Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 18:22   #41
niko?
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 22:26   #42
KTF je po težini kao i većina tehničkih fakulteta. Ja studirao. Pitanje je samo želiš li to studirati ili ne, odnosno jesi li tu samo da ti roditelji dobiju dječji doplatak, da imaš pokaznu itd, itd.

Tko uči, taj nema problema.

Danas nije lako naći posao, bez obzira na struku, ali koliko znam ljudi koji su završili KTF rade, naravno na fakultetu, INA-i, DIOKI-ju, AD plastiku, u bolnici, Zavodu za javno zdravstvo, Vodovodu, u nekim županijskim službama, ING atestu i sličnim firmama, brodogradilištu, tvornici cementa, pekarama i ne znam gdje još, ili imaju svoje male pogone za npr, preradu plastike.


Problem KTF-a je što se ne zna reklamirati. Oni s ekonomije bi Eskimu prodali frižider.
TajniZadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 12:19   #43
Quote:
TajniZadatak kaže: Pogledaj post
KTF je po težini kao i većina tehničkih fakulteta. Ja studirao. Pitanje je samo želiš li to studirati ili ne, odnosno jesi li tu samo da ti roditelji dobiju dječji doplatak, da imaš pokaznu itd, itd.

Tko uči, taj nema problema.

Danas nije lako naći posao, bez obzira na struku, ali koliko znam ljudi koji su završili KTF rade, naravno na fakultetu, INA-i, DIOKI-ju, AD plastiku, u bolnici, Zavodu za javno zdravstvo, Vodovodu, u nekim županijskim službama, ING atestu i sličnim firmama, brodogradilištu, tvornici cementa, pekarama i ne znam gdje još, ili imaju svoje male pogone za npr, preradu plastike.


Problem KTF-a je što se ne zna reklamirati. Oni s ekonomije bi Eskimu prodali frižider.
hvala ti na odg naime ja sam zavrsila srednju med i posto tamo necu upast neznam ovo mi se cini idealno al je pitanje ocu i tu upast a ti jel sad radis u struci ili?
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:00   #44
Da, radim u struci. Od kad sam završio faks. Prvo kratko u jednoj, a sad u drugoj firmi.
TajniZadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:01   #45
a od ova tri smjera kemiski inz. kemisko prehrambeno i tekstil sta bi mi preporucia?
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:41   #46
Quote:
zvijezda17 kaže: Pogledaj post
iko jel zna sta o ovom faksu sta se moze poslije radit i to?
http://mrav.ffzg.hr/zanimanja/book/part2/node0309.htm

tu ti je neš općenito!
__________________
i'm not an acrobat
aTomX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 16:09   #47
Quote:
zvijezda17 kaže: Pogledaj post
a od ova tri smjera kemiski inz. kemisko prehrambeno i tekstil sta bi mi preporucia?
Prehrambena tehnologija je usmjerenje na stručnom studiju, nešto vezano za tekstil ne postoji. Postoje preddiplomski studiji kemije i kemijskog inženjerstva. Iako je veća potražnja za kemijom,a ne znam zašto, preporučujem kemijsko inženjerstvo.
TajniZadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 18:45   #48
a farmacija, ima itko kakve informacije?
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 21:04   #49
Quote:
_plavooka_ kaže: Pogledaj post
a farmacija, ima itko kakve informacije?
bit će farmacije ove godine, u sklopu ktf-a i medicine

http://www.ktf-split.hr/farmacija/

ali to ti je drž. matura bila
__________________
i'm not an acrobat
aTomX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 01:57   #50
znam, pisala ju. samo me trta novog faxa, nemam ničija iskustva da me upute ili odgovore od njega :P
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 16:58   #51
Je li istina da u prosjeku od 120 upisanih na kemijskom inženjerstvu diplomira 10???
Ona Koja Jest is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:44   #52
Quote:
Ona Koja Jest kaže: Pogledaj post
Je li istina da u prosjeku od 120 upisanih na kemijskom inženjerstvu diplomira 10???
otprilike da! ali stvar je u tome da ovaj fax nije imao prijemnog i nije baš bio popularan, tako da su ga upisivali ljudi koji nemaju pametnijeg posla, ali nije ni malo lagan.
__________________
i'm not an acrobat
aTomX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 01:13   #53
Quote:
aTomX kaže: Pogledaj post
otprilike da! ali stvar je u tome da ovaj fax nije imao prijemnog i nije baš bio popularan, tako da su ga upisivali ljudi koji nemaju pametnijeg posla, ali nije ni malo lagan.

super
Ona Koja Jest is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 22:00   #54
ja ću najvjerovatnije upisat prehrambeno tehnološki smijer ako ne uspijem upisat željeni faks u zg, čisto eto jer mi se to čini ok, a i da ne gubim godinu ... pa ponovno pisat državnu maturu za dogodine...
mada se nadam da ću upisat u zg
a ima još neko da će upisat ove god ovaj smijer ?
ann@19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 16:11   #55
Zna li možda itko mogu li ako upišem preddiplomski studij kemiju, upisati diplomski farmaciju uz polaganje razlikovnih ispita? Nešto sam čula, ali sam vjerojatno krivo shvatila pa ako netko zna bila bih zahvalna na informaciji...
__________________
Audaces fortuna iuvat.
Ona Koja Jest is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 19:15   #56
diplomski studij

pozdrav!molila bih da ko zna da mi odgovori na sljedeća pitanja
1.da li je ktf stvarno toliko težak
2.gdje se može zaposliti sa završenim diplomskim studijem
3.koji je od smjerova diplomskog studija Materijali,Zaštita okoliša,Mediteranske kulture najteži
4.namjeravaju li otvoriti diplomski studij vezan uz prehrambenu tehnologiju ili nutricionizam
5.ja studiram Mediteransku poljoprivredu,mogu li nakon završene 3 godine tog studija upisati na ktf-u diplomski studij Mediteranskih kultura,ako ima netko tko je upisao nakon agronomije nek se javi da kaže svaoja iskustva i koliko se ta dva faxa razlikuju
eto to je sve
unaprijed hvala na odgovorima
mikitomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 10:43   #57
ima li netko s ktf-a diplomski studij da mi malo opiše kakav je fax,jel teško,smjerovi zaštita okoliša i med.kulture,gdje se s tim može radit?
mikitomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:26   #58
Dragi mikitomic,

sve o studijima i načinu studiranja piše ti na www.ktf-split.hr.
Za detalje nazovi i pitaj u studentskoj referadi.

Od tri smjera koje si naveo najteži su Materijali, ali se i najviše nauči. Pošto si studirao mediteransku poljoprivredu, najlogičnije je, ako uspiješ, upisati Mediteranske kulture.

Sa srećom.
TajniZadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 12:07   #59
Quote:
TajniZadatak kaže: Pogledaj post
Dragi mikitomic,

sve o studijima i načinu studiranja piše ti na www.ktf-split.hr.
Za detalje nazovi i pitaj u studentskoj referadi.

Od tri smjera koje si naveo najteži su Materijali, ali se i najviše nauči. Pošto si studirao mediteransku poljoprivredu, najlogičnije je, ako uspiješ, upisati Mediteranske kulture.

Sa srećom.
hvala na odgovoru,i žensko sam,pa med. kulture me najviše i zanimaju ali sam htjela čuti kakav je fax općenito od nekog tko studira na ktf-u
mikitomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 17:18   #60
med kulture

ako ima netko da studira diplomski studij mediteranske kulture pliz da mi se javi imam neka pitanja vezana za fax
mikitomic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.