Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2013., 15:20   #61
koliko smo ovdje napisali o njemu mislit će netko da bi on mogao biti novi azo ahoj

a i zašto ne bi. azo uokolo vitla svijetlećim mačom očito zbog jednoog kompleksa a tko bolji da ga zamjeni vreć Theon

verys je prevazišo taj nedostatak odavno
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 15:22   #62
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
koliko smo ovdje napisali o njemu mislit će netko da bi on mogao biti novi azo ahoj
a i zašto ne bi. azo uokolo vitla svijetlećim mačom očito zbog jednoog kompleksa a tko bolji da ga zamjeni vreć Theon
verys je prevazišo taj nedostatak odavno
Veeeeeliki mač
I lud ko šiba (iz očitih razloga).
Ali, dal' on uopće može držat' mač? Mislim, odstranjeno mu je i par prstiju, nešto kože i tako to
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 15:52   #63
znači možemo se svi usaglasit da prema navedenome, Podric nije Azor Ahai
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 16:46   #64
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
znači možemo se svi usaglasit da prema navedenome, Podric nije Azor Ahai
Osim ako se pod mač ne misli na nešto drugo
Onda bi čak i rečenica raspolovio joj je srce dobila drugo značenje
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 22:18   #65
Ljudi, Jaime će zariti u srce svoje drage, nema druge
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 15:05   #66
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ljudi, Jaime će zariti u srce svoje drage, nema druge
prema seriji Podrick ga isto može zarit do srca



šalu na stranu. bila je jednom prezentirana teorija da je Jamie azo. neko bacanje soli i tome slično. ako se ikome da tražit po temama. on je svakako najizgledniji kandidat da zarije mač u srce svoje ljubavi. jon je svoju već ubio, dario će biti dobačen danny bez djelova za probadanje (tako se nadam ), a mormon će se već nekako iskupit
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:21   #67
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
prema seriji Podrick ga isto može zarit do srca
šalu na stranu. bila je jednom prezentirana teorija da je Jamie azo. neko bacanje soli i tome slično. ako se ikome da tražit po temama. on je svakako najizgledniji kandidat da zarije mač u srce svoje ljubavi. jon je svoju već ubio, dario će biti dobačen danny bez djelova za probadanje (tako se nadam ), a mormon će se već nekako iskupit
Mislim da će mormont nahrdati
Podrick, nakon serije, njega možda bude i u knjigama
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:33   #68
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
šalu na stranu. bila je jednom prezentirana teorija da je Jamie azo. neko bacanje soli i tome slično. ako se ikome da tražit po temama. on je svakako najizgledniji kandidat da zarije mač u srce svoje ljubavi. jon je svoju već ubio, dario će biti dobačen danny bez djelova za probadanje (tako se nadam ), a mormon će se već nekako iskupit
Mislim da Jaime više ne voli Cersei, ili bar ne kao prije. Shvatio je da ona nije ono što je on mislio da je.
Isto tako, Jon nije volio Ygritte. Ne dovoljno. Njegova Nissa Nissa je njegova čast ili osjećaj dužnosti. Bar dok ne naiđe neka fatalna, ako naiđe.
A bome ni Dany ne voli Daaria, to je samo požuda. Ma nitko u toj knjizi nikoga ne voli.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:40   #69
Quote:
Ajvz kaže: Pogledaj post
Mislim da Jaime više ne voli Cersei, ili bar ne kao prije. Shvatio je da ona nije ono što je on mislio da je.
Isto tako, Jon nije volio Ygritte. Ne dovoljno. Njegova Nissa Nissa je njegova čast ili osjećaj dužnosti. Bar dok ne naiđe neka fatalna, ako naiđe.
A bome ni Dany ne voli Daaria, to je samo požuda. Ma nitko u toj knjizi nikoga ne voli.
Nije tako, Tywin je volio moć svoje obitelji
Ned je volio svoju čast. Cersei moć. Dugačak je to popis.
Neki par koji se iskreno voli? U igri prijestolja ?
Danny je voljela Droga?
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:46   #70
kako nije volila daria

pa plače jednu cilu knjigu za njim. da je samo požuda u pitanju već bi nekako Podricka dovela na Essos
sigurno su glasine o njegovoj hidri stigle sve do slobodnih gradova. iz priča mornara i trgovaca kao i glasine o zmajavima u westerosu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 16:47   #71
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
kako nije volila daria
pa plače jednu cilu knjigu za njim. da je samo požuda u pitanju već bi nekako Podricka dovela na Essos
sigurno su glasine o njegovoj hidri stigle sve do slobodnih gradova. iz priča mornara i trgovaca kao i glasine o zmajavima u westerosu
Željezni Podrick

Lignjun
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 23:14   #72
Ajmo bez ludih teorija molim vas

pravi Azor Ahai je Victarion, Lightbringer je njegova užarena ruka, lik je ubio svoju ženu iliti Nissu Nissu, sol i dim imamo šta će vam više

i da, onu njegovu "dusky woman" na brodu Euron je postavio da bi se mogao u nju wargati i špijunirati brata
Morello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 23:16   #73
Quote:
Morello kaže: Pogledaj post
Ajmo bez ludih teorija molim vas
pravi Azor Ahai je Victarion, Lightbringer je njegova užarena ruka, lik je ubio svoju ženu iliti Nissu Nissu, sol i dim imamo šta će vam više
i da, onu njegovu "dusky woman" na brodu Euron je postavio da bi se mogao u nju wargati i špijunirati brata
Ali je nije ubio iz ljubavi
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 23:18   #74
ruka mu nije uzarena baš...fale mi zmajevi tu, ne znam, jon, danica ili rhagar su azor ahai po meni, rhaegarova teorija mi se cini najzanimljivijom, danica je najvise in your face sta se pogodenih elemenata prorocanstva tice(pa stoga mislim da nece bit ona), a za jona cemo tek vidjet sto ce bit, mislim da ce u kriptama vjerojatno probudits zmaja iz kamena
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 00:41   #75
Kako mi je drago što se tema raširila. Ima dosta zanimljivih teorija, pogotovo o Podu.

Da se prebacim na ozbiljno, i ja sam prvo mislila da je Dany AA, ali nekako mi nije to štimalo. Ne znam zašto, to je jednostavno takav osjećaj. Vidjet ćemo (akobogimartinda) u narednim knjigama tko je zapravo AA i je li Ajvz bila u pravu kad kaže da bi PTWP i AA mogle biti dvije različite osobe (ja sam ih recimo doživjela kao jednu, Jona).
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 22:29   #76
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Kako mi je drago što se tema raširila. Ima dosta zanimljivih teorija, pogotovo o Podu.

Da se prebacim na ozbiljno, i ja sam prvo mislila da je Dany AA, ali nekako mi nije to štimalo. Ne znam zašto, to je jednostavno takav osjećaj. Vidjet ćemo (akobogimartinda) u narednim knjigama tko je zapravo AA i je li Ajvz bila u pravu kad kaže da bi PTWP i AA mogle biti dvije različite osobe (ja sam ih recimo doživjela kao jednu, Jona).
Ja sam sigurna da je to ista osoba. Rečeno je da je Rhaegar jednog dana u svojim knjigama našao nešto što ga je natjeralo da potpuno promijeni dotadašnji način života i da odluči postati ratnik. Očito je to nešto od izuzetno velike važnosti kao spasavanje svijeta od Drugih Mel opet tvrdi da je AA reborn taj koji ce uništiti Druge tako da ja iz toga zaključujem da je to ista osoba Nema u ovoj sagi mjesta za dva takva junaka. A ako jesu dvije razlicite osobe onda ako AA uništava druge šta to važno može raditi PTWP? Mislim da je samo riječ o drugačijem nazivu za istu osobu
__________________
Death is so terribly final, while life is full of possibilities.
Rhaenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 22:47   #77
Quote:
Rhaenys kaže: Pogledaj post
Ja sam sigurna da je to ista osoba. Rečeno je da je Rhaegar jednog dana u svojim knjigama našao nešto što ga je natjeralo da potpuno promijeni dotadašnji način života i da odluči postati ratnik. Očito je to nešto od izuzetno velike važnosti kao spasavanje svijeta od Drugih Mel opet tvrdi da je AA reborn taj koji ce uništiti Druge tako da ja iz toga zaključujem da je to ista osoba Nema u ovoj sagi mjesta za dva takva junaka. A ako jesu dvije razlicite osobe onda ako AA uništava druge šta to važno može raditi PTWP? Mislim da je samo riječ o drugačijem nazivu za istu osobu
Ej...
Martin i proročanstva. Kak je krenulo, možda ispadne Gendry AA, a Podrick PWTP
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 23:06   #78
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ej...
Martin i proročanstva. Kak je krenulo, možda ispadne Gendry AA, a Podrick PWTP
Pa ne znam... do sada se dosta toga ostvarilo
__________________
Death is so terribly final, while life is full of possibilities.
Rhaenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 23:25   #79
Quote:
Rhaenys kaže: Pogledaj post
Pa ne znam... do sada se dosta toga ostvarilo
Ali se ne stvari (Rhaego) i nisu
Wikiceha is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 09:23   #80
ko kaže da dosh khaleen nisu lagale, bi li vi rekli drogu da će on i sin mu umrit uskoro, ovako se lagale jer znaju da će drogo umrit i neće im moć ništa, da su rekle istinu možda ih nebi puno ostalo živo
dunyo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.