Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 10:14   #5161
Jutro
razmišljam kako da nađem motivaciju za učenje.
A nemam motivaciju za život.
Ako nemaš motivaciju za učenje i rad, to je lijenost. Ako ju nemaš za život, to je depresija. Baš sam ljut sam na sebe.
Usporen sam,sniženog raspoloženja,trom i imam osjećaj krivnje za to stanje.
A ne znam kako da si pomognem. Redovito pijem propisane lijekove i idem na injekcije.
Ne želim odustati od faxa i ne smijem, a nemam uspjeha
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 20.01.2018., 10:18   #5162
Eh da sam zdrav, kako bi to lijepo bilo...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 20.01.2018., 10:20   #5163
Diego, možda ti treba promijeniti AD, ako se ne varam piješ AD uz AP možda trebaš neki drugi
nema potrebe is offline  
Old 20.01.2018., 10:21   #5164
Treba mu, dobro drustvo
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 10:23   #5165
Quote:
nema potrebe kaže: Pogledaj post
Diego, možda ti treba promijeniti AD, ako se ne varam piješ AD uz AP možda trebaš neki drugi
Pijem Ladiomil, ali u vrlo maloj dozi, ispod minimalne terapijske doze za odrasle. Ne znam zašto mi je to uopće dr. dala.
Naravno da mi je AP dala u maksimalnoj dozi. To ti je ta logika, bitno da si miran. Sad što si polumrtav, to nije uopće bitno...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 20.01.2018., 10:30   #5166
Weirdo ja sam vec u kafani. 😋
devaa is offline  
Old 20.01.2018., 10:33   #5167
Haha, koji kralj
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 10:34   #5168
Ma kava se pije do 8 😂😝
devaa is offline  
Old 20.01.2018., 10:36   #5169
Ma, taj smajli, mi je navika, ja ni ne pijem kavu.
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 10:39   #5170
Koji si ti cuger. 😂😂😂
devaa is offline  
Old 20.01.2018., 10:41   #5171
Ove hrvatske, specijalne zborove, bas ne razumem
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 10:55   #5172
Quote:
Andreasas kaže: Pogledaj post
a gle pa princeza je promjenila potpis

https://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU

Malo za promjenu, jedan od drazih bendova

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Bonus tajm {za guze meduze}:

https://youtu.be/Wo21LP0FxD0
Ajmeeee, kad je ovo bio hit
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 20.01.2018., 16:33   #5173
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Jutro
razmišljam kako da nađem motivaciju za učenje.
A nemam motivaciju za život.
Ako nemaš motivaciju za učenje i rad, to je lijenost. Ako ju nemaš za život, to je depresija. Baš sam ljut sam na sebe.
Usporen sam,sniženog raspoloženja,trom i imam osjećaj krivnje za to stanje.
A ne znam kako da si pomognem. Redovito pijem propisane lijekove i idem na injekcije.
Ne želim odustati od faxa i ne smijem, a nemam uspjeha
Iskreno baš si me zadivio, s svojom motivacijom za trčanjem. Otrčati kilometre po dobrom/lošem vremenu, za mene je u rangu znanstvene fantastike, pošto smatram da trčanje na duže staze, samo troši zglobove i previše je monotono. I u tom području si dosad, ostvario neke uspjehe. Ako imaš motivacije za trčanje, pitanje se postavlja zašto nemaš (nikakve) motivacije za učenje?
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Old 20.01.2018., 18:21   #5174
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Iskreno baš si me zadivio, s svojom motivacijom za trčanjem. Otrčati kilometre po dobrom/lošem vremenu, za mene je u rangu znanstvene fantastike, pošto smatram da trčanje na duže staze, samo troši zglobove i previše je monotono. I u tom području si dosad, ostvario neke uspjehe. Ako imaš motivacije za trčanje, pitanje se postavlja zašto nemaš (nikakve) motivacije za učenje?
Nemam ja motivacije za ništa.
Vi, koji se liječite od depresije, jeste li primjetili pomake u liječenju, kakvi su rezultati?
Makar je moja dijagnoza službeno shizofrenija (8 godina), muku mučim s depresijom već 10 godina, dakle i prije nego sam obolio od shize.
Jedino što sam uspio postići je na neki način bipolarnost. Konstantno mi se izmjenjuju raspoloženja između normalnog (možda pomalo maničnog) i (vrlo) depresivnog.
I zapravo lovim sam sebe da što više budem normalnog raspoloženja, ali me ipak na kraju slomi ta kučka depresija.
A to je užas, jer iako budem često dobro, na kraju sve to pokvarim jednako čestim depresijama.
Užas je jer posao i fax, traže konstantnost, ne toleriraju bipolarnost.
Zapravo sam kao krava koja napuni kantu sa mlijekom do vrha i onda se ritne nogom i sve prolije. i opet i opet.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 20.01.2018., 18:32   #5175
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Nemam ja motivacije za ništa.
Vi, koji se liječite od depresije, jeste li primjetili pomake u liječenju, kakvi su rezultati?
Makar je moja dijagnoza službeno shizofrenija (8 godina), muku mučim s depresijom već 10 godina, dakle i prije nego sam obolio od shize.
Jedino što sam uspio postići je na neki način bipolarnost. Konstantno mi se izmjenjuju raspoloženja između normalnog (možda pomalo maničnog) i (vrlo) depresivnog.
I zapravo lovim sam sebe da što više budem normalnog raspoloženja, ali me ipak na kraju slomi ta kučka depresija.
A to je užas, jer iako budem često dobro, na kraju sve to pokvarim jednako čestim depresijama.
Užas je jer posao i fax, traže konstantnost, ne toleriraju bipolarnost.
Zapravo sam kao krava koja napuni kantu sa mlijekom do vrha i onda se ritne nogom i sve prolije. i opet i opet.
ma nemoj tako Diego. Nisi ti krava to je takva bolest. Ja naprimjer nemam problema sa depresijom nego sa anksioznosti. Kad mi nije dobro onda mi je pojačana anksioznost. A sa tim sam isto imo problema prije dijagnoze.
Vordas is offline  
Old 20.01.2018., 18:39   #5176
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
ma nemoj tako Diego. Nisi ti krava to je takva bolest. Ja naprimjer nemam problema sa depresijom nego sa anksioznosti. Kad mi nije dobro onda mi je pojačana anksioznost. A sa tim sam isto imo problema prije dijagnoze.
Mislim..da za Anskioznost, treba vise druzenja, da se ne bude sam, uglavnom.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 18:42   #5177
Quote:
Weird0 kaže: Pogledaj post
Mislim..da za Anskioznost, treba vise druzenja, da se ne bude sam, uglavnom.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
da, baš to. to mi svi sugeriraju.
Vordas is offline  
Old 20.01.2018., 18:44   #5178
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
da, baš to. to mi svi sugeriraju.
Uradi to, batice.
I slusaj, glasnu muziku.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 20.01.2018., 18:46   #5179
Kak sam ja u banani. 😞😞
devaa is offline  
Old 20.01.2018., 18:50   #5180
zakaj si u banani devaa?
Vordas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.