Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2014., 20:29   #41
.. ukrajinci se 10te nisu spremali za rat ..
alim is offline  
Old 07.08.2014., 20:34   #42
.. pa ne .. valjda nisu ..
.. gledala sam neke njihove filmiće .. i bendove u razvoju .. stekla utisak da su vesela raja ..

https://www.youtube.com/watch?v=ySGY-_TCOW0

https://www.youtube.com/watch?v=id15tjDK3K0

.. veseli .. s trendom amerikanizacije .. recimo ..

Zadnje uređivanje Dalaj Sanja : 07.08.2014. at 20:43.
Dalaj Sanja is offline  
Old 08.08.2014., 12:12   #43
Quote:
Obama dopustio zračne napade na Irak: "Daljnje napredovanje IS-a zaprijetit će američkim interesima"
.. šta je to .. američki interes .. ? .. .. kad bi aušvic bio .. američki interes .. obama bi ga .. aktivirao .. ?
alim is offline  
Old 08.08.2014., 12:22   #44
.. gaza još nije mirna .. .. ukrajina je još mirna .. .. ko je to na majdanu .. još .. ? .. pitam se .. .. kako to da ih ameri i naci ne rasture .. ?

.. te sankcije .. jesu nekakva muljaža .. ali ne znam kakva ..
.. neke firme mogu svakako najebati .. .. evropske najprije ..
.. ali drugi će jedva dočekati da povećaju izvoz .. .. samo će se uspostaviti .. različita prijateljstva ..
.. različiti .. krugovi .. suradnje ..
.. i jeba me bog ako vidim kako to može ojačati amere i sjebati ruje ..
.. bez obzira što je sve to ipak .. david i golijat .. .. samo što nigdje ne piše da neko treba umrijeti od gladi ..
.. a na kraju .. ostaje sirova snaga ..
.. ako se išta bude razrješavalo .. morati će se .. barem pokušati .. silom ..
.. i tu će .. zrak .. biti presudan .. .. zračne snage ..
alim is offline  
Old 08.08.2014., 12:26   #45
.. mislio sam da ćete to izbrisati .. .. možda nećete .. .. ako nećete .. ispravite naslov .. samo treba .. nelinearno .. .. ide mi malo na kurac stalno gledati krivo .. baš u naslovu ..
.. ako izbrišete .. ne treba ništa ispravljati ..

Zadnje uređivanje alim : 08.08.2014. at 12:44.
alim is offline  
Old 08.08.2014., 12:32   #46
.. meni to sa sankcijama nije jasno ..

.. kako uopšte možeš uvesti sankcije nekome ko ne oskudeva ni u čemu .. i sve može stvoriti sam ..
.. šta mu uopšte možeš sankcionisati ..?

.. jedna sumanutost koju ja vidim .. i kako čujem rusi je se sad rešavaju .. lagano ..
.. amerima treba ruska nafta .. ali nemaju pare ..
.. pa prodaju rusima svoje obveznice .. za koje im rusi daju pare .. kojima oni posle kupuju rusku naftu ..

.. pa gde je tu logika ..? .. koji tu ibro fali ..?
.. ispada da rusi .. naokolo .. daju amerima pare kojima će ovi kupovati njihovu vlastitu naftu ..

.. gde je tu logika ..?

..

.. ameri trenutno imaju domaću frku .. u nedelju dana valjda .. pedeset hiljada dece prešlo južnu granicu .. ilegalno .. meksiko im se uliva unutra ..
.. kaže onaj momak .. brand .. žale se ameri da meksikanci prelaze granicu .. ali pogledaj imena .. los anđeles .. nevada .. pa to je nekad bila meksička zemlja ..
.. ne prelaze meksikanci granicu .. nego je granica prešla njih ..

.. gledam ove .. foks njuz .. ono .. širom otvorenih očiju ..
.. kakvo je to .. sotonino igralište .. to je čudo jedno ..

Zadnje uređivanje Dalaj Sanja : 08.08.2014. at 12:37.
Dalaj Sanja is offline  
Old 08.08.2014., 12:44   #47
.. zašto je statistika .. drugačija .. ? .. .. nelinearna .. dekomponirajuća ..

.. zakoni pokazuju šta će se desiti ..
.. određuju ..
.. razne slobode smanjuju i kažu .. ne .. te slobode neće biti moguće .. jer na sistem djeluje .. neka sila .. ili .. taj zakon ..
.. moguće da ta sila nije dovoljno jaka .. pa na događaj djeluje još nešto .. i nismo baš sigurni na rezultat ..
.. ali kad bi znali sva djelovanja .. znali bi i rezultat .. precizno ..

.. statistika .. u prvom momentu izgleda .. nastavak toga ..
.. neznamo precizno .. rezultati će se početi rasipati ..

.. ali u drugom momentu .. nastaju problemi ..
.. taj je .. drugi moment .. opet podjeljen .. na jedan i dva ..
.. pod jedan ..
.. statistika postavlja zakon .. kao krug .. i kaže .. događaj će biti .. tu negdje .. .. desit će se slučajno .. ali unutar tog kruga ..
.. i to izgleda pametno .. ne znamo precizno .. ali .. tu smo negdje ..
.. i pod dva ..
.. događaji unutar tog kruga izgledaju povezani ..

.. do te se katastrofe i moralo doći ..
.. nije moguće postaviti zakon .. i onda .. slučajno .. doći do njega ..

.. mislim da ta situacija .. jasno vodi bogu .. i mislim da nije više pitanje .. da li .. .. mislim da se treba pitati .. dalje ..

.. kako su događaji povezani ..
alim is offline  
Old 08.08.2014., 13:02   #48
.. pa i meni nije baš jasno ..

.. to sa parama mi izgleda više kineska situacija .. .. oni i ameri su tu povezani .. jebeno .. .. što ne znači da se jebeno i ne mogu zakačiti ..
.. mislim da se .. pare moraju poštovati .. .. kad bi ameri rekli .. ne vraćamo više .. .. bilo bi to priličan svjetski raspašoj ..

.. ruse pokušavaju s tim sankcijama nekako .. pogasiti .. .. kao plamen pod planinom ..
.. recimo .. da imaju problema nešto napraviti .. ili da moraju na novo razvijati .. ili skuplje kupovati ..
.. ali .. recimo .. ne izvoze više mercedese u rusiju .. ili audije .. .. a jes su ih zajebali .. .. uvozit će drugo .. korejsko ili .. srpsko .. jeftinije .. i možda mnogo racionalnije .. .. a švapci će najebati ..

.. a ovo sa poljoprivredom ..
.. mislim da će mnoge evropejce prilično sjebati ..
.. firma sto ili 500 ljudi .. .. nema rusa .. treba suzit proizvodnju .. ili zatvoriti ..
.. sve se dešava u tim nekim uvjetima .. stvarne krize ..
.. i meni izgleda da ameri tako nastoje jebati i evropu i ruje .. .. i pitanje mi je koliko će uspjeti ..
alim is offline  
Old 08.08.2014., 13:17   #49
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. ali .. recimo .. ne izvoze više mercedese u rusiju .. ili audije .. .. a jes su ih zajebali .. .. uvozit će drugo .. korejsko ili .. srpsko .. jeftinije .. i možda mnogo racionalnije .. .. a švapci će najebati ..
.. eeeee .. zato su švapci ovde postavili ultimatum vučiću ..
.. zamisli stočić pod dudom .. i na stočiću poređani .. artija s ultimatumom plajvaz i konopče .. pa vučić da bira ..
.. kažu .. ako i mi ne udarimo sankcije rusiji .. nema ništa od ulaska u jevropu ..

(.. mlogo su nas rastužili ..)
Dalaj Sanja is offline  
Old 08.08.2014., 20:08   #50
.. znači .. povezani događaji .. .. situacija koja počinje .. nimalo strašno ..

.. kao kiša .. kapljice .. padaju statistički ..
.. ali nije moguće da sve počnu nastajati na jednom mjestu .. jer tu prefali vodene pare ..
.. dakle svaka nova kapljica .. oduzima .. na tom djelu oblaka .. vjerojatnost za novu ..
.. i nova .. najvjerojatnije .. nastane negdje drugdje ..

.. cjelina zna .. .. i uravnotežuje se ..

.. ili .. kao na stroju ..
.. alatne se strojeve .. i druge .. prati statistički .. .. i to .. jebeno dobro .. .. upravo jebeno ..
.. šest uzoraka sa po pet komada daje gausovu krivulju .. koja o proizvodima kaže sve ..
.. čak po tri komada .. .. odmah se redaju .. kao po dogovoru ..
.. kako to ..
.. mislim da je stvar u materjalu .. stoja i alata .. .. radi se o stotama .. a u stroju u mikronima ..
.. mislim da se materjal napne .. i tako stoji .. pa se kod drugog opusti .. i to radi u jednom području ..
.. prema sredini je u manjoj napetosti .. prema krajevima u većoj ..
.. tako se ponaša kao klatno .. samo mnogo .. neregularnije ..
.. i događaji znaju .. jedan za drugog ..

.. cjelina zna .. .. i njiše se među napetostima ..

.. a šta je sa novčićem .. ?
.. a jebiga .. to ne znam ..

.. a šta je sa fotonima .. ? .. zašto se nakon rupa ponašaju kao val .. ?
.. jesu li ti fotoni razdvojeni .. ?
.. ili znaju jedan za drugog .. ? .. koja su oni jebena cjelina .. ?

.. eto .. to je statistika .. .. ona nije slučajna .. jer .. sve mi se čini da je precizno određena .. bogom .. .. zakonom .. zajedništva ..
alim is offline  
Old 08.08.2014., 20:21   #51
Quote:
PROŠETALI MAKARSKOM Josipović: Princa zanimaju samo najvažniji projekti
.. to meni izgleda kao .. teorija nimi zavjere ..

.. ameri pošalju nekog arapina .. vele .. odi kod hrvata .. zakupi hotel .. šetaj malo da te vide .. .. pričaj o parama i investicijama .. jedi sa josipom malim .. .. tako da stekne osjećaj da nije štakor nego .. kao da je neki predsjednik ..
.. još će te uturimo u novine dva tri dana ..
.. pa će hrvate da pošaljemo u ukrajinu .. .. i još će kakvu bazu za vehabije da otvorimo kod zagreba ..

.. veza amera i saudijaca odlično štima preko špijuna .. mislim .. .. čudno nisu udbu i perkovića još uključili ..
alim is offline  
Old 08.08.2014., 21:44   #52
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. a šta je sa fotonima .. ? .. zašto se nakon rupa ponašaju kao val .. ?
.. jesu li ti fotoni razdvojeni .. ?
.. ili znaju jedan za drugog .. ? .. koja su oni jebena cjelina .. ?
.. sećaš se priče o plavom ..?
.. o onom velikom izmeštanju ..?
Dalaj Sanja is offline  
Old 09.08.2014., 09:09   #53
.. šta ti znači san .. onaj o vezivanju u kolima ..?

.. jednom smo pričali baš o vezivanju u kolima ..
.. ti si bio pobornik vezivanja .. ja sam rekla da se u srbiji ljudi u 90% slučajeva vežu samo da ne bi platili kaznu ako ih ukebaju ..
.. mene si opominjao da se vežem ..

.. šta kaže san .. ?
Dalaj Sanja is offline  
Old 09.08.2014., 09:40   #54
.. pa .. nisam pobornik .. naročito .. ničega .. .. dobro je steći naviku i o tome ne misliti .. .. oni koji se ne vežu .. izabiru da o tome stalno misle .. treba im da stalno žive sa mislima na pojas ..
.. moj san je osjet desne ruke koja kreće prema lijevom ramenu .. preko grudi .. .. mislim da je malo vezan uz osjet vepra .. ili šakala .. anubisa .. .. ali sve prilično daleko ..
alim is offline  
Old 09.08.2014., 09:47   #55
.. za vepra i šakala ne znam .. ali za anubisa znam ..
.. kako bi to bilo vezano za vepra ..?

(.. ja nisam vozač .. retko bilo kuda kolima .. pa nema potrebe za sticanjem navike ..)
Dalaj Sanja is offline  
Old 09.08.2014., 09:49   #56
.. onaj sa orlom u glavi .. orlom umesto glave .. šta bi taj bio ..?
Dalaj Sanja is offline  
Old 09.08.2014., 10:08   #57
.. o zdravlju .. nelinearno .. .. jer treba malo o svemu .. .. ili .. o bolestima ..

1 .. bolesti poremećaja ..
2 .. bolesti fizičkog pomanjkanja ..
3 .. bolesti svijesnog prerasporeda ..
4 .. bolesti samouništenja ..

.. pretpostavka je .. ova .. .. čovjek je .. jedno tijelo .. i .. jedan duh .. .. oni mogu biti različito snažni .. različito raspoređeni .. različito utjecajni .. .. ali izgleda kao da imaju istog gospodara .. i da taj ima .. nekog gospodara ..

1 .. bolesti poremećaja .. .. izgledaju najjednostavnije ..
.. nekakav .. vanjski .. utjecaj .. poremeti organizam .. .. organizam se organizira .. sam .. ili uz pomoć vanjskih .. dodatnih .. tvari .. ili djelovanja .. uspostavlja ravnotežu ..

2 .. bolesti pomanjkanja ..
.. kroz duže vrijeme .. nečeg ima premalo .. ili previše .. .. tjelo se prilagodi .. ali mora raditi u otežanim uvjetima .. na kraju oboli ..
.. rješenje je .. promjeniti uvjete .. i ispraviti štete koje su već nastale ..

3 .. bolesti svijesnog postojanja ..
.. uzimamo neki način života .. i sve što ide s njim .. taj vodi u bolest .. ali mi uzimamo i razne stvari koje efekte te bolesti odstranjuju ..
.. znači mi jesmo nešto .. i ne želimo biti drugo ..
.. ako nas to ubija .. mi nastojimo naći .. pomagala .. koja će nas održavati .. .. medicina .. i reklame .. najviše rade na tome .. .. stvara se novi čovjek .. za koga medicina propisuje kemikalije .. nakon što ga je psihologija ostavila .. u tom nekom svijetu .. koji znači i .. tim nekim bolestima ..
.. pravo ozdravljenje tu nije moguće .. trebalo bi promjeniti čovjeka ..

4 .. bolesti samouništenja .. ili se mogu nazvati .. bolesti prokletstva ..
.. rak je takva .. a ne znam je li jedina ..
.. pretpostavka je .. da je naša svijest .. djelatna .. zakonodavna .. .. kao božja .. može stvarati ..
.. i ona stvara .. .. recimo nove stanice ..
.. ona ima osjećaj da tako stvara svoju besmrtnost .. ali jebiga .. stvara svoju smrt ..

(.. kod svega toga .. ima još jedno .. .. i zakon samouništenja je .. isto tako temeljan .. kao i zakon samoočuvanja .. i možda može ući u igru .. kao točka 5 .. ali ga za sada nećemo uzeti u obzir ..)
alim is offline  
Old 09.08.2014., 10:18   #58
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
.. onaj sa orlom u glavi .. orlom umesto glave .. šta bi taj bio ..?
.. horus ..
.. od toga je oko .. horusa .. .. veliko .. gleda potpuno na stranu ..
.. to bi bio fazan .. otprilike .. kod kineza ..

.. mislim da anubis ima glavu šakala .. .. mislim da je blizak smrti .. što znači smirenju ..
.. to bi bio pas .. .. ili .. primitivnije .. vepar ..
.. mislim da je vezan za smrt .. i počinje imati .. slobodan prsni koš ..
.. vepar se osjeća .. sa glavom unatrag .. uši uz rmena .. nos naprijed .. najistureniji .. kao kod slika prašćića .. .. i ključan je vrat .. velik i opušten .. od prsa do nosa .. .. donje vilice kao da nema .. ali prema nosu su jaki zubi ..
alim is offline  
Old 09.08.2014., 10:33   #59
.. da .. anubis je bio između ostalog zadužen za mumifikaciju .. valjda su ga prizivali da sve prođe kako treba .. kad su vadili organe iz grudi i utrobe i slagali ih u zdjele ..
.. glava šakala .. da ..

.. otvorenost grudnog koša .. iz onog sna .. to sam ja ..
.. prvi put je taj grudni koš otvoren .. u onom snu u kome šef na kraju rešava stvar .. ako se sećaš ..
.. ono si ti na početku tog sna sa šefom .. otvarao si grudni koš ..

.. slabo osećam vepra .. za sad ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 09.08.2014., 10:59   #60
Quote:
alim kaže: Pogledaj post

3 .. bolesti svijesnog postojanja ..
.. uzimamo neki način života .. i sve što ide s njim .. taj vodi u bolest .. ali mi uzimamo i razne stvari koje efekte te bolesti odstranjuju ..
.. znači mi jesmo nešto .. i ne želimo biti drugo ..
.. ako nas to ubija .. mi nastojimo naći .. pomagala .. koja će nas održavati .. .. medicina .. i reklame .. najviše rade na tome .. .. stvara se novi čovjek .. za koga medicina propisuje kemikalije .. nakon što ga je psihologija ostavila .. u tom nekom svijetu .. koji znači i .. tim nekim bolestima ..
.. pravo ozdravljenje tu nije moguće .. trebalo bi promjeniti čovjeka ..
.. pa .. 80% populacije .. odokativno mereno .. boluje od ovoga ..
Dalaj Sanja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.