Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2013., 22:00   #41
ja sam poslala još u 2.mj. molbu kad su tražili poslovođu i zamjenika poslovođe i nikakvog odgovora.
Pitala sam prije tjedan dana u poslovnici za koju sam poslala molbu jesu li primili nekog, a oni pojma nemaju o tom natječaju
avon-mima is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 22:11   #42
Ma to je sve ko država...znači ništa od njih
W&BTom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 08:35   #43
Opet "traže" 6 radnika u RI. Čitajući vaše komentare o natječajima koji su bili pred 3-4 tjedna ili više, izgleda da će i ovo tako biti! Rekla sam frendici da koliko sam ovdje vidjela nikom nisu niti odgovorili, a kamo li što drugo. Ona je isto pričala sa još nekim curama i ništa!!!
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 10:35   #44
Evo ovako , meni majka radi u Plodinama , u Splitu , njoj je plaća bila 3000 , no sad su je smanjili na 2800 .. Ne znamo zašto , al kako živi u Splitu ne dobiva za prijevoz .. Traže radnice s vremena na vrijeme , jer imaju ove koje rade na određeno , ili pak ako su dobre u poslu budu na neodređeno .. Isplaćuju redovito plaće .. Nadam se da sam bar malo pomogla
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 10:44   #45
Sto se tice natjecaja za poslovođu/zamjenika poslovođe.... kako sam cuo od osobe koja radi u jednom centru - pojavili su se veliki manjkovi na inventuri u gotovo cijeloj HR, raspisani natječaj je bio prije kontrolne inventure koju su trebali imati u 3.mjesecu(ne znam jel bila) a nakon toga bi se trebalo odluciti da li ce i gdje uzimati koga... sto znaci ako se manjkovi ponove, sva ta dosadasnja rukovodeca garnitura ide kuci a ulaze nove snage
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:35   #46
Quote:
Flare kaže: Pogledaj post
Opet "traže" 6 radnika u RI. Čitajući vaše komentare o natječajima koji su bili pred 3-4 tjedna ili više, izgleda da će i ovo tako biti! Rekla sam frendici da koliko sam ovdje vidjela nikom nisu niti odgovorili, a kamo li što drugo. Ona je isto pričala sa još nekim curama i ništa!!!

Mozes li napisati gdje je taj natjecaj objavljen, ja nigdje ne mogu naci

Inace, bili su razgovori s kandidatima za poslove prodavaca, a to je bilo oglaseno isto kada i za poslovodje i zamjenike poslovodja.
Rajna2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 22:18   #47
Quote:
Rajna2 kaže: Pogledaj post
Mozes li napisati gdje je taj natjecaj objavljen, ja nigdje ne mogu naci

Inace, bili su razgovori s kandidatima za poslove prodavaca, a to je bilo oglaseno isto kada i za poslovodje i zamjenike poslovodja.
Na stranicama HZZ-a.
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 06:22   #48
Quote:
Flare kaže: Pogledaj post
Na stranicama HZZ-a.
To su stranice koje svaki dan pregledavam i tamo sigurno nije bilo, osim negdje u drugom mjesecu, ali taj je natjecaj odavno zavrsen
Rajna2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 09:53   #49
Quote:
Rajna2 kaže: Pogledaj post
To su stranice koje svaki dan pregledavam i tamo sigurno nije bilo, osim negdje u drugom mjesecu, ali taj je natjecaj odavno zavrsen
Još uvijek ti stoji oglas na njihovim stranicama, u podkategoriji Ekonomisti,pravnici,administrativci. ( ne znam je li smijem ljepit link, ali tamo je još uvijek oglas)
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:40   #50
Quote:
Flare kaže: Pogledaj post
Još uvijek ti stoji oglas na njihovim stranicama, u podkategoriji Ekonomisti,pravnici,administrativci. ( ne znam je li smijem ljepit link, ali tamo je još uvijek oglas)
Rekli bi kod mene, ja u kope, ti u spade

Miislila sam da je oglas za prodavace jer me to zanima, sorry sto sam udavila
Rajna2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 11:26   #51
Plodine, referent nabave u Rijeci.. ima li tko kakvih iskustva ili informacija o radnom mjestu..
merlin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:43   #52
Pripravnik - pomoćnik regionalnog kordinatora. Zna li tko kakav je posao u pitanju, plaća? bilo što?
komplicirana87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 14:52   #53
I mene zanima to za pomoćnika regionalnog koordinatora, je li to za 1600 stručno osposobljavanje ili? Pretpostavljam da nije ako nije navedeno da treba zadovoljiti uvjete za SO.
Cooper 1300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 15:03   #54
kolike cu place za pripravnika vss?
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 14:40   #55
Kakva je situacija tamo u zadnje vrijeme za blagajnice-plaće,ugovori...?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:25   #56
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija tamo u zadnje vrijeme za blagajnice-plaće,ugovori...?
plaća redovita, oko 3300 (sa prijevozom), ugovor na početku iz mjeseca u mjesec, kasnije na tri ili šest mjeseci, ukoliko primijete da ste se ulijenili opet vam daju na mjesec dana, i tako sve do 3 godine, onda ako ste im zadovoljavajući, za stalno u principu, ako vam se pogodi da imate dobrog šefa smjene/odjela, zamjenika poslovođe i poslovođu, posao je sasvim ok plus, ako se stvarno iskažete, imate čak i mogućnost napredovanja
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 13:07   #57
Ima netko ikakva iskustva sa razgovora za posao u Plodinama? Kakva pitanja pitaju? Za VSS.
Zee5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:26   #58
JA sam danas bio za pomocnika regionanog koordinatora. Za VSS, pitaju uglavnom opcenita pitanja, prijasnji poslovi, dal smo spremni za sta nude i to. Ugl, koordinator ima nekoliko ducana koje obilazi tjedno, mjere se zapazanja, planovi nabave i tako neke stvari koje se kasnije popunjavaju u tablici...dosta naporan posao ali je isto i dinamican. Placa uz mentora(dok ne savladate da sami vodite koordinaciju) je 3000kn, kad je samostalan je 5000kn uz mjesecno povecanje od 200kn svaki put ukoliko zadovoljite sve kriterije, pokazete ambiciju i tako to i najvise je moguce na toj poziciji doc do 10000kn. Eto toliko, dosta su brzi meni su rekli vec sutra da ce zvat i u pon da bi trebalo pocet radit.
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 14:38   #59
Jel plodine nude smještaj za sezonce???
ivanna0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:11   #60
išta novih informacija. jesu se plaće promijenile, kako ide sa slob danima? plaćaju li putne troškove?
le la is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.