Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 16:25   #81
Quote:
haiku kaže: Pogledaj post
mozes, imaju ta 2 fakulteta nekakav ugovor, ali ako se prebacis u zg placas 28000 kn godisnje (tako bar stoji na oglasnoj ploci na mom faxu u zg-u)
a jel znaš kada je dozvoljeno prebacivanje, odmah po upisu na faks, nakon 1.semestra,nakon 1. godine?
i znači ako platim jednu godinu tu cijenu,moram do kraja (znači do kraja 5. godine) plaćat 28000??
acid alice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:06   #82
Quote:
acid alice kaže: Pogledaj post
a jel znaš kada je dozvoljeno prebacivanje, odmah po upisu na faks, nakon 1.semestra,nakon 1. godine?
i znači ako platim jednu godinu tu cijenu,moram do kraja (znači do kraja 5. godine) plaćat 28000??
koliko ja znam placa se svaku godinu toliko, e sad na kojoj se moze prebaciti to ne pise....samo pise na oglasnoj ploci da prelaznici sa ktf-a iz splita placaju toliko, a ne pise nista kada se moze preci..
haiku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:08   #83
Quote:
haiku kaže: Pogledaj post
koliko ja znam placa se svaku godinu toliko, e sad na kojoj se moze prebaciti to ne pise....samo pise na oglasnoj ploci da prelaznici sa ktf-a iz splita placaju toliko, a ne pise nista kada se moze preci..
thnx, vrijedna informacija!
acid alice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 01:37   #84
Zna li netko koliko je imao zadnji na listi za studij farmacije prošle godine?
Luna992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 09:41   #85
Quote:
Luna992 kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko je imao zadnji na listi za studij farmacije prošle godine?
odi na stranicu studij.hr
acid alice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 11:24   #86
Šta preporučujete .... Kemiju na PMF-u ( istraživački smjer ) ili na KTF-u ??
Kemijaaa :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 23:18   #87
bok. ispricavam se sta upadam ovako, ali imam jedan upit

naime, trazim kvalificiranu osobu za davanje instrukcija iz Kemije na podrucju Splita. znaci nekoga da dobro poznaje i razumije gradivo, i da ga je sposoban kvalitetno izloziti.

gradivo agronomskog fakulteta (uvjetno, cijeli program odradjujemo na PMF-u u St pod vodstvom njihovih profesora). dakle opca i anorganska, organska i biokemija, imam primjere zadataka koje bi trebalo proci i objasniti ih.

moze i studenti visih godina/apsolventi Kemije pa ako se netko pripozna neka se slobodno javi na PM za detalje. molit cu samo ozbiljne ponude

hvala
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:56   #88
Quote:
Luna992 kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko je imao zadnji na listi za studij farmacije prošle godine?
Farmacija se studira na Farmaceutsko - biokemijskom fakultetu u Zagrebu, a ne u Splitu. Taj "studij" i njegova "diploma" nisu priznati i bio bi red da vam fakultetske "vlasti" to i javno priznaju. Nećete se moći nigdje zaposliti s tim papirićem kada i ako završite taj "studij".
mehmed_okur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 23:54   #89
Quote:
mehmed_okur kaže: Pogledaj post
Farmacija se studira na Farmaceutsko - biokemijskom fakultetu u Zagrebu, a ne u Splitu. Taj "studij" i njegova "diploma" nisu priznati i bio bi red da vam fakultetske "vlasti" to i javno priznaju. Nećete se moći nigdje zaposliti s tim papirićem kada i ako završite taj "studij".
Joj ajde molim te, tko si mi ti da govoriš šta je priznato a šta nije?
sabilco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 11:30   #90
Da li netko zna kakva je sada praksa sa studentima stručnih studijareh.tehnologije i materijala, što se tiče razlikovne godine i prelaska na diplomski studij.da li je dozvoljeno samo razliku polagati za kem.inzenjerstvo ili je moguće i za kemiju i farmaciju???
Mrkemič is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 15:52   #91
Quote:
mr.kemik kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kakva je sada praksa sa studentima stručnih studijareh.tehnologije i materijala, što se tiče razlikovne godine i prelaska na diplomski studij.da li je dozvoljeno samo razliku polagati za kem.inzenjerstvo ili je moguće i za kemiju i farmaciju???
farmacija je integriran studij.to znači da se nije moguće prebaciti na preddiplomski niti na diplomski osim na relaciji farmacije u splitu i zagrebu...znam svi bi na farmaciju jer je iznimno perspektivna naspram ostatka ktf-a,al ne ide to tako lako
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 17:09   #92
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
farmacija je integriran studij.to znači da se nije moguće prebaciti na preddiplomski niti na diplomski osim na relaciji farmacije u splitu i zagrebu...znam svi bi na farmaciju jer je iznimno perspektivna naspram ostatka ktf-a,al ne ide to tako lako
Ma to sam i pretpostavljao...ali želio sam provjeriti...rodica mi je upisala kemiju...nije upala na farmaciju i govori kako bi se nakon prve pokušala prebaciti,ali odmah mi je to bilo čudno budući da je farmacija 5 u komadu,a postoji i razlika koja nije baš mala...pa već i na prvoj godini,a da ne govorim kasnije
Mrkemič is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 11:04   #93
Quote:
sabilco kaže: Pogledaj post
Joj ajde molim te, tko si mi ti da govoriš šta je priznato a šta nije?
Izgubit ćete 5 ili više godina života, a nećete moći s tom vašom svjedodžbom biti ni tehničari u ljekarni. Nemojte se igrati s time, raspitajte se na nadležnim mjestima o tome kako stvari stoje, pitanje je dana kada će EU napraviti pritisak i ukinuti taj politički izlobirani smjer. Taj studij vam je u rangu onoga u Bijeljini, tamo se naime isto tako "studira farmaciju". Nemate ni kadra, ni program, niti akreditaciju. Tko vas hoće zaposliti u svojoj eksport - import firmi, to je njegov problem, ali ljekarnama, Agenciji i bolnicama nećete ni prismrditi. Da si ti bio ili bila kadra studirati farmaciju, upisao bi ili upisala zagrebački FBF.
mehmed_okur is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.08.2011., 13:51   #94
Prvi idući sa sličnim izjavama dobiva 100 bodova, pa vi mislite. Bezrazložno pljuvanje, osobni ispadi i nezadovoljstva se neće tolerirat.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 15:09   #95
I je li 100 kaznenih bodova promijenilo išta na činjenici da će studij Farmacije u Splitu biti ukinut uskoro i da s tom diplomicom nitko neće moći napraviti ništa? Ako i kada bude nekome dodijeljena? Hoće li eventualnih 1000 bodova ili 10000 kaznenih bodova promijeniti išta na činjenici da će sposobni Dalmatinci, Hercegovci i ostali koji gravitiraju Splitu ipak morati ići studirati farmaciju u Zagrebu, a manje sposobni će i dalje pokušati do diplome dolaziti na raznoraznim bezvrijednim tečajevima? Ima i nas koji smo gotovi s fakultetom, koji diplome imamo i koji želimo pomoći potencijalnim studentima kako se ne bi zaletjeli i trošili vrijeme uzalud.

Zadnje uređivanje mehmed_okur : 07.08.2011. at 15:19.
mehmed_okur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 15:55   #96
Farmacija u Splitu se baš i ne može uspoređivat sa farmacijom u Bijeljini, jer je u Bijeljini privatni fakultet gdje se godina plaća 2000 eura i traje 3 godine. I istina je da u Hrvatskoj s tim fakultetom nisi baš ništa. I nemoj misliti da oni koji su upisali u Splitu nisu upali u Zagreb, jer pola ljudi koji su u Splitu po bodovima bi upali i u Zagreb. Ne znam zbog čega si toliko ogorčen postojanjem farmacije u Splitu ali bolje nešto konkretno reci nego što pametuješ da će se ukinuti, da neće biti priznata diploma blablabla..
sabilco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 18:16   #97
Quote:
mehmed_okur kaže: Pogledaj post
I je li 100 kaznenih bodova promijenilo išta na činjenici da će studij Farmacije u Splitu biti ukinut uskoro i da s tom diplomicom nitko neće moći napraviti ništa? Ako i kada bude nekome dodijeljena? Hoće li eventualnih 1000 bodova ili 10000 kaznenih bodova promijeniti išta na činjenici da će sposobni Dalmatinci, Hercegovci i ostali koji gravitiraju Splitu ipak morati ići studirati farmaciju u Zagrebu, a manje sposobni će i dalje pokušati do diplome dolaziti na raznoraznim bezvrijednim tečajevima? Ima i nas koji smo gotovi s fakultetom, koji diplome imamo i koji želimo pomoći potencijalnim studentima kako se ne bi zaletjeli i trošili vrijeme uzalud.
Onda ćeš to, dragi moj Mehmede, morati reći pomirljivijim tonom, a sve zamjerke na eventualno moderiranje iznijeti na pdf-u Poruke, želje, komentari.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 03:15   #98
helloooo, mene zanima koliko ih se upiše na diplomski smjer - mediteranske kulture?? dali slučajno znate da li se popune sva mista..
Posejdona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 21:17   #99
Pokušavam pronaći na studij hr-u rezultate tj. broj bodova koji ima osoba koja se zadnja upisala na farmaciju međutim bezuspješno... dali mi netko može poslati link? hvala!
The Grozdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 18:40   #100
ja sam na prehrambenoj tehnologiji i zanimaju me iskustva studenata sa vjezbama i kolokvijima i pokoji iskreni savjet hvala
FORUMASICA24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.