Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2007., 19:47   #41
Obožavam Dylan Doga!!

I redovito ga čitam, prve brojeve sam čitala po 5 puta, skoro sam ih napamet znala, sad imam nešto manje vremena al redovito tetu na kiosku davim sa: 'Jel izašo novi', hehe

Zbog Groucha sam nabavila kolekciju brace Marx, da provjerim jesu provale originalne

E da, čula sam da u More Comics sad izlaze sa tvrdim uvezom, pa me zanima jesu svi ili samo Special, i koliko su skuplji?? Zna tko?
_borovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 19:07   #42
Quote:
_borovnica kaže: Pogledaj post
Obožavam Dylan Doga!!

I redovito ga čitam, prve brojeve sam čitala po 5 puta, skoro sam ih napamet znala, sad imam nešto manje vremena al redovito tetu na kiosku davim sa: 'Jel izašo novi', hehe

Zbog Groucha sam nabavila kolekciju brace Marx, da provjerim jesu provale originalne

E da, čula sam da u More Comics sad izlaze sa tvrdim uvezom, pa me zanima jesu svi ili samo Special, i koliko su skuplji?? Zna tko?
Pa pogledaj na www.morecomics.hr i vidi. Koliko ja znam, ima jedan maxi (i to prilično loš) i srpski giganti od System Comicsa , a čujem i Ludens uskoro kreće sa Gigantima samo u softcoveru.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 21:30   #43
mene su bratici navukli na dylana, super je!!

sad rjede citam, al nekada je bila skoro opsesija
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 14:51   #44
ja sam crazy za dylan dogom iako nemam punu stripova imam dosta starih izdanja kao šuma ubojica ili titanik i take fore jel neko čito ovo novo izdanje od 160 stranica demonova utvrda baš je cool
el_pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 01:43   #45
Quote:
el_pizda kaže: Pogledaj post
jel neko čito ovo novo izdanje od 160 stranica demonova utvrda baš je cool
Super su ti Speciali od 160 stranica (dosad ih je izašlo 8 komada, pogotovo oni u kojima je dodan Groucho lik stvarno razara
spacerunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 00:31   #46
neki dan sam kupila specijal -kuća izgubljenih. na coveru piše 160 stranica, a ima ih 130. ?
__________________
OH!
raindrop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 21:12   #47
prije sam redovito čitao, ali sada više ne tako često. pogotovo kada sam izgubio jednu veliku kolekciju iz djetinjstva
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 21:16   #48
Vidjela na kiosku ono mega izdanje Napokon kod nas
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 19:52   #49
Eto nam i almanaha

:klap:
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 11:36   #50
Pročitala za vikend trobroj Cvijet tame/Četiri godišnja doba/zaboravila treći naslov Baš je bilo gušt čitati ga nakon dugo vremena
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:23   #51
Ja nisam neki osobiti ljubitelj horrora, ali Dylan Dog mi je odličan imam 20, 30 brojeva, imam čak i mislim da je to prvi broj Dylan Doga u Hrvatskoj. Zove se Ples smrti.
__________________
Robert Rock, Grupa TNT
Bob Rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 23:36   #52
pa ja imam tu nesretni zgoditak u extra izdanju(br.48)

e sad..mene zanima dal neko kuzi one nastavke sa snovima..(npr. sad najnoviji "nicija prica")
ne kuzim te nastavke skroz su zbunjeni i skoro uvjek se pojavljuje onaj brod i xabaras....a groucho sanjari

inace super su mi specijali i sad ovaj jedan "zivi i mrtvi"
dodatak groucho u kojem groucho napokon pojebe bolju zenu neg dylan
Drug_Kardelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 11:15   #53
Quote:
Drug_Kardelj kaže: Pogledaj post
pa ja imam tu nesretni zgoditak u extra izdanju(br.48)

e sad..mene zanima dal neko kuzi one nastavke sa snovima..(npr. sad najnoviji "nicija prica")
ne kuzim te nastavke skroz su zbunjeni i skoro uvjek se pojavljuje onaj brod i xabaras....a groucho sanjari

inace super su mi specijali i sad ovaj jedan "zivi i mrtvi"
dodatak groucho u kojem groucho napokon pojebe bolju zenu neg dylan
Ne znam kak da ti to objasnim ako nisi čitao od DD većinu epizoda. Tiziano Sclavi je paranoidni šizofreničar koji se čak išao liječiti elektrošokovima. Nigdje ne izlazi, po čitav dan igra se na kompjuteru i provodi vrijeme sa suprugom. Te ''uvrnute'' epizode su dio kontinuiteta, koji ipak nije izražen toliko u Dylanu ali postoji. Odnose se na njegov odnos sa ocem (tj. njegovom dobrom i lošom stranom) te gotovo nastrani odnos sa majkom.

Spoiler!


U kasnijim epizodama sve je očitija teorija fanova da Groucho ne postoji, već da je on produkt Dylanove ličnosti.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 14:43   #54
...sjećam se još naslova "Dylan Dog i Vještičji vrh"
__________________
Ne vidi glupan isto drvo kao i mudrac!
DeviantLilith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 15:51   #55
A mene vidiš zanima zašto su sve one gole sise koje se pojavljuju u svakoj epizodi redovito nacrtane bez bradavica
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 03:58   #56
Quote:
Garak kaže: Pogledaj post
Ne znam kak da ti to objasnim ako nisi čitao od DD većinu epizoda. Tiziano Sclavi je paranoidni šizofreničar koji se čak išao liječiti elektrošokovima. Nigdje ne izlazi, po čitav dan igra se na kompjuteru i provodi vrijeme sa suprugom. Te ''uvrnute'' epizode su dio kontinuiteta, koji ipak nije izražen toliko u Dylanu ali postoji. Odnose se na njegov odnos sa ocem (tj. njegovom dobrom i lošom stranom) te gotovo nastrani odnos sa majkom.

Spoiler!


U kasnijim epizodama sve je očitija teorija fanova da Groucho ne postoji, već da je on produkt Dylanove ličnosti.
Sve to stoji al kako može bit produkt njegove ličnosti kad ga svi vide.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 10:24   #57
Kao klinka sam se zarazila Dylanom i redovito ga krala bratu što i danas nakon dosta vremena još uvijek radim,jer mi je buraz veliki kolekcionar,pa se i ja dokopam stripova
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 13:28   #58
Quote:
Tenko kaže: Pogledaj post
Kao klinka sam se zarazila Dylanom i redovito ga krala bratu što i danas nakon dosta vremena još uvijek radim,jer mi je buraz veliki kolekcionar,pa se i ja dokopam stripova
Ista stvar...
Odrasla sam na Dylanu, M.M.-u, Alan Fordu, Zagoru, Velikom Bleku..i ekipi..
S vremenom sam postala ovisnik o knjigama, međutim, s vremena na vrijeme
s tavana izvučem dio zalihe stripova (sada je brat i ja smatramo zajedničkom imovinom...hehe ) i opustim mozak..
Nekako me osvježi jednostavno napisano "AUGHHHHHH" umjesto "bolno je kriknuo"..
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 14:00   #59
ja sam sam citajuci mjesala micky mousa pa malo dylan doga...
moje poimanje stvari u djetinstvu zbog toga nisu bile bas normale
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 16:04   #60
Wink

Quote:
Shatra kaže: Pogledaj post
Ista stvar...
Odrasla sam na Dylanu, M.M.-u, Alan Fordu, Zagoru, Velikom Bleku..i ekipi..
S vremenom sam postala ovisnik o knjigama, međutim, s vremena na vrijeme
s tavana izvučem dio zalihe stripova (sada je brat i ja smatramo zajedničkom imovinom...hehe ) i opustim mozak..
Nekako me osvježi jednostavno napisano "AUGHHHHHH" umjesto "bolno je kriknuo"..
eeeeeeee!!
knjige su zakon, a stripici, svi ti...
eh...i danas, kad god imam priliku i love...
__________________
klik
harpya1850 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.