Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2010., 17:21   #81
Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Gle, vrlo je vjerojatno da će natječaj biti poništen jer je namještanje preočito.
I sve su ovo izveli vrlo očajno.
EU sigurno neće davati pare za projekte/programe nekakvoj Agenciji koja zapošljava nekompetentne ljude na nekakve sumnjive načine.
I tu još naglasimo činjenicu da se bave projektima/programima koji potiču cjeloživotno učenje, mobilnost, mlade u akciji.
Ma užas!
Ako ništa drugo potakli su mene u akciju!
A još im ovdje i diseminiram!
I ja sam se zalila na odluku jer je namjestenje preocito. Danas sam bila u Agenciji i onako zbunjela tajnica se nije mogla prvo sjetiti kada je navodno testiranje bilo pa mi je rekla na kraju da je bilo pocetkom prvog mjeseca. A onda je zvala seficu u pomoc da bi me ona uvjeravala da sigurno postoji neki razlog za moje odbijanje. Pradvala se da su imali puno posla jer su obradivali cca 400 molbi. Ako je 400 molbi bilo kako su to sve moglu rijesiti na "ho-ruk" tj u 6-7 radnih dana. Vrlo neprofesionalno.
Nakon desetak minuta navodna sefica se vratila i donijela mi dokumente i rekla da fali preslika radne knjige. Koliko se sjecam i pamcenje me sluzi sve sam potrebne dokumente dostavila, a cak i da nisam to nije razlog da me na navodno testiranje ne pozovu jer u natjecaju nigjde nije pisalo da se nepotpune molbe ne razmatraju. A ponavljam, moja molba je bila kompletirana, i mislim da su neki dokumenti "nestali" jer nije bilo druge osnove da mi odbijanje objasne. Da je bilo dobre volje, mogla sam u drugom krugu dostaviti ostatak dokumenata. Sefica je takoder tresla i nepovezano govorila, bilo je ocito da joj je ipak malo neugodno. Mlada se tajnica suzdrzavala da ne pukne od smijeha. Prejadno.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:33   #82
Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Gle, vrlo je vjerojatno da će natječaj biti poništen jer je namještanje preočito.
I sve su ovo izveli vrlo očajno.
EU sigurno neće davati pare za projekte/programe nekakvoj Agenciji koja zapošljava nekompetentne ljude na nekakve sumnjive načine.
I tu još naglasimo činjenicu da se bave projektima/programima koji potiču cjeloživotno učenje, mobilnost, mlade u akciji.
Ma užas!
Ako ništa drugo potakli su mene u akciju!
A još im ovdje i diseminiram!
I ja sam se zalila na odluku jer je namjestenje preocito.Danas sam bila u Agenciji i onako zbunjela tajnica se nije mogla prvo sjetiti kada je navodno testiranje bilo pa mi je rekla na kraju da je bilo negdje pocetkom prvog mjeseca. A onda je zvala seficu u pomoc da bi me ona uvjeravala da sigurno postoji neki razlog za moje odbijanje. Pradvala se da su imali puno posla jer su obradivali cca 400 molbi. Ako je 400 molbi bilo kako su to sve moglu rijesiti na "ho-ruk" tj u 6-7 radnih dana. Vrlo neprofesionalno.
Nakon desetak minuta navodna sefica se vratila i donijela mi dokumente i rekla da fali preslika radne knjige. Koliko se sjecam i pamcenje me sluzi sve sam potrebne dokumente dostavila, a cak i da nisam to nije razlog da me na navodno testiranje ne pozovu jer u natjecaju nigjde nije pisalo da se nepotpune molbe ne razmatraju. A ponavljam, moja molba je bila kompletirana, i mislim da su neki dokumenti "nestali" jer nije bilo druge osnove da mi odbijanje objasne. Da je bilo dobre volje, mogla sam u drugom krugu dostaviti ostatak dokumenata. Sefica je takoder tresla i nepovezano govorila, bilo je ocito da joj je ipak malo neugodno. Mlada se tajnica suzdrzavala da ne pukne od smijeha. Prejadno. Sada vidim da nisam jedina i da im je "stol" prepun zalbi.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:35   #83
Agencija za mobilnot

Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Gle, vrlo je vjerojatno da će natječaj biti poništen jer je namještanje preočito.
I sve su ovo izveli vrlo očajno.
EU sigurno neće davati pare za projekte/programe nekakvoj Agenciji koja zapošljava nekompetentne ljude na nekakve sumnjive načine.
I tu još naglasimo činjenicu da se bave projektima/programima koji potiču cjeloživotno učenje, mobilnost, mlade u akciji.
Ma užas!
Ako ništa drugo potakli su mene u akciju!
A još im ovdje i diseminiram!
I ja sam se zalila na odluku jer je namjestenje preocito.Danas sam bila u Agenciji i onako zbunjela tajnica se nije mogla prvo sjetiti kada je navodno testiranje bilo pa mi je rekla na kraju da je bilo negdje pocetkom prvog mjeseca. A onda je zvala seficu u pomoc da bi me ona uvjeravala da sigurno postoji neki razlog za moje odbijanje. Pradvala se da su imali puno posla jer su obradivali cca 400 molbi. Ako je 400 molbi bilo kako su to sve moglu rijesiti na "ho-ruk" tj u 6-7 radnih dana. Vrlo neprofesionalno.
Nakon desetak minuta navodna sefica se vratila i donijela mi dokumente i rekla da fali preslika radne knjige. Koliko se sjecam i pamcenje me sluzi sve sam potrebne dokumente dostavila, a cak i da nisam to nije razlog da me na navodno testiranje ne pozovu jer u natjecaju nigjde nije pisalo da se nepotpune molbe ne razmatraju. A ponavljam, moja molba je bila kompletirana, i mislim da su neki dokumenti "nestali" jer nije bilo druge osnove da mi odbijanje objasne. Da je bilo dobre volje, mogla sam u drugom krugu dostaviti ostatak dokumenata. Sefica je takoder tresla i nepovezano govorila, bilo je ocito da joj je ipak malo neugodno. Mlada se tajnica suzdrzavala da ne pukne od smijeha. Prejadno. Sada vidim da nisam jedina i da im je "stol" prepun zalbi.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:36   #84
Agencija za mobilnost

Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Gle, vrlo je vjerojatno da će natječaj biti poništen jer je namještanje preočito.
I sve su ovo izveli vrlo očajno.
EU sigurno neće davati pare za projekte/programe nekakvoj Agenciji koja zapošljava nekompetentne ljude na nekakve sumnjive načine.
I tu još naglasimo činjenicu da se bave projektima/programima koji potiču cjeloživotno učenje, mobilnost, mlade u akciji.
Ma užas!
Ako ništa drugo potakli su mene u akciju!
A još im ovdje i diseminiram!
I ja sam se zalila na odluku jer je namjestenje preocito.Danas sam bila u Agenciji i onako zbunjela tajnica se nije mogla prvo sjetiti kada je navodno testiranje bilo pa mi je rekla na kraju da je bilo negdje pocetkom prvog mjeseca. A onda je zvala seficu u pomoc da bi me ona uvjeravala da sigurno postoji neki razlog za moje odbijanje. Pradvala se da su imali puno posla jer su obradivali cca 400 molbi. Ako je 400 molbi bilo kako su to sve moglu rijesiti na "ho-ruk" tj u 6-7 radnih dana. Vrlo neprofesionalno.
Nakon desetak minuta navodna sefica se vratila i donijela mi dokumente i rekla da fali preslika radne knjige. Koliko se sjecam i pamcenje me sluzi sve sam potrebne dokumente dostavila, a cak i da nisam to nije razlog da me na navodno testiranje ne pozovu jer u natjecaju nigjde nije pisalo da se nepotpune molbe ne razmatraju. A ponavljam, moja molba je bila kompletirana, i mislim da su neki dokumenti "nestali" jer nije bilo druge osnove da mi odbijanje objasne. Da je bilo dobre volje, mogla sam u drugom krugu dostaviti ostatak dokumenata. Sefica je takoder tresla i nepovezano govorila, bilo je ocito da joj je ipak malo neugodno. Mlada se tajnica suzdrzavala da ne pukne od smijeha. Prejadno. Sada vidim da nisam jedina i da im je "stol" prepun zalbi.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:47   #85
ljudi treba se buniti. dosta je bilo.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:55   #86
Quote:
bigbang kaže: Pogledaj post
Mari_7 koliko sam čitao tvoje postove ne znaš ništa drugo nego blebetat o tome kako svi koji se zaposle imaju vezu i da ti samo i isključivo treba žnora za posao... a kaj si sad na burzi kad ti bivša šefica zna sve o vezama i kolegijalnim odnosima.. neka te ona nekome "preporuči"... umjesto veze nađi si kabel, za svaki slučaj da te ista "veza" može dobro čuvati

Znaš samo pljuvat po svima...

Kod nas imam svakakvih malverzacija i namještanja, ali ima i ljudi koji "legalno", kako ti kažeš, dobiju posao... očito nisi materijal za takvo što ili biraš krive firme
Postoji jedna ogromna razlika između PRIVATNIH PODUZEĆA i DRŽAVNIH SLUŽBI.
Neka privatne firme zapošljavaju koga žele i hoće.Moj post kojeg si kvotirao/la se odnosio isključivo na zapošljavanje u PRIVATNIM PODUZEĆIMA.

Ali državne službe tako NE SMIJU RADITI. Ova Agencija o kojoj govorimo niti njezina ravnateljica NE SMIJE zapošljavati nekompetentne ljude na sumnjiv način.Tko su ti ljudi?Što oni tamo rade?
Što je radila u Agenciji djevojka koja će tek sada postati pripravnik?
Što se čekalo da završi faks?

Ova Agencija radi pod pokroviteljstvom EU. EU ovoj Agenciji i njezinim korisnicima daje novac kojima se potiču (možda) korisni projekti/programi za cijelu zajednicu/državu.
I užasno je da upravo Agencija koja se bavi projektima mobilnosti, cjeloživotnog obrazovanja radi nekakav fiktivni natječaj i maltra 350 ljudi koji se trude i dolaze na testiranja/razgovore,da bi na kraju već od prije odabranih nekoliko dobilo posao.

Žao mi je što si tako ogorčen/a jer nećeš dobiti posao pa se ovdje ventiliraš histeričnim postovima.
A sad odi u kut i plači.
BU HU jebote
Mari_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 18:05   #87
Mari, kome se traba javiti tj kome si pisala pa si dobila mail od Komisije EU. Hvala puno unaprijed. Mene su isto danas raspizdili. Nebi mi bilo niti malo krivo da je posao dobio netko drugi tko je bolji kanditat od mene i tko je to zasluzio radom, skolovanjem, znanjem... Ali nedopustivo je ovako da prave budale od skolovanih, inteligentnih ljudi. Da sefica ode u cosak i spremi u dzek par dokumenata jer nema pojma sta bi mi rekla, tj zasto nisam niti pozvana na testiranje I onda mi kao dijete u vrticu koje se upiskilo, sva crvena u licu i tresuci se kao prut i objasnjava da je bila u guzvi i da nije imala vremena baviti se svakim kandidatom.

Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobila mail od Komisije EU gdje su napisali da pokreću postupak za utvrđivanje legalnosti natječaja provedenog od strane AMPEU!
Uglavnom ljudi - treba pisati, pitati - tek će se onda stvari početi pokretati.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 18:21   #88
Quote:
MeganBC kaže: Pogledaj post
Mari, kome se traba javiti tj kome si pisala pa si dobila mail od Komisije EU. Hvala puno unaprijed.
Poslala sam ti na PM.
Mari_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:53   #89
Thumbs up

Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobila mail od Komisije EU gdje su napisali da pokreću postupak za utvrđivanje legalnosti natječaja provedenog od strane AMPEU!
Uglavnom ljudi - treba pisati, pitati - tek će se onda stvari početi pokretati.
jučer mi je forum nesto brejkao, pa se danas javljam. Mari 7 svaka čast što si se žalila!!! treba stat na kraj tome, svi natječaji na kojima sam bila u zadnje vrijeme su bili namješteni, ali svi do jednoga. javi kad saznas što je komisija odlučila
mago1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 19:09   #90
Ljudi, oprostite sto mi se isti post ponavlja nekoliko puta. Internet je nesto stekao, te sam par puta stigla gumb za objavljivanja posta, a poslije vidjeh da je svaki put prihvacan i objavljen na forumu.
BTW jeste li primjetili da djelatnici dicne Agencije termin `Europska Unija` pisu `Europska unija`, sto dovoljno govori o tome tko su ti ljudi i na koji su nacin dosli da pozicaja.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 23:02   #91
Quote:
MeganBC kaže: Pogledaj post
Ljudi, oprostite sto mi se isti post ponavlja nekoliko puta. Internet je nesto stekao, te sam par puta stigla gumb za objavljivanja posta, a poslije vidjeh da je svaki put prihvacan i objavljen na forumu.
BTW jeste li primjetili da djelatnici dicne Agencije termin `Europska Unija` pisu `Europska unija`, sto dovoljno govori o tome tko su ti ljudi i na koji su nacin dosli da pozicaja.
BTW, piše se Europska unija, a ne sve velikim slovima.
Search-06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 23:57   #92
Quote:
Search-06 kaže: Pogledaj post
BTW, piše se Europska unija, a ne sve velikim slovima.
Upravu si, sada vidim da je Internet put tih gluposti i da svi tako pisu. Inace, zena koja radi kao lektorica i prevoditeljica za NATO kaze da se tako nebi smjelo pisati jer je Unija oblik drzave. to je kao da se bi se pisalo Sjedinjene americke drzave ili Velika britanija. Ali nije to uopce bitno u ovom slucaju tj zaboravi.
MeganBC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 20:40   #93
Quote:
MeganBC kaže: Pogledaj post
Ljudi, oprostite sto mi se isti post ponavlja nekoliko puta. Internet je nesto stekao, te sam par puta stigla gumb za objavljivanja posta, a poslije vidjeh da je svaki put prihvacan i objavljen na forumu.
BTW jeste li primjetili da djelatnici dicne Agencije termin `Europska Unija` pisu `Europska unija`, sto dovoljno govori o tome tko su ti ljudi i na koji su nacin dosli da pozicaja.

Svaka čast za izjave ovakvog tipa. Nevjerojato je kako ljudi vole pričati tek toliko da nije tišina ili tek da se nešto napiše.

Google is your friend.
DUBstep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 04:52   #94
AMPEU

JE li netko bio ovih dana u AMPEU. Ponovno su zaposljavali na neka radna mjesta. Smrde od glave do repa. Samo cekam odluku da vidim kakvu su sada reorganizaciju radnih mjesta napravili.
alkazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:18   #95
Ej ljudi, jel bio netko u AMPEU na zadnjem testiranju i razgovoru? Jesu vam se javili s rezultatima natjecaja? Jooj, meni to sve sumnjivo vec, ja bila na razgovoru prosli tjedan i rekli mi da ce mi se javiti do proslog petka, no nista zasada..hm
mojca16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 17:38   #96
Jesu koga zvali na testiranje u agenciju za mobilnost i programe EU?
ena1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 16:34   #97
Jesu li koga, možda, zvali na testiranje u agenciju za mobilnost i programe EU?
Iteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 13:57   #98
AMPEU

Bok!

Ima li tko friška iskustva s Agencijom za mobilnost i programe EU? Pozvana sam u petak na testiranje, no nakon pročitanih postova na forumu nisam više sigurna isplati li se uopće trošiti vrijeme na to ako je već sve unaprijed riješeno...

Thanks!
Lenny2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:23   #99
Quote:
EthereaBorealis kaže: Pogledaj post
i u četvrtak je jedan termin testiranja
ajde javi kako je bilo ako ides u cetvrtak... i sretno
TinchicaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 12:18   #100
AMPEU

Prvo sretno svima koji idu danas na testiranje..

Je mozete napisati kako vam je bilo? engleski, pismenost...

Hvala
TinchicaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.