Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2014., 19:38   #281
Pa vjerujem da da jer iako sam rekla kakva je,pristali su na udomljenje.
Kod mene nažalost ne može biti unutra iz više razloga,mali prostor,puno mačaka,naš pas,i naravno to što ne podnosi biti zatvorena jer kad ju je suprug dovezao stavili smo ju u šupu da odspava i prilagodi se,no ona je uništila sve što je mogla,čak je viseče od stare kuhinje koje je suprug stavio na zid,srušila,i na kraju i napravila veliku rupu na vratima i pobjegla van,to sve naravno uz urlanje...

Ne,ne odmah je ona pokazala kakva je,nego one slike od tamo gdje je bila,tako mila i umiljata dok nije došla na sigurno,ni suprug nije na poslu gdje je bila primjetio da je takva,doduše on ju je puštao u portu kad bi tražila tako da je bila unutra kad je htjela i išla van kad je htjela,bila je usporena i plaha tako da sam na početku i mislila da je stari pas.

Hvala što želite pomoći oko prijevoza,no za sad nema potrebe,al nadam se i vjerujem da uskoro bude....imala je udomitelje koji su došli po nju,ali ona se bila zavukla pod čardak i nije se dala van,što inaće ne radi jer čim netko dođe kod nas ona izađe da se upozna....

Od svega najviše me strah da će nastradati ili će ju auto lupiti ili će ju netko ubiti jer hoda ljudima po vrtovima,sad će početi i branje kukuruza što ako ju zakači ona stroj,ako se spetlja travu u kukuruzu a mi smo okruženi njime.....ne znam......

Zadnje uređivanje cupanka : 04.10.2014. at 19:45.
cupanka is offline  
Old 05.10.2014., 12:16   #282
tko zna, možda kad dođe kod nekoga se smiri i promijeni.. možda ju treba svakodnevno dobro istrčavati.. naravno da za to ti nemaš vremena, nego ne mora biti da je tak ''grozna''... imala sam i ja takvih sličnih pasa koje sam udomljavala, mislila sam da su najgori na svijetu, divljali su, grizli, klali domaće životinje, a kad su došli u dom u kojem nije bilo drugih životinja i kad su imali redovnu fizičku aktivnost, navikli se na neku rutinu, ispali su totalno drugi psi, najdivniji i najsposlušniji, bez ikakve dresure i treninga... naravno da je u početku bilo dosta prilagodbe i svega, ali bitno je da dođe nekome tko ima strpljenja

tak da nada umire zadnja!

što se tiče ove berbe kukuruza, a ti si okružena poljima, probaj ju svezati na lanac tih dana ili na sajlu da se može više kretati po dvorištu ako se bude derala na lancu... ak ju uhvati berač ili ju zgazi kombajn nema spasa
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 05.10.2014., 14:54   #283
Ne znam moguće,ali ona kad je došla nije bilo nikog osim našeg psa koji je unutra,tako da nije takva zbog društva....ali da joj treba samo njen čovjek koji bi se posvetio njoj,to da,nadam se da će ga jednog dana i dočekati i biti sretna ako ovdje nije.

Morat ćemo pripaziti,barem dok branje bude trajalo u blizini...
cupanka is offline  
Old 18.10.2014., 17:11   #284
kakvo je ovdje stanje?
ema123456 is offline  
Old 18.10.2014., 18:52   #285
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
kakvo je ovdje stanje?
Draga ema,Nera je cijepljena novcem koji je holly-trooper uplatila za nju+ za podmirenje računa za malenu koja je uginula,sad sam u gužvi pa ne stignem se pozabaviti oko računa,i dalje čeka dom...
cupanka is offline  
Old 20.10.2014., 17:35   #286
Evo računa od cijepljenja,hvala holly-trooper koja je uplatila za cijepljenje te je ono u cijelosti plačeno

cupanka is offline  
Old 22.10.2014., 17:40   #287
Jučer je kukuruz površen tako da opasnosti od strojeva više nema,sad se može prešetavati i istrčavati do mile volje,na dugačko i na široko,iako niti prije nije bila zakinuta za prostor za kretanje, na selu nema potrebe ići išetavati psa obzirom na veličine placeva i slobodu koju imaju.

Ja ne znam što ima u tom psu ali ona svakog vraga osjeti,kako nije htjela izaći ispod čardaka kad je došao udomitelj po nju,tako se sakrila i na dan kad smo ju trebali voziti na cijepljenje,tako da smo dobrih 1,5h se s njom natezali da izađe van,u autu je bila u kavezu,naravno nemirna,kod veta je zamalo pobjegla,no injekciju je primila bez cviljenja.

Također je bilo neke frke i oko knjižice ali i to se riješilo,sad smo mirne barem što se tiče cjepljenja.

Ništa idemo dalje,nadam se da će se i njen čovjek koji će imati razumijevanja pojaviti.
cupanka is offline  
Old 16.11.2014., 20:53   #288
Nera nam je cijepljena na zarazne prije koji dan kad sam vozila Bona na kastraciju,troškove je pokrila njena kuma ema123456 kojoj se od srca zahvaljujem,računi uskoro

Nera je imala i ozbiljan upit....eh koliko ozbiljan jer čovjek je pristao na sve,sve sam mu objasnila i rekla kakav karakter je Nera,nije mu smetalo...tada...no više se nije javio.......
cupanka is offline  
Old 17.11.2014., 12:37   #289
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post

Nera je imala i ozbiljan upit....eh koliko ozbiljan jer čovjek je pristao na sve,sve sam mu objasnila i rekla kakav karakter je Nera,nije mu smetalo...tada...no više se nije javio.......
Nera draga
Lily04 is offline  
Old 17.11.2014., 12:58   #290
Evo i računa:

Kiltix ogrlica (hrana dermatosis je za Muvija)



cijepljenje na zarazne:



cupanka is offline  
Old 20.11.2014., 14:28   #291
Njuškalo opet poklanja 50% pa vas molim za koju porukicu,hvala unaprijed

cupanka is offline  
Old 21.11.2014., 01:42   #292
poslano 8 kom za neru
ema123456 is offline  
Old 25.11.2014., 15:49   #293
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
poslano 8 kom za neru
Hvala puno

Nera je izvrsna štakorolovica,svaki dan ulovi po jednog i to u šupi koju sam htjela urediti za mace,onaj tko ju udomi bit će zaštićen od glodavaca...bravo Nera

No,ogradu smo pokrpali najbolje što smo mogli,ali ona si je našla novi način kako otići iz dvorišta...preskoći zidove kuće koju gradimo...smo gradili,naravno natrag ne može jer je sa ulice visoko pa kad se naluta čeka pred vratima da joj se otvori....
cupanka is offline  
Old 25.11.2014., 21:46   #294
Obilazi susjedstvo ide malo na kavu kada vi nećete!
Bubinjo is offline  
Old 27.11.2014., 16:56   #295
Quote:
Bubinjo kaže: Pogledaj post
Obilazi susjedstvo ide malo na kavu kada vi nećete!
cupanka is offline  
Old 06.12.2014., 18:52   #296
kako je nera?
ema123456 is offline  
Old 06.12.2014., 19:47   #297
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
kako je nera?
Nera je dobro i zdravo.
cupanka is offline  
Old 06.12.2014., 21:26   #298
kako stoji sa hranom?
ema123456 is offline  
Old 06.12.2014., 22:08   #299
Quote:
ema123456 kaže: Pogledaj post
kako stoji sa hranom?
Ima hrane za ovaj mjesec,ostalo je od Kikija jer udomitelji nisu htjeli uzeti,tako da je s time mirna,ali trebalo bi ponoviti cijepljenje na zarazne,11-og će biti mjesec dana.
cupanka is offline  
Old 09.12.2014., 14:44   #300
Nera što hitnije traži dom,molim vas šerajte ju !
cupanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.