Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2014., 20:09   #1
Molim hitan smještaj za dvomjesečno štene

Molba :-(.

Imam stene s kojim nemam kamo. Cca 2 mjeseca po mojoj procjeni. Nisam ga vidjela, muz mi javlja da je iskrcan danas, ja sam na putu do cetvrtka. Nemamo kud s njim (6 pasa na skrbi, 4 moja i 2 na placenom smjestaju, 3 mace jedna soba, 6 maca kuhinja i jedna u izolaciji povredjena i oporavak ce bit dug). Doslovno nemam prostora + nema tko ni ovo kvalitetno opsluzivati. Navodno je jako udomljiv, digla sam cijelu graju tako da je oglasavanje krenulo na sve strane. Ako itko moze uletiti-HVALA unaprijed!!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:31   #2
puno pogleda, komentara nema

jel netko uletio možda
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 16:39   #3
Slike bi pomogle Nuša - ljudi se raznježe kad vide fotke. ;-)
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:09   #4
Ja se jako ispricavam jer sad sam slucajno saznala za ovo. Naime ja sam pod kucni ljubimci cuvanje, hoteli nesto za pse poslala upit i post je nestao i ja sam pomislilada sam krivo stisnula nesto pa napisala ponovo molbu, krace na istu temu. potpuno mi je nepoznato da je to zavrsilo tu, na drugom podforumu sa svojim naslovom. U svakom slucaju hvala, samo mi je malo tesko pratiti. Slike imam, lina ako ih mozes skinuti sa facea, ili netko drugi, ja sam imala modus kako ih stavljam ali sam izgubila sifru sa tih stranica. Oprostite, ali ja sam za ovakve stvari neopisivo glupa, radim po nekoj spranci bez razumjevanja i cim se nasto poremeti ja sam izgubljena. Mrzim te opcije po racunalima :-(
U svakom slucaju pasic je preko dana dok je muz u kuci, u kuci, no ako on mora izaci ili nocu mora biti vani jer moramo odjeliti sve prostore i nemamo kontrolu nad nicim. Dakle jos uvijek se trazi privremeni dom bolji od ovoga (ovako moze ostati, no lose je za njega ako zahladi, a hoce) ili udomljenje. Mene sad opet nema do subote, tako da je muz sa njima svima sam i nadam se da ce sve biti ok da ga cjepimo na bjesnocu u subotu ili ponedjeljak.
Hvala!
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.