Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 16:53   #81
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
Super....a kako su organizirali 100 ljudi u grupi...jel svi zajedno pisu u nekoj velikoj dvorani...ili ih podijele
Bila je poveca dvorana, ali sigurno nije bilo 100 ljudi u njoj tako da zaista ne znam jesu li ljude podijelili u vise dvorana jer sam medju prvima usla u dvoranu, iako odokativno u dvorani je bilo 50ak ljudi (a na popisu za taj termin testiranja navedeno je 100tinjak ljudi). Moguce da vecina ljudi nije dosla jer sam cula da se prvog dana testiranja od 600 ljudi odazvalo na testiranje 40% njih.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 16:54   #82
Quote:
TheAccountant kaže: Pogledaj post
Da li su vam rekli za koliko cca mozemo ocekivati rezultate? Do iduce godine ce biti valjda
E zbilja se ne sjecam jesu li to rekli.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:05   #83
Jel može netko ako se sjeća dati primjer pitanja, opisnih pogotovo. Mislim jesu li pitanja baš detaljna da zahtjevaju ogromno mozganje ili jednostavnija? Jel ima puno pitanja iz ovlasti, tipa tko što radi odlučuje donosi, Vlada, Sabor, Kolinda i sl. Mozak mi je već na rezervi sa učenjem tih ovlasti.
Karlail is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:35   #84
Brate mili 1500 ljudi se prijavi...a ispišemo 5 stranica foruma.....ključ u bravu��
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 20:28   #85
Quote:
Karlail kaže: Pogledaj post
Jel može netko ako se sjeća dati primjer pitanja, opisnih pogotovo. Mislim jesu li pitanja baš detaljna da zahtjevaju ogromno mozganje ili jednostavnija? Jel ima puno pitanja iz ovlasti, tipa tko što radi odlučuje donosi, Vlada, Sabor, Kolinda i sl. Mozak mi je već na rezervi sa učenjem tih ovlasti.
I mene zanimaju ta opisna.... da li su tipa nabrajanje ili esejska pitanja za pola stranice napisati? I naravno u kojem su omjeru prema pitanjima na zaokruzivanje? unaprijed hvala dobroj dusi
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:39   #86
Itko?
Karlail is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:01   #87
Meni je bilo vise pitanja za odgovoriti od pitanja na zaokruzivanje. Primjerice kod nekih pitanja dovoljan je odgovor od par rijeci (tipa: Tko je vrhovni zapovjednik Oruzanih snaga RH?), a ponegdje je trebalo nabrojati sastavne dijelove necega (tipa sastavne dijelove neupravnog akta) ili tipa objasniti neki pojam (npr. Sto je pisarnica?). Mjesto na testu predvidjeno za odgovore nije namijenjeno za dugacke esejisticke odgovore, ali gospodja koja nas je nadzirala, imala je prazne listove papira u slucaju ako nekome dodatno zatreba za odgovore.
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:15   #88
Pa kako ste napisali...jeste zadovoljni?
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:20   #89
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
Pa kako ste napisali...jeste zadovoljni?
Moglo je i bolje da se vise ucilo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Kafka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:25   #90
Quote:
Kafka kaže: Pogledaj post
Moglo je i bolje da se vise ucilo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Eh vjerujem...
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:49   #91
Evo malo dojmova od jucerasnjeg testiranja..... dakle u mojoj dvorani je bilo cca 50 ljudi. Obzirom da su grupe po 100 ljudi moguce je da se testiralo jos u nekoj dvorani. Svatko dobije svoje testove u koverti. Vrlo malo je pitanja na zaokruzivanje (3-4), ostalo sve nadopunjavanje/esejisticka. ZBILJA SE TREBA PRIPREMITI. .... evo ako ima tu jos nekih koji danas imaju testiranje da znaju
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 12:23   #92
Hm....danas bila u zadnjoj grupi....ah učila sam pa mislim da sam ok napisala....možda 2-3 pitanja nisam potpuno odg....ali od prijavljenih 20 radnih mjesta, ja sam u knačnici učila za samo jedno....ne znam što će biti...
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:05   #93
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
Hm....danas bila u zadnjoj grupi....ah učila sam pa mislim da sam ok napisala....možda 2-3 pitanja nisam potpuno odg....ali od prijavljenih 20 radnih mjesta, ja sam u knačnici učila za samo jedno....ne znam što će biti...
Kako samo za jedno radno mjesto od 20? Zar ti nije bila ista literatura barem za jos neko mjesto? Koliko testova ti je bilo u koverti?
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:45   #94
Quote:
TheAccountant kaže: Pogledaj post
Kako samo za jedno radno mjesto od 20? Zar ti nije bila ista literatura barem za jos neko mjesto? Koliko testova ti je bilo u koverti?
Ajme..da ...krivo sam se izrazila...3 zakona sam cila...a na onom testu je bilo navedeno da je za 3 radna mjesta....ili 4...ma meni je bitno to za st...al ako prođem za kojeli ostali...opet super
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:46   #95
Puno mi je testova bilo u koverti..mislim 10ak...jer sam prijavila radna mjesta di god je pisalo društveni ili ekonomski smjer��
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:41   #96
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
Puno mi je testova bilo u koverti..mislim 10ak...jer sam prijavila radna mjesta di god je pisalo društveni ili ekonomski smjer��
i ja, no neka mjesta su imala istu literaturu, tako da sam pisala 1 test za par mjesta.
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:34   #97
E to je to....jesu vam rekli kad bi mogli rezultati...nama samo da pratimo web
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 10:48   #98
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
E to je to....jesu vam rekli kad bi mogli rezultati...nama samo da pratimo web
tako i nama... uglavnom nece slati mailove za intervju nego samo objaviti na webu
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:46   #99
Objavljena druga faza testiranja....e sad....ako si se prijavio i za radno mjesto na kojem se ne vrsi provjera stranog jezika, oće te izbacit iz postupka ako ne pristupiš
ragazza_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:03   #100
Quote:
ragazza_st kaže: Pogledaj post
Objavljena druga faza testiranja....e sad....ako si se prijavio i za radno mjesto na kojem se ne vrsi provjera stranog jezika, oće te izbacit iz postupka ako ne pristupiš
Sad sam i ja vidjela! Mislim da ako ne dodes da se smatra da si odustao od testiranja! Da li netko zna kako izgleda testiranje iz engleskog? Je su li pitanja ba zaokruzivanje ili nesto drugo?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.