Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 17:52   #81
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Pa Kapičića su vjerovatno i angažirali da glumi Srba.
Vrlo vjerojatno da jesu ali u ovakvim radnjama naša istina će biti na našoj strani a Kapičić i ostali će biti na drugoj. Naravno da će on glumiti Srbina ali je pitanje hoće li njemu a i ostalima smetati što će se vrlo vjerojatno Srbija i Crna Gora prikazati u lošem svjetlu.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:07   #82
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno da jesu ali u ovakvim radnjama naša istina će biti na našoj strani a Kapičić i ostali će biti na drugoj. Naravno da će on glumiti Srbina ali je pitanje hoće li njemu a i ostalima smetati što će se vrlo vjerojatno Srbija i Crna Gora prikazati u lošem svjetlu.
Radnja će sigurno bit na našoj strani,naša je serija.

A očito im ne smeta šta će bit prikazani u lošem svjetlu.Mislim da u protivnom,ne bi prihvatili ulogu.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:12   #83
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Radnja će sigurno bit na našoj strani,naša je serija.

A očito im ne smeta šta će bit prikazani u lošem svjetlu.Mislim da u protivnom,ne bi prihvatili ulogu.
Očito da je tako

Ili će možda biti na našoj strani, baš bi ih fora bilo vidjet
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:11   #84
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Vrlo vjerojatno da jesu ali u ovakvim radnjama naša istina će biti na našoj strani a Kapičić i ostali će biti na drugoj. Naravno da će on glumiti Srbina ali je pitanje hoće li njemu a i ostalima smetati što će se vrlo vjerojatno Srbija i Crna Gora prikazati u lošem svjetlu.
Pa jako se dobro zna tko je bio agresor, a tko žrtva u Domovinskom ratu.

Da on ima problema sa shvaćanjem toga, ne bi bio s Hrvaticom vjerojatno i ne bi radio na našim projektima, itd. On je bio tinejdžer kad je bio rat, tak da nije sigurno opterecen politikom, S druge strane, ima Srba, tu i on spada vjerojatno, koji su što se toga tiče normalni, tj. žele mir i toleranciju i misle da treba jednom tražizi oprost za počinjeno, a i sami nemaju veze s ratom, kao i ja ili vi, ako ste rođeni 90-ih.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:23   #85
Za nas se vrlo dobro zna tko je agresor a tko žrtva a ostali ne misle tako. Oko tih stvari se nikada nećemo složiti s njima, neovisno rođeni mi '90-ih (kao ja npr) ili '50-ih ili pak nakon 2000. To što je on tada bio tinejdžer ne mijenja ništa isto kao i što sudjeluje u našim projektima, ima našu djevojku i sigurna sam da nije opterećen takvim stvarima. Iako mogu reći da s takvim stvarima nemam veze jer hvala Bogu ne pamtim rat, ne osjećam mržnju prema nikome, dapače drago mi je što srpski glumci sudjeluju u našim projektima kao i naši u njihovim ali isto tako nikada ne bih pristala na nešto gdje će moj narod biti prikazan u drugom svjetlu. Kao što sam rekla, ne mrzim nikoga, dapače ali oko ovakvih stvari se nikada nećemo složiti s njima jer svak ima svoju istinu. Pozivati na mir i toleranciju je nešto drugo. Ja prva to želim i uistinu bih željela takvo nešto da se konačno desi ali svak ima svoju istinu i svoju stranu priče. Sigurna sam da i Kapičić isto. Nije protiv svog naroda sigurno, vjerojatno želi mir i toleranciju, ne gaji mržnju prema nikome no svoju istinu ima.
Jao, što sam se raspisala, krenula sam malo u OFF.
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:32   #86
Quote:
carolinaaa kaže: Pogledaj post
Za nas se vrlo dobro zna tko je agresor a tko žrtva a ostali ne misle tako. Oko tih stvari se nikada nećemo složiti s njima, neovisno rođeni mi '90-ih (kao ja npr) ili '50-ih ili pak nakon 2000. To što je on tada bio tinejdžer ne mijenja ništa isto kao i što sudjeluje u našim projektima, ima našu djevojku i sigurna sam da nije opterećen takvim stvarima. Iako mogu reći da s takvim stvarima nemam veze jer hvala Bogu ne pamtim rat, ne osjećam mržnju prema nikome, dapače drago mi je što srpski glumci sudjeluju u našim projektima kao i naši u njihovim ali isto tako nikada ne bih pristala na nešto gdje će moj narod biti prikazan u drugom svjetlu. Kao što sam rekla, ne mrzim nikoga, dapače ali oko ovakvih stvari se nikada nećemo složiti s njima jer svak ima svoju istinu. Pozivati na mir i toleranciju je nešto drugo. Ja prva to želim i uistinu bih željela takvo nešto da se konačno desi ali svak ima svoju istinu i svoju stranu priče. Sigurna sam da i Kapičić isto. Nije protiv svog naroda sigurno, vjerojatno želi mir i toleranciju, ne gaji mržnju prema nikome no svoju istinu ima.

Jao, što sam se raspisala, krenula sam malo u OFF.
Imaju svoju istinu, ipak, kolektivno mišljenje postoji, da. Ali bilo je Srba koji su bili na hrvatskoj strani i nisu se slagali s velikosrpskom politikom niti su htjeli rat sigurno. I tak uče svoju djecu. Možda su obitelji ovih glumaca među takvim ljudima.

Jer da on ne misli drukčije, ne bi imao Hrvaticu djevojku stvarno. Ne vjerujem da bi. Jer ovo je ipak osjetljiva stvar, da sa svojim partnerom ne možeš razgovarati o tak nečem ozbiljnom i usuglasiti se nekako, ne bi mogao živjeti s njim, bar ja. Jer to može biti jako velik kamen spoticanja, razilaženje u tak nečemu, u slučaju srpsko-hrvatske veze. O tome pričam.

Ali slažem se s tobom, ipak je nezgodno baš zbog tih kolektivnih mišljenja njih imati u ovom projektu.
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 00:27   #87
Valjda će prikazati Srbe i u pozitivnom i u negativnom svijetlu, samo je pitanje kakva će Stefanu biti uloga...

Evo i novog videa s nekim novim scenama: http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...---298319.html
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 00:29   #88
Al opet morate gledat na to da je ovo sapunica.
Ko zna u kojem će planu biti sam rat.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:14   #89
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Al opet morate gledat na to da je ovo sapunica.
Ko zna u kojem će planu biti sam rat.
rat će vjerojatno biti u drugom planu a i pretpostavljam da će hrvatska strana biti prikazana kao žrtva a srpska kao neprijatelji...također je moguće da će se netko od srpskih vojnika zaljubiti u hrvaticu - ipak je to sapunica...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 13:40   #90
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
rat će vjerojatno biti u drugom planu a i pretpostavljam da će hrvatska strana biti prikazana kao žrtva a srpska kao neprijatelji...također je moguće da će se netko od srpskih vojnika zaljubiti u hrvaticu - ipak je to sapunica...
Moguće.

A jel bila na televiziji kakva najava?
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 15:51   #91
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Moguće.

A jel bila na televiziji kakva najava?
Nije bilo nikakve službene najave osim priloga u in magazinu što bi značilo da se neće početi baš skoro prikazivati - možda tek sredinom 9. mjeseca...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:28   #92
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
rat će vjerojatno biti u drugom planu a i pretpostavljam da će hrvatska strana biti prikazana kao žrtva a srpska kao neprijatelji...također je moguće da će se netko od srpskih vojnika zaljubiti u hrvaticu - ipak je to sapunica...
pa da,vjerojatno će se držati gle čuda istine a ne licemjerne "ko nas bre zavadi politike" koja bi bila po guštu modernim hr-srb folk drocama
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:32   #93
a može da bude i fikcija stvarnih povijesnih događaja kao onomad kod Ratkajevih. ne bi iznenadilo.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 17:53   #94
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
pa da,vjerojatno će se držati gle čuda istine a ne licemjerne "ko nas bre zavadi politike" koja bi bila po guštu modernim hr-srb folk drocama
Da bar... Samo da ne bude gluposti kao kod Ratkajevih... To jest sapunica, ali neke, bar elementarne, istinite, stvari moraju prikazati...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 18:27   #95
Što ti smeta kod Ratkajevih?Po meni je to (za naše prilike) solidno odrađen projekt
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 12:44   #96
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Što ti smeta kod Ratkajevih?Po meni je to (za naše prilike) solidno odrađen projekt
Ma je, slažem se, ali mislim na to da se nisu baš previše držali povijesti, tj da su dosta toga izvrnuli, a bilo je i gluposti tipa perilica za suđe kod Ratkajevih u kući ili oni kostimi koji navodno uopće nisu bili u skladu s tadašnjim načinom oblačenja.

Jasno mi je da je to telenovela, ne dokumentarac, i da neke stvari moraju romansirati i promijeniti, ali ne valja previše
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 20:50   #97
www.youtube.com/watch?v=lSrGom_sCwc
novi prilog o snimanju
carolinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:35   #98
Pade mi napamet da su mogli, kad već idu u prošlost, radnju smistit u vrijeme Dubrovačke republike, da osjetimo dašak renesanse
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:36   #99
BTW, šta oni misle cijelu seriju vuć radnju iz 90-ih ili će se kad-tad prebacit u sadašnje vrijeme?

Quote:
Pade mi napamet da su mogli, kad već idu u prošlost, radnju smistit u vrijeme Dubrovačke republike, da osjetimo dašak renesanse
Ju, već zamišljam Hercega kao fetivog Dubrovčanina.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 23:50   #100
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Pade mi napamet da su mogli, kad već idu u prošlost, radnju smistit u vrijeme Dubrovačke republike, da osjetimo dašak renesanse
Ne znam baš kako bi to ispalo....

A šta se vremena radnje tiče,poznavajući Veljaču,ne bi me čudilo da radnja "skoči" u sadašnjost.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.