Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2010., 23:55   #1
Mašastanski DNEVNI AVAVAZ *

Već sam dugo razmišljao o opisivanju događaja u Mašastanu, a da to ne bude reklama, nego informacija.

Kapaciteti su popunjeni. Reponje su zdravi i mislim da je pravi trenutak za početak. Skoro svi dlakavci imaju otvorene teme na ovom forumu, ali opisati odnose među njima, događaje i slično nije moguće vezati samo uz nekog nego ih nekako obuhvatiti skupa.

Danas je Srna bila na vađenju konaca od sterilizacije i prilikom zahvata veselo mahala repom. Da repove imamo vetovi i ja jednako bi smo mahali istim organom jer je sve u savršenom redu.

Arsen je prepušten na brigu isključivo Mašastanu. Dobra susjeda je zamislila da udomljavanja idu za par dana i odustala od svog djela obveze. Pristala bi i na lanac, ali ja ne.

Sestre Milka i Eva maltretiraju Vilija koji ih izbjegava i traži zaštitu i utjehu kod svoje drage Thalie.

Dakle običan, dosadan mašastanski dan.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 08:27   #2
Quote:
Lajoš kaže: Pogledaj post
.
Da repove imamo vetovi i ja jednako bi smo mahali istim organom jer je sve u savršenom redu.


Lajoš uljepšao si mi jutro.

Veselim se novim dogodovštinama iz legendarnog Mašastana.
__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:09   #3


Odlična ideja za thread, očekujemo i slikice tvoje ekipe!
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:18   #4
nasmijao si me uz jutarnju kavu
i....napokon! čitati ćemo Mašastanske kronike
slikice obavezno
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:51   #5
To Lajoš! Ako smijem reći, tvoj talent za pisanje je podosta neiskorišten ... pa daj više zasuči rukave, naoštri plajvajs i kreni
.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:02   #6
Zaista, Lajoše, uvijek vas je zabavno čitati! Ali, ja bih više detalja o brizi za Arsena - tko plaća smještaj i da li uopće netko plaća? I, naravno, pozdravljam odluku o nepristajanju na lanac
__________________
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas.Ti mi moraš reći i ime i gdje ću kad zapuše bura ili padnu kiše naći svoju sreću. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”
zdenkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:35   #7
Ja bi da Lajoša netko preporuči za kolumnu u Jutarnjem Savršen talent za osvježiti dan duhovitim komentarima i prikazati stvorenja u nevolji kroz njihove najpozitivnije strane.

Svaka čast Lajoš You always make my day
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:45   #8
Quote:
LinaLena kaže: Pogledaj post
To Lajoš! Ako smijem reći, tvoj talent za pisanje je podosta neiskorišten ... pa daj više zasuči rukave, naoštri plajvajs i kreni
.
.......istu rečenicu sam rekla Lajošu prije cca 1,5 godinu kad mi je uz pomoć u vožnji jedne pesice prepričavao neke zgodbe.
Uživam čitajući tvoje komentare i opise, te krstitke novih Mašastanaca jer su imena uvije orginalna i savršeno im pristaju. Često mi uljepšaš dan kad se sve čini tužno i crno.
Vama tamo reklama ni ne treba jer dobar se glas daleko čuje. Hvala Ti na svemu što činiš za njih. Sasvim sam sigurna da u njima svojim odnosom zauvijek ostaviš trag, i da itekako Mašastan pamte i kad jednog dana odu u svoje domove.

Jako se veselim topiku.
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:19   #9
Ideeeešš.....
Kakva reakcija. VAU čak vau-vau.

Da imam nekakav aparat za slikanje slikao bih, a pesi bi bili na recesijskoj ishrani. Dovoljno sam glup da naslikano nema šanse izaći na forumu.

Moj neiskorišteni talent puše B&Ž markentiški dvojac, koji me nije zaposlio, a ja i moj brat Robert također.
Imam vezu u Jutarnjam, ali to je bez veze.
Kako, kako da djelim medijski prostor s iscrpljenim političarima, ishlapljelim svećenicima i propalim odvjetnicima?

Arsen će biti zbrinut najbolje moguće. Bolje nego što njegovi spasitelji misle.

Danas je kidnuo Lloyd. Opet. Zajebo me. Gradio sam visinske prepreke, a prasac si pomalo oslobodio prostor ispod ograde. Vratio se za sat vremena i počiva u lijevom kerRoomu. Marči, njegov ministrant i ljubavnik tulio je cjelo vrijeme i provocirao ograničenopismene susjede. Lloyd je doma i Mači sretan.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 13:38   #10
No?

Piše dnevni.

Werez d njuz????????
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:20   #11
Ma nismo prelazili na ništa digitalno, nego je stradala informatička infrastruktura. Naravno postavit će se pitanje nabave polovnog računala, bez javnog natječaja i tražiti odgovornost. Napravljena je nepopravljiva šteta istini o Mašastanu i past će ostavke. Ugled je nepovratno narušen.
Šugava kišetina prilično je smirila društveni život u našoj zajednici, ali nije ga ubila.
Mala štenica Eva zabila je glavu između fasade i žljeba i tu se zaglavila. Sestra joj Milka te prijatelji Blaž i Arsen su na njeno mnogodecibelno cviljenje odgovorili bezglavom jurnjavom dvorištem i skakanjem po njoj. Poluga poznata pod nazivom pajser je okončala slučaj. Naravno savio sam žljeb.
Mačić Google je postao terorist. Nije na nivou prethodnika Ive i Lole, ali ima talenta i sigurno će ih pokušati nadmašiti. Stolnjaci se ponovo povlače iz upotrebe, a za njima će i zavjese. Zrele pasje dame Maša i Nora moraju spavati sa skivenim repovima, budući su oni zanimljivije igračke od onih iz dućana. Usput jedan savjet svima s mačićima. Ne skidajte one etikete s igrački. S njima igračka ima dvostruki efekt.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:05   #12
Lajoš, a da ti napišeš kakav bestseler?
No čekamo sutrašnji izvještaj, nadam se da neće opet raditi pajseri
swirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:12   #13
Pa pišem, draga Swirla.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:16   #14
Lajoš, u moru tuge ovih napuštenih i ponekad teško udomljivih pasa, tvoji postovi daju pozitivu i jedva čekam da vidim na nakom topicu post od Lajoša
__________________
"Kuća bez dlaka i cvijeća nije dom!"
Arvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:57   #15
Draga Arvena, pretpostavljam da će ovdje biti najčešći moji postovi.
Kiša je odvratna.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 23:16   #16
Mašastanski DNEVNI AVAVAZ je zakazao. Nije kriv ni bivši premijer, ni sadašnja, ni bilo tko od ministara nego ja. Savjest me peče, povjerenstava rade, a ne prašim informacije.
Dobra dama Ana šeće svako malo Thaliu i Vilija. Nedavno samo se našli kod maksimirskih jezera s mojom Mašom i proveli dosta vremena u čekanju da se Thalia konačno pretane kupati, a da lijepi Vili uhvati Mašu. Mislim da se dame vole, a ni Vili nije im mrzsak. Zahvaljujući šetalici Ani znam da su oboje psi koje treba netko.
Kad već šetamo lijepo je reći da su Srna i Dario nedavno imali šetnju od pet-šest sati u kojoj su šetači izgubili gljive i kestenje koje su usput nabrali. Morana i Tomo ostali gladni, a moji pesi sretni.
Treutno me tlači mačić Google i usporava mi pisanje. Ili je na rukama ili na tipkovnici ili hvata onu mišju strelicu. Baš je na ramenu kao i maloprije kad sam prao suđe.
Bez obzira na prilično eksploatiran broj mog mobitela nisam imao ozbiljnih poziva za udomljenje. Baš za nikoga.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 23:20   #17
baš sam danas razmišljala gdje je zapelo sa izvještajima, eto uljepšao mi Lajoš večer, mogu ići sa osmjehom na licu, mirne duše odspavati
Lajoš, vidim, situacija je pod kontrolom svi su na broju , nadam se da će uskoro pasti i koje udomljenje, peseki vas previše vole, možda je tu negdje zapelo Njima je prelijepo
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 23:52   #18
Obično se u stan i Mašastana vratim umoran i neraspoložen za pisanje. Pogledam što ima na forumu i zaspim.
Trenutno sam premoren i treba mi pomoć koju bih svakako honorirao. Zasad još ne i suhim zlatom ali racionalno.
Ukoliko postoji osoba koja bi me zamjenila dan-dva tjedno po par sati i pritom nešto zaradila naka se javi na 098 54 94 22
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:41   #19
Svi reponje mašastanski spavaju. Savršen mir u kući. Mačići se sklupčali na stolcu do mene i stisli uz radiator. Moja debela Maša je na svoj krevet primila odrasle, debele, moje mačke. Kat ispod smješteni su kerroomi napunjeni lajavcima. Oni uvijek prvi zaspu. Zato ih obožavam. Danas nitko ne želi izaći iz kuće. Sutra kad stane kiša svi će živnuti, a ja čupati kosu od muke. Svi će poželiti odmah van iz soba.
Lajoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:45   #20
kerroomi
Lajoš jesi ti našao pomoć? jel to aktualno još?
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.