Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2012., 18:13   #21
Quote:
panterica21 kaže: Pogledaj post
http://www.medijsko-sveuciliste.hr/ Kako ne, radi...

Nitko ti još o tome ne može ništa reći jer tek ove godine sveučilište kreće sa radom...
Hvala! A stvarno mi nije jasno, nije radio kad sam pokušavala nekidan... Mislila sam da je krenulo već pošto je prvi post na temi 2010 al' sad vidim da nisam baš koncentrirano čitala
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 18:35   #22
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Nadam se da će predavanja biti dobro raspoređena i da neće nekih rupa biti.
I još uvijek ne znam hoću li svaki dan putovati zg-kc ili da si nađem sobu za tih dva,tri dana u tjednu s obzirom da mi izvanredni moramo biti na 50% predavanja.
Ima još putnika ovdje?
Ja sam isto putnica, živim oko 40 km udaljeno od Koprivnice pa ću vjerojatno(ovisno o predavanjima) ić automobilom. Još jedna frendica ide sa mnom pa ćemo podijelit troškove. Ako ne nađemo još nekog trebalo bi nas koštat svaku oko 600 kn mjesečno. Redovna sam... nadam se da neće predavanja bit baš svaki dan radi troškova puta... što vi mislite kolko će često na tjedan bit predavanja za redovne?
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 15:45   #23
Ne znam kako ce predavanja biti,ali vjerujem da će za redovne kolko tolko biti obvezna.Ali hoće li biti svaki dan ili samo par dana u tjendu to ćemo tek vidjeti.Izvanredni će po prvim informacijama imati popodne organizirana predavanja i morat će biti na 50% njih.

Baš me zanima kako će na kraju to biti.

Ima li netko informacije kada bi faks mogao početi?
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 00:07   #24
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ce predavanja biti,ali vjerujem da će za redovne kolko tolko biti obvezna.Ali hoće li biti svaki dan ili samo par dana u tjendu to ćemo tek vidjeti.Izvanredni će po prvim informacijama imati popodne organizirana predavanja i morat će biti na 50% njih.

Baš me zanima kako će na kraju to biti.

Ima li netko informacije kada bi faks mogao početi?
U 10. mjesecu, a sad kad to ni oni ne znaju...
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 18:28   #25
A može li se kasnije prebacit u Zg?
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 12:36   #26
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
A može li se kasnije prebacit u Zg?
To ovisi o FPZG i njihovim uvjetima prebacivanja i priznavanju ispita.Za sada imamo više sličnosti sa studijem komunikologije na Hrvatskim studijima.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 00:44   #27
ako ste upisali medijski dizajn (savršeno , to bi i ja da ima diplomski), nemojte ni dolaziti na fpzg....ne isplati se...ja sam završila novinarstvo preddiplomski na fpzg-u, sad upisujem diplomski....al čekam hoće li pokrenuti i diplomski na meidjskom sveučilištu...to mi je prvi izbor...bježim s fpzg-a ako imam alternativu....baš vam zavidim, pogotovo onima na medijskom dizajnu
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:01   #28
Danas u Jutarnjem listu piše da faks počinje 8.listopada

Navedeno je kako je jučer potpisan zadnji ugovor između Medijskog sveučilišta,grada Koprivnice i grada Varaždina,te VELV-a i tvrtke Media Uni koji su zapravo partneri u otvaranju ovog sveučilišta.
EPH-a će pomagati sveučilištu sadržajima iz novina,novinarima i sl.(zaboravila sam što je još točno pisalo )
Za sada imaju 8 stalnih predavača i 20 vanjskih suradnika.

@Allexis možda pokrenu diplomski studij sljedeće godine kada se uhodaju malo
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 13:49   #29
nekako sumnjam da će pokrenuti diplomski prije nego 1. generacija završi preddiplomski....ali ako bude dogodine, definitivno dolazim i ja
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 21:20   #30
Ima koga ovdje?

Netko nekih novosti možda ima?
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 14:54   #31
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Ima koga ovdje?

Netko nekih novosti možda ima?
Bila sam na faksu, predavanja počinju 9.10., a bit će popodne organizirana. To jedino za sad znam. Najbitnije, raspored, još je uvijek nepoznat...
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 15:40   #32
Quote:
panterica21 kaže: Pogledaj post
Bila sam na faksu, predavanja počinju 9.10., a bit će popodne organizirana. To jedino za sad znam. Najbitnije, raspored, još je uvijek nepoznat...
fun,fun.

A jel misle objaviti to i na internetu.Ne mogu svi do faksa baš
Nadam se da ćemo raspored saznati bar do 6.10.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 15:13   #33
Pogledajte njihovu službenu stranicu www.medijsko-sveuciliste.hr, preuređena je i osvježena sa puuuuno novih podataka, pravilnicima, vijestima, opisima i kalendarom nastave, praznika i ispitnih rokova, iako doduše još nema rasporeda, ali u pravilniku piše najkasnije 7 dana prije početka nastave tako da najkasnije u utorak očekumo raspored.
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 21:26   #34
Quote:
panterica21 kaže: Pogledaj post
Pogledajte njihovu službenu stranicu www.medijsko-sveuciliste.hr, preuređena je i osvježena sa puuuuno novih podataka, pravilnicima, vijestima, opisima i kalendarom nastave, praznika i ispitnih rokova, iako doduše još nema rasporeda, ali u pravilniku piše najkasnije 7 dana prije početka nastave tako da najkasnije u utorak očekumo raspored.
Wihaa D
Napokon
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 12:15   #35
Zna li netko išta o rasporedu predavanja, profesorima?! Već mi je glupo zvati i slušati: "ovaj tjedan stavit ćemo raspored"...i tak već dva tjedna....a lijepo prema Pravilniku o studiranju na Medijskom sveučilištu u čl. 34. piše: "raspored nastave oglašava se najkasnije sedam dana prije početka semestra"....pa gledajući informaciju da faks počinje 9.10. gdje je onda taj raspored. Očito se čeka Odluka o nadzoru Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje.....
Toruk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:51   #36
http://193.198.63.55/main/vijesti/ra...edavanja-62899

Izašao raspored predavanja za sve smjerove
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:55   #37
Mene zanima što je s nama izvanrednima. Znam da moramo biti na 50% predavanja,ali što je sa seminarima i vježbama??
Moramo li biti na njima i hoću li moći dolaziti na to zajedno s redovnima ili moram striktno za izvanredne dolaziti.
Meni je lakše usred tjedna doć nego vikednom.


S obzirom da sigurno bude nas koji nećemo moći dolaziti na sva predavanja pa čak ni ovaj prvi tjedan,možda bi bilo dobro da napravimo neku grupu na facebooku gdje ćemo stavljati što se događalo,novosti,odluke kolko moramo biti na predavanjima i seminarima i sl. ?? Što kažete?
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD

Zadnje uređivanje sweetamber : 04.10.2012. at 16:06.
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 16:39   #38
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Mene zanima što je s nama izvanrednima. Znam da moramo biti na 50% predavanja,ali što je sa seminarima i vježbama??
Moramo li biti na njima i hoću li moći dolaziti na to zajedno s redovnima ili moram striktno za izvanredne dolaziti.
Meni je lakše usred tjedna doć nego vikednom.


S obzirom da sigurno bude nas koji nećemo moći dolaziti na sva predavanja pa čak ni ovaj prvi tjedan,možda bi bilo dobro da napravimo neku grupu na facebooku gdje ćemo stavljati što se događalo,novosti,odluke kolko moramo biti na predavanjima i seminarima i sl. ?? Što kažete?
Može, javi ako je napraviš pa da se učlanim btw raspored mi je koma zbog prijevoza
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 23:54   #39
Quote:
panterica21 kaže: Pogledaj post
Može, javi ako je napraviš pa da se učlanim btw raspored mi je koma zbog prijevoza
Ok
Ma raspored je koma,ali mislim da ću ja svaki dan putovati iz Zagreba do Koprivnice ako će biti prijevoza normalnog.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:25   #40
Zna netko hoce li u utorak, 9.10. Biti samo svecanost povodom pocetka akademske godine ili krecu odmah i predavanja? Tnx....
Toruk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.