Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2004., 23:45   #21
Nisam ni ja iz Osijeka, iz Slatine sam.
Kaže mi sestra da smiješ imat formule, ona je bila prošle godine.
Ak si drugi dan prijava bio 50. onda super, valjd nema više od 250 kandidata. Ja sam bio prvi dan i nije bila neka gužva.
Vidimo se u četvrtak
__________________
Moj dom je tamo u predgrađu
od centra prema zapadu
Mr. Gorki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 23:57   #22
Quote:
Mr. Gorki kaže:
Nisam ni ja iz Osijeka, iz Slatine sam.
Kaže mi sestra da smiješ imat formule, ona je bila prošle godine.
Ak si drugi dan prijava bio 50. onda super, valjd nema više od 250 kandidata. Ja sam bio prvi dan i nije bila neka gužva.
Vidimo se u četvrtak
zaboravio si ono najvaznije...sretno na ispitu)
iz cega ucis?
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 20:31   #23
Sretno,da!
Trebat ce nam!
Informatiku ucim iz neke skripte, na 30-ak stranica ima sve šta treba znat,hrvatski iz knjiga,matematiku ne ucim
Mislim da ce mi bit dost 400 bodova na prijemnom da upišem bez plaćanja, pa se uzdam u hr. i inf.
Inače sam truba iz matematike,ak rješim 5 od 20 super, ostalo ću sve zaokružit pod 1.
Kak se prezivaš?
Možd budemo u istoj dvorani?
Sretno, još jednom!
__________________
Moj dom je tamo u predgrađu
od centra prema zapadu
Mr. Gorki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 21:12   #24
Quote:
Mr. Gorki kaže:
Sretno,da!
Trebat ce nam!
Informatiku ucim iz neke skripte, na 30-ak stranica ima sve šta treba znat,hrvatski iz knjiga,matematiku ne ucim
Mislim da ce mi bit dost 400 bodova na prijemnom da upišem bez plaćanja, pa se uzdam u hr. i inf.
Inače sam truba iz matematike,ak rješim 5 od 20 super, ostalo ću sve zaokružit pod 1.
Kak se prezivaš?
Možd budemo u istoj dvorani?
Sretno, još jednom!
hm hrvatski je jako tesko rijesit 100% jer ima ona dva suljiva zadatka odredjivanja vrste recenice,objektna,subjektna i te gluposti i tu je jako tesko pogodit tocnu...dobro ima i laganih recenica ali oni uvjek stave neku zajebanu...informatiku ucim iz pitanja od proslih godina,imam nekih 800 pitanja i mislim da ce mi to bit dovoljno...matematiku sam isao na instrukcije i radio zadatke od prosle godine pa ako budu slicni onda bih trebao gotovo sve rijesit...ako rijesis 400 bodova i imas nekih 300 iz ocijena mislim da si 99% unutra.gledao sam rezultate od prosle godine i vidim ljudi sa ukupno 640 bodova su bili na negdje 110-tom mjestu...nadam se da ce slicno stanje biti i ove godine i samo molim boga da mi stavi pitanja koja sam ucio.....koliko ti imas bodova iz srednje,koju si srednju isao?ja sam antun lenic,ti?
ovo zaokruzivanje pod 1 je dobra tehnika ,sta neznam derem pod 1 jer je najvise odgovora pod 1

peace
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 23:14   #25
Hrvatski je meni još najlakši, čisto po logici, sam što me književnost izluđuje, ima puno pisaca za koje nikad nisam čuo.
Ja sam iz srednje škole imo sam 240 bodova, išo sam u ekonomsku. Prve dve godine nisam ništ učio, pa mi je i to zeznulo bodove. Išo sam i na dodatnu iz matematike, al džaba kad me to ne zanima i ne da mi se radit, sve 4 godine sam imo 2,jedanput sam išo na popravni. U 4 godine u sš jedanput (!) sam dobio 3, sve ostalo komadi i dvojke. Eto tolko o mojoj matematici
Prošle godine među prvih 130 na prijemnom je bila jedna s 200 bodova iz sš,jedna s 220,jedna s 240 i njih par s 250. To mi daje neku nadu. Dobro je što ima puno onih koji upisuju ekonomiju kao alternativu, pa se lista pomiče. Prošle godine ih se 20-ak koji su bili među prvih 130 nije upisalo na ekonomski, tak da mož bit i 150. npr. i upast bez plaćanja. Mislim da nećemo bit u istoj dvorani,ti si Lenić, ja Rončević, Vedran. Mislim da je raspored po abecedi. Kolko si ti bodova imo iz srednje? Koju si išo?
__________________
Moj dom je tamo u predgrađu
od centra prema zapadu
Mr. Gorki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 09:20   #26
Quote:
Mr. Gorki kaže:
Hrvatski je meni još najlakši, čisto po logici, sam što me književnost izluđuje, ima puno pisaca za koje nikad nisam čuo.
Ja sam iz srednje škole imo sam 240 bodova, išo sam u ekonomsku. Prve dve godine nisam ništ učio, pa mi je i to zeznulo bodove. Išo sam i na dodatnu iz matematike, al džaba kad me to ne zanima i ne da mi se radit, sve 4 godine sam imo 2,jedanput sam išo na popravni. U 4 godine u sš jedanput (!) sam dobio 3, sve ostalo komadi i dvojke. Eto tolko o mojoj matematici
Prošle godine među prvih 130 na prijemnom je bila jedna s 200 bodova iz sš,jedna s 220,jedna s 240 i njih par s 250. To mi daje neku nadu. Dobro je što ima puno onih koji upisuju ekonomiju kao alternativu, pa se lista pomiče. Prošle godine ih se 20-ak koji su bili među prvih 130 nije upisalo na ekonomski, tak da mož bit i 150. npr. i upast bez plaćanja. Mislim da nećemo bit u istoj dvorani,ti si Lenić, ja Rončević, Vedran. Mislim da je raspored po abecedi. Kolko si ti bodova imo iz srednje? Koju si išo?
zavrsio sam matematicku gimnaziju i to 2 razreda s 5 a 2 s 4,uvelike sam se zajebao jer sam u drugom raredu poceo neprestano izlazit,partijat i kampanjski ucit ,da sam bio pametniji nebih se morao mjesec dana zajebavat sa glupom maturom i imao bih vremena da doktorski spremim prijemni...iako smatram da sam i ovako dobro spremam...imam 320 bodova, iz matematike imam 3,onak imam dobro znanje iz matke a uz malu pomoc instrukcija rasturam...eto jos jednom sretno i nadam se da cemo obojica upasti bez placanja..peace
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 18:33   #27
gorki kako ti je bilo na prijemnom,koja si bio skupina?
meni je info bio tezak jer sam ocito ucio krivo gradivo...peace
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 13:00   #28
Bit cu jako sretan ak pređem prag,eto kak je bilo.
Bio sam grupa 4.
Bilo je jako zajebano iz hrvatskog,zapravo iz književnosti, informatiku isto nisam dobro napiso, nisam ni ja imao to gradivo što je bilo na prijemnom, šta sam imo to sam znao.
Matematiku sam rješio sam jedno 5 zadataka, ostalo sve zaokružio pod 1.
Kak je tebi bilo? Jeste si pomagali?
__________________
Moj dom je tamo u predgrađu
od centra prema zapadu
Mr. Gorki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 15:01   #29
bro razumijem te,jako sam razocaran....osobito zbog info,mislim gdje to ima da ja rijesim bolje matku od informatike,ali cuo sam da i ostali nisu bas znali informatiku tako da postoje neke sanse,iz hrvatskog su za knjizevnost bila samo 2 teska pitanja,burgakov,jebeni ruski modernist za kojeg nisam nikad cuo i sekspirovo djelo cymbelin za kojeg sam jedva na netu saznao da spada u romance,isto sam bio 4. skupina,cure do mene nisu nista znale tako da nikake pomoci...ipak se nadam da cu uspjet bez placanja upast jer brijem da nitko nije dobro znao info osim onih koji su isli na pripreme...najvise me tjesi to sto sam upao na filozofski na koji sam isao iz zajebancije i to sam bio 64 od 650.....aaaaaaaaa sto me zivciraju jeote stavit ce rezultate tek u ponedjeljak ili utorak...argggh...jedino njima treba mjesec dana da isprave ispite,svi ostali fakulteti su svoje objavili dan poslije...puno srece....peace
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 11:39   #30
TOOO!
Upali smo majstore bez plaćanja!
Idemo pit!
__________________
Moj dom je tamo u predgrađu
od centra prema zapadu
Mr. Gorki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2004., 21:56   #31
ma znao sam kmico da cemo upast,na kraju se isposavilo da nitko nije znao informatiku jer prvi ima samo 400 i nes bodova...to me spasilo..pas im mater otkud to da su samo na ekonomiji u osijeku stavili divlja pitanja iz info?kaze mi frend da je u zgbu bilo full lagano i sve od proslih generacija...daj mi posalji mob na privat da se u 10 mjesecu nadjemo i roknemo jednu pivu...puno srece na faxu
blackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 12:01   #32
Ah, ovo je ko da gledam film... i to još jedan sa hepi endom... šmrc


Inače, ako nekog zanima, evo ovdje je skripta za informatiku koja bi mogla biti od pomoći za prijemni.

Ako netko ima koju bolju, a da ne pričam o skriptama za matematiku (tj. primjerima kako je bilo na prošlim prijemnima) ili pak hrvatski jezik, nek se ne ustručava i nek slobodno da link.

Unaprijed zahvaljujem.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 11:11   #33
Da se i ja malo uključim u raspravu. Iz osijeka sam i ekonomija bi mi trebala biti alternativa ako ne prođem za Kadeta. Jer ako prođem odoh na politologiju u zagreb. Problem mi je što su prijamni 11.7. za oba fakulteta... barem ja imam takvu informaciju. Za politologiju sam siguran, ali je li na ekonomiji u osijeku sigurno 11.7.?
Na stranici piše da su tog datuma objavljene pozicije po salama za razredbeni postupak... a sad jel to to?
DarkSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 16:53   #34
Kakav happy end ko u olivudskim filmovima. Jel ima koga iz 2007?
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:02   #35
Foreign Students

Hi!
I wonder how the conditions are for foreign students to study a couple of semesters at you university (economic department)?
Are there already students from other countries at your university?
I appreciate answers from those that are informed!
Hej då!
Sweden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:43   #36
you could try asking here: http://www.efos.hr/forum/
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 01:18   #37
Hvala mnogo!
Sweden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:35   #38
Čestitam na upadu!!!!Ali moram pitati: I da li je još uvijek "najlakši" faks?
Ne bi rekla,zar ne? A ustvari s vama bolonjcima i tko zna? Nemate Jelinića,nije vam obavezan Proklin,a čujem da ni Horvatica više nije na faksu.....E da, ali i dalje mislim da su vas zeznuli s onom inf. o najlakšem faksu,jer vjerovali ili ne ni jedan nije lagan....Ali sretno!!!
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 22:09   #39
meni se cini kao dost lagan faks, al ne znam kakvi su drugi

da bar ja nisam imala trgovačko
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 13:30   #40
hej ako ima neko neku skriptu di ima nesto o BDP-u hrvatske mozeli ju stavit hitno mi je....hvala
__________________
Ilija
Ilija18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.