Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 15:25   #81
E da i imam dosta stripova kojih bi se zelio rjesiti pa ako je netko zainteresiran neka mi se javi . Radi se o CONAN, TEX , LAZA , MISTER NO, MIKI MAUS, DEPNI PATAK (Puno izdanja djecjih od EGMONTA)
__________________
Sarah Jessica Parker blog
Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 15:45   #82
Ako je netko zainteresiran za zamjenu Zagora (imam neke brojeve duplikate) nek se javi.
lokeren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 17:42   #83
Ja prodajem svoje Zagore, imam oko 70 komada, nešto onih običnih i nešto iz extra serije, svi dosta dobro očuvani pa ak je netko zainteresiran, pm...
btw. Zagreb i okolica
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 23:26   #84
aukcije za kolekcionare

Evo link na stranicu za kolekcionare pa ako netko ima viškove stripova može ih staviti u prodaju a možda se nađe i nešto za dopunu kolekcije.
stranica je http://www.kolekcionar.eu/?u=2
kolekcionar.eu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:34   #85
veliki sam fan zagora, uz njega sam proveo cijelo djetinjstvo!
imam oko 260 zagora.
__________________
Bolje živa kukavica nego mrtvi heroj
Murdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 10:26   #86
Quote:
deni devito kaže: Pogledaj post
Kako baš nitko nije spomenuo najjače epizode ikad?? Sedmoboj (mislim da je bio sedmoboj) protiv Sila Majka! Zagorov protivnik koji je apsolutno sličio na njega, samo plavokos. Arogantan i čak jači od Zagora, ali zahvaljujući velikom srcu i hrabrosti Zagor je, svih mu bubnjeva Darkwooda, ipak pobijedio 4-3!
Mislim da se to u Extra Zagoru naziva "Dvoboj u Darkwodu". Naravno, Mike Gordon (dođe skoro ko Flash Gordon, a i obojica su plavokosi ) iliti Super Mike je stvarno izvanredan takmac Zagoru. Ali najveći protivnik je bio i ostao Hellingen. Sada iznova čitam ovo što izlazi u Extra Zagoru "Hellingen" tj. ono kada se Akronijani spuste na Zemlju. Uvijek sam se pitao što bi se dogodilo kada bi se Hellingen našao u vremenu Nathana Nevera, među svim onim znanstvenim čudima.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:15   #87
odakle se mogu skinuti zagorovi romani osim sa rapidsharea jer mi tamo trazi da se prijavim???
Goxxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 11:58   #88
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Mislim da se to u Extra Zagoru naziva "Dvoboj u Darkwodu". Naravno, Mike Gordon (dođe skoro ko Flash Gordon, a i obojica su plavokosi ) iliti Super Mike je stvarno izvanredan takmac Zagoru. Ali najveći protivnik je bio i ostao Hellingen. Sada iznova čitam ovo što izlazi u Extra Zagoru "Hellingen" tj. ono kada se Akronijani spuste na Zemlju. Uvijek sam se pitao što bi se dogodilo kada bi se Hellingen našao u vremenu Nathana Nevera, među svim onim znanstvenim čudima.
Pustolov - Zagor protiv Supermikea - Sedma runda
Lapinot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 19:31   #89
Ove epizode s Hellingenom i Akronjanima koje sad izleze u Extra izdanju prava su poslastica za sve ljubitelje ovog stripa.
Latigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:33   #90
Da, jedne od legendarnih epizoda sa starim neprijateljem, meni je ipak draži sljedeći obračun sa Hellingenom.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:03   #91
Quote:
dveki11 kaže: Pogledaj post
AKO JE NEKO ZAINTERESIRAN EVO SLIKA



A SAD CIJENE NARAVNO JER JE SVE POSTENO I OTVORENO..dakle radi se o kompletima koji su odlicno ocuvani i samo jednom procitani i spremljeni u ormar...NE PRODAJEM POJEDINACNO VEC SAMO KOMPLETE i to



ZAGOR SPECIJAL 24 BROJEA ZA 500 KUNA
ZAGOR MAXI 1O BROJEVA ZA 400 KUNA
CHICO SPECIJAL 24 BROJA ZA 450 KUNA

sve zajedno 1000 kn + postarina

POSTARINU PLACA KUPAC.. UKOLIKO JE NEKO U MOGUCNIOSTI DOCI NA OSOBNU PRIMOPREDAJU U SPLIT-SUPER :-))

evo kolekcija zagor i zagor extra se prodala..ostalo je jos ovo-specijalci
dveki11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:08   #92
Quote:
Latigo kaže: Pogledaj post
Ove epizode s Hellingenom i Akronjanima koje sad izleze u Extra izdanju prava su poslastica za sve ljubitelje ovog stripa.
ja obozavam Zagora, ali epizode s Hellingenom mi idu na živce
nije to onaj Zagor, gospodar darkvuda, duh sa sjekirom medu indijacima,

jednostavno smatram da takvom stripu ne stoji SF
lexqqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:00   #93
Zagor je moj najdraži strip ! Imam cjelu njegovu kolekciju ! Ko bi htjeo kupit???...CJENA po dogovoru !
ZAgor Te NaY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 20:00   #94
Quote:
Arden kaže: Pogledaj post
E da i imam dosta stripova kojih bi se zelio rjesiti pa ako je netko zainteresiran neka mi se javi . Radi se o CONAN, TEX , LAZA , MISTER NO, MIKI MAUS, DEPNI PATAK (Puno izdanja djecjih od EGMONTA)
Patak PM ODMAH!!!!!!!!!
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 20:04   #95
Možeš i na mail,ali napiši ovdje ako si poslao!
[email protected]
Fuck,vidim da te nema par tjedana,a već sam zaboravio na ovo,jako bi htio džepnog!
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 09:08   #96
Quote:
lexqqq kaže: Pogledaj post
ja obozavam Zagora, ali epizode s Hellingenom mi idu na živce
nije to onaj Zagor, gospodar darkvuda, duh sa sjekirom medu indijacima,

jednostavno smatram da takvom stripu ne stoji SF
Čuj, Zagor nije samo western, tu ima svega i svačega, pa i vanzemaljaca. Da, rekao sam vanzemaljaca a ne Akronijanaca, jer oni nisu jedina vanzemaljska vrsta sa kojom se Zagor susreće.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 15:02   #97
Thumbs up

Quote:
ant123 kaže: Pogledaj post
Veliki sam fan Zagora i danas sam na kiosku uočio GIGANT specijalno izdanje Zagora pod naslovom 'Američka odiseja'. Ima negdje 250 stranica u boji, ali cijena mu je 59 kn.

Pa me sad zanima da li netko zna je li ta Zagorova avantura toliko kvalitetna, tj. isplati li se kupiti?
imam ti ja dobar je
mgs fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 15:26   #98
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Čuj, Zagor nije samo western, tu ima svega i svačega, pa i vanzemaljaca. Da, rekao sam vanzemaljaca a ne Akronijanaca, jer oni nisu jedina vanzemaljska vrsta sa kojom se Zagor susreće.
Zagor gotovo uopće nije vestern,Tex Willer je western...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 15:36   #99
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Zagor gotovo uopće nije vestern,Tex Willer je western...
Ne jaše konja,živi u šumi a ne u preriji,niti na Zapadu,rijetko ima revolver,niti šešir...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 19:59   #100
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ne jaše konja,živi u šumi a ne u preriji,niti na Zapadu,rijetko ima revolver,niti šešir...
Darkwood je na granici Ohija, Zapadne Virginije i Pensilvanije. Zagor revolver uvijek ima, i ne moraš imati šešir da bi bio revolveraš.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.