Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 17:38   #3301
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Hehe kako nije dokazao pa sta si ti gledo? Pa na svim trkama ove sezone je bio bolji od Rika do odustajanja. U Melburnu i Kini ga je pobedio, u Bahreinu ga je na startu preskocio i bio ispred njega do kvara, u Rusiji ga je na startu prestigo i bio ispred njega do Rikovog kvara, u Spaniji ga je pobedio u kvalama i bio ispred njega do kontakta u prvoj krivini zasta Max nije bio kriv, u Monaku je bio ispred njega u kvalama i u trci dok ga nisu bacili iza losom strategijom, i u Kanadi je bio bolji i u kvalama i u trci do kvara. Eto kao sto vidis na svim trkama ga je nasamaro
Ne laprdaj Dmw, imao je jako dobre startove, zanimljivo kako samo njegov bolid odustaje!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:42   #3302
Čudo jedno od šamaranja...
Ricc 67 bodova, Max 45 bodova
Ricc 3 postolja, Max 1 postolje

Po svemu skupa zgleda da je u tom silnom šamaranju zašamaral sam sebe...

Al dobro jedino kaj mu se mora priznat da za razliku od Ricca Maxić već sad ima 3 maestralna 5 mjesta
No s obzirom da DMW navija za njega nije to ni tak jako čudno
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:59   #3303
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ne laprdaj Dmw, imao je jako dobre startove, zanimljivo kako samo njegov bolid odustaje!
Ja laprdam Pa covece sta si ti gledo.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 18:01   #3304
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Čudo jedno od šamaranja...
Ricc 67 bodova, Max 45 bodova
Ricc 3 postolja, Max 1 postolje

Po svemu skupa zgleda da je u tom silnom šamaranju zašamaral sam sebe...

Al dobro jedino kaj mu se mora priznat da za razliku od Ricca Maxić već sad ima 3 maestralna 5 mjesta
No s obzirom da DMW navija za njega nije to ni tak jako čudno
Jedno pitanje: Ko je bolji Max ili Rik?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:40   #3305
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje: Ko je bolji Max ili Rik?
Po dosad pokazanom bez ikakve dileme Ricc.
Max ima potencijala za bit bolji, no to još uvijek nije...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 21:40   #3306
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Po dosad pokazanom bez ikakve dileme Ricc.
Max ima potencijala za bit bolji, no to još uvijek nije...


A kad sam navijao za Rika govorio si da je Max bolji. Sad kad navijam za Maxa Rik je bolji Koji si ti licemer
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 00:05   #3307
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


A kad sam navijao za Rika govorio si da je Max bolji. Sad kad navijam za Maxa Rik je bolji Koji si ti licemer
A kad si navijao za Rika govorio si da je Rik bolji. Sad kad navijaš za Maxa Max je bolji Koji si ti licemer
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 07:29   #3308
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


A kad sam navijao za Rika govorio si da je Max bolji. Sad kad navijam za Maxa Rik je bolji Koji si ti licemer
Dok si ti navijao za Ricca isti je bio u kurcu...kad si počeo navijat za Maxa jadno dete je snašla najgora moguća kletva i isti je sad u kurcu...
Eno mu čaća traži okolo pomoć babe Vange, vidovitog Milana i ekipe već mjesecima i ne stigne jadan ni na utrke, al ne pomaže ništa sve vračare koliko ih ima nemreju maknut tu kletvu.

Al je to istovremeno spasilo Ricca i sad se već skoro oporavil...
Ricc se toliko razveselil kad je saznal da si prestal navijat za njega da ne počel pit šampanjac iz vlastite smrdljive cipele, jer zna da samo to može isprat gorak okus DMW-ove kletve...

A ak nastaviš navijat za Maxa i tako godinama jadan bu u banani ko Alonso koji se više nemre oporavit od te teške kletve pa makar godinama šnjofal svoje i tuđe cipele...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:35   #3309
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
A kad si navijao za Rika govorio si da je Rik bolji. Sad kad navijaš za Maxa Max je bolji Koji si ti licemer
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:56   #3310
dmw, imaš ravno 0 navijačkog integriteta i teško da itko ovdje više doživljava tvoje navijanje za ozbiljno.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:41   #3311
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
A kad si navijao za Rika govorio si da je Rik bolji. Sad kad navijaš za Maxa Max je bolji Koji si ti licemer
Rik prosle godine jeste bio bolji. Ove godine ga je Max 'ubio' ja sam to prepozno i zato navijam za Maxa.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:44   #3312
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Dok si ti navijao za Ricca isti je bio u kurcu...kad si počeo navijat za Maxa jadno dete je snašla najgora moguća kletva i isti je sad u kurcu...
Eno mu čaća traži okolo pomoć babe Vange, vidovitog Milana i ekipe već mjesecima i ne stigne jadan ni na utrke, al ne pomaže ništa sve vračare koliko ih ima nemreju maknut tu kletvu.

Al je to istovremeno spasilo Ricca i sad se već skoro oporavil...
Ricc se toliko razveselil kad je saznal da si prestal navijat za njega da ne počel pit šampanjac iz vlastite smrdljive cipele, jer zna da samo to može isprat gorak okus DMW-ove kletve...

A ak nastaviš navijat za Maxa i tako godinama jadan bu u banani ko Alonso koji se više nemre oporavit od te teške kletve pa makar godinama šnjofal svoje i tuđe cipele...
Smesan si
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:04   #3313
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Rik prosle godine jeste bio bolji. Ove godine ga je Max 'ubio' ja sam to prepozno i zato navijam za Maxa.
a po čemu li ga je to Max ubio
Po broju postolja nije..
Po više bodova nije...

Pa po čemu li je

Možemo uvažit čak i tvoje žalopojke o kvarovima...
I recimo u svojim glavicama zamislit da je Max završio kao 2 u Monacu, a Ricc kao 4...
I čak ni s tim Maxić još uvijek nebi bil ni bodovno ni po broju postolja bolji od Ricca, a imali bi eto isti broj DNF-ova u sezoni
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:21   #3314
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
a po čemu li ga je to Max ubio
Napisao sam detaljno trku po trku, procitaj jos jednom ako nisi
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:40   #3315
Otkad je dmw počeo navijat za Maxa, isti nije sastavio poštenu utrku

I molim te dmw nastavi navijati za dripca. Jer tvoje navijanje za nekoga je najveca kletva koja ga moze zadesiti.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:09   #3316
Max ce biti sampion samo da dobije konkurentan auto a dobice ga kad-tad. On je jos mlad.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:26   #3317
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Max ce biti sampion samo da dobije konkurentan auto a dobice ga kad-tad. On je jos mlad.
To je vjerojatno tocno. Max ima sve potrebno za postati veliki vozac. Pitanje je samo imas li dovoljno strpljenja da to docekas kao njegov navijac.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 23:00   #3318
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Max ce biti sampion samo da dobije konkurentan auto a dobice ga kad-tad. On je jos mlad.
Kako je krenulo i sledece godine ce biti na cekanju
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 09:50   #3319
Jako teško da će Max u skorije vrijeme dobit zbilja konkurentan bolid...
Dečec ima ugovor sa RB-om i to Maminnjo style ugovor iz kojeg se jako teško iščupat, a još k tome ima za šefove ona dva debila Hornera i Marka koji ga neće pustit ni pod razno...
I to mislim da su njih dva tolike budale da ga nebi pustili čak ni da im na startu svake utrke bolid zabije od zid...
na kraju krajeva Marko je već počel izjavljivat da mu vozači imaju takve ugovore da nema šanse da odu iz RB-a u skorije vrijeme, a da Max ima vrlo dugi ugovor...
Eventualno ga mogu iskoristit i onda odbacit ko staru krpu van iz ekipe, drugog načina da ode nema...a nakon toga je pitanje hoće li onda uopće moć dobit mjesto u nekoj top ekipi.

A to da bu RB zbilja konkurentan za naslov u skorije vrijeme je jako-jako teško...
Em Newey očito više baš i nije zainteresiran za F1 jer po svemu skupa izgleda da ili je on totalno izgubio svoju magiju ili uopće ni nije imao velike veze sa ovogodišnjim bolidom...
A to da će RB uspjet ulovit neki zbilja konkurentan motor još teže, jer su si sa svojim ponašanjem praktički pa zatvorili sva vrata (osim možda Honde koja i nije neka super opcija) po tom pitanju iako je pitanje bi li dobili neku pravu PU i prije toga...

Bojim se da bu Max samo još jedna vječna nada i potencijal koji nikad nebu ispunjen...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:37   #3320
Max je iduće godine u Ferrariju, to je skoro pa izvjesno.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.