Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 15:05   #81
plodine sezonski posao? ima li tko kakve konkretne info? plizz
nina0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:34   #82
Ima li netko informacije kako je raditi u upravi Plodina u Rijeci?
__________________
Due to lack of interest, tomorrow is canceled
Octopusssssss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:19   #83
Quote:
nina0901 kaže: Pogledaj post
plodine sezonski posao? ima li tko kakve konkretne info? plizz

Imam ja prijavio sam se sezonski za krk i nazvali su me smjestaj oni placaju i placa mi je rekao 5000 kn sad dal je to istina ili ne neznam al ne vidim razlog zasto bi mi covjek lagao
tcikulin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:32   #84
Najvjerovatnije je to bruto plaća.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:04   #85
Vidis budala nisam pitao koliko to onda netto ispadne?
tcikulin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:05   #86
Zvat cu ga u ponedeljak pa cu vidjeti
tcikulin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:17   #87
Kalkulator: https://www.moj-posao.net/Kalkulator...eff=0&type=g2n

Ako si iz ZG i bez djece na PK to je 3.943 kn
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 12:48   #88
Mala je to placa za sezonski rad jos si i hranu sam moras placati
tcikulin123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:23   #89
Pa je ako se radi o bruto plaći i moj savjet je da odmah pitaš što sa eventualnim prekovremenima... a bit će ih sigurno...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 02:04   #90
Pozdrav, ima li tko kakve informacije o sezonskom poslu u Plodinama za mjesto Rovinj-Fažana? Stavili su prije tjedan dana da traže baš za ta mjesta pa me zanima radi li već netko tamo i kakvi su uvjeti?
Rwhaterby is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:05   #91
plodine

evo ukratko ako nekome pomogne....plaća je 4000 ali uvjeti su grozni,totalna neorganiziranost,ludost,poslovođa nema blage veze o vođenju dućana a niti o ponašanju ,maltretira sve oko sebe i tako stvara nervozu i jako lošu klimu u dučanu,blagajnice redovito nemaju sitnih za raditi i niz drugih problema ,one na odjelu moraju čuda napraviti i još biti na kasi...također sve je prepuno miševa ,izmeta gdje hočeš i kolko hočeš....ako vam nije hitno za posao što dalje....
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:55   #92
Plodine Zaprešić

Quote:
4LHK kaže: Pogledaj post
evo ukratko ako nekome pomogne....plaća je 4000 ali uvjeti su grozni,totalna neorganiziranost,ludost,poslovođa nema blage veze o vođenju dućana a niti o ponašanju ,maltretira sve oko sebe i tako stvara nervozu i jako lošu klimu u dučanu,blagajnice redovito nemaju sitnih za raditi i niz drugih problema ,one na odjelu moraju čuda napraviti i još biti na kasi...također sve je prepuno miševa ,izmeta gdje hočeš i kolko hočeš....ako vam nije hitno za posao što dalje....
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:28   #93
Quote:
4LHK kaže: Pogledaj post
evo ukratko ako nekome pomogne....plaća je 4000 ali uvjeti su grozni,totalna neorganiziranost,ludost,poslovođa nema blage veze o vođenju dućana a niti o ponašanju ,maltretira sve oko sebe i tako stvara nervozu i jako lošu klimu u dučanu,blagajnice redovito nemaju sitnih za raditi i niz drugih problema ,one na odjelu moraju čuda napraviti i još biti na kasi...također sve je prepuno miševa ,izmeta gdje hočeš i kolko hočeš....ako vam nije hitno za posao što dalje....

Zar nije minimalac tamo, maximalno oko 3000 kn? Sumnjam da obicni trgovci imaju toliko
optima46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 12:43   #94
Nije više, svima su povisili plaće prošle godine.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:38   #95
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Nije više, svima su povisili plaće prošle godine.
I 3800kn je placa na kraju?
Kako je za raditi, svatko svoj odjel ima?
Ima li tlacenja ? prekovremenih sati?
Naradis se kao konj ili je laganica?
optima46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:49   #96
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Nije više, svima su povisili plaće prošle godine.
Da...za 131 kn
TiM_Company is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:20   #97
Kakav je posao referenta nabave u Plodinama?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:36   #98
Quote:
optima46 kaže: Pogledaj post
I 3800kn je placa na kraju?
Kako je za raditi, svatko svoj odjel ima?
Ima li tlacenja ? prekovremenih sati?
Naradis se kao konj ili je laganica?
Da tak je trenutno placa,radi se jako puno i ima tlacenja i svega ko u prici,prekovremene ne placaju,niti nedjelju.....Sve zavisi gdje te stavi,obicno imas i kasu i odjel i naravno ako naletis na normalnu poslovodu jos se da to sve nekak....
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:42   #99
Quote:
4LHK kaže: Pogledaj post
Da tak je trenutno placa,radi se jako puno i ima tlacenja i svega ko u prici,prekovremene ne placaju,niti nedjelju.....Sve zavisi gdje te stavi,obicno imas i kasu i odjel i naravno ako naletis na normalnu poslovodu jos se da to sve nekak....
i jos plus prijevoz dobijes ako putujes
4LHK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 01:32   #100
Radim u Plodinama skoro 5 godina.
Plaće su redovite, 4100+ prijevoz, plaća nikad dosad nije kasnila. Plaća unazad 2 godine je porasla 1000 kn,
Što se samog posla tiče, teško je raditi, nastoje iskoristiti radnika do maksimuma, ali čini mi se tako je u svakom trgovačkom lancu u našoj državi.
Ostaje se prekovremeno, to nije plaćeno, rade se svi blagdani osim Božića i Nove godine. Od radnika očekuju da zna radit na svakom odjelu prema potrebi.
Dobije se božićnica, uskršnjica (poklon bon) i regres 1000kn u 6 mjesecu.
Čitam ovdje svakakve komentare - istina je to da mnogo toga ovisi kakav vam je voditelj.
Da je takva katastrofa nebi opstala svo ovo vrijeme na istom radnom mjestu.

Zapošljava se svakoga, prvo je probni rok 1 mjesec pa ugovor na 3 mjeseca pa nakon 3 godine na neodređeno.
U svo ovo vrijeme na mom radnom mjestu prošlo je sveg i svačeg. Ljudi dolaze i odlaze, neki budu tjedan dana, neki mjesec, pola godine,svakako
Ako ti treba bilo kakav posao za preživjet, a voljan si radit, može se opstat u Plodinama.
adrianne1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.