Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 14:47   #1
Lush

pozvana sam na razgovor za rad u Lushu pa me zanima da li je netko bio na razgovoru i kako izgleda, šta pitaju, traže, tko vodi razgovor?

da li uopće imam šanse ili je i mjesto prodavača unaprijed "rezervirano" za nekoga?

još jedno pitanje, da li netko zna kolika je plaća tamo, ili otprilike kolika bi mogla biti?
__________________
......
snoopy07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 15:56   #2
lush

zna li netko uvjete rada i kolike su plaće u lushu?
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 14:21   #3
Quote:
snoopy07 kaže: Pogledaj post
pozvana sam na razgovor za rad u Lushu pa me zanima da li je netko bio na razgovoru i kako izgleda, šta pitaju, traže, tko vodi razgovor?

da li uopće imam šanse ili je i mjesto prodavača unaprijed "rezervirano" za nekoga?

još jedno pitanje, da li netko zna kolika je plaća tamo, ili otprilike kolika bi mogla biti?
hej kako je prošao taj razgovor u lushu?
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:57   #4
Quote:
mala shmizla kaže: Pogledaj post
hej kako je prošao taj razgovor u lushu?
ufff to je bilo preeeedavno...

skupilo nas se 20ak, gdje si bio podijeljen na 4 grupe i onda si morao odgovarati na pitanja, crtati nekog covjeculjka, probati prodati i predstaviti neki proizvod...cak smo i morali pjevati svoje ime, valjda da vide tvoju kreativnost!

2. krug je bilo nas par gdje si bas stavljen u trgovinu i morao si izaci van iz ducana i promovirati neku kremu kako bi animirao ljude da uđu unutra i kupe kremicu.

dalje nisam prosla, a cure koje su prosle su onda radile par dana bas unutar ducana kao i normalni zaposlenici.
__________________
......
snoopy07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:08   #5
Quote:
snoopy07 kaže: Pogledaj post
ufff to je bilo preeeedavno...

skupilo nas se 20ak, gdje si bio podijeljen na 4 grupe i onda si morao odgovarati na pitanja, crtati nekog covjeculjka, probati prodati i predstaviti neki proizvod...cak smo i morali pjevati svoje ime, valjda da vide tvoju kreativnost!

2. krug je bilo nas par gdje si bas stavljen u trgovinu i morao si izaci van iz ducana i promovirati neku kremu kako bi animirao ljude da uđu unutra i kupe kremicu.

dalje nisam prosla, a cure koje su prosle su onda radile par dana bas unutar ducana kao i normalni zaposlenici.
O Bože dragi...
nemorinad.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:59   #6
Quote:
snoopy07 kaže: Pogledaj post
ufff to je bilo preeeedavno...

skupilo nas se 20ak, gdje si bio podijeljen na 4 grupe i onda si morao odgovarati na pitanja, crtati nekog covjeculjka, probati prodati i predstaviti neki proizvod...cak smo i morali pjevati svoje ime, valjda da vide tvoju kreativnost!

2. krug je bilo nas par gdje si bas stavljen u trgovinu i morao si izaci van iz ducana i promovirati neku kremu kako bi animirao ljude da uđu unutra i kupe kremicu.

dalje nisam prosla, a cure koje su prosle su onda radile par dana bas unutar ducana kao i normalni zaposlenici.
omg...pa to je testiranje kao za guvernera hnb-a, a ne za posao prodavačice...bože svašta
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:43   #7
traže customer services representative.
ima li netko novijih informacija o tome kako je tamo raditi (u upravi)?
plaće, odnos prema zaposlenicima, atmosfera..bilo kakav info je dobrodošao
CrnaSova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:41   #8
Quote:
CrnaSova kaže: Pogledaj post
traže customer services representative.
ima li netko novijih informacija o tome kako je tamo raditi (u upravi)?
plaće, odnos prema zaposlenicima, atmosfera..bilo kakav info je dobrodošao
Zaista??
Baš nitko ništa ne zna o firmi??
ajmo ljudi, bilo kakav info je dobrodošao..
CrnaSova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 18:39   #9
Da li se netko javio na oglas za referenta nabave?
Imamo li kakav info o odnosima u firmi, plaćama i slično? :-D
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:48   #10
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
Da li se netko javio na oglas za referenta nabave?
Imamo li kakav info o odnosima u firmi, plaćama i slično? :-D
Jeste li dobili posao u Lushu? Imate li korisnih formacija koje biste voljeli podijeliti? Hvala
HKiwizag is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:51   #11
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
Da li se netko javio na oglas za referenta nabave?
Imamo li kakav info o odnosima u firmi, plaćama i slično? :-D
I mene zanimaju odgovori na Vasa pitanja. Jeste li ista saznali ili se kod njih zaposlili?
HKiwizag is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:32   #12
Quote:
snoopy07 kaže: Pogledaj post
ufff to je bilo preeeedavno...

skupilo nas se 20ak, gdje si bio podijeljen na 4 grupe i onda si morao odgovarati na pitanja, crtati nekog covjeculjka, probati prodati i predstaviti neki proizvod...cak smo i morali pjevati svoje ime, valjda da vide tvoju kreativnost!

2. krug je bilo nas par gdje si bas stavljen u trgovinu i morao si izaci van iz ducana i promovirati neku kremu kako bi animirao ljude da uđu unutra i kupe kremicu.

dalje nisam prosla, a cure koje su prosle su onda radile par dana bas unutar ducana kao i normalni zaposlenici.
Majko moja, kakva debilana.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:09   #13
Bio sam na razgovoru i radili smo te neke kreativne pizdarije, pisali ime na ploči slabijom rukom i pričali o sebi... Sve je to simpatično, ali kada je na red došao stručni dio vidiš da ljudi koji te intervjuiraju znaju vrlo malo o struci i tu, barem ja, gubiš interes za rad kod takvog poslodavca. O uvjetima, plaći i radnoj atmosferi ne mogu pričati.
Fleka bt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 10:31   #14
Angry Lush posao

Moram podijeliti svoje izuzetno neugodno iskustvo s firmom Lush manufaktura.
Naime, prijavila sam se na poziciju Customer service team member iako sam dotada radila u korisničkoj podršci kao voditelj manjeg tima ljudi. Voditeljica korisničke u Lushu me osobno nazvala i kad sam joj rekla da bih prije dolaska na testiranje voljela znati o kakvom se poslu točno radi i postoji li mogućnost za napredak, rekla mi je da sam joj jako zanimljiv kandidat, da je posao vrlo interesantan i nagovorila me da dođem na testiranje. Prošla sam čak 3 kruga razgovora, od razgovora s njom gdje je bilo (uz mene) ukupno 5 kandidata zajedno te nas je paralelno ispitivala (vrlo neprofesionalno). Bio je i pismeni test (sve na engleskom) koji sam prošla. Tada mi je rekla da joj je jako drago što me uspjela nagovoriti da dođem. Drugi je bio razgovor s voditeljicom HR-a, ponovno mojom voditeljicom i sa ženskom koja trenutno radi taj posao. Provele su me po firmi da se upoznam s proizvodnjom.
Sve su bile oduševljene mojim iskustvom jer već 10 godina radim taj posao i rekle su mi da je to - to. Bila sam malo skeptična jer ugovor nije isprva na neodređeno (a ja imam stalni posao). Na to me voditeljica HR-a uspjela uvjeriti kako je i ona sa posla na neodređeno došla ovdje i da nije požalila, da je takva politika firme i molila me da zbog toga ne odustajem. Ok, uspjela me uvjeriti, posao se čini zanimljiv, dinamičan.. nakon što se dokažem, doći će na red i zaposlenje na neodređeno. Ostaje samo još finalni razgovor s direktorom, a prije tog razgovora treći put dolazim u firmu da vidim kako funkcionira posao i što ću točno raditi.
Nakon par dana zove me voditeljica HR-a (mislim zato da dogovorimo termin za direktora), a ona mi kaže da je direktor otputovao van Hrvatske i da će mi se javiti po njegovom povratku. LAŽE!
Razgovor s direktorom nikad nisam dočekala već su me MAILOM obavjestile da su odabrale drugog kandidata. MAILOM?? Nakon što sam u tri navrata na nekoliko sati dolazila iz ZG-a u Samobor, trošila svoje dragocjeno vrijeme i izbivala s posla. Nakon što mi je potvrđeno da sam ja odabrana. Nisu se udostojile niti nazvati kako bi me obavjestile o ishodu. Ovakvo DNO DNA nisam nikad u životu doživjela, a bilo je svega.
Htjela sam ovo podijeliti čisto da znate s kakvim balavanderima imate posla ukoliko se planirate prijaviti na neku od pozicija u Lushu! Toliko od mene. Pozz...
ny ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2022., 10:47   #15
Podižem temu, ponovno se oglašavaju uz rečenicu "konkurentna primanja" i onda plaća 4500kn i nabrojano nekoliko beneficija.

Ima li netko iskustvo testiranja/razgovora, kako ono sada izgleda?

Koje je radno vrijeme za rad u proizvodnji piše moguć rad u 2 smjene.
Bowlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2022., 21:14   #16
Danas sam bas vidio jedan od njihovih oglasa,a onda procitam ovo,fala bogu na forum.hr u
zacky is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2022., 22:30   #17
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Danas sam bas vidio jedan od njihovih oglasa,a onda procitam ovo,fala bogu na forum.hr u

Treba uzeti u obzir da je zadnji zapis iz 2018.g.
Bowlica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.