna kaj me dole ceka?

i da, nema boljeg besplatnog weba.

samo nam javi kad ces bit medju 50 na guglu
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 22:34   #9
A tko će ti napraviti SEO besplatno. Ako znaš neki sajt daj javi, i ja bih to.

Tako da moji apartmani budu bar u top 10 na google-u i da mi dođe što više gostiju, a ovi što su platili za sve to neka budu ispod mene. Tko im je kriv kad ne znaju sve sami napraviti. Besplatno...

Ah, maslina je neobrana i neće nitko da je bere. Besplatno! Svi bi samo pivali po cili dan.
iwwwek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 23:32   #10
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

naletio sam na ovo

http://www.weebly.com/

video

cini mi se kao dobra stvar. Meni treba stranica za apartmane koje iznajmljujem. Slideshow, youtube embeded, kontakt formular i tak, a ovo je sve drag&drop i besplatno.
Posto se uopce ne kuzim u stvar, jeli mi mozete malo pojasnit jeli se ovo uopce isplati radit, ili postoji bolji nacini da se napravi besplatna stranica?

Unaprijed hvala na pomoci.
A zasto ne uzmes gotove predloske, stavis svoj tekst i stavis na server od tvog internet providera, kad vec govoris da mozes sve sam napraviti?

Predloske mozes skinuti ovdje:
www.artist4hire.net/templates/index.html
www.boxedart.com
www.weballey.net/templates
www.leejoo.nl/templatestore/html/index.html
www.oswd.org
www.webpagedesign.com.au
www.freelayouts.com

I jos na stotine drugih.

Ne zaboravi napraviti Meta tagove pomocu ovog Meta Tag Generatora: http://www.addme.com/meta.htm

I da, ne zaboravi da se kod besplatnih stranica otvaraju pop-up prozori sa reklamama, a to tjera posjetitelje webstranice!!!

Zadnje uređivanje maas : 30.04.2010. at 23:42.
maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 00:29   #11
Quote:
::barcode kaže: Pogledaj post
tebi je to mali nedostatak. meni je ogromni.

cim vidim sajt bez vlastite domene koja btw kosta 70 kn, ne idem kod takoga na more.

ko zna kaj me dole ceka?


Quote:
i da, nema boljeg besplatnog weba.

samo nam javi kad ces bit medju 50 na guglu
Moja stranica je vec medu 30 kad upisem pojam koji sam gadao. Meni u biti ni ne treba stranica visoko na googlu, jer u 99% slucajeva mi ta stranica koristi za oglase gdje ljudi jednostavno kliknu na link i dovede ih do stranice. Isto tako mi stoji u potpisu maila i na svim mjestima na kojim mogu stavit link. Isto tako za vizitke koje cu tek napravit...

Quote:
iwwwek kaže: Pogledaj post
A tko će ti napraviti SEO besplatno. Ako znaš neki sajt daj javi, i ja bih to.

Tako da moji apartmani budu bar u top 10 na google-u i da mi dođe što više gostiju, a ovi što su platili za sve to neka budu ispod mene. Tko im je kriv kad ne znaju sve sami napraviti. Besplatno...

Ah, maslina je neobrana i neće nitko da je bere. Besplatno! Svi bi samo pivali po cili dan.
Ja sam sam to sve napravio u par dana. Naucio sta treba napravit i napravio. Ak je tebi takvo nesto nepremostiv problem, onda jebiga kaj da ti kazem. Ima ljudi koji zovu majstore s kombijem da im zarulju promijene. Ja sam covjek drugacijeg kova.

Quote:
maas kaže: Pogledaj post
A zasto ne uzmes gotove predloske, stavis svoj tekst i stavis na server od tvog internet providera, kad vec govoris da mozes sve sam napraviti?

Predloske mozes skinuti ovdje:
www.artist4hire.net/templates/index.html
www.boxedart.com
www.weballey.net/templates
www.leejoo.nl/templatestore/html/index.html
www.oswd.org
www.webpagedesign.com.au
www.freelayouts.com

I jos na stotine drugih.
Ovo mi nije ni palo na pamet, ali mi je nepotrebno. Napravio sam si bas kako sam htio i stvarno ultra jednostavno. Kao slaganje lego kockica. Doslovno sve sta sam htio imam na stranici.

Quote:
Ne zaboravi napraviti Meta tagove pomocu ovog Meta Tag Generatora: http://www.addme.com/meta.htm
Ovo budem isprobao. Ja sam sam ovo ubacivao, ali mozda ovo bude bolje.

Quote:
I da, ne zaboravi da se kod besplatnih stranica otvaraju pop-up prozori sa reklamama, a to tjera posjetitelje webstranice!!!
Na ovoj stranici nema nis od popupa i reklama i slicno. Jedino sta je drugacije od normalne stranice je .weebly.com. To je doslovno sva razlika.
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 11:35   #12
Ispravak. Cetvrti sam na googlu. Ispred svih tih strucnjaka koji su radili ljudima stranice. Di ja trazim savjete
Cus D'Amato is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:59   #13
a se moze vidjeti kako to izgleda (mislim na gotovi web)?

ako nista drugo umjesto na www.unicef.org kliente kojima je "to preskupo" odsad saljem na ovaj divan alat, pa bi me zanimalo kako jedan sam svoj majstor web u konacnici izgleda.
zlocesto_dijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 02:02   #14
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Cetvrti sam na googlu
Nisi četvrti na Googleu. Google pamti i šta si tražio i di si bio i pretpostavlja što želiš. Probaj reć frendovima nek upišu u Google istu frazu koju si ti upisao i neka ti kažu na kojem mjestu su te našli i eto ti suprise suprise.

Nemoj podcjenjivati savjete koje dobijaš od ljudi. Ti si, uostalom, taj koji si tražio savjet. Ponekad ne možeš dobiti odgovor na točno ono pitanje koje si postavio jer postavljaš krivo pitanje. Probaj malo pročitat 5-6 stranica sa clientsfromhell.net pa vidi jel možeš svoju temu prepoznat u njihovim postovima, jer mene totalno podsjećaš na to...
akatheprofessor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 10:06   #15
Quote:
Cus D'Amato kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

naletio sam na ovo

http://www.weebly.com/

video

cini mi se kao dobra stvar. Meni treba stranica za apartmane koje iznajmljujem. Slideshow, youtube embeded, kontakt formular i tak, a ovo je sve drag&drop i besplatno.
Posto se uopce ne kuzim u stvar, jeli mi mozete malo pojasnit jeli se ovo uopce isplati radit, ili postoji bolji nacini da se napravi besplatna stranica?

Unaprijed hvala na pomoci.

za profesionalni posao plati profesionalca da ti odradi posao.
i imaš web hosting od 100 kn/ godišnje.

takvi su najjači, traže besplatno, ali kad oni naplaćuju da dobiju pare.
ali važno da su ispred garaže dva benđola.
ako ti je puno dati jednokratno par tisuća kn i 100 kn godišnje, a dobit češ profesionalno uslugu, onda ti ne treba stranica, sory, ali tako je.
a što kad bi htio i online plaćanje i to bi naučio?
gdje treba implementirati sigurnost i sve ostalo.
mani se tih alata, ako nisi to radio, daj stručnjaku da napravi kako treba.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 08:57   #16
evo je super uletio tvoj link jer sam, iz istih razloga, taman krenula u potragu za tako nečim...

ima li nekakva opcija ''language'' il previše sanjam?

p.s.jel može link na tu tvoju stranicu (može u inbox) da vidim malo kako si to sve složio!
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:01   #17
i da ima li negdi onaj brojač posjeta?
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 23:41   #18
Ponude za razvoj sajtova isključivo na Tražim/nudim topic!
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 16:30   #19
cool-turist.net nudi besplatno na korištenje kompletan paket stranica+poddomena+hosting.
Stranice su za vođenje bloga, magazina, portal, forum, e-store, iPhone App, apartmani, auto kuće, razne firme, stranice za osobnu promociju itd.
stranice su aktivne kroz 60 sec. od registracije.

ima i demo pa se sve ljepo vidi kako CMS funkcionira.
daconix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 17:05   #20
Quote:
daconix kaže: Pogledaj post
cool-turist.net nudi besplatno na korištenje kompletan paket stranica+poddomena+hosting.
Stranice su za vođenje bloga, magazina, portal, forum, e-store, iPhone App, apartmani, auto kuće, razne firme, stranice za osobnu promociju itd.
stranice su aktivne kroz 60 sec. od registracije.

ima i demo pa se sve ljepo vidi kako CMS funkcionira.
besplatno rješenje na wordpressu? hahaha a firma... profići... užas.
__________________
x
horny but sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.