Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 21:14   #41
Da li netko zna broj od ordinacije dr. Dokuzovića?
Ja sam planirala njemu na pregled u Sunce, ali na zadnjem pregledu mi dr. Cecelja rekla da je on mjenja ja sam bila presretna jer sam čula samo lijepo o njemu.
Meni je inače dr. Cecelja bila ok, nije bila gruba, odgovorila mi na pitanja... tak da...
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 14:52   #42
Kakva su iskustva sa dr.Vrčić?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 11:11   #43
Jel se planira tko preselit u ovu novu ordinaciju koju misli otvorit dom zdravlja?
Doktori iz bolnice su super, ali pitanje tko će biti nositelj ordinacije nakon nekog vremena i dal će se moći birati kod kojeg ćeš doktora ići ...
vienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:46   #44
Cure, zna li netko prima li dr. Dokuzović nove pacijente?
DeViLeTTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:28   #45
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
Jel se planira tko preselit u ovu novu ordinaciju koju misli otvorit dom zdravlja?
Doktori iz bolnice su super, ali pitanje tko će biti nositelj ordinacije nakon nekog vremena i dal će se moći birati kod kojeg ćeš doktora ići ...
Procedura je takva da je potrebno prikupiti 1500 potpisanih izjava pacijentica da žele prijeći u novi gineloški tim. Sve dok se ne oformi nova ordinacija, pacijentice ostaju kod dosadašnjeg ginekologa, a tada automatski prelaze u novu ordinaciju.
Ja sam isto potpisala i predala izjavu jer nisam zadovoljna svojom ginekologinjom.
Koliko sam čula nositelj novog gineloškog tima bi trebao biti netko od doktora iz bolnice. A da li će to tako zaista i biti, tko to zna...
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:29   #46
Quote:
DeViLeTTe kaže: Pogledaj post
Cure, zna li netko prima li dr. Dokuzović nove pacijente?
Ne prima nove pacijentice.
Osim ako se radi o pacijentici koja po prvi puta odabire svog ginekologa.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 06:31   #47
Gdje si to potpisala???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 13:15   #48
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Gdje si to potpisala???
http://dzvz.hr/component/k2/item/75-...nekologija-vz/

Na ovom linku piše sve detaljno i imaš tiskanicu koju si isprintaš, popunis i odneseš u HZZO u Kolodvorsku.
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:02   #49
Tnx.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:50   #50
Cure moze pomoc? Upisala sam se kod doktora Dokuzovica, i s obzirom da mi je to prvi pregled uopce zanima me kako se ponasat.
Vidjela sam da imaju dvije kabine i da sestra relativno brzo proziva pa dode do cekanja u kabini. Kako znam kad da udem u ordinaciju? U kabini se dole trebam skroz skinut ili? Sto u slucaju nepravilnog krvarenja zbog kojeg idem na pregled, jel se i onda skidam. Sve me zanima i zapravo nista ne znam, pa ako moze pomoc. Moze i na pm. Probala sam s mamom o tome, ali ona nije bila godinama na pregledu a prijateljice jos nemaju svog ginekologa. Help
niki_006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:04   #51
Pozdrav!
Zanima me preporuka za privatnog ginekologa u Vž i koje su cijene.
Hvala unaprijed

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
signorina1401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 12:06   #52
Angry ginekolog pitner

Bila sam nekoliko puta kod Dr.Pitnera i nisam zadovoljna ... hladan nekakav ,pogleda te, nista ne govori o cemu se radi,moraš doslovce reci iz nega izvlaciti ...onda sam pitala o cemu se radi nakon pregleda , a on buli u kompjuter,tipka i šuti onda mi rekao -tu su vam papire idite -sestra vam sve objasni...Mislim ,ono Halo kod koga sam ja došla na pregled kod sestre ili nemu...naravno sestra mi nista normalno nije objasnila ,napisala recept za tablete i poslala doma... definitivno ispisujem od nega...kaj mi znaci doktor da dodeš k nemu s pitanima, a nikakvog odgovora ne dobijes od nega, izadeš od nega i znas još manje nego da si usao ...onda prema diagnoze na papiru ja trazim po kompjuteru o cemu je rec... a skoro po 2 mjeseca cekas da dodeš na red k nemu... isto takoi za upitnice moras moljakati da te posalje na nekakve pretrage...
slovacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2018., 18:40   #53
Podižem temu. Ima koji ginekolog u Vž da upisuje pacijentice? Po mogućnosti muški.

Mada nakon dr.Jukića u Adarti, teško da mi se tko može svidjeti kao doktor....sve pohvale....stručan, pristupačan, pregled se ne osjeti, tokom pregleda pokušava pričat o svačem samo da skrene misli, objasni sve i sto puta ako treba....i nadasve simpatičan
leenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2020., 06:57   #54
Kakve su doktorice Vrčić i Kassab??? Koliko vidim, obje imaju ograničenu mogućnost za opredjeljivanje za tim. Mada bi ja mogla odabrati bilo koga budući da još nemam socijalnog ginekologa.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2021., 09:05   #55
Cure, ima kakvih novijih prijedloga za ginekologe u Varaždinu? Ja bi konkretno ženu, cijelo vrijeme sam kod muških i dosta mi je 🙄 Bilo preko hzzo ili privatno.
Pomagajte🙂
Poopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2021., 14:52   #56
Question

Ja sam trenutno kod dr Fare, i onak mi je mehh, voljela bih promjeniti ginekologa i zvala sam dr Dokuzovića, stavili su me na listu čekanja, ali ispred mene je 160 žena.
Za dr. Vrčić sam čula da je ok, ali ne prima uopće nove pacijente.
dre01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2022., 19:18   #57
Pozdrav!

Kod kojih ste ginekologa u Varaždinu vodile trudnoću i koliko ste bile zadovoljne?
Ravena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2023., 14:34   #58
prima li koji ginekolog u vz pacijente?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.