Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2013., 19:53   #61
Ozbiljno vam kažem, neki mali cigani zavezali lika za drvo i popušili mu. Meni isto nije jasno kako i zašto ali poanta je u tome da što god razred ovog lika koji je otvorio topic radi, ako nisu ekstremni kao ovi cigići nije bed.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 19:56   #62
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ozbiljno vam kažem, neki mali cigani zavezali lika za drvo i popušili mu. Meni isto nije jasno kako i zašto ali poanta je u tome da što god razred ovog lika koji je otvorio topic radi, ako nisu ekstremni kao ovi cigići nije bed.
Bokte, čime se oni bodu da mi je znati
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 19:56   #63
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Ozbiljno vam kažem, neki mali cigani zavezali lika za drvo i popušili mu. Meni isto nije jasno kako i zašto ali poanta je u tome da što god razred ovog lika koji je otvorio topic radi, ako nisu ekstremni kao ovi cigići nije bed.
a gle bar ga nisu jebali u cmar
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 19:58   #64
Djeco moja, ja sam isto imao ludu ekipu.
Kod nas je svega bilo. Razbijanja vrata, prozora ma svega. Čak je jedan bacio petardu u wc školjku u muškom zahodu i skoro poplavio cijeli wc. Onda smo pokidali radijator i cijeli hodnik je bio poplavljan i svi smo bili pušteni kući

A što se tiće imenika i ocijena, xD, jedan iz razreda je imao muda i pisao nam ocjene. Kažeš mu: "de mi upiši 5 iz kemije" i on ti upiše (ali baš sve) i ono sa strane, datum, ocijenu sve..sve..sve. Besplatno, naravno! Nije mogao iz svih predmeta ali jedno 3-4 predmeta je on presudio za sve. Jednom su nas uhvatili ali bez većih posljedica.
Mene su uhvatili SAMO JEDNOM kako sam krao test iz kabineta. A krao sam ih puno 2. godine i dijelio sa razredom. Kad su me uhvatili prestao sam.
I jednom je jedan lik bacao penkalo i pogodio imenik. Prošlo penkalo kroz stanicu i lik cijele godine imao rupu u imeniku. Naravno da su oni to lijepili - ali možete misliti kako je to izgledalo.

Kada je snijeg padao išli smo metlama čistiti vanjsko igralište i igrati nogomet bez pitanja profesora.

Varali smo na sve moguće načine. Probali smo svakake šalabahtere i sva čude tehnike u to doba.

Zajebavali se cijele dane, bježali sa sati i išli u učionicu informatike peglati tadašnju epic igru: CoD 2

Imali smo "pljucu" - iz tehničke izvadiš utrobu, ostaviš samo ono masku i u usta stvaiš mali komadić papira ili gumice i kroz tu cijevčicu od tehničke olovke "pljucneš" papirić ili gumicu. Čak smo imali ratove pod zemljopisom (bio stari profesor i nije vidio). One klupe do prozora i one klupa do zida - uvijek ratovi. Samo se gađamo. Naravno da ove središnje klupe uvijek na*ebu ali što ćeš. Više desetaka puta su nas tjerali da čistimo razred jer je pod doslovno bio pun tih papirića. A pred kraja "rata" je bilo najbolje. A najbolji događaji su kada uspiješ nekoga u lice pogoditi. Onako mokar papirć ti se zaljepi za lice. To je bio epic shoot.








Ma čuda smo radili, moj razred je definitivno bio najgori u cijeloj povijesti škole. Škola je bila nova - mi smo bili možda 4. il 5. generacija kada smo krenuli u prvi razred. I svi su uvijek govorili kako smo najgori, najovo, najono a na kraju su uvijek svi sa nama išli na zabave i zajebavali se po hodnicima i općenito po školi. Pa čak i profesori.
Igrali smo protiv njih i nogomet i stolni tenis.

I od muških tko nije imao makar usmenu opomenu je bio, ono, kako da kažem, levat - tetkica. Svi smo imali neku pedagošku mjeru.


A gle me sada, u srednjoj, pripreme za maturu :/ - manji sam od makova zrna (kako da kažem, odrastao sam)
Da mi se sada vratiti u osnovnu. To su bila vremena !!!
AngelicDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:06   #65
Quote:
motangens kaže: Pogledaj post
Bokte, čime se oni bodu da mi je znati
Kurčinama čini se
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:08   #66
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Kurčinama čini se
gej cigani sta sve nece bit
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:19   #67
Kud ide ovaj svijet hahahah
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:19   #68
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Kurčinama čini se

Uguši me skoro, mrš DD
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:20   #69
Ja sam sad 8. raz i nas su naravno proglasili najgorim razred u skoli. Evo sto se dogodilo : Nekidan na satu tehničke kulture dečki iz mog razreda su napravili sranje. Doslovno. Dakle, pošto tehnički uvijek imamo blok sat i između njega veliki odmor dva dečka iz mog razreda su ostali u razredu i profesor ih nije skužio. Nakon 15min mi se vraćamo u razred a kad ono sve smrdi po govnima i razred je popišan. Oni su se posrali u čašicu i popišali u razredu i ostavili to kao "poklon" profesoru. Nemoram vam reći kakva je profesorova reakcija bila. Samo ne znam koliko glup, malouman, bolestan, neodgojen i nekulturan bit da to napraviš. Strašno.
Dorica767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:21   #70
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Evo da se predstavim za početak imam 13 godina i idem u 7 razred OŠ Borovje U Zagrebu idem s najgorim razredom u skoli s najluđom ekipom s kojima sam prošao sve i svašta u svom djetinjstvu

Pa da počnem. Kao što sam več maloprije reako moj razred je najgori u skoli i radi sve i svašta no mislim da smo ove godine pretjerali.
Ima tu svega i svačega od Pojavljivanja droge pa i do brisanja ocjena kemijskom piši briši... ma svačega.

Pa sam se htio malo raspitat kakav je vaš razred da čujem jer bi želio vidit jesmo li stavrno loši onolko koliko se priča

P.S Ja sam inače među učenicima koji prolaze s 4-5 i nemože se reč da ne divljam ali ne tolko puno . Oko 80% deckiju iz razz je ludo sasvim podivljalo

Evo da čujem prve komentare
Kako mozes ocjenu koja je upisana kemijskom izbrisat kemijskom i upisat novu?

Ja ti nisam bas bio toliko lud koliko i ti. Imas li kakav savjet za mene, i ja bih htjeo biti ludak ko i ti?
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:23   #71
Quote:
Dorica767 kaže: Pogledaj post
Ja sam sad 8. raz i nas su naravno proglasili najgorim razred u skoli. Evo sto se dogodilo : Nekidan na satu tehničke kulture dečki iz mog razreda su napravili sranje. Doslovno. Dakle, pošto tehnički uvijek imamo blok sat i između njega veliki odmor dva dečka iz mog razreda su ostali u razredu i profesor ih nije skužio. Nakon 15min mi se vraćamo u razred a kad ono sve smrdi po govnima i razred je popišan. Oni su se posrali u čašicu i popišali u razredu i ostavili to kao "poklon" profesoru. Nemoram vam reći kakva je profesorova reakcija bila. Samo ne znam koliko glup, malouman, bolestan, neodgojen i nekulturan bit da to napraviš. Strašno.

Znam kako je . U mom razredu 3 puše travu a čak 7 puše cigare
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:24   #72
Quote:
wonderkidd kaže: Pogledaj post
Kako mozes ocjenu koja je upisana kemijskom izbrisat kemijskom i upisat novu?

Ja ti nisam bas bio toliko lud koliko i ti. Imas li kakav savjet za mene, i ja bih htjeo biti ludak ko i ti?

Ma to samo iz eng jel ova profa piše onom kemijskom šta ima gumicu na vrhu
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:25   #73
Koji kurac će sedmašićima trava u životu?
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:28   #74
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Koji kurac će sedmašićima trava u životu?
Pitaj Boga . Dođe lik u školu s po 350 kn . Tak je več bio došo 5,6 puta i nama ostalima pokazuje . Također prodaje sve što ima Od nekakvog nakita do Playstationa ...
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:30   #75
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Ma to samo iz eng jel ova profa piše onom kemijskom šta ima gumicu na vrhu
Aha...nisam jos vidio tu kemijsku. A inace, fakat bi htio bit lud ko i vi, imas koji savjet?
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:34   #76
Quote:
wonderkidd kaže: Pogledaj post
Aha...nisam jos vidio tu kemijsku. A inace, fakat bi htio bit lud ko i vi, imas koji savjet?
Ne . Čak mi je i nekada žao što sam s ovom ekipom jel svaku dobru stvar zaje*u . Profesori su imali povjernja u nas davali nam odg. za testve, olakšavali ispitivanja a sad je sve 10 puta teže

P.S Čak mi se čini da sam se i ja promjenio
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:34   #77
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Koji kurac će sedmašićima trava u životu?
Ja sam prvi put isto probao u 7.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:36   #78
Jel to kao neka službena inicijacija sa 13 god. il kaj?
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:50   #79
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Jel to kao neka službena inicijacija sa 13 god. il kaj?
Da, da bi pristupio sekti mladih hašomana moraš sa 13 godina popušit 13 grama u roku 13 sati.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 20:57   #80
Izgleda da nismo tolko ''loši'' aj fala bogu
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.