Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2004., 12:19   #41
Quote:
magriz kaže:
frendica mi je pravnica i bas se tim stvarima bavi, proucila je ugovor i napisala im dopis. sad čekam da se oni jave, a ako ne, idemo na drugi nacin. stvar je principa, traze te pare unaprijed, a kasne s isporukom 2,5 mjeseca do sad.

samo tako...barem da daju parkirno mjesto ili garazu for free!!!
i javi rezultate jer sam se i ja kod njih raspitivao za stan.

Sretno
crv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2004., 19:43   #42
bravo magriz i ja bih tako napravila...
naime ja sam im tek nedavno platila tako da se nemam kaj buniti...
što se tiče svjetala u k2-3, čula sam da su se neki uselili jerbo su ljudi prodali kuću i ostali su na cesti...
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 12:35   #43
Quote:
vanna kaže:
čula sam da su se neki uselili jerbo su ljudi prodali kuću i ostali su na cesti...
jucer sam bila na gradilistu, frisko postavljeni asfalt je raskopan, postavljene su unutra cijevi za plin (svuda je ona traka - oprez plinovod) i kod k2-1 su poceli zatrpavati...
ako oni to ne zavrse do kraja mjeseca, morati cu se i ja pridruziti useljenima jer s 01.12 moram napustiti stan u kojem sam sada i vec mi je polako voda do grla...
ima struje i vode, grijat cu se na struju, ali mi je bed jer nema plina, znaci ni tople vode... vracamo se u proslo stoljece!!!
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 14:31   #44
Quote:
magriz kaže:
ako oni to ne zavrse do kraja mjeseca, morati cu se i ja pridruziti useljenima jer s 01.12 moram napustiti stan u kojem sam sada i vec mi je polako voda do grla...
ima struje i vode, grijat cu se na struju, ali mi je bed jer nema plina, znaci ni tople vode... vracamo se u proslo stoljece!!!
Voda do grla kazes... mi morali smo iselit 01.10. jer je gos'n V. jamcio da ce zgrada bit useljiva na vrijeme, tako da vec skoro 2 mjeseca zivimo nomadski. Vec mi je stvarno dosta, ako useljenje ne bude u prokleto vrlo skoroj buducnosti, pocet cu im (njemu) prijetit za pocetak mentalnim nasiljem!!!
kobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 22:36   #45
šta je ekipo, nitko ništa ne govori kad će useljenje?

evo meni vrag nije dao mira, pa sam došla do informacije da bi moglo biti oko 1.12. / e da u to povjerujem:-))))

nego čula sam jednu informaciju da su napravili neku zbrku kod uknjiženja, tipa k2-3 ima ulaze 10i 12 koji su u zemljišnim knjigama provedeni kao 14 i 16 te da ovi nitkome ne daju tabularne isprave dok ne provedu ispravke...
ima tko kakvih informacija? meni je to fakat nejasno, budući da sam dala stan pod hipoteku i sve je u zk provedeno....
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 08:45   #46
Quote:
vanna kaže:
evo meni vrag nije dao mira, pa sam došla do informacije da bi moglo biti oko 1.12. / e da u to povjerujem:-))))

nego čula sam jednu informaciju da su napravili neku zbrku kod uknjiženja, tipa k2-3 ima ulaze 10i 12 koji su u zemljišnim knjigama provedeni kao 14 i 16 te da ovi nitkome ne daju tabularne isprave dok ne provedu ispravke...
ima tko kakvih informacija? meni je to fakat nejasno, budući da sam dala stan pod hipoteku i sve je u zk provedeno....
meni su to nabacili kao info, ali ostalo je bilo u stilu - ma sve ćemo mi to ispraviti do useljenja, ništa se ne uzrujavajte...
nije mi baš sve jasno što i kako, i ja sam dala stan pod hipoteku, izvukla vlasnički i sve je za sad ok...

plin su stavili, veli ela jučer da grihjanje radi, a zvala sam geoprojekt i kažu da upravo pišu pozive za primopredaju za drugi tjedan u dan i u sat! još ne mogu vjerovat!!!
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 21:35   #47
da da grijanje je radilo samo na katovima,,,, e u subotu sam se smrzla u stanu mjereći kuhinju/ u prizemlju/ .....grozno nešto...

evo nadam se stvarno da ćemo uskoro postati ponosni vlasnici ključeva i stana naravno....
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 17:44   #48
useljenje

jeste li se uselili?
crv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 16:08   #49
jesmo jesmo meni su ključevi predali tako da sam već obijala pločice i stavljala nove i sada ide ona slatka briga traženje namještaja....ajme meni ....
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 22:49   #50
zar se to nije moglo prije s njima dogovoriti....?

a kakva je zavrsna obrada? da li je sve ok ili su npr. uticnice na krivim mjestima, krivo postavljene....parket nejednoliko lakiran, prozor slabo dihta....

koliko su onda kad se sve zboji kasnili s obzirom na ugovoreno? da li ima smisla ih tuziti i traziti pinkicu nazad?

pricaj malo da znam ocu li s njima pokusat sklopit posao :-)))
crv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2004., 19:12   #51
Dobrodošli svi u Vrbane

Starosjedioc
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:08   #52
moglo se sve dogovoriti...naime ja sam prilično kasno uletila u to kada je zgrada napravljena i pločice i parketi postavljeni, tako da nisam mogla utjecati na ništa...inače ljudi se dogovaraju u samom startu gradnje od pregradnih zidova,utičnica,radijatora,pločica,parketa,vrata ...ma drugim rječima sve....
što se tiče moga stana sve je super, prozori dihtaju, parketi su super, drvenarija odlična, jedino mi se pločice nisu sviđale a ono što je ušlo u zapisnik strgan čep za zatvaranje odvoda u kadi i strgano traka za podizanje i spuštanje rolete...znači sitni kvarovi, što će se popraviti u hodu...

kasnili su mjesec dana od ugovorenog, ja nisam imala obraza ih tražiti nadoknadu budući da su oni mene isto čekali sa kreditom...

eto moja iskustva su većinom pozitivna pogotovo im je super šefica prodaje Mirela koja je vrlo susretljiva ženkica i može se sve sa njom dogovoriti...

evo nadam se da sam ti pomogla...




Quote:
crv kaže:
zar se to nije moglo prije s njima dogovoriti....?

a kakva je zavrsna obrada? da li je sve ok ili su npr. uticnice na krivim mjestima, krivo postavljene....parket nejednoliko lakiran, prozor slabo dihta....

koliko su onda kad se sve zboji kasnili s obzirom na ugovoreno? da li ima smisla ih tuziti i traziti pinkicu nazad?

pricaj malo da znam ocu li s njima pokusat sklopit posao :-)))
vanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 01:01   #53
Vrbani 3

hajde... plusevi i minusi za to naselje koje se gradi?

naime, bio sam tamo i svidja mi se sto ima 5 min hoda do tramvaja (jea rajt, tramvaj na skoropanapocetku horvacanske) i 5 min. hoda do jaruna...
minus? vidim da su odlucili izgraditi novi beton-parkic u zgu
zgrada na zgradu... fuj
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 09:38   #54
-
zaklanja mi pogled na zapad pa vise ne mogu uzivati u zalascima sunca
biti ce jos veca guzva u tramvaju dok dodje do moje stanice
biti ce jos veca guzvetina na jarunu
biti ce jos vise psecjih govana po okolnim travnjacima

+
nema
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 15:24   #55
Vrbani 3 naselje koje će se još dugo graditi. Negativne strane su te što su zgrade previše peblizu, balkoni premaleni, raspored prostorija je užasan. Pozitivne strane su te što ste blizu Jaruna
xxxlcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 22:59   #56
Arrow Vrbani III

Hej ljudi!Eto,kupila sam(zapravo,ima vec bar 6mj.)stan na Vrbanima III od Zagrebgradnje.Naravno,još nije gotov,ali trebao bi biti krajem ovog,početkom slijedećeg mjeseca.
Zanima me,je li još netko kupio tamo stan i kako ste zadovoljni s njime..i s kvartom uopće?
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2006., 11:29   #57
Quote:
Dadli kaže:
Hej ljudi!Eto,kupila sam(zapravo,ima vec bar 6mj.)stan na Vrbanima III od Zagrebgradnje.Naravno,još nije gotov,ali trebao bi biti krajem ovog,početkom slijedećeg mjeseca.
Zanima me,je li još netko kupio tamo stan i kako ste zadovoljni s njime..i s kvartom uopće?
Ja sam se uselio prije mjesec dana u stan na Vrbanima 3.. Zadovoljan sam sa stanom i kvalitetom gradnje. Da kupujem ponovo - bez razmišljanja bi ga opet uzeo.

A što se kvarta tiče - blizu je jarun, pa će od proljeća do jeseni sigurno biti zakon, sad po zimi ti jarun ne koristi previše.

Kvart je trenutno gradilište i tek se formira.

Ako te zanimaju kakvi detalji javi se na PM.
F. Harold is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 11:45   #58
Evo i mi smo se uselili prije nekih mjesec dana, al u stariju zgradu (stara je oko godinu i pol), i mogu reći da smo jako zadovoljni. I lokacija nam je super jer je tram super blizu, a budući da imamo i malog pišulinca, šetnje jarunom su nam pravi gušt. I mi jedva cekamo proljece da te šetnjice postanu dulje ...
Pridruzujem se F. Haroldu kad kaze da bi kod ponovne kupovine bez razmisljanja opet kupio isto.
Nadam se da ces i ti biti zadovoljna ...
Tinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:58   #59
i ja sam kupila stan na vrbanima i već tri tjedna mi popravljaju parket pa nikako da uselim; stvarno su ga grozno prelakirali i sad krive lak; bum vidla kaj budu sad napravili;

inače ostalo je uglavnom ok, imam par malih zamjerki, ali niš kaj bi me ubijalo u pojam

kak su vama ostalima napravili parkete? kak vama funkcionira bojler kaj se tiče tople vode i protoka?
pribadača is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 21:34   #60
Hej susjedi!!Eto,ja prije kojih mjesec dana dobila ključeve
Imala sam u principu malo zamjerki,parketi perfektni,jedino su mi u kuhinji malo sjebali pločice i fuge u kupaoni,al sve u svemu
Ali sa bojlerom nikak na zelenu granu Nemam pojma kak to čudo funkcionira jer do sad ga nikad u životu nisam koristila...Al nekak mi se čini da voda nije nikad dovoljno topla,odnosno,nemre mi nikak bit baš vruća I primjetila sam da kad pustim vodu u kadi da mi se u lavabou smanji mlaz i obratno
Nego,šta kažete na Vrbane 3 općenito??Vam se sviđa kak naselje napreduje?
Ja sam hepi kaj ću živjet u naselju di je sve fresh new,mladi ljudi,blizu jezero i tramvaj,al šta me opako smeta-FAKAT NEMA ZELENILA(bolje reći neće ga biti sudeći po GUPu) Ok,pitanje je di ga u ovom gradu više uopće ima kad na svaku livadu pohotni Bandić spizdi zgradu,al to me užasno frustrira!!
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.